>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Emirates Cup 2013 (03-04.08.)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Kolejny ciekawy turniej rozgrywany tego lata, tym razem w Londynie. Przedstawiciele czterech państwo, trochę mniejsze marki niż w Audi Cup. Ale w sumie nie mniej interesujące pary. Na pewno rozgrywki te ucieszą kibiców Arsenalu, których w Polsce wielu. Oprócz tego Porto, Napoli i Galata, czyli pretendujące do europejskiej czołówki drużyny. Świetni piłkarze, efektowna ofensywa gra, to i jeszcze więcej w najbliższy weekend w Londynie. Transmisje przeprowadzi Orange sport ;).
Zapraszam do dyskusji.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Arsenal vs Napoli
Typy: BTS ✅ @ 1,73 Bet365 &amp; Over 2.5 ✅ @ 1,80 Bet365 &amp; Over 6.5 ⛔ @ 26,0 Bet365
Wiadomo jakimi prawami rządzą się takie turnieje, wyniki nie jest tak ważny jak widowisko więc myślę że sporo goli jutro padnie na Emirates. Są to dwie ofensywnie grające drużyny które w meczach towarzyskich dużo strzelały i traciły też gole z typowymi ogórkami.
Arsenal - 4 mecze towarzyski - 19 goli, tylko w jednym meczu nie stracili gola a grali w Azji z ogórkami w meczach w których byli wyraźnymi faworytami.
Napoli - 3 mecze towarzyskie - 11 goli, również tylko w jednym meczu nie stracili gola, z drużyną która w tym sezonie awansowała do Serie B.
Strzelali dużo i też potrafili tracić gole z drużynami naprawdę słabymi, goli na pewno sporo padnie bo nie po to kibice przychodzą na takie mecze żeby sobie zobaczyć bezbramkowy remis czy tam jedną bramkę więc myślę że bts powinien spokojnie paść i jakiś over bramkowy również, mecz otwarty więc wynik w stylu hokejowy jak najbardziej możliwy patrząc na styl obu ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Popieram typ na BTS @ 1.73 ✅ w pełnej okazałości. Jak tak patrzę w historię Emirates Cup Arsenal od 2009 roku gdy rozgrywany był ten puchar stracił i strzelał 5 na 6 razy (w 2012 nie było tego pucharu). Napoli we włoskiej sezon temu to był mój ulubiony zespół jeśli chodzi o BTS, stracili Cavaniego ale odpowiednio się wzmocnili i nie bałbym się o to, że ustrzelą coś bądź co bądź średniej obronie Arsenalu - byli takową w ubiegłym sezonie a co dopiero w okresie przygotowawczym. Kanonierzy z kolei mówią, że bardzo poważnie traktują ten puchar - o nich raczej martwić się nie muszę.

Jedno mnie zastanawia: czy za Beniteza Napoli przejdzie z gry trzema obrońcami na klasyczną czwórkę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Emirates
Spotkanie: Arsenal - Napoli
Typ: Napoli zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Obie drużyny grają dość nietypowo jak na swoje ligi. Arsenal w Premier League strzela bardzo dużo goli, szczególnie u siebie, jednak sporo tych goli tracą ze względu na swój odważny styl gry. W zeszłym sezonie Arsenal stracił u siebie 23 gole w 19 meczach co było zdecydowanie najgorszym wynikiem biorąc pod uwagę drużyny z czołówki tabeli. Arsenal u siebie rzadko kiedy nie traci bramek, więc z Napoli zapewne też stracą i to być może niejedną. Napoli to bardzo solidna ekipa, moim zdaniem są najlepsi w Serie A zaraz za Juventusem, zresztą udowodnili to zajmując drugie miejsce w zeszłym sezonie wyraźnie wyprzedzając Milan. Największym atutem Napoli jest bardzo dobra ofensywa. W tamtym sezonie pod względem liczby strzelonych goli byli oni najlepsi w lidze. W swoim ostatnim sparingu Napoli wygrało 3:1 z Galatasaray i strzelili gole w obydwu połowach. W tym meczu o gole w obu połowach będzie trudniej, bo rywal mocniejszy, ale biorąc pod uwagę dobrą formę Napoli, ofensywny styl gry obu drużyn i to, że jest to turniej towarzyski, to mają na to spore szanse.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Emirates Cup
Spotkanie: Galatasaray - FC Porto
Typ: I połowa - powyżej 0,5 bramki ⛔ (0:0)
Kurs: 1,40
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Czyli nic innego jak to, że będziemy widzieć przynajmniej 1 bramkę w pierwszej połowie meczu co wydaje mi się niesamowicie pewnym typem.
Zasady turnieju są takie, że każdy zespół rozegra po dwa spotkania. Zwycięstwo to trzy punkty, a remis to jeden. Dodatkowo każdy zespół otrzyma tyle punktów, ile strzeli bramek. W niedzielę Smoki zagrają jeszcze z Napoli a gospodarze z Londynu podejmą Galatę.
Wracając do typu to sprawa ma się tak. Portugalczycy ostatnio byli niezawodni a nie mogło być inaczej, gdyż w okresie przygotowawczym rozegrali 5 sparingów - wszystkie wygrywając z imponującym bilansem goli 18 - 2.
Aktualni mistrzowie Turcji ze Stambułu zaś w 4 spotkaniach kontrolnych również nie biedowali notując w tych meczach bilans 9:7.
Początkowo miałem grać na Smoki bo przybyli do Londynu w bardzo silnym składzie (brak tylko rosjanina Izmaylova) ale po pierwsze to tylko turniej a po drugie kadra Galaty również wygląda znakomicie i na pewno będzie to ciężkie spotkanie dla Portugalczyków. Z klubu nie odszedł żaden podstawowy zawodnik a turecki klub wykupił po wcześniejszych wypożyczeniach Umuta Buluta i Felipe Melo.
Podsumowując myślę że jak na turniej przystało będziemy świadkami kilku bramek i że jedna z nich padnie już w pierwszej połowie. Nie może być inaczej skoro na boisku zobaczymy takie tuzy piłki jak Jackson Martinez, Lucho, Varela, Iturbe, Defour czy po drugiej stronie Drogba, Sneijder, Yilmaz, Bulut, Altintop, Riera czy Kazim Kazim. Powodzenia !
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Galatasaray - Porto
Powiedzmy sobie, że jest to starcia zapowiadające się ciekawie biorąc pod uwagę styl Galaty i Porto. Zespół z Portugalii stracił Moutinho i Rodrigueza, ale to nie powinno być zaskoczeniem bo każdy orientuje się jaką politykę preferuje ta drużyna. Nie jestem do końca przekonany czy wzmocnili się jakimś porzadnym graczem, z Bernardem nadal nic nie wiadomo. Jedno jest pewne - kadra wydaje słabsza niż rok temu i pewnego faworyta w dzisiejszym spotkaniu trudno wskazać. Ja natomiast wolę grać w strone Galatasaray,- doświadczona ekipa, posiadająca kilku graczy którzy zagrali już w wielu turniejach no i przede wszystkim solidna ofensywa. Galata jak i Porto stawiają głównie na atak, pamiętajmy że w ostatnich latach jednak padała całkiem duza ilości bramek w Emirates Cup ale nie powinno to nikogo dziwić bowiem jest to turniej nastawiony na show. Kadra Galatasaray nie wygląda gorzej od Porto i myślę, że mecz styknie idealnie na remis.
Galatasaray 1X @1,70 bet365
Arsenal - Napoli
Bez szczegółowej analizy - dwie solidne drużyny, Arsenal z nadziejami na zwycięstwo, bo dwa lata temu zaprezentowali się przeciętnie. Skład nieco lepszy i bardziej zgrany, Cazorla wraca do kadry jednak zagra co najwyżej 20 minut bo jest dopiero na początku przygotowań. Napoli wydało kilkanaście milionów, wzmocnili się Higuainem i m.in Callejonem w ofensywie - jestem ciekaw co pokażą, ale na pewno zagrają ofensywnie.
Arsenal ML @ 1,91 bet365
Arsenal over 1,5 gola @ 1,83 bet365
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Arsenal vs Napoli-Obie strzelą?TAK kurs:1,65✅

Zgadzam się z przedmówcami i również uważam,że najlepszym tutaj typem będzie to,że oba zespoły strzelą przynajmniej po jednej bramce.Arsenal w czterech spotkaniach sparingowych zdobył 19 goli,stracił 3.Tylko raz zachował czyste konto,mianowicie z jedenastką z Indonezji.Tracił bramki z Vietnamem,Nagoyą czy Urawą,a więc drużynami teoretycznie sporo słabszymi od ich dzisiejszego przeciwnika,Napoli.Drużyna z Włoch straciła w prawdzie Cavaniego ale pozyskała takich graczy jak Mertens,Albiol,Higuain,Callejon czy Reina.Możliwe,że przyjdzie nam dziś zobaczyć przynajmniej część z nich w akcji.Napoli do tej pory grało trzy spotkania sparingowe,w których strzeliło 11 bramek,tracąc 2.Raz udało im się zachować czyste konto z drużyną Carpi.Na pewno obie ekipy potencjał w ofensywie mają,za bts&#39;em przemawia także formuła turnieju,która dodaje do tabeli punkty za strzelone bramki oraz to,że w takich spotkaniach zespoły nie przejmują się raczej tym aby zachować za wszelką cenę czyste konto.Za pewne trenerzy będą testowali nowe ustawienia,różnych zawodników i to też może wpłynąć in plus w kontekście tego,że padną bramki z obu stron.
Bukmacher:STS
 
N 23

nekar

Użytkownik
Arsenal v Napoli
Statystyka jak wiemy to główne narzędzie ustalania kursów i wielka pomoc w typowaniu. Regulamin turnieju znakomicie premiuje zespoły bramkostrzelne co teoretycznie powinno przekładać się na dużą liczbę bramek w meczach. A jak jest faktycznie prześledzimy na przykładzie Arsenalu, który występował we wszystkich edycjach turnieju w latach 2007 - 2011, w 2012 nie grano ze względu na Olimpiadę.
over 3.5 goals w zaledwie 20% meczy,
over 2.5 goals - 50 %
BTS - 70 %
Zatem gramy BTS✅
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Galatasaray - Porto 1st Half - over 4.5 corners 1.89 188bet 2/10 ✅
Obie ekipy przyleciały do Londynu w niemalże optymalnych składach. Nikt tutaj nie będzie się bronił - turniej towarzyski, nastawiony na ładną ofensywną piłkę, a nie piłkarskie szachy. Każdy będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej i najbardziej efektownej strony. A jak ofensywa to i rzuty rożne będą. Co najmniej 5 w 1. połowie nie jest w mojej opinii niczym nadzwyczajnym. Nikt tutaj się nie będzie oszczędzał, tym bardziej w początkowej fazie meczu.

Arsenal - Napoli over 2.5
1.79 188bet 3/10 ✅
Gospodarze turnieju podejmują wzmocnione, zwłaszcza w ofensywie Napoli. Londyńczycy mający wiele do udowodnienia własnej publiczności (ostatnie EC nie szły po ich myśli) oraz sam fakt dobrego zaprezentowania się na własnym turnieju kontra drużyna z Neapolu - szalejąca w tym okienku transferowym, ale jeszcze nie do końca poukładana. Mecz zapewne będzie ciekawy, z wieloma akcjami podbramkowymi i błędami defensywy. Bramki gwarantowane.
 
don_pento 0

don_pento

Użytkownik
W obu meczach polecam zagrac overy. Czemu ? Prosze przeczytac
&quot;Teams will be awarded three points for a win and one point for a draw. The competition also rewards attacking play, with teams being awarded one point for each goal they score. In addition, shots on target will be taken into account and will be used to decide the tournament winners if teams are level on points and goal difference, with the winning team being presented with the Emirates Cup trophy after the second match on Sunday, August 4.&quot;
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Napoli - Porto 1 2.25 188bet 2/10 ⛔
Wczorajszym meczem z Arsenalem Napoli pokazało, że istnieje życie po Cavanim. Co prawda zaciąg z Madrytu zaprezentował się bezbarwnie, ale cała reszta drużyny jak najbardziej na plus. Zwłaszcza obrona. Co prawda całe spotkanie ostatnie zakończyło się wynikiem 2:2, ale Napoli w 1. połowie wyglądało świetnie. Konstruowali ciekawe akcje, byli skuteczni, dawali pograć piłką Arsenalowi, ale tylko do 20 metra. Dalej było już tylko bicie o mur i łapani co chwile na ofsajd zawodnicy Kanonierów.
Porto gra już tylko o honor, wczoraj przegrali z Galatą 1:0. Nie zagrali złych zawodów, ale również nie pokazali czegoś co pozwalałoby myśleć o wygranej z taką ekipą jak Napoli. Wczoraj Turcy wyraźnie mieli nad nimi przewagę, czasem Portugalczycy odgryzali się jakąś kontrą, ale ogólnie przeciętnie. Włochom wystarczy jedna połowa tak jak wczoraj i mogą myśleć o wygranej.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Napoli - FC Porto
Typ: BTS - yes ✅✅✅ (1:3)
Kurs: 1,65 Buk: Unibet

Dla mnie krótka piłka. Smoki wczoraj bez gola w meczu z Galatą a taki zespół i tyle strzelający nie jest w stanie chyba nie strzelać w 2-óch meczach pod rząd. Przynajmniej ja tego nie widzę. Wczoraj kilka świetnych okazji nie wykorzystanych w pierwszej połowie do tego 2 nie strzelone karne.
Jeśli chodzi o Napoli wtłukli oni 2 gole w czasie jednej połówki gospodarzom turnieju to wtłuką i dzisiaj. Insigne, Pandev, Hamsik, Callejon, Higuain i wszystko jasne.
Arsenal - Galatasaray
Typ: 1 ⛔ (1:2)
Kurs: 1,62 Buk: Bet365

Myślę, że dzisiaj Kanonierzy sprężą dupy i pokonają Galatę, bo byłaby szanse na wygranie turnieju a jako gospodarze to przecież może wreszcie by im pasowało. Wczorajsza fatalna gra obrony (również Fabiana przy bramce) dziś nie może się powtórzyć i powinno być ok. Kanonierzy to nie jakiś pewniak ale wczoraj pokazali w drugiej połowie meczu z Napoli, że jak chcą to potrafią, stwarzając sobie wiele okazji i strzelając 2 gole. Myślę, że dziś już będzie do przodu.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Arsenal vs Galatasaray |1| kurs:1,55⛔
Dziś idę w zwycięstwo popularnych kanonierów.Mecz Galaty z Porto był nudnawy.Sytuacji podbramkowych aż tak dużo nie było,tempo raczej wakacyjne.Widać jednak było iż lepszą stroną była drużyna z Portugalii.Galata przez całe spotkanie w ofensywie jak i w defensywie przeciętnie.Jedyne zagrożenie pod bramką &quot;smoków&quot; stwarzał Drgoba ale prócz jednego groźnego strzału i wyjścia prawie sam na sam z bramkarzem rywali nic innego nie zdziałał.Obrona sprowokowała dwa rzuty karne i tylko dzięki nieudolności graczy z Porto,którzy nie potrafili wykorzystać żadnej z dwóch jedenastek Galata mogła cieszyć się wczoraj ze zwycięstwa 1:0 z resztą po bramce strzelonej również po rzucie karnym.Jedyni oprócz Drogby gracze tej drużyny,którzy zaprezentowali się w tamtym spotkaniu in plus to bramkarz Muslera(obronił karnego i ogólnie bronił bardzo pewnie) oraz Eboue(najjaśniejsza postać defensywy Galaty,kilka razy dobrze włączył się w akcje ofensywne i zdobył dla drużyny jedenastkę).Arsenal z Napoli widziałem połówkę ale mogę powiedzieć,że prócz dwóch błędów w defensywie ich gra wyglądała dobrze.Całą pierwszą połowę przeważali,stworzyli kilka ciekawych sytuacji,ładnie wymieniali podania.Ostatecznie musiało to zaprocentować w drugiej połowie jeśli mecz zakończył się wynikiem 2:2.Jeśli dziś Arsenal bardziej ogarnie się w obronie to o grę do przodu i końcowy wynik jestem spokojny.Arsenal gra przed własnymi kibicami i to co widziałem z ich strony wczoraj na Galate powinno dziś wystarczyć.
Bukmacher:STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom