>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2015

Status
Zamknięty.
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Smederna +18 @1,69 betsafe ✅
Przemek Pawlicki over 10 @2,5 b3655 ✅
To co koledzy napisali potwierdzam, warto dodać że Piraci bez Warda i Holdera, Grega głowa też pewnie jest z Wardem. Goście tanio skóry nie sprzedadzą i myślę, że ok 38-40 punktów zrobią.
Przemek dziś pewnie taktyk, więc 6 biegów. Dziś przegrać może z Piotrkiem i Gregiem, reszta nie powinna mu zagrozić. Setup&#39;y też nie powinny być dla niego zagadką skoro Piter ściga się dla gospodarzy. Dziś Przemek może być jednym z liderów i stać go napewno na dwucyfrówkę.
// Rodzyn7 Nickiego nie ma w ofertach u buków, kto wie czy Hansio Lansio nie pojedzie pod 5... ale nie chce siać plotek, spokojnie póki nie ma potwierdzenia
Hansio Lansio +1 - TH Johnasson @2,37 b3655 ✅
THJ pojedzie 3x z Emilem, który jest w wybornej formie, do tego w 4starcie jest ze Zmarzlikiem na MJJ i Kilokarpii. Myślę, że dziś tylko 4 starty i żadnego z nich nie wygra. Uzbierać powinien te 6-7 oczek. Na Hansa mamy przyjemy kurs i jeszcze do tego handi dodatnie. Andersen 3x z rezerwowymi z Aspgrenem i Maxem. Na nich nie powinien tracić oczek, to już ma ze 3pkt przewiezie Wennerstam i Holtę to już ma 5... Spotka się z samym zainteresowanym i też nie jest bez szans. MJJ w swoim ostatnim starcie też może objechać. też jest wstanie zdobyć te 6-7 oczek do tego handi +1 myślę że warto zagrać po takim kursie.
Pepe - Okoń @1,34 betsfaee ✅
Dwa różne światy, Pepe to lider Okoń na wyjazdach nie istnieje. Nie zdziwie się jak Piotr wygra te h2h nawet 8 punktami. Dla mnie mimo małego kursu to promocja, to jak zestawić KK z Hancockiem w GP (pozdrawiam bet gun&#39;a : P )

Larsen powyżej 9
@2,5 b3655 ⛔ Dzięki Miedziak!!
Komplet w Rzeszowie dziś Szwecja gdzie leje deszcz więc tor nie będzie takim atutem gospodarzy, wydaje mi się, że powinien przekroczyć 9 oczek. Hancock i Pawlicki moga mu zagrozić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
furman19 928

furman19

Użytkownik
Keni Larsen powyżej 9 pkt @ 2.5
dokładnie 9 pkt @ 7.5
Jestem trochę zdziwiony, że nikt jeszcze nie podał tego typu. Przecież Larsen jedzie na podobnym poziomie co Przemek Pawlicki , a nawet lepiej. Dziś składy bardzo okrojone i zagrażać będzie mu jedynie Hancook i młody Pawlicki, w Miedziaka nie wierzę. Według mnie w 5 startach pokryje linie, a będzie miał jeszcze RT. Wchodzę w to pod limit, Kenio pokazał w tym roku, że jest świetnym żużlowcem i można zaliczać go do najlepszych.

bet365
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Miedziak - Zorro +0.5 2.5 bet365 ✅✅
Sporo value ze względu na formę sprzętową Miedziaka. Typ bardziej przeciwko Adrianowi niż na Magnusa, który nawet fajnie się pokazał w Pile 13 pkt na 6 biegów. Miedziak natomiast 3 starty 3 pkt, jednak nie ma co porównywać tych lig.
Biegi Zorro w 2 powinien tylko przegrać z Piterem, w 8 bezpośrednia rywalizacja z Miedziakiem oraz cieniutkim Hendersonem i Pavlovarą, 2 pkt powinien przywieźć,
w 10 Broberga i Jonasa powinien objechać i powalczyć z Engmanem 2-3pkt, w 14 możliwy 0-1 musi objechać Engmana.
Biegi Miedziaka 3 bieg z Przemkiem, Pavlovarą i Michelsenem, możliwe 1-2pkt, bieg 6 prawdopodobnie 2-3pkt o ile Kenni powalczy, 8 opisany wyżej możliwe 2-3 pkt, 13 bieg przegra z Gregiem 1-2pkt. Z biegów wychodzi 8:10 dla Miedziaka jednak jego forma i sprzęt nie pozwalają myśleć optymistycznie w tym roku jeden mecz w Vetlandzie i 6 pkt w 6 startach w zeszłym sezonie w Motali jechał raz i zdobył 6 pkt w 4 startach. Zorro ma średnią wyjazdową 1.25, 4 mecze 16 biegów i 20 pkt, w zeszłym roku w Motali 7 pkt w 5 startach. Możliwe, że na Miedziaka SMedarna będzie brałą taktyki także też rywale będą mocniejsi szczególnie w biegu 6 i 8 możliwe taktyki. Sts ma Miedziaka na linii 6.5 w 4 startach.
Pytanie czy Elit Vetlanda może wybierać rywala w półfinale z miejsc 3 i 4 czy z 2 też? Bo jeśli tylko z 3 i 4 to Piraterna ma o co walczyć, żeby ich Elit nie wybrało, bo po utracie Darcyego moc rażenia drużyny znacząco się obniżyła i tu nie wiem czy Elit by nie wybrało Piraterny choć dla Elit to obojętne czy Dackarna czy Piraterna. W pierwszym meczy Smedarna wygrała 54:36
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Czy Przemek Pawlicki jest uprawniony do jazdy z zz-tki za Pawełka? Bo u nich chyba ta zz-tka trochę inaczej funkcjonuje i coś mi się obiło o uszy że chyba jechać nie może. Ale wolę się upewnić. Gdyby mógł jechać to 6 startów i over 10 pkt w bet365 po 2,50 spokojnie do zrobienia zważywszy że u Piratów nie ma Warda i Holdera.
No i też pytanie czy Protasiewicz potwierdził start w Indianernie?
Nie ma dzisiaj RR za Przedpełskiego.
Jadą takim składem:
Ikaros Smederna
1. Kenni Larsen
2. Linus Eklöf
3. Przemyslaw Pawlicki
4. Mikkel Michelsen
5. Magnus Zetterström (K)
6. Rasmus Broberg
7. Daniel Henderson +18 na Smedernę @1,69 w Betsafe ✅✅✅ 46-44 izzunia ;)
wobec ostatnich wydarzeń pobrałem taki handicap, 36 punktów zdobędą a to już da ewentualnie zwrot za ten typ. Larsen, Pawlicki i Michelsen to jest 30 punktów. Reszta musi dołożyć 6 oczek, zrobią to. Gospodarze bez TurboTwins z wiadomych względów. W Szwecji gospodarz nie ma aż takiego handicapu swojego toru także nie powinno być tragicznie.
Pytanie czy Elit Vetlanda może wybierać rywala w półfinale z miejsc 3 i 4 czy z 2 też?
Mogą wybrać kogo zechcą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Piraterna
Fredrik Engman
Greg Hancock
Adrian Miedzinski.
Victor Palovaara
Piotr Pawlicki
Daniel Davidsson
Jonas Davidsson
Ikaros Smederna
Kenni Larsen
Linus Eklöf
Przemyslaw Pawlicki
Mikkel Michelsen
Magnus Zetterström
Rasmus Broberg
Daniel Henderson
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Piraterna - Smederna @15,5 betsafee 46 - 44 ⛔ Dzięki Miedziak!! Radula ścignij go w Toruniu o hajs :p
Remis podpórka @21 b3655
Z tego co się dowiedziałem to pada od 2-3 godzin, jeśli mecz się odbędzie to będzie opóźniony, wiadomo w Szwecji popada to jadą. Dosypią nawierzchnie suchą, zgarną błotko, lekko zbronują i jadą. Po opadach gospodarze często gubią się z ustawieniami. Dziś Hancock pewnie walnie 2 cyfrówę, Piotrek jak nie pobłądzi też, a reszta? Wielka niewiadoma. Jeśli wszyscy pojadą na 110% to spokojnie do 30 wygrają, jeśli ktoś pojedzie cieńko zacznie się problem. Patrzę na biegi Davidssonów i obaj powinii zdobyć od 6 do 10pkt!, ale hola hola spadł deszcz i nie byłbym już taki pewien tych panów. Miedziak na MT jedzie piach to czemu miałby odpalić w Szwecji?! Palovaara i Engman po deszcz to też niewiadoma... duża niewiadoma... Goście mają słabych rezerwowych i to ich postawa będzie kluczowa jeśli pojadą ekstra i objadą Davidssonów to mogą się pokusić o sensacje. Kurs @15,5 w betsafe w b365 mamy tylko @9 ja zaryzykuje, zagram też remis bo nie takie cuda w żużlu widziałem, tym bardziej w ostatniej kolejce... oby się tylko mecz odbył!
Ostatnia kolejka, mega osłabienie gospodarzy, Szwecja gdzie zdarzają się cuda + deszcz może coś z tego będzie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Larsen w pierwszym starcie 3 punkty i w drugim biegu opuszcza tor na noszach. Bet365 nie zwróci stawki tylko uzna to za minus prawda? Ja pierdziele....
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Bet3655 Nie odda, takie są uroki grania żużla...
Gdyby nie upadek to Smederna powalczyłaby o wygraną, a i over 9 pewnie by wszedł bo Larsen jak by ominą Adriana po 2 biegach miałby 5 oczek...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom