>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ESC Season 3 Londyn 2017 (23.06 - 25.06.2017)

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial


Przed nami bardzo interesujący turniej w Londynie w walce o 250tys.$ zmierzą się chyba najmocniejsze ekipy z Ameryk i Europy. Niesamowicie wygląda grupa A, w której ciężko wskazać faworyta. G2 ostatnio wygrali turniej, SK również, FaZe ostatnio mieli nieco wolnego. Zapraszam do analizowania i dzielenia się spostrzeżeniami.
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Faze - Optic
Nad tym meczem za bardzo nie ma co się rozwodzić, pomimo że jest to spotkanie BO1 to w pierwszym meczu nie ma miejsca na niespodziankę. FaZe to solidna drużyna której do idealnej drużyny, brakuje tylko snajpera z prawdziwego zdarzenia, mimo wszystko na Optic to wystarczy. Mają w swoich szeregach NiKo, z którym po dołączeniu do drużyny na dwóch turniejach znaleźli się dwa razy w finale. Z grupy awansują tylko dwie drużyny, pech chciał że znalazły się tam trzy, z czterech drużyn które są faworytem do wygrania turnieju. FaZe aby dać sobie margines błędu w kolejnym meczu z dużo cięższym przeciwnikiem musi wygrać to spotkanie, aby później w przypadku przegranej z SK/G2, mieć wciąż szanse na awans. Oczywiście w przypadku przegranej z Optic również będą mieli szanse, ale wtedy będzie konieczność wygrania 2x BO3. Z pewnościa zdają sobie sprawę z tego do jakiej grupy trafili i będą próbowali załatwić sobie awans jak najszybciej, bo z pewnością łatwiej wygrać 1 mapę przeciwko SK czy G2, niż pokonać ich w BO3, dlatego w pierwszym meczu nie sądze aby Optic było w stanie nawiązać walkę z tak solidną drużyną jaką jest FaZe.
Faze @ 1.22 uni
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Już jutro o 13:00 zaczynamy zmagania w turnieju. Macie jeszcze jakieś pomysły co do meczów?
Zgadzam się z typem na FaZe. Szczególnie, że pistole to ich bardzo mocna strona. Rain, Niko - potwory, ale Kio, Karrigan i Allu też potrafią postrzelać. Myślę, że warto też handi.
Astralis pokazali formę z VP, gdzie oprócz dobrze opracowanego Nuke, ograli naszych jak chcieli. Z Liquid powinni dać sobie radę.
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Oczywiście, powinni dać sobie radę.
Tak samo jak Fnatic powinno pokonać Cloud9, mimo że będzie to raczej być wyrównany mecz, to mimo wszystko szwedzi powinni to wziąć. Dobry występ na ostatnim turnieju na pewno ich napędził. Cloud9 to ekipa solidna, ale moim zdaniem nie na finały, stać ich na sprawienie niespodzianki czy coś, ale nie jutro, nie w takim turnieju. Myślę że Fnatic musi podejść tak samo jak z Faze, gdzie spróbują uniknąć pojedynku 2xBO3 w dalszej fazie turnieju. Cloud9 to dobra ekipa online, ale offline już tak super się nie prezentują. na ostatnim DH dostali od fnatic do 12 na mapie Mirage. JW, Olofmeister pare dni temu pokazali świetną formę..ciężko szukać niespodzianki w tym spotkaniu.
Fnatic @ 1.40
Co do spotkania G2-SK, ciężko coś stwierdzić w ciemno nie znając mapy, ale nie wiemy tak naprawde w jakiej formie jest G2 aktualnie. SK ostatnio zamiata wszystkich równo, G2 ostatni raz prezentowało się 2 tygodnie temu więc mieli sporo czasu na przygotowanie, ale moim zdaniem mimo wszystko SK powinno wziąć ten meczyk. Są w niesamowitym gazie, świetnie grają w CT a ich ostatnie występy po stronie terro po prostu składają rece do oklasków. Meczyk stykowy, typowanie(zwłaszcza w ciemno, nie znając mapy) jest bez sensu. Szanse moim zdaniem rozkładają się 55/45 dla brazylijczyków.
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Faze - Optic
Faze @ 1.22 uni✅
Sk gaming - G2
Szanse moim zdaniem rozkładają się 55/45 dla brazylijczyków.✅
Czas na drabinkę zwyciężców, mecz jakoś za 30 min, przyjdzie się tam zmierzyć Sk z Faze. Nie wiem za bardzo co można tutaj dopisać bo już analizowałem obie drużyny. Jest to wciąż BO1, Sk banuje Nuke, Inferno oraz prawdopodobnie Traina, dzięki czemu mają przewagę na każdej mapie moim zdaniem. Faze w 1 meczu się męczyło z Optic dużo bardziej niż się tego spodziewałem, wynik jest jaki jest, ale warto uwzględnić również dobrą grę w terro, przegrywając pistolety wyciągnęli wynik na 8-7. Spotkanie będzie zacięte, Sk na pewno w lepszej formie, ale Faze to królowie pistoletówek co w BO1 daje wielką przewagę. Tutaj pogromu nie będzie.

Over 26,5 rund @ 1.85
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś o życie zagra G2 z Optic. Mecz BO3, więc dużo mniejsze szanse na niespodziankę. Myślę, że G2 na spokojnie to wygra. Trafili na początek na SK, którzy są w bdb formie. Pokonali też dość łatwo FaZe, a więc widać że będą faworytem do końcowego triumfu.
Później fnatic zagra z Liquid również o być albo nie być. Tutaj już nieco bardziej wyrównany pojedynek, niemniej Szwedzi powinni to ugrać w najgorszym przypadku 2:1.
Jak się zapatrujecie na dzisiejsze spotkania?
 
F 19

fael

Użytkownik
Ja spróbuję dzisiaj takie ako:
fnatic vs liquid - fnatic win 1.4
optic vs g2 - g2 -1.5 mapy 1.52
kurs: 2.13 unibet
⛔⛔⛔


Dzisiaj gram na faworytów. Moim skromnym zdaniem amerykańskie drużyny nie mają podejścia do tych europejskich i dzisiaj zostaną wyjaśnione. :grin:

G2 ostatnio imponuje, chyba wreszcie się zgrali i grają jak na najlepszy team francuski przystało. Najbardziej mi zaimponowali ogrywając sk w półfinale.
Optic gra mega przeciętnie i jeśli g2 będzie skoncentrowane od początku to nie powinni w ogóle francuzom zagrozić.

Fnatic co prawda na lanach trochę zawodzi. Zdarza im się przegrać, kiedy są faworytami. Ale ostatnio forma podskoczyła i mam nadzieję, że już się w pełni zaangażowali i pokażą na co ich stać, bo przecież aimerów mają wybitnych.
Liquid według mnie najlepsza amerykańska drużyna i jeśli ktoś ma zagrozić europejskiemu teamowi to właśnie będzie ten team. Wiem, że cloud9 wczoraj wygrało z astralis, ale uznaje to za wypadek przy pracy duńczyków, w końcu to było bo1. Wracając do liquid, może i są według mnie najlepsi w ameryce, ale ze szwedami jak są zmobilizowani nie będą w stanie wygrać. Nie wiem, czy fnatic wygra 2:0 czy 2:1, ale powinni to wziąć.
Pozdrawiam

EDIT: Fnatic totalna żenada, ośmieszyli się dzisiaj.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Hej chlopaki .
Gdzie mozna ogladac mecz Fnatic - Team Liquid lub śledzić wynik na bierzaco ? Bede wdzieczny za linki na pv ;)
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Co tu tak cicho dzisiaj? Ważne mecze dzisiaj już za nami, a jeszcze najważniejszy przed nami ????
FaZe - SK Gaming kogo typujecie?
Szczerze mówiąc FaZe pokazało klasę na mirage, gdzie przegrywali 5:15 lub 6:15 i doprowadzili do dogrywki, gdzie wygrali łatwo 19:15. NiKo w ostatnich rundach pokazywał, kto w tym roku powinien dostać statuetkę najlepszego gracza roku HLTV. Chyba, że po prostu nic nie wielkiego nie osiągną z teamem, bo pewnie będą patrzeć w szczególności na to ???? SK po ciężkim meczu wygrało z Astralis wracając ze stanu 1:6 na ostatniej mapie. Jak dla mnie to jest mecz typowo 50/50, obie drużyny w formie i możemy zobaczyć dobry i zacięty meczyk. Jako, że jestem fanem FaZe to idę za nimi po kursie @2,4 Unibet. Widzę tu małe value w tym kursie. Nie ma co patrzeć na mecz z grupy, bo BO1 nic nie znaczy.
Zapraszam wszystkich do dyskusji, bo już niedługo start meczu ????
 
F 19

fael

Użytkownik
Czuję, że sk to weźmie, ale kurs na faze według mnie jest zawyżony, więc trochę miedziaków na nich postawię, a nuż sk się pogubi albo złapie jakąś czkawkę. :p
Aktualnie kurs na faze: 2.35 unibet
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
FaZe przegralo wygrany mecz... Mogli to skonczyc już na inferno, na trainie po ładnym comebacku ze stanu 2:13 juz myslalem, ze nie odpuszcza, ale jednak wtopa...
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
FaZe przegralo wygrany mecz... Mogli to skonczyc już na inferno, na trainie po ładnym comebacku ze stanu 2:13 juz myslalem, ze nie odpuszcza, ale jednak wtopa...
Faze przegrało wygrany mecz? aha.

Mogli to skończyć na Inferno? Racja, mogli, ale by nie mieli szansy gdyby sk nie przegrało bez sensu rundy na 14-13, gdzie grali na ekwipunek o wartości 12000$ samemu posiadając full-buya, a wtapiając taką rundę zresetowali jednocześnie siebie. Więc racja,mogli to skończyć, ale gdyby sk nie przegralo bez sensu tej rundy, to nawet takiej okazji by nie mieli więc ciężko mówić że to była wygrana mapa i powinni to zrobić, bo to jedynie dzięki sk pozostali przy życiu
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Jasne, że przegrali wygrany mecz. Na inferno w ostatniej rundzie mieli przewagę już nawet i posypały się fragi dla SK. Dogrywka to już można powiedzieć całkowicie odrębna sprawa, bo każdy zaczyna praktycznie od zera. Na trainie szczerze mówiąc byłem pewien że to zgarną, bo odrabiając tyle rund czujesz się w tzw. gazie, czego nie można powiedzieć o SK. UROKI CS&#39;a i tyle.
A jak już mówisz, że wygrali jakiegoś force&#39;a to zobacz sobie ile rund takich wygrało SK ????
Podsumowując mecz zajebisty, takie właśnie meczu oczekiwałem. Obie drużyny zagrały świetnie i ten kto miał więcej szczęścia wygrał, proste.
Za dwa tygodnie zaczyna się major w Krakowie, tam będzie można trochę zarobić.
Faworyci jak dla mnie to SK-Astralis-FaZe i może do tej trójki dołączy NAVI i Vp, jeśli się w końcu ogarną ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom