>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien - Sierpień 2016

Status
Zamknięty.
S 833

sebunited16

Użytkownik
Kildemand over 10 bet365⛔

Programowo 4 biegi, plus Z/Z, i ewentualnie taktyk, a nawet pomimo średniej jazdy jest za kogo, plus ten sam argument do 15 biegu, gdzie poza Grinem może się ubiegać o to miejsce chyba Nicholls bo Jonas na wyjazdach nie istnieje, więc wychodzi 7 startów. Jak Pająk jeździ wiadomo chimeryczny, jak się spasuje leje każdego, ale potrafi i przywieźć zero w słabej obsadzie, dodatkowo zdarzają się literki W przy jego statystykach, no ale 11 pkt przy zakładanych 7 biegach powinien wyrobić

Lahti -6 : Engman 2.30 bet365✅

Mała stawka. Handi ogromny, Timo ma ostatnio włączony tryb samolot i objeżdża wszystkich jak leci, jest forma, u siebie ze statystyk solidna dwójka, jednak biorąc ostatnie mecze wyszło by o wiele więcej, gram na zawodnika w gazie odliczając linie wystawione przez buka, mam nadzieję, że z -6 wyjdzie przynajmniej na +1
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Patryk Dudek over 9, BET 365, @ 1.57
Bardzo ciekawy kurs. Dackarna po wczorajszym bardzo dobrym spotkaniu dzisiaj jedzie na wyjeździe. Patryk może być tutaj liderem z dodatkowym startem z pod taśmy. W parze z Gomólskim, który na wyjeździe nie musi zabierać Duzersowi punktów - jak np. wczoraj ???? Wczoraj również było widać u niego zaangażowanie - dzisiaj też nie powinien kalkulować. Jak Protas? ;) Liczę na kolejną dwucyfrówkę.
Niels K. Iversen over 9, BET 365, @ 1.66
(3,3.. i coś siadło. 4 starty. Szkoda
Dawno nie grałem Nielsa i dzisiaj w końcu spróbuje. Własny tor, ustawiony pod ,,13&#39;&#39; to są główne argumenty. Ostatnie solidne spotkania, czy to w Poznaniu czy wczoraj mogą mu dobrze zrobić. Dodatkowo nie zapominajmy, że 2x jedzie z Cyferem, 1x z Anderssonem i 1x Lindbackiem - więc w 3 pierwszych biegach nie powienien nic tracić na rzecz kolegów. Indianie po blamażu muszą się podnieść i Iversen powinien to pociągnać - przynajmniej do dwucyfrowego wyniku.

Piotr Protasiewicz (-2) : Maciej Janowski (+2), BET 365, @ 1.95

Ostrożniej ale próbuje. Za dużo naoglądałem się Protasa w ostatnich spotkaniach w Szwecji żeby nie spróbować. Jedzie kosmiczne dno ale jak kibic Falubazu jestem w stanie mu wybaczyć z wiadomych względów :roll: . Piotrkowi wpadają zera, i dzisiaj jeżeli wpadnie jedno lub dwa to może być pozamiatane. Maćka stać na ok. 6-8 pkt.
Jason Doyle : Greg Hancock, BET 365, @ 1.90
(Wygłupiłem się :/ Kosmiczny Doyle)
Hancock z dodatkowymi startami jest w stanie zrobić dzisiaj nawet ok. 15 punktów. Oczywiście nie musi ale za dużo takich spotkań pamiętam żeby nie zaryzykować. Oczywiście trudny tor, trudny przeciwnik i bardzo ciężkie zadanie ale kto jak nie on ? Za Jonssona pewnie pojedzie Z/Z ale i tak spróbuje. Spore ryzyko w zakładzie ale duże przeczucie.
Wszystko na dziś ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Doyle - Hancock @2 but365 ✅ 17 - 11
Doyle - Hancock +2 @1,8 betsyfe ⛔

Gram rozbieżność dwóch buków gdzie różnica wynosi 1,5 oczka. Obaj jadą dziś pewnie 6x, kto wie może Amerykanin nawet 7. Greg jest po wczorajszym upadku, a wiemy że dzideczek ma już swoje lata. Doyle lata wszedzie, bo jest w życiowej formie. Dziś będzie na styku, obaj mogą zrobić po 13-15 oczek. Spróbuje coś zarobić u obydwu.

Fricke - Nicholls +4 @2,05 beysyfe ⛔ 7 - 1

Fricke ostatnio jedzie słabo, jeszcze miesiąc temu walił dwu cyfrówki, ostatnie występy to jednak ok 5-6 oczek. Spore handi +4, myślę że Scott jak zrobi 4 oczka wygra ten zakład z handi.

Protasiewicz - Dudek -2 @1,65 betsyfe ✅ 8 - 11

Tutaj nie ma co pisać. Protas w Szwecji ma problem zrobić 7 oczek, a Dudek to lider Eliteserien. Spokojnie h2h wygra młodszy z Zielonki.

Lindgren - Holta +2 @2,20 but365 ▶ 7 - 5

Lindgren ostatnio jeździ słabo. Holta im bliżej końca sezonu coraz wyższa forma. Zdarzają mu się wpadki gdzie notuje śliwki i robi jeden punkt w meczu, ale dziś będzie dobrze. Tor zna, powino być okej. Fredka raz jedzie wyśmienicie raz totalne dno.

Vaculik - Kildemand +2 @1,60 betsyfe ✅ 7 - 7
Vaculik +1 - Kildemand @1,70 but365 ✅ 7 - 7

Kolejna rozbierzność, analogiczna do Jasona z Gregiem. Gram u obydwu bo liczę na zarobek. Vaculik jak i Kildemand w 6-7 startach są wstanie wykręcić po 12-13 oczek. U jednego mamy +1 na Slowaka, u drugiego +1,5 na Duńczyka. Ja pobieram taki przedział.

Thorsell -5 - Davidsson @1,60 betsyfe ▶ 2 biegi Joonasa... 11 - 0

Thorsell mega forma, wali wszedzie blisko kompletu. Wyskoczył jak Filip z konopi, ale jedzie ładnie. Davidsson od kilku lat od feralnej kontuzji się zablokował. Joonas jeździ jak Hampel na motoarenie, w ostatnią niedziele, niby staje przed taśmą ale przed wejściem w łuk zamyka gaz i wszystkich przepuszcza. Nie ździwie się jak Thorsell pokryje te handi już po 2-3 biegach.

Vaculik powyzej 10 @2,15 but366 ⛔ 7
Doyle powyzej 12 @1,66 but355 ✅ 17

Panowie opisani powyżej. Powinni pokryć te linie spokojnie, z nadmiarem.

Lahti -6 - Engman @2,10 but365 ✅ 17 - 4

To co wyczynia ostatnio Fin przechodzi ludzkie pojęcie. W Pile wręcz latał i wygrywał każdy start. Engman na wyjazdach szału nie robi. Ostatnio coś tam pojechał, ale dziś nie liczył bym na niego. Lahti zakręci dwucyfrówe, a mnie handi -6 nie odstrasza.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Doyle normalnie. Hancock chyba niekoniecznie. Chyba, że średnie się po wczoraj aktualizują. Ale chyba nie i liczy się moment publikacji składów (średnie i numery na tej bazie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 370

cinek9191

Użytkownik
Doyle - Hancock @2 but365
Doyle - Hancock +2 @1,8 betsyfe

Gram rozbieżność dwóch buków gdzie różnica wynosi 1,5 oczka. Obaj jadą dziś pewnie 6x, kto wie może Amerykanin nawet 7. Greg jest po wczorajszym upadku, a wiemy że dzideczek ma już swoje lata. Doyle lata wszedzie, bo jest w życiowej formie. Dziś będzie na styku, obaj mogą zrobić po 13-15 oczek. Spróbuje coś zarobić u obydwu.
Jason Doyle 2.0 vs G. Herbie - but365 ✅✅✅ 17-11
Antonio Li. vs P. Ljung @ 1.90 +5 - ✅✅✅12-8

taki @ Dubelek ✅✅✅

Ljung bardzo fajnie jeździ w wszystkich ligach i punktuje. Dziś jedzie 2x z Maxem oraz mlodym Alexandrem. Jeśli obejdzie się bez defektów to powinien ogarnać te 7-8 pkt. Do tego jest możliwa RT jeśli np. powinie się noga Gingerowi lub Magic.



edit: trząsłem portkami i wierzyłem w odbudowę Dudiego w 15stym, aby przyjechał przed Antonio ( po tym jak Ljung nie wszedł do nominowanego z 8 pkt):grin::grin::grin::grin: ???? ???? :cool::cool::razz::razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
dwa rozne spojrzenia 365 i betssona na pojedynek Gomolskiego z Lahtim

365:
Gomolski -3 vs Lahti [kursy 1x2: 3 , 7.5 , 1.53]
betsson
Gomolski +2 vs Lahti [kursy 12: 1.75 , 1.95]

z beta kurs niski, ale przy latajacym Lahtim nie widze gomolskiego [2 x w parze z Dudkiem] i tu jeszcze +3 ✅
Spotkaja sie 2 razy i w obu przypadkach Lahti z wewnatrznych (5 i 7 bieg)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 833

sebunited16

Użytkownik
Gomólski : Lahti +3 bet365 1.53✅

Pewnie ktoś wie więcej wystawiając taką parę, taki handi, jednak dla mnie to wygląda tak. Rudy fajnie potrafi powalczyć to trzeba mu oddać, parę punktów pewnie przywiezie, z Dudkiem jedzie to na minus jeśli chodzi o jego zdobycz, dostajemy Lahtiego z dodatnią linią plus trzy i minimalnie!! jednym biegiem więcej przy Z/Z, biorąc pod uwagę jego formę z ostatnich meczy taki bet trzeba brać.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. Mikael Max (+2) : Max Fricke (-2), BET 365, @ 2.00[
Moim zdaniem najfajniejszy typ na dziś, po bardzo fajnym kursie. Po jednej stronie Max, który potrafi na swoim torze wygrać z każdym - po drugiej stronie Fricke, który jedzie wyraźnie słabiej i mniej niż parę tygodni temu.
2. Lindback under 11, BET 365, @ 1.85
Moim zdaniem trochę za wysoko ustawiona linia. Średnia na własnym torze imponująca ale ostatnio jedzie trochę słabiej. Ostatnie GP to potwierdziło. Przeciwny również nie są jacyś mega słabi. Hancock, wracający Pawlicki czy nawet Kildemand mogą go pokonać.
3. Mirosław Jabłoński (+1) : Fredrik Engman (-1), BET 365, @ 1.80
Z przeczucia. Mirek ostatnio potrafił w Szwecji pojechać.
4.Hancock (-1) : Lindgren (+1), BET 365, @ 1.57
Tu nie trzeba nic mówić o formię Grega. Osobiście chwyciłem ten typ po 1.57 zaraz po ustawieniu linii - teraz możecie brać po 1.44.
DRAMAT.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Lindback właśnie poinformował na fb że Indianerna zalega mu hajs i prawdopodobnie już dziś nie pojedzie jeśli dobrze przetłumaczyłem to po szwedzku. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 833

sebunited16

Użytkownik
Rospiggarna : Dackarna 2 unibet 10.00 ⛔

Wiem, że gospodarze objeżdżają kogo i gdzie chcą. Mają nazwiska nie tak mocne w świecie żużlowym (Lahti, Thorssell, chyba jeszcze Fricke), którzy swoją formą z tego sezonu(Australijczyk) , czy ostatnich meczy(pozostała dwójka), potrafią wygrywać ze zdecydowanie mocniejszymi na papierze. Potrafili wczoraj po absencji Jasona wygrać ten mecz na wyjeździe. Jednak dla mnie zwycięstwo gości wcale nie będzie zaskoczeniem. Z tego co widzę unibet bierze Doyle`a pod uwagę, moim zdaniem nie pojedzie, goście to mocna drużyna z wciąż będącym na topie Dudkiem, ten kurs to dla mnie mega przesada.

Piraterna - 4 po 8 wyścigu bet365 1.66✅

Wiadomo bez murzyna goście, jakoś tam połatają, ale nie na tyle, klasyka żużla, goście nie na tyle mocni na wyjazdach, Cyfer chyba nagle nie rozbije banku, a gospodarze do parowi lepiej na swoim torze powinna być w takiej sytuacji spora przewaga od początku meczu


ta, ale reszta też świetnie punktuje, ale co do samego Australijczyka, to chyba trochę za mocno pogrywa, w tamtym sezonie już na końcu nie wytrzymywał fizycznie, tutaj ma wielka szanse na IMŚ, ale to jest jego czas i jego decyzję, ja mu życzę powodzenia, ciekawe czy za rok coś wymyśli żeby w SECu startować ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Piraterna (-10) @ 1.75
Dackarna (+10) @ 2.10
AKO 3.67

Symboliczna stawka, pełen chill dzisiaj - dla lepszego śledzenie wyników. Wydaje mi się, że Piraterna u siebie może być tylko mocniejsza po tym jak pewnie wrócił Pawlicki. Hancock również pojedzie lepiej niż wczoraj. Indianie wiadomo wczoraj fenomenalnie ale na wyjeździe będzie gorzej. No i Cyfer nie zrobi tutaj 9 punktów.
Dackarna +10 ma prawo się obronić jeżeli nie zawiodą liderze. Zresztą nic mnie nie zdziwi. Dlatego dzisiaj delikatnie i bez szaleństwa.
edit/ Doyle pod taśmą... ???? no to będzie plecak...
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Max over 2 bet365 1.75⛔

Kusząca ta linia bardzo. Max przesunięty pod numery 1-5 i paradoksalnie nie musi to być całkowicie utrudnione zadanie w punktowaniu dla niego. Dostaje Janowskiego do pary, biorąc formę Maćka i chyba jego już znudzenie sezonem, nie pozostaje tutaj bez szans na punktowaniu na swoim zawodniku. Wiadomo u gości mocny skład, jednak dobrze startujący u siebie Szwed powinien spokojnie w końcowym rozrachunku przywieźć co najmniej 3 pkt

Lahti over 4 bet365 2.15✅

Tutaj również Timo często jeździł z rezerwy, gdzie szczególnie na domowym, ostatnio był praktycznie nie do złapania. Wchodzi na latającego Doyle`a więc nie ma co ukrywać, faworytem do zdobycia wielu punktów na swoim koledze nie jest. Jednak ostatnio bardzo dobra forma spokojnie uprawnia go do sięgnięcia do solidnej ilości punktów i przekroczenia linii zaproponowanej przez buka, tym bardziej, że jest trochę dziur w zestawieniu gospodarzy.

Janowski : Jonsson +2 1.95 bet365⛔

Adrenalina pierwszy start po kontuzji, więc ryzyko jest, co pokazał choćby ostatni start Hansa w Łodzi. Buk ewidentnie wziął na to poprawkę, wystawiając na niego linię 5 (co prawda na over po niskim kursie) . Jednak tam po tych jazdach musiało być bardzo dobrze, zapowiedzieli od razu start w Toruniu w GP, wcześniej podczas jego kontuzji koledzy ładnie &quot;przejmowali&quot; jego punkty, więc gdyby nie byli pewni odpowiedniego przygotowania AJ, zastąpili by go. Po Maćku ciężko się spodziewać nagle wystrzału, robi swoje w GP gdzie doczołga się chyba w tej 8 ale ligi słabo, nie spodziewam się dziś przełamania
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dackarna, BET 365, @ 1.80
Czas na decydu]jące starcia w Elitserien i ten pojedynek będzie bardzo ciekawy i mam nadzieję bardzo zacięty. Fajnie, że tak dużo zależy tu od Polaków Dudek, Janowski i Gomólski - (na Holtę biorę poprawkę) i mam nadzieję, że dzisiaj wygrają. Typ bez szaleństwa bo ciężko przewidzieć rozstrzygnięcie tego pojedynku. Co ciekawe pojedynek będzie do oglądnięcia na żywo na antenie Eurosport 2 - polecam ;)
Max over 2, BET 365, @ 1.75 Szkoda straconych pozycji na trasie.
Tak jak kolega sebunited16 ;) nie sposób tego nie zagrać bo Max to jest zawodnik takiego typu że na swoim torze może wygrać z każdym i już w pojedyńczym występie zgarnąć trójeczkę. Oczywiście zadanie trudne bo przeciwnik zacny ale próbuje.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Rospigarna wygra rywalizację @1,30 Bet365 ✅ pogrom
(do jakiegoś dubla z LM)

Wczoraj za sprawą Dudka i Ljunga Dackarnie udało się wygrać 48:42
ale trzeba popatrzeć na ostatnie domowe wyniki Rospigarny:

Dackarna 56-34
Piraterna 61-29
Indianerna 55-35
Indianerna 56-34
Lejonen 62-28
Smederna 57-33
Vetlanda 55-35

Cały czas +20 a nawet +30
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Bądź co bądź pierwszy mecz z Dackarna wygrali tylko 46-44. Jednak to był początek sezonu, gdzie Doyle i spółka nie była w takiej formie jak teraz. Oprócz Dudka raczej nikt nie wykręci dwu-cyfrówki. Ljung to typowy zawodnik własnego toru. Para Janowski-Max może 2x dostać w palnik po 5:1. Jedynie rezerwa obu drużyn jest porównywalna, a pozycje 1-5 to wyraźna przewaga gospodarzy.
Jest to niezła lokata i popieram powyższy typ
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Gomólski over 3 bet365 2.10 ✅

Kacper jest ostatnio szybki. Jak to rudy koła nie cofa, waleczność to jego atut. ???? W 5 biegu Lindman, Gomólski, Holta, Lahti, obok Timo papierowy faworyt. Pokazuje, że walczy z czołówką światową, potrafi przywieźć Patryka za sobą, nie odstaje sprzętowo i wcale nie jest dla mnie pierwszym, do zastąpienia przy ewentualnej rezerwie. Linia jak na ostatnią formę Gomólskiego niska, nawet gdzie w finale naszej ligi, tych punktów nie było wiele pokazywał dobrą jazdę.

Lahti over 6 bet365 1.90⛔ taa to już lepiej jak wczoraj Jonsson -2 ale niech będzie ????

Linia nie wysoka, jeździ dwa razy z Jasonem, w pierwszym biegu czuć 5:1 ???? U siebie bardzo dobra forma, powinien dobrze zacząć nie zdziwię się, jeśli już po dwóch startach zakręci się wokoło tej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 1K

horosz

Użytkownik
To jest tylko żużel - wystarczy jakiś upadek, wykluczenia i wszystko może się wydarzyć ale taka lokata @ 1.30 jest jak najbardziej uzasadniona i do polecenia - to będzie wielki sukces tego klubu jak i całego miasta. Co do moich typów to:
Max over 2, BET 365, @ 3.00

No cóż, wczoraj na swoim obiekcie nie pokrył takiej linii ale ja tam próbuje. Stawka nie największa ale po kursie 3.00 wchodzę. Ten zawodnik mimo wszystko może czasem zaskoczyć. Wczoraj potracił punkty po trasie, dzisiaj może być podobnie ale nie musi. Głównie ze względu na kurs.
Kacper Gomólski over 3, BET 365, @ 2.10
Rudy potrafi zaskakiwać w tej Szwecji i to szczególnie w drugiej części sezonu. Mam wrażenie, że świetnie dogaduje się z klanem Dudków i to ich pomoc często go ratuje. Linia możliwa, po takim kursie można grać.

Andreas Jonsson (+1) : Peter Ljung (-1), BET 365, @ 1.80

Nie widzę w tym meczu Ljunga... Jonsson na swoim torze jedzie świetnie i bardzo solidnie. Wczoraj wrócił i też jechał dobrze. U Ljunga nie widzę tutaj np. 8 punktów (uner 8 - @ 2.00).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
power30 18K

power30

Forum VIP
Throrsell (-4) - Gomólski @ 1,70 Betsafe ⛔ 6-7 tylu startów Gingera się nie spodziewałem

Szwed w ostatnich meczach, zwłaszcza w Szwecji pokazuje się z bardzo dobrej strony. Nie przez przypadek legitymuje się w Elitserien średnią biegową powyżej 2. W ostatnich meczach w Hallstavik wykręcał 8,11 i 9 pkt. Dwukrotnie pojedzie w parze z Jonssonem, który dopiero co wrócił do ścigania po kontuzji, tak więc bardzo realne iż będzie na nim punktował. Gomólski pojedzie w parze z Dudkiem, więc o punkty będzie bardzo ciężko. Po Maxie jest to kolejny zawodnik wg mnie do RT, a sądzę iż gospodarze spokojnie osiągną 6-punktową przewagę. Tak więc występ Gomólskiego może się zakończyć na 3 startach. Nawet przy 4. punktowej przewadze ten typ ma rację bytu, gdyż Szwed jest w stanie spokojnie wygrać co najmniej jeden bieg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom