>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

English Open 2017 (16-22.10.2017)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
English Open 2017
16-22 października 2017
W tym sezonie już druga edycja cyklu Home Nations Series. English Open 2017 to pierwszy turniej z tego cyklu, który składa się z 4 turniejów rankingowych na terenie Wysp Brytyjskich, czyli English Open (16-22 Października), Northern Ireland Open (20-26 Listopada) i Scottish Open (11-17 Grudnia), które dołączyły do już istniejącego Welsh Open (26 Lutego-4 Marca 2018). W każdym z tych turniejów reguły takie same: 128 graczy w płaskiej drabince którzy walczyć będą o pulę nagród rzędu 366,000 funtów, w tym 70,000 dla zwycięzcy. Ale największą nowością cyklu i łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu.
Tytułu sprzed roku bronić będzie Liang Wenbo, który w finale pokonał Judda Trumpa (9-6) i był to dla Chińczyka pierwszy wygrany turniej w karierze. English Open 2017 odbędzie się w dniach 16-22 października, wszystkie mecze w Barnsley Metrodome w Barnsley. Format turnieju wygląda tak, że im dalej w las tym dłuższy format meczów: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17).​
Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Poczatek zawodów trzeba w miarę ostrożnie. Format do 4 wygranych bez regulaminowej przerwy warto to mieć na uwadze.
Anthony Mcgill - Michael Holt powyżej 5,5✅
Li Hang - Chris Wakelin powyżej 5,5✅
Yu-De Lu - Mark Joyce powyżej 5,5✅
Chris Totten - Joe Swail powyżej 5,5✅
=4,92 ✅✅✅forbet

Wybieram mecze które według mnie nie mają wyraźnych faworytów. Wygrana jednego czy drugiego jakoś specjalnie mnie nie zaskoczy. Mecze krótkie więc tutaj nie ma chwili czasu na rozluźnienie tylko od początku trzeba walczyć na najwyższym poziomie. Każdy z nich ma jakieś argumenty żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

T.Ford✅
Bingtao✅
J.Robertson✅
G.Wilson✅
Lisowski✅
M.Stevens✅
= 6,55✅✅✅ forbet

A tutaj wybrałem zawodników w dobrej , wysokiej formie. Dodatkowo rywale w dołku , w słabszej dyspozycji od kilku spotkań. Faworyci mają argumenty po swojej stronie. Jest to turniej a nie kwale więc liczę,że nie będzie odpuszczania tym bardziej ,że rywale nie są jakoś mocno wymagający. Jedyne co martwi to krótki format ale jestem dobrej myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
B.Hawkins vs P.Lines
Handicap by Frames: Lines, Peter (+2.5) @ 1.80 ✅ 4-2
Hawkins nie ma najlepszego czasu ostatnio. Męczarnie ze słabymi, przegrane mecze które już były wygrane. Dzisiaj naprzeciwko weteran, który ma całkiem dobry okres gry, do tego lubi brudną grę a to nie bardzo pasuje ofensywnie nastawionemu Hawkowi. Dystans najkrótszy z możliwych, 2 frejmy jak najbardziej do zrobienia przez doga.
A.McGill vs M.Holt
Handicap by Frames: Holt, Michael (+1.5) @ 1.62 ✅ 4-3
Zwycięzca meczu: Holt, Michael @ 2.25 ⛔

Daje się zauważyć u McGilla małe zmęczenie, a na pewno obniżkę formy, co już było widać w European Masters, 2 ostatnie mecze to sromotne porażki z Yuelongiem (0-4) i jeszcze bardziej zaskakująca z Walkerem (1-5), a to wszystko w ostatnich dniach. Nie wiem czy w tak krótkim czasie będzie w stanie wrócić na właściwe drogi. A rywal wymagający, bo Holt grac potrafi i pokazuje to w tym sezonie, przegrywał właściwie tylko ze ścisłą czołówką, obecna forma wyższa niż Szkota i liczę ze to pokaże.
C.Totten vs J.Swail
Zwycięzca meczu: Totten, Chris @ 2.82 ⛔ 3-4 było blisko..
Totten parę dni po sensacyjnym ograniu Robertsona z 0-2 na 5-2 i nawet jeśli Australijczyk pomagał jak mógł, to w grze młodego Szkota nie było widać paniki i metodycznie wykorzystał słabszą grę faworyta. Było to jego pierwsza wygrana w zawodowym tourze i myślę, że taki zastrzyk pewności siebie dobrze mu zrobi. Dzisiaj rywal teoretycznie dużo słabszy, bo Swail to już weteran i zawodowiec na pół etatu i liczę, że Totten pójdzie za ciosem.
Kursy z Marathonu
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
England Open. 7 Frames Matches.
Allan Taylor - David Lilley
Winner: Allan Taylor @ 1.656 ✅ 4-3
Rory McLeod - Jack Lisowski
Winner: Jack Lisowski @ 1.552 ✅ 0-4
Taylor to zupełnie inna półka niż Lilley, który jest amatorem i będzie to dla nie go pierwszy mecz na tym poziomie w tym sezonie. Taylor już ma na koncie kilka cennych skalpów jak Lisowski, Hamilton czy Burns, kilka innych bardzo wyrównanych meczów z rutyniarzami. Dla mnie faworyt tutaj jest klarowny. Podobnie zresztą jak Lisowski, który w ostatnich dniach złapał dobry run, wygrywa, wbija wysokie brejki, nawet kilka setek wpadło. Myślę, że jak nie przymulił jego ofensywy Selby parę dni temu, to nie zrobi tego również McLeod, który sam boryka się z dołkiem formy.
Kursy z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ależ Ford złapał formę ????
Zawsze był dobry na wbiciach, ale ostatnio jest meega regularny. W ostatnim turnieju kilka brejków 100+, dzisiaj także na 5 frejmów aż 2 setki.
Wow! ⚽⚽⚽
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
R.Milkins vs S.Maguire
Zwycięzca meczu: Maguire, Stephen @ 1.42 ⛔ 4-0 żenujący poziom z obu stron, Milkins dno, ale Maguire go jeszcze przebił, dno dna i kilo mułu.. Nie sądziłem że zawodowiec potrafi tak słabo grać, szans po kilka w każdym frejmie, ale pudła na najprostszych wbiciach, problem był z wbiciem 2 bil z rzędu, Milkins niewiele lepiej a i tak wystarczyło to na gładkie 4-0..

J.Wattana vs M.O&#39;Donnell
Zwycięzca meczu: O&#39;Donnell, Martin @ 1.59 ⛔ 4-2 O&#39;Donnell z 2-0 na 2-4.. dzisiaj chyba jakaś epidemia snookerowego analfabetyzmu
Dwa mecze w których faworyci klarowni z dobrymi kursami. Zwłaszcza kurs na O&#39;Donnella wygląda bardzo dobrze, bo Anglik ostatnio bardzo solidna forma, poza ostatnim mecze dobre wyniki w tym sezonie i kilka cennych zwycięstw. Wattana to już weteran na poły na emeryturze, czasem potrafi naprzykrzyć życia młodszym, ale już coraz rzadziej. W tym sezonie Taj 5 meczów i 5 porażek, zwykle wysokie i myślę, że dobra forma O&#39;Donnella powinna wystarczyć. Chyba jeszcze łatwiej powinno być Maguireowi, który ten sezon gra bardzo solidnie, powoli wraca do swojej normalnej formy i to widać po wynikach. Milkins zawsze był nieregularny, ale teraz to już w ogóle. Ostatnio 2 wymęczone wygrane ze słabeuszami, ale wcześniej serie porażek, czasem kompromitujące z amatorami. Dystans krótki i wiele się może wydarzyć, ale tutaj liczę na pewne wygrane faworytów.

M.Fu vs T.Pengfei
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.70 ⛔ 1-4
M.Selt vs A.Burden
Łącznie frejmów: Powyżej 5.5 @ 1.60 ✅ 4-2
2 mecze gdzie powinno być ciasno z wynikiem. Fu gra jak mu się chce, a Pengfei to nie ogórek i ostatnio to pokazał parę razy dobrymi występami. W meczu Anglików faworyta nie widzę, Selt szuka formy i nie może znaleźć, jest faworytem, ale to nie musi być dla niego łatwy mecz.
Kursy z Marathonu
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Brecel L. - Day R. 1 @ 1.88 eFortuna ✅
Idę w stronę Brecela. Jest w o wiele lepszej formie niż Day. Nie ma przestojów w grze i w turniejach. Regularnie dochodzi do wysokich etapów zawodów. Forma Daya skończyła się na Rydze i to by było na tyle moim zdaniem. Brecel w tym sezonie pokazuję młodość świeżość i trochę inne swoje oblicze. Mniej fochów przy stole i głupich pudeł. H2H zdecydowanie na korzyść Walijczyka, ale to było albo dawno temu albo w tym roku gdzie Ryan miał formę sezonu. Można się oczywiście zabezpieczyć jakimś handi +1.5 na 1xbet @ 1.51. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Zhou Yuelong - Andrew Higginson 1 @ 1.55 / mecz się nie odbył,walkower
Chińczyk ostatnio wyśmienita forma, niewielka przegrana w półfinale ostatniego turnieju z będącym w bardzo dobrej formie Binghamem, pewna kwalifikacja do Szanghaju, pełno wygrywających brejków, zdecydowanie chwilowo jeden z najrówniej grających snookerzystów, Andrew jak ostatnio coś wygrywał to tylko z samymi &quot;plackami&quot;, brak dobrej i płynnej gry.
Lyu Haotian - Allan Taylor 1 @ 2.05✅ 4:1
Kurs bardzo dziwny jak na mój gost, Taylor wczoraj wielkie męczarnie z Lilleyem, mało znaczących podejść, bodajże przy stanie 3:2 dla Lilleya na czarnej grali, wiec wiadomo troche loteria, do tego nic w ostatni czasie super nie pokazywał, Lyu dla odmiany 5:0 w kwalifikacjach pogonił znacznie bardziej znanego Hamiltona, dobra gra z M. Selbym w ostatnim turniej i minimalna przegrana zdecydowanie pozwoliła mu w siebie uwierzyć, jak dla mnie to kurs dnia.
Georgiou - Hammad Miah 1 @ 1.55
Gergiou(-1.5) @ 2.05 ⛔⛔ 1:4

Miah gra piach i tyle w temacie, ostatnio same porażki( w sumie z dobrymi rywalami) ale McManusem na 9 partii jedna 50 tylko, wiec szału nie ma. Georgiou w kwalifikacjach pewnwa wygrana z Li Hangiem bedacym w dobrej formie, jedna setka plus dwa wygrywające breaki plus jedna 50 muszą robić wrażenie
King - Xiongman 2 @ 5.15 2:4
Tu za drobne, kurs jak dla mnie zdecydowanie przegięcie, King ma wielkie wachania gry, dobra gra w Indiach by potem przegrywać z chińskimi ogórkami, Xiongman wczoraj pewna wygrana 4:0 okraszona jedną setką i pewną wygraną w każdej partii więc czuje stół, pare dni temu minimalna przegrana ze Stevensem w kwali do Szanghaju
kursy z Fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 12

radzius12345

Użytkownik
Magurie totalne dno, jak miał kompleks Milkinsa ( brak wygranej z nim od paru lat) tak dalej ma. Milikns solidnie, widać że dobrze przygotowany do turnieju.
Zdecydowanie nie chciał wygrać nawet frame&#39;a lub po prostu aktualnie jest tak słaby...
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Tak to jest z początkowymi fazami turniejów, w grach do 4 freamów bez przerwy. W pierwszej rundzie warto przeglądnąć zaangażowanie faworytów bo jak widać po Maguire czy Fu jest z tym różnie. Po wczorajszym meczu Higginsa również bym uważał na stawianie na tego Pana. Fakt, Slessor zagrał bardzo dobry mecz i wiele wbić z dużych odległości miał fenomenalnych ale samo podejście Johna jakoś mnie nie przekonało. Wszystkie zagrania za długie o dobre kilkanaście cm, problem z wbiciami, problem z koncentracją i głupie uśmiechy. Radzę uważać na ,,pewniaków&quot;. Mam tu również na myśli Brecela u którego choćby w European Masters nie widziałem tej pewności i płynnej gry. Wielki talent ale nad głową i emocjami musi popracować. Taki Day potrafi grać i jeżeli początek mu się ułoży, może powalczyć. Bardziej szedłbym w over 5.5 (iforbet) @ 1.45 do jakiegoś doubla czy tripla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
N.Robertson vs B.Castle
Handicap by Frames: Castle, Billy Joe (+2.5) @ 2.04 ⛔ 4-0 wynik zakłamuje obraz meczu..
Zwycięzca meczu: Castle, Billy Joe @ 6.50 ⛔
Marathon
Castle debiutuje w tym sezonie w zawodowym tourze, ale już zdążył się pokazać z dobrej strony. Początki były trudne, ale ostatnio wyraźnie podniósł swój poziom. Najpierw bardzo wyrównany i pechowo przegrany dopiero w deciderze (5-6) mecz z Waldenen w kwalach IC. Powetował sobie to parę dni później zaliczając 2 cenne zwycięstwa w European Masters, na rozkładzie kolejno Gould (4-3) i Mehta (4-3), potknął się dopiero w 3 rundzie na Cao (3-4). Robbo gra w tym sezonie w kratkę, albo słabo. Ostatnio zaliczył dziwną i kompromitującą wtopę z Tottenem (2-5) w kwalach IC i był to pokaz dużej nieudolności, bo prowadził 2-0. Dla Tottena była to pierwsza wygrana w tourze, Castle już jest na wyższym poziomie więc liczę że też się postawi, a krótki dystans meczu może nawet zrodzić kolejną sensację. Dobre momentum jest przy Angliku.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Mann - Higginson 1 @ 2.6 iforbet⛔ / tragedia 0:4
Całkiem przyjemny kurs na mitchella, fakt wygrana z Fernandezem 4:3 na pewno imponującym wynikiem nie jest, ale zakończenie spotkania brejkiem 136 już bardziej, solidna gra ładnych pare dni temu z Waldenem i wygrana 5:3 (2 brejki wygrywające plus jedna 50) pokazują że źle z formą Wojtka Manna nie jest. O Higginsonie pisałem wcześniej, dziś dzięki walkowerowi przeszedł do kolejnej rundy, nierozgrzany, nieprzyzwyczajony do stołu,myśle że Mann jutro spokojnie awansuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 10

specjalista147

Użytkownik
Jamie Jones - Yan Bingtao 2 1,60 ✅ forbet
Młody Chińczyk w pierwszej rundzie przejechał się po rywalu. 3 brejki +50 i pewna wygrana. Jones niby też 4-0 ale tam były straszne męczarnie tylko 1 partię wygrał pewnie z brejkiem 62pkt.
Stabilniejsza i pewniejsza forma Bingtao.


Jimmy Robertson - Gary Wilson powyżej 5,5 ✅ 1,45 forbet
Robertson ostatnie tygodnie bardzo dobre. Sporo wysokich podejść. W pierwszej rundzie 2x +100. Jak mu bile siedzą to jest bardzo trudnym rywalem. Usposobiony bardzo ofensywnie. Przeciwnik bardziej wyrachowany ze spokojniejszym podejściem. Jak nie ma bili klarownej to raczej nie ryzykuje tylko się odstawi. Ostatnie mecze zakończone na korzyść Wilsona. Ciężko wskazać zawodnika który tu jest faworytem dlatego idę na ilość frejmów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Li Hang - Neil Robertson 1 @ 4.22 1xbet⛔ /3:4 tak jak mówiłem wyrównane spotkanie
Li(+2.5) 1.725✅
Tak jak psotnick wyżej napisał przy swoim typie, wczorajszy wynik Robertsona nie oddaje meczu, Neil jedną partię miał pod kontrolą a w każdej innej wyniki mogły być odwrotne gdyby Castle troche zimnej krwi miał, albo niebyłby tak spięty. Li Hang to zdecydowanie klasa albo dwie klasy wyżej od Anglika i prezenty od Robertsona na pewno będzie potrafił wykorzystać, chińczyk co prawda potrafi przeplatać dobrą gre ze słabą(ćwierćfinał i dobra bardzo gra w WO a potem przegrane kwali do Szanghaju) ale to nie zmienia faktu że powinniśmy oglądać wyrównane spotkanie obu Panów.
czekam aż gdzieś kursy pojawią się na mecze:
Xiao - Walden
Thor Chuan Leong - Cao Yupeng 4:2
bo wydaje mi się że całkiem ciekawie będzie można pograć w stronę Guodonga i Thora. Walden wczoraj grał do późna, nie jest w pełni sił i formy, a xiao poniżej pewnego poziomu nie schodzi i cechuje się bardzo dużą solidnością, więc dla mnie zdecydowany faworyt, natomiast Thor wczoraj mnie zaskoczył dobrą grą z Dottem i ładnymi brejkami, a Cao niby ostatnio dużo wygrywał, ale rywali też jakoś z górnej półki nie miał, parę meczów się prześlizgnął, pare też nieźle zagrał, ale po brejkach i stylach w jakich ostatnie mecze zagrał wygląda to na forme spadkową( wczoraj z Akbarem bez żadnej 50). Ale oczywiście trzeba czekać na kursy bo Thor faworytem u buków na pewno nie będzie ???? .
pojwiły się kursy na fortunie, na guodonga 1.9 badzo przyjemny kursik i wchodzę mocno, na Thora 2.16 - jak dla mnie za mało żeby zagrać(
ja odpuszczam ten typ), liczyłem na 2.5 conajmniej, a więc
Xiao - Walden 1 @ 1.9 fortuna✅✅ 4:2
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
L.Yuan vs J.Lisowski
Zwycięzca meczu: Lisowski, Jack @ 1.363 ✅ 3-4 Lisowski z 1-3 na 4-3

T.Pengfei vs H.Miah
Zwycięzca meczu: Pengfei, Tian @ 1.39 ⛔ 1-4 dramat..
Marathon

Dla mnie 2 najlepsze typy na pierwsze sesje dzisiaj. Lisowski od paru tygodni utrzymuje wysoką formę, jest w gazie, zwłaszcza w grze punktowej, wbija setkę za setką. Pengfei wczoraj nie dał szans faworyzowanemu Fu, bardzo metodycznie wypunktował rywala, przy okazji wbił setkę i prawie setkę. Obaj mają rywali słabych, wygodnych, powinno obyć się bez problemów. Gdyby były takie typy to atakowałbym nawet 4-0.

J.Trump vs M.Joyce
Handicap by Frames: Joyce, Mark (+2.5) @ 1.93 ⛔ 4-0
Marathon
Przesadzone kursy na Trumpa, który już w pierwszym meczu z Williamsem musiał się gimnastykować z 2-3 na 4-3. A Joyce jest lepszym graczem, ułożony taktycznie, potrafi punktować i dobry temperament do gry plus już duże doświadczenie, więc stół telewizyjny go nie onieśmieli. 2 frejmy w zasięgu doga, a może i coś więcej jak Trump znowu się zagapi.
Anthony McGill - Lu Haotian
Handicap: Lu Haotian (+2.5) @ 1.616 ✅ 4-2
Handicap: Lu Haotian (+1.5) @ 2.27 ⛔
Winner: Lu Haotian @ 3.24 ⛔
England Open. 7 Frames Matches.
Matthew Selt - John Higgins
Handicap: Matthew Selt (+2.5) @ 1.6 ⛔ 1-4 chyba za dużo miał szans na 2 frejma..
1xbet
2 mecze gdzie dogi powinny mieć sporo do powiedzenia. Haotian złapał ostatnią dobry szwung, dobre występy w European Masters gdzie potknął się na Selbym po bardzo wyrównanym meczu, potem zdemolował Hamiltona (5-0) w kwalch IC, wczoraj to samo zrobił z Taylorem (4-1). McGill notuje gorszy okres, wczoraj męczarnie z Holtem, który mu podarował wygraną w deciderze, a wcześniej 2 bolesne porażki z niżej notowanymi rywalami (Yuelong, Walker). Myślę, że tu młody Chińczyk może się postawić a nawet sprawić niespodziankę. Podobna sprawa z Seltem i Higginsem, bo faworyt wyglądał wczoraj bardzo przeciętnie, jakieś problemy z prowadzeniem białej, dziwne pudła, na pewno nie jest w najwyższej formie i przez to ukłucia. A Selt potrafi się sprężyć na topowych graczy, do tego ma odpowiedni, ułożony i defensywny styl na takie mecze. 2 frejmy jak najbardziej do zgarnięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Godzina: 11:00
Spotkanie: Jimmy Robertson – Gary Wilson
Typ: over 6,5 frames
Kurs: 2,95
Bukmacher: Totolotek
Uzasadnienie: obaj są w formie, o czym świadczą zarówno ich serie 3 ostatnich pewnych wygranych, jak też powtarzalne konstruowanie wysokich podejść. Z danych historycznych również wynika, że nie mają z tym problemu. Na korzyść Robertsona przemawiają 2 przesłanki: wyższy ranking, nieco lepsze osiągnięcia we wrześniu. Z kolei Wilson ma lepsze rezultaty w całym obecnym sezonie, w karierze 1 wygrany turniej, wygrał też jedyny rozegrany mecz z tym rywalem. Moim zdaniem szanse obu są wyrównane, zadecyduje dyspozycja dnia, może jakiś element losowy. Rynek nieco faworyzuje Robertsona, ale nie na tyle mocno, żeby widzieć wartość po stronie typu na Wilsona. Moim zdaniem warto tutaj postawić na over 6,5 partii w meczu. Mam przeświadczenie, że szansa na decydujący frame jest większa niż sugeruje to rynek. Stawka umiarkowana - 3/10.

Rezultat: 4:2 ⛔⛔⛔ Komentarz: mecz był bardzo wyrównany. Za wyjątkiem 2 i 3 partii, w każdej z pozostałych obaj gracze zdobywali dużo punktów. W małych punktach było w całym meczu 340:343. Rywale skonstruowali 4 brejki 50+.
 
S 10

specjalista147

Użytkownik
Akani Songsermsawad - Joe Swail powyżej 5,5 - 1,50✅ forbet
Jeden i drugi są lekko mówiąc w słabej dyspozycji. Nie potrafią wygrać w jednym podejściu partii. Będzie to mecz z przepychaniem na stole. Każda partia &#39;&#39;rozwalona&#39;&#39;.
Liang Wen Bo - Thomas Ford powyżej 5,5 - 1,50✅ forbet
Chińczyk mało w tym roku gra i ciężko wskazać w jakiej on jest dyspozycji. W 1 rundzie co prawda wygrał 4-1 wbił 2x +100 i 2x+50 ale to tylko jeden mecz. Rywal też nie należał do najmocniejszych. Anglik ostatnio wysoka forma i do tego bardzo duża ilość wbitych wysokich brejków. w wygranym meczu z 1 rundy podobnie jak wenbo 2x+100 i 2x+50. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.


Judd Trump - Mark Joyce powyżej 5,5 - 1,85⛔ forbet
Jeden i drugi mogli już nie grac w turnieju ale się udało. Trump daleki od swojej wysokiej formy. NIby wbił 2x +100pkt ale oprócz tego przeciętnie. Joyce również nierówny ale z tak grającym Trumpem ma spore szanse na wyrównany pojedynek a że jest to krótki format to sa szanse na niespodzianke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom