>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2015 - Play Off

Status
Zamknięty.
T 0

troydon

Użytkownik
M. Bech - THJ 1 za 2,40 w Betsafe.

THJ wczoraj jak i w ostatnich miesiacach zupelnie bez formy, Bech natomiast wczoraj ladnie pojechal (9+t). THJ u siebie srednia 1,6, a Bech na wyjazdach 1,5.

Panowie, nie sadzicie, ze 2,4 na Becha to spore value?
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ja osobiście value nie widzę. W mojej opinii THJ to bardzo solidny żużlowiec i dziś może odpalić. Tym bardziej, że przy Wennerstamie tych biegów może mieć więcej.
Elit Vetlanda (-12.5) - Indianerna Kumla 1 @1,95 Betsson
Kurs wynosił już 2, nieco spadł i pewnie jeszcze trochę spadnie. Wczoraj kompletna porażka Elit. Wg mnie zagubił się nieco duet trenerski Vetlandy, który nie zezwolił Ljungowi na starty po pierwszym nieudanym biegu. Do tego defekt Zmarzlika na pierwszym miejscu, debilizm THJ przejeżdżającego za krawężnikiem i Holta nie potrafiący utrzymać motocykla przy 5:1 dla Elit. Jak łatwo wyliczyć, z 50:40 robi się wtedy 44:46. Z drugiej strony - gdyby nie szalejący Emil, to o mistrzostwo mogłoby być dziś dla Elit bardzo ciężko. Wracając do dzisiejszego meczu: przede wszystkim Holta na własnym torze to zupełnie inny zawodnik. Goście na powtórkę z wczoraj w jego wykonaniu nie mają co liczyć. Ja z kolei liczę na dobrą postawę Ljunga, który wczoraj nie dostał prawdziwej szansy. Tajski w gazie, na pewno nie odpuści szansy dopisania do swojego konta kolejnego mistrzostwa. I tak jak pisałem wczoraj, tylko te pozycje 6 i 7 martwią. W Wennerstama ani trochę nie wierzę, a THJ też wczoraj zawiódł. Z drugiej strony, Anderson poza Kumlą już tak nie szaleje, a i w przypadku Becha powtórzenie wyczynu z wczoraj wydaje się niemożliwe. Poza Kumlą, poza Iversenem, spada również skuteczność liderów Indianerny. Moim zdaniem skończy się w okolicach 55:35.
EDIT: W obliczu informacji poniżej, typ na Tajskiego jednak kiepski.
Emil Sajfutdinow powyżej 11 @2,05
O dziwo po wczorajszym meczu bet postanowił nie podwyższać linii. Emil wczoraj 16 punktów w 6 startach, czyli 13 w 5, które dziś odjedzie. Dziś może być nieco trudniej z racji na to, że Holta w Vetlandzie jeździ o wiele lepiej. Jedynym zagrożeniem dla linii są bonusy, bo dla rywali Emil powinien być nieuchwytny. EDIT: Połapał się bet, kurs spadł już do 1,83.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tai Woffinden poniżej 13 - 2,05✅
dokładnie 13 - 7,50 ⛔
bet365
OK Tai to przyszły Mistrz Świata. Jednak w Szwecji nie jeździ jakoś mega rewelacyjnie. Nawet wczoraj mimo 6 biegów zdobył 11+2. Dzisiaj nie ma szans na 6 biegów. Pojechać 4 lub 5x. Z samym Emilem może przegrać czy też Bartkiem Zmarzlikiem. Dodatkowo rywale też mocni bo Lindbaeck czy Iversen dobrze jeżdżą w Vetlandzie. Uważam,że nie ma opcji żeby Tajski zdobył dziś 14pkt.
Vetlanda (-10) - Indianerna 1 1,83 bet365 ✅
Taki handicap pobieram i gram. Elit wczoraj straciła kilka pkt w bardzo głupi sposob i tak naprawdę mogli oni nawet wygrać na wyjeździe. Dzisiaj na sowim owalu o wiele mocniejsi będą Ljung,Holta czy też Zmarzlik. Vetlanda zdobywa Mistrzostwo.
Iversen powyzej 7 1,83 bet365 ⛔
Wczoraj Puk zdobył 7+2 w 4 startach. Dzisiaj bardzo mozliwa RT jak i równiez bieg nominowany. W rundzie zasadniczej 11+1 ale w aż 7 biegach. Tutaj możliwe 5-6 startów więc linia 7 oczek do ogarnięcia.
T.Woffinden - A.Lindbaeck (+4,5) 2 1,80 bet365 zwrot
O Tajskim pisałem. Tonino wczoraj przeciętne zawody a mimo to 9pkt. Dzisiaj podobnie jak Iversen ma szanse na bieg dodatkowy. Liczba startów Szweda i Brytyjczyka będa takie samo lub na korzyść Szweda. W rundzie zasadniczej Lindbaeck 12pkt w 6 startach w tych zaliczył defekt. Jak widać tor mu odpowiada i dzisiaj nie sądzę żeby stracił to Taia pkt a już napewno nie więcej niż 4. Dla mnie super bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Vetlanda -9,5 - Indianerna 1 @ 1,80 Unibet ✅✅✅ piękny pogrom
Znowu fuck logic w Unibet, na wygranie ligi przez Vetlandę 1,5 na handicap -9,5 który daje wygraną Vetlandy w lidze 1,80 hehe. Ogólnie jestem zdania że Vetlanda wygra wyżej niż 10 punktami, szacuję wygraną na ok 14-16 punktów. To lepsza drużyna u siebie bardzo mocna. Do tego RR za Ljuna, mimo że Peter ostatnio jeździł przyzwoicie u siebie, to dodatkowy start dla Holty, Woffiego i dwa razy Jonassona to mimo wszystko zysk dla gospodarzy. Emil, Zmarzlik i Woffi są w gazie, mocno liczę że THJ pojedzie elegancko z rezerwy.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
uniibet na wygranie ligi przez Vetlande wystawiło kurs 1,50, a na handi -9,5pkt w meczu kurs 1,65. Gdzie tu logika?? Przecież aby wygrać ligę gospodarze muszą wygrać min. 10 pkt.... A jeszcze dodam że wcześniej było handi -12,5pkt po kursie 1,8. Skąd taki spadek linii?? Rozumiem że Ljung nie jedzie ale jest Z/Z i może to nawet dać więcej punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom