>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2015

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj 3 spotkania w ramach 12 kolejki zostaną rozegrane w Elitserien.
Piraterna Motala - Lejonen Gislaved
Zdecydowany faworyt gospodarze, znakomitą formę od niedzieli ma Darcy Ward i to on do spółki z dziadkiem i Piotrkiem poprowadzą Piratów do bardzo wysokiej wygranej. Lejonen dno i nie ma co więcej pisać. W pierwszym meczu +12 dla Piratów więc 3 punkty dzisiaj pewne na 100%.
Składy drużyn: http://ta.svemo.se/Public/Pages/Competition/DrivingSchedule/CompetitionLiveResult.aspx?Branch=Speedway&amp;amp;Columns=CompetitionInfo,Branch,Name,Arena,Organizer,FromDateShort&amp;amp;Datefilter=Today&amp;amp;pagesize=10&amp;amp;CompetitionId=4635
Elit Vetlanda - Rospiggarna Hallstavik
Tutaj też zdecydowanie wygra Vetlanda, jednak w pierwszym meczu 10 punktami wygrała Rospiggarna. Nie mniej nie spodziewam się aby był dzisiaj inny rezultat niż 3 punkty które zostaną w Vetlandzie. Wczorajsza wygrana w Mallili napawa optymizmem.
Składy drużyn: http://ta.svemo.se/Public/Pages/Competition/DrivingSchedule/CompetitionLiveResult.aspx?Branch=Speedway&amp;amp;Columns=CompetitionInfo,Branch,Name,Arena,Organizer,FromDateShort&amp;amp;Datefilter=Today&amp;amp;pagesize=10&amp;amp;CompetitionId=4637

Smederna Eskilstuna - Dackarna Malilla
Najciekawsze spotkanie, Smederna ma tylko matematyczne szanse na awans do TOP4 i tym samym do półfinałów. Dzisiaj musieliby wygrać za 3 punkty co będzie bardzo trudne, a wręcz niemożliwe bo w Malilli przegrali 53-37. Jednak jeśli by się udało to za 2 tygodnie wyjazd do Motali i tam punktów nie zdobędą, więc awansu nie wywalczą. Także pytanie zasadnicze czy będzie chciało się im dzisiaj zaginać. Jeśli tak to są faworytami tego meczu, mają w formie Pawlickiego, Larsena i Griszę. Zorro i Michelsen swoje zrobią. PK z rezerwy. Goście z innym ułożeniem par niż wczoraj ale kadrowo tak samo. Będzie się działo.
Składy drużyn: http://ta.svemo.se/Public/Pages/Competition/DrivingSchedule/CompetitionLiveResult.aspx?Branch=Speedway&amp;amp;Columns=CompetitionInfo,Branch,Name,Arena,Organizer,FromDateShort&amp;amp;Datefilter=Today&amp;amp;pagesize=10&amp;amp;CompetitionId=4636
Zapraszam do dyskusji i podawania typów :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Vaculik - Woffinden @2,0 betsafe 2x ⛔ podpiszę się pod kolegami którzy dziękują za RT ...
Woffindena opisywałem wczoraj, chłopaczyna ma lekką zadyszkę. Dania, Tarnów, 2x Szwecja dziś będzie mniej świeży. Vacul po meczu w Tarnowie miał dzień odpoczynku. Dodajmy do tego, że dziś jego zespół pewnie będzie przegrywał to i jest szansa na dodatkowy bieg. Wczoraj Taj słabo i tylko 4 biegi, a Martin ma sporą szanse na 6... Dodajmy do tego, że zna tor w Vetlandzie bo reprezentował barwy tej drużyny. Dla mnie spora peffka i stawka 2x.
THJ - Holta @1,80 betsafee ✅ easy
Widzę tutaj zwycięstwo Szweda o ok 2 punkciki. Patrząc na średnie jest 50 - 50, polski Norweg legitymuje się jak ja to nazywam &quot;zakłamaną&quot; średniobiego punktową. To dlatego, że nabił ją jadąc z rezerwy, a jak wiemy rezerwowy w Szwecji ma dość łatwe biegi. Dziś powtórka z wczoraj, wczoraj było 7 - 2 dla THJ dziś myślę, że może być podobnie 7 - 4/5. Kurs lepszy niż wczoraj, nic tylko pobierać.
Pontus Aspgren poniżej 4.5 @1,55 betsafee ⛔ przepraszam za brak wiedzy o Kildemandzie
Kurs mierny, ale i ryzyko małe. Dziś w pierwszym starcie MOŻE pokonać D Davidssona, z Holderem i Kildemandem nie daje mu szans, później jak max przyjedzie za 2pkt bo Hancocka nie pokona. Kolejne 2 biegi to już w ogóle dla niego sajgon bo najpierw Ward, Hancock i Kildemand, w kolejnym Holder Hancock Sundstroem. Dziś jak zdobędzie 3 oczka to będzie dla niego sukces, bo wcale niepowiedziane, że pokona Davidssona czy Bertzona.
Idziemy za ciosem, jak mamy parę to i punkty
Woffinden poniżej 10 @2,80 b3655 równo ;/
Vaculik powyżej 9 @2,45 b3655 równo ;/
Zabezpieczmy się za 1/10 stawki na równe 9 i 10. ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Doyle - Pawlicki 1 1,47 ⛔ Doyle 2x w Szkoda.
Zmarzlik - Jonsson 1 1,45 ✅
Kurs 2,13 Betsafe
Jason wczoraj bardzo dobre zawody i aż 6 startów. Dzisiaj też bardzo prawdopodobne,że to się powtórzy czyli znowu zdobędzie +10pkt. Pawlicki trudniejsze biegi i należy zaznaczyć,że być może pojedzie nawet 2 biegi mniej a to robi dużą różnicę. Dodatkowo Doyle z rezerwy więc 2 biegi o wiele łatwiejsze.
Zmarzlik wczoraj pojechał bardzo dobre zawody i dzisiaj liczę na powtórkę. Na swoim owalu jest bardzo skuteczny i mam nadzieję,że dzisiaj to powtórzy. Jonsson co prawda zapewne pojedzie jako RT więc będzie miał start więcej jednak nie licząc bardzo dobrych występów na Wyspach to spisuje się w kratkę. Przeplata dobre mecze ze słabymi.

Woffinden - Vaculik 2 2,00 ⛔ gdzie RT Dla Vacula... Betsafe
Kurs dla mnie niezrozumiały. Anglik jedzie u siebie ale co z tego skoro wcześniej Vaculik też tu jeździł więc tor zna. Woffi troszeczkę się &quot;zaciął&quot; i od kilku dni jeździ dobrze ale bez błysku. Dzisiaj wcale nie jest powiedziane że pojedzie 5x bo koledzy z drużyny mocni i może stać się tak jak wczoraj że zakończy swój występ po 4 startach. Vaculik dzisiaj będzie liderem swojego zespołu i pojedzie 6x bo RT dochodzi. 2 starty więcej to dużo a kurs naprawdę przyjemny.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Typ Vaculik &gt; Tajski też wpadł mi w oko, ale przyjrzałem mu się nieco bliżej. Co prawda Tajski rzeczywiście ostatnio nieco obniżył loty i jestem bardzo ciekaw, jak wpłynie na niego fakt, że jedzie po raz 4 w zawodach w przeciągu 4 dni, ale... to Tajski. Jeden z najlepszych żużlowców na świecie, który w każdym momencie może odpalić. Zrozumiałbym zestawienie go w takim typie z Wardem czy Emilem, którzy ostatnio objeżdżają niemal każdego, ale tak jak lubię Vacula, tak ostatnio on też nie zachwyca. Jego ostatnie wyniki w Polsce to 11+1, 11+2 (dwa mecze w Tarnowie, gdzie w optymalnej formie wozi komplety) i 10 punktów w Zielonce, w Szwecji ostatnio 6. Typu nie neguję, bo oczywiście bardzo możliwe, że Woffinden znowu przywiezie jakieś 7-8, ale jeśli tylko odpali, to typ moim zdaniem będzie mocno na styku, nawet przy 6 startach Vaculika. Choć niewykluczone, że po dłuższym zastanowieniu sam na to postawię, bo kurs całkiem zacny. Zalecałbym jednak umiarkowany optymizm.
Od siebie proponuję:
Emil Sajfutdinow - Andreas Jonsson @1,55 Unibet ✅
Tak jak zdążyłem wspomnieć wyżej, Emil mega forma. W niedzielę poprowadził do zwycięstwa Leszno, wczoraj Elit i dziś powinno być podobnie. Myślę, że już w pierwszych 4 startach powinien zakręcić się koło 11 punktów. AJ niby powoli zwyżkuję z formą, niby przeciwko Gorzowowi przywiózł 12 punktów, ale raz, że w 7 startach, a i rywale dziś będą o wiele trudniejsi do pokonania. Dla mnie żużlowy typ dnia.
Czekam jeszcze, co nam zaproponuje całoroczny, ale w tym czasie znalazłem jeszcze jeden interesujący typ:
Darcy Ward - Rafał Okoniewski +3 @1,75 Fortuna ✅
Ja rozumiem, że Darcy jedzie z Hancockiem, do tego ma w składzie Holdera i Pitera, może pogubić punkty na Kildemandzie i pojechać tylko w 4 biegach. Ale Australijczyk jest tak szybki, że po prostu nie ma opcji, żeby tu się nie zakręcił przynajmniej koło 8 punktów. W dodatku myślę, że dziś nie będzie musiał niczego pilnować, tym bardziej w parze z Hancockiem, więc spokojnie powinien uciekać rywalom. Okoniewski musiałby tu się pokusić o wynik w granicach 6 punktów, żeby w ogóle nawiązać jakąś walkę w tym h2h. Fortuna chyba za bardzo zasugerowała się ostatnim meczem Lejonen na ich torze, gdzie &quot;Okoń&quot; zrobił 12 punktów. Wyczyn moim zdaniem nie do powtórzenia.
EDIT: Kursy wystawił bet i widzę jeden świetny typ.
Martin Vaculik over 9 @2,45 ⛔ (pozdrawiam trenera Rospiggarny, który nie ogarnął zmian taktycznych)
Zdaję sobie sprawę, że nieco kłóci się to z tym, co napisałem powyżej, ale... bez przesady. Bardziej się boję tego, że Tajski odpali, niż Vaculik jakoś kompletnie zawiedzie. 6 biegów niemal pewne, nie wierzę, że nie wykręci w nich 10 punktów. Kurs kosmos, polecam pobierać, zanim poleci.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Elit Vetlanda (-16) - Rospiggarna Hallstavik @1.85 Betsson ✅ 54:36

Bardzo przyjemna linia w moim odczuciu w tym spotkaniu. Rospiggarna patrząc na wyniki na tych wyjazdach nie przegrywa za wysoko, ale dzisiaj musi się zmierzyć z jednym z kandydatów do mistrzostwa Szwecji. Motywacją dla Vetlandy na pewno jest pierwsze spotkanie tych dwóch ekip w tym sezonie gdzie Rospiggarna wygrała 50:40. U siebie Elit będzie chciała udowodnić że to był wypadek przy pracy (swoją drogą to jedyna drużyna która dała radę Vetlandzie w tym sezonie). Patrząc na same personalia z obu stron:

Vetlanda:
Woffinden - ostatnio zniżka formy - a może zmęczenie - generalnie słabo w Tarnowie, słabo w GP i słabo jak na niego wczoraj w Szwecji - dzisiaj jednak nie ma zbyt mocnych rywali nie licząc może Vaculika i AJ&#39;a jak odpali,
Holta - Rysiek nabił faktycznie średnią biegową z poziomu rezerwowego - dzisiaj jednak jest w stanie wygrywać prawie z każdym z ekipy Rospiggarny,
- para Emil i THJ - Emil ostatnio coraz lepiej a i THJ to inny zawodnik w Szwecji niż w Polsce czy w GP - tam jeździ dużo lepiej,
- Zmarzlik - ten okres w którym było gorzej ma już za sobą i znów wrócił do swojej wysokiej dyspozycji
- Ljung i Wennerstam - ciężko cokolwiek o nich pisać, Ljung może pojechać świetnie ale może i źle - ale w Szwecji Ljung podobnie jak THJ to lepszy zawodnik i z rezerwą Rospiggarny powinien sobie radzić, Wennerstam - zdecydowanie najsłabszy punkt i tutaj nie ma co za wiele się spodziewać.

Rospiggarna:
Na kogo tutaj można liczyć? Głównie dwóch zawodników: AJ i Vaculik
-AJ - ostatnio jakoś lepiej - nawet wyszedł mu mecz w Polsce a i w Szwecji jeździ bardzo dobrze,
-Vaculik - trochę niewiadoma - kilka ważnych punktów pogubił w meczu z Wrockiem w Polsce, zmienił niedawno Poldemy na Kinga i może i ustawienia silników muszą być trochę inne i ta jazda może nie wyglądać tak różowo
-Nillson i Lahti - typowi średniacy, Nillson może wymiatać w biegach z rezerwowymi, z kolei Lahti ma trudny numer i nie sądze żeby wiele powalczył,
- Korneliussen i Lebiediev - tutaj nie spodziewam się fajerwerków chociaż Mads też może coś powalczyć w biegach rezerw, a Andrzej też ciężki numer bo jedzie pod czwórką,
- Walasek - najsłabszy punkt Rospiggarny i wcale nie zdziwi mnie jak w ostatniej chwili zostanie kimś zamieniony - bo Z/Z może dać niewiele w tym wypadku.

Podsumowując jakoś nie widzę Rospiggarny w dzisiejszym spotkaniu - pewnie Vaculik i AJ pojadą po 6 razy ale to i tak moim zdaniem będzie za mało na pokrycie tego handicapu.W końcu cała drużyna musiałaby zdobyć 37 punktów żeby był zwrot a tutaj nie widzę kto miałby aż tak punktować.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Martin Vaculik powyżej 9 pkt @ 2.45

Koledzy wyzej opisali Vaculika. Linia jest dość niska, a kurs bardzo wysoki .Przy 6 startach powinien zakręcic się w okolicy 11 pkt .Zna tor doskonale , lider gosci ,nie rozumiem tego kursu i tej linii. Pierwszy bieg powinien wygrać , pózniej ma Emila i THJ z Emilem raczej przegra , Szweda może pokonać .10 wyscig minimum 2 pkt .Według mnie bardzo dobry typ.

Dodatkowo
K Larsen -1 v H Andersen @ 1.8

Larsen jezdzi świetnie , Hans wczoraj słabo, pierwszy do zmiany. Myśle ,że Hans zakonczy mecz na 3 startach ,Larsen 4 starty na bank . Larsen możliwe ,że pojedzie nawet w 15 wyścigu .Ostatni mecz 10 pkt na wyjezdzie.
Polecam


bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.Vaculik powyżej 9 - 2,45 ⛔
=9 - 7,50✅ co za manager ze nie puscil Vacuilka z RT... dobrze ze podparte DW weszlo;)
bet365
Vaculik dzisiaj z AJ będą ciągnąć swój zespół i będą się starali powalczyć o bonus co będzie cholernie trudne. Dzisiaj Martin na torze pojawi się 6x bo nie sądzę aby nie było RT czy też żeby zabrakło go w biegu 15. Linia jak dla mnie ciut zaniżona. Może i faktycznie Vaculikowi ostatnio przytrafiały się wpadki w pojedynczych biegach jednak to nadal zawodnik ze ścisłej czołówki. Rywale mocni więc łatwo nie będzie jednak 9pkt w 6 startach no to nie jest jakiś duży wyczyn dla zawodnika tej klasy. Kurs fajny więc gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Myślę, że kogoś to info zainteresuje. Wyżej w kilku typach m.in. przeciw Aspgrenowi, że będzie startował w biegu z Kildemandem. Otóż Pająka zabraknie w dzisiejszym meczu Lejonen a także jutro w meczu jego ekipy Fjelsted z Munkebo. Myślę, że info może się przydać bo w takim przypadku Lejonen powinno bardzo popłynąć dzisiaj. Ma pojechać za to w niedzielnym meczu Stali w Tarnowie. Jak podaje nam jego strona &quot;Lille pause til Peter&quot;. Obyło się na szczęście bez złaman ale ręka jest mocno obita i spuchnięta.
Tak więc: Piraterna (-26.5) - Lejonen 1 1,72 Betsson jak najbardziej do gry ???? ✅ Wynik: 62-28.
Po prostu brak Pająka. Za dużo by i tak pewno nie zdziałał (ostatnio w Szwecji słabe wyniki. o dziwo tylko tam) a po stronie Piraterny: Herbie Hancock, Darcy Ward i Chris Holder. Dodajemy kolejnego lidera w postaci Piotra Pawlickiego i wychodzi niesamowita paka. Palovaara, Engman czy Daniel Davidsson powinni odprawiać w większości zawodników z Gislaved. Po stronie Lejonen walkę nawiązać może tylko Sundstroem, który i tak nic ciekawego nie jedzie. Dalej jest Okoniewski a to zawodnik 1 ligowy, słabiutki w tym sezonie Musielak, Aspgren i Berntzon. Raczej nie mamy o czym rozmawiać. Tutaj powinien być pogrom do minimum 30 pkt.
EDIT: Co do meczu wszystko zgodnie z planem czyli miazga. Dzięki wszystkim za reputkę! Cieszę się, że jedną informacją (no i jeszcze typem ale bez braku Kildemanda to była formalność) mogłem pomóc tylu osobom. Po to tu wszyscy jesteśmy i pomagamy sobie nawzajem. 5!
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Sorry zapomniałem wkleić wyżej w poście: http://www.peterkildemand.com/lille-pause-til-peter/
a do tego już wczoraj na stronie Stali napisano, że nawet niepewny jest jego występ w Tarnowie:
&quot;Po niedzielnych zawodach Kildemand przeszedł szczegółowe badania i prześwietlenie w jednym z rzeszowskich szpitali. Na szczęście okazało, że w dłoni „Pająka” nie ma żadnych złamań, a w sobotę doszło jedynie do mocnego stłuczenia. To oznacza, że Kildemand po kilku dniach odpoczynku powinien wrócić bez większych przeciwwskazań na żużlowe tory. O tym czy Duńczyk wystąpi w najbliższym ligowym meczu w Tarnowie, zadecyduje wkrótce wspólnie z trenerem Januszem Ślączką.
Czy jest z/z czy ktoś za niego jedzie to nie wiem. Coś próbuje znaleźć ale zapewne dowiemy się dopiero przed 19.
Później do usunięcia.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ward powyżej 11 @2 b3655
Pytam z kim ma dziś przegrywać? Jedynie Hancock i Pawlicki mogą mu odebrać punkty. Świetny występ w Tarnowie, później fenomenalny w ZG, wczoraj w EL komplet... Jedyne ryzyko tego betu to to, że nie pojedzie w 15nastym. Mimo to myślę, że jest głodny jazdy i nie odda startu koledze z zespołu, ani punktów oczywiście.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Emil - Walasek (+5) - 1 (pierwsze 4 starty) 1,9
Przemek Pawlicki - Doyle (+1) - 2 (pierwsze 4 starty) 1,7 ⛔ Doyli WW
Piraterna - Lejonen (+24,5) 1 1,8
efortuna

AKO: 5,81 minus podatek
Solidny tripel na dziś, kupon opieram oczywiście na Piraternie, która autentycznie nie ma z kim dzisiaj przegrywać, a w dodatku jest kosmicznie mocna.
Doyle z &quot;7&quot;,więc jeśli nie pójdzie taktyk to dwa razy z juniorami i tu powinny być pewne trójeczki. Pozostałe biegi na poziomie przemkowych, tylko czy Australijczyk nie jest przypadkiem lepszym rajderem?
Przemek ma niby handi swojego toru, ale co to za handi jeśli parę razy nie był w składzie, a resztę dotychczasowych wyników osiągał spod 7.
Walasek:
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/539294/slawomir-dudek-o-walasku-tak-spietego-zawodnika-dawno-nie-widzialem
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/539217/grzegorz-walasek-zawalil-derby-falubaz-odstawi-go-od-skladu
Zastanawiałem się dlugo kogo z nim zestawić i w końcu wybrałem Emila, który zazwyczaj jednak przywozi trójeczki dla miejscowych. Nawet przy 4x 2* jest spora szansa dla tego typu, ale liczę na komplecik 12 po 4 startach Emila.
Panie, panowie, ten tripel ma potencjał!
Joonas over 6 2,20 ⛔ nie ma cudów, wtopa po całości
bet365

Tutaj idę po najmniejszej linii oporu. Joonas fajnie śmiga w Szwecji i nad Daugavą, więc bardzo sążna ta linia. Ostatnio u,3,2,d, trochę pewchowo, ale patrząc na jego biegi widzę tu sporą szansę na te 7 &quot;oczek&quot;. Może pojedzie z taktyka, kto wie.
Koza - Pieszczek -2 2 2,10 ✅
Michelsen - Jonsson 2 2,00 B365 ✅
Mroczka (-1) - Ogór Jędrzejak 1 1,66 ⛔
Kasprzak - Dudek (+4) 2 1,5 ✅
Toruń-Leszno 2 2,15 ✅ 44:46
Baran (+2) - Gollob 1 2,00 ✅ 8-2
Emil - Walasek (+5) - 1 (pierwsze 4 starty) 1,9 ?
Przemek Pawlicki - Doyle (+1) - 2 (pierwsze 4 starty) 1,7 ?
Piraterna - Lejonen (+24,5) 1 1,8 ?
Joonas over 6 2,20 ?
 
K 128

konju1

Użytkownik
M.Vaculik powyżej 9 - 2,45
=9 - 7,50
bet365

Vaculik dzisiaj z AJ będą ciągnąć swój zespół i będą się starali powalczyć o bonus co będzie cholernie trudne. Dzisiaj Martin na torze pojawi się 6x bo nie sądzę aby nie było RT czy też żeby zabrakło go w biegu 15. Linia jak dla mnie ciut zaniżona. Może i faktycznie Vaculikowi ostatnio przytrafiały się wpadki w pojedynczych biegach jednak to nadal zawodnik ze ścisłej czołówki. Rywale mocni więc łatwo nie będzie jednak 9pkt w 6 startach no to nie jest jakiś duży wyczyn dla zawodnika tej klasy. Kurs fajny więc gram.
Linia na Vaculika 9, na AJ 8pkt. Kursy na over pospadały, a obaj zdobyli dokładnie tyle ile było do grania. I jeszcze Martin bez taktyka...
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Grasz za 10-15% stawki na DW i masz zwrot stawki, przy kursach 2,6 czy 2,45 to jest spokój. Gratuluje Raduli, który pograł DW 9pkt Vacula za fajną stawkę. Szkoda, że nie pograł Woffiego DW 10 :p, ale +++ leci dla kolegi za z/z Kildemanda i dla Raduli.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Grasz za 10-15% stawki na DW i masz zwrot stawki, przy kursach 2,6 czy 2,45 to jest spokój. Gratuluje Raduli, który pograł DW 9pkt Vacula za fajną stawkę. Szkoda, że nie pograł Woffiego DW 10 :p, ale +++ leci dla kolegi za z/z Kildemanda i dla Raduli.
Ale Radula grał DW 9pkt jako zabezpieczenie, żeby wyjść na zero, w przypadku nie trafienia overa...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ale Radula grał DW 9pkt jako zabezpieczenie, żeby wyjść na zero, w przypadku nie trafienia overa...
Gdzie widzisz u mnie wyjscie na zero;)? Bardzo czesto gram over + DW przy takich wysokich kursach warto. Odpowiednie stawki i jest sie do przodu.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja grałem DW, żeby wyjść na zero; pan Radula zarobił kapciocha na tym.
Ja wyuczyłem sobie pewną manierę jeśli mam kurs na Woffinden poniżej 10 @2,80 w bet365, Dokładnie 10 po @7,5 to grając np 100zł na Woffiego, gram zabezpieczenie np. 15zł na dokładny wynik.
Jeśli zdobędzie 0-9 to mam zysk 180zł - 15zł zabezpiecznie = 165zł
Jak zrobi 10 to mam -100 -15 + 112,5 czyli tracę tylko = -2,5zł
I gram tak zawsze przy wysokich kursach, bo granie z podpórką obniża mi kurs z @2,80 do 2,65 co dalej wg mnie jest korzystną opcją (poniżej 9).
Zawsze warto też przejrzeć oferty innych buków bo np betsafee czy sportbet może nam zaoferować poniżej 9,5 (i tu gramy bez podpórki), po lekko korzystniejszym kursie, ale z doświadczenia wiem, że zdarza to się rzadko.
Częsciej można złapać lepszy kurs przy niskich kursach np. XXX powyżej 3 @1,53 to grając z podpórką za 15zł mamy tak naprawdę kurs tylko @1,38. Lepiej wtedy przejrzeć oferty buków i zagrać powyżej 3,5 po chociażby @1,40.
Ale to co zrobił Radula wczoraj to chapeau bas!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
S 440

straszaksam

Użytkownik
Gdzie widzisz u mnie wyjscie na zero;)? Bardzo czesto gram over + DW przy takich wysokich kursach warto. Odpowiednie stawki i jest sie do przodu.
Tak zrozumiałem z zapisu Twojego posta. W takim razie :zoltakartka: dla mnie.
edit:W moim temacie w KzS widać jak wyglądały stawki , pozdrawiam RADULA:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom