>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Escabar handluje

Status
Zamknięty.
escabar 24

escabar

Użytkownik
Dzisiejszy dzień, ze względu na Wimbledon.. kilka meczów zawieszonych z powodu deszczu także przychód koło 170 funtów. Zapewne będą rozliczone jutro.


 
Otrzymane punkty reputacji: +12
escabar 24

escabar

Użytkownik
standardowo między 300-600f. obecnie 450f.
ktoś pytał jak przy 400f można ja 2-5 tickach tyle zarobić, - lay niski kurs. ;)
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Denerwują mnie głupoty jakie ludzie wypisują, że czegoś się nie da, jeżeli piszę że tak jest to chyba idzie.
Dziś 140f zysku,
a poniżej zrzut z handlu na 10 minut przed meczem - stawka jaka była obracana - 100f.
Także na 100f +6f w 10 minut.. (i niech nikt nie pisze że 40f na kilka h przed meczem nie idzie zrobić, bo go wyśmieję... )


 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Bardzo fajnie,że prowadzisz tego bloga tylko nie rozumiem po co? Wygląda to tak jakbyś chciał udowodnić niedowiarkom,że jednak się da. Szkoda nerwów, to jest forum bukmacherskie i ciągle będziesz się stykał z niedowierzaniem i głupimi pytaniami. Napisałbym priv, ale masz zablokowaną tą możliwość kontaktu dlatego zapytam tutaj.
Nie szkoda Ci czasu? Też się tym zajmuje od kilku lat i próbowałem namawiać ludzi do odpuszczenia bukmacherki, jednak stwierdziłem,że to nie ma sensu, ludzie są za bardzo zakorzenieni w swoich przekonaniach i przyzwyczajeniach,do tego dochodzi również bardzo często młody wiek a to nie pomaga w tradingu...tu potrzebna jest cierpliwość,konsekwencja i dyscypilna ... ale sam wiesz jak jest ????
Pozdrawiam serdecznie i życzę samych greenów.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Dzięki, masz rację, jest ciężko kogoś wyciągnąć z bukmacherki. Ja się starałem pokazać że idzie przyzwoicie zarobić, nic nie robiąc. Teraz to jest moja pasja, wszędzie widzę kursy i wykresy. Chciałem zarazić tym innych, ale jak widać się nie da, a na proste pytania które można znaleźć odpowiedź w google trzeba odpowiadać tutaj ze 100 razy.

Jeśli chodzi o forum to zawdzięczam mu dużo dobrego, bo za gówniarza był to mój drugi dom. Tutaj mnie pamiętacie jako najlepszego w baseballu, tutaj wygrywałem pojedynki z najlepszymi, sam się dziwię że byłem aż tak dobry.. ale to mi nie wystarczało, brak kontroli nad pieniędzmi u bukmachera sprawił że szukałem alternatywy, znalazłem giełdę, z której w każdej chwili meczu możesz wyjść ze swoimi pieniędzmi. Totalna kontrola środków.
Życzę wszystkiego dobrego ! Gamblerom trafnych typów, traderom pomyślnych ruchów kursów.
Aloha !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom