>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ESL ONE Kolonia 2017

crazer 39

crazer

Użytkownik

Nazwa
: ESL ONE Kolonia 2017
Data: 4.07.2017 - 9.07.2017
Miejsce: Kolonia, Niemcy
Pula nagród: 250 000$
System: System szwajcarski
Transmisja: https://www.twitch.tv/esl_csgo_pl


Uczestnicy:

Group stage Swiss format Bo1
- teams with 3 wins advance
- teams with 3 losses get eliminated

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
crazer 39

crazer

Użytkownik

1. Virtusi ostro się przygotowywują pod majora w Krakowie. Na pewno w tym turnieju już będą chcieli coś pokazać. Myślę, że na tym turnieju spokojnie mogą dojść do półfinału lub nawet dalej. Immortals to ekipa, która można zaskoczyć, ale jeśli Virtusi zagrają swoje to nie widzę tutaj szans na zwycięstwo brazoli.
2. FaZe to aktualnie top2 rankingu HLTV. Po dojściu NiKo zespół zaczął w końcu grać to co powinien. Karrigan świetny IGL, dobrze czyta grę i skillowo też nie odstaje od reszty. Jak dla mnie to FaZe powinno ten meczyk wziąć na spokojnie, bo Heroic to drużyna tier2.
3. W końcu widzimy NaVi na większym turnieju. Ostatnio też nie błyszczeli formą, ale ukraińska formacja to zespół typowo pod grę lanową. Liquid nie zakwalifikowało się na majora po porażce z F3, więc ich nastroje nie są zbyt optymistyczne. Jeśli NaVi rzeczywiście się przygotowywało to wygrają.
4. Ostatni mecz na kuponie. Duńczycy są tu faworytem, więc kursy prawidłowo wystawione. Optic także nie zakwalifikowało się na majora, odpadli dosyć szybko. To nie jest ten sam zespół, który wygrywał z Astralis w finale ?ELEAGUE? w grudniu.
Nie widzę tutaj żadnych szans dla amerykańców, choć jak wiadomo CS jest nieprzewidywalny.
 
M 1

mediev

Użytkownik
zdecydowane value po stronie Immortals, VP nieobliczalne a ostatnio spadkowa forma i napewno nie warte grania po 1.62. Trzeba zobaczyc w jakiej formie aktualnie jest VP ale w moim odczuciu malym faworytem powinni byc brazylijczycy i warto postawic na nich szczegolnie ze to bo1 albo odpuscic ten mecz .
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
zdecydowane value po stronie Immortals, VP nieobliczalne a ostatnio spadkowa forma i napewno nie warte grania po 1.62. Trzeba zobaczyc w jakiej formie aktualnie jest VP ale w moim odczuciu malym faworytem powinni byc brazylijczycy i warto postawic na nich szczegolnie ze to bo1 albo odpuscic ten mecz .
Byli bez formy, ale tego nie można powiedzieć o ostatnim lanie w Moskwie.
Po godzinach każdego z graczy VP można stwierdzić, że mocno się przygotowują pod te 2 najbliższe turnieje.
Nie podważam twojego postu, ale moim zdaniem kursy są wystawione poprawnie.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Ponadto Immortals na kwalach w Krakowie też grali bardzo nierówno vide porażka z Big, a w trakcie jednego z meczu (bodajże z GODSENT) podczas comebacku doszło do kłótni między zawodnikami i prawie do rękoczynów. Także atmosfera u Brazylijczyków jest co najmniej gorąco, by nie powiedzieć napięta.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ponadto Immortals na kwalach w Krakowie też grali bardzo nierówno vide porażka z Big, a w trakcie jednego z meczu (bodajże z GODSENT) podczas comebacku doszło do kłótni między zawodnikami i prawie do rękoczynów. Także atmosfera u Brazylijczyków jest co najmniej gorąco, by nie powiedzieć napięta.
Kwale w Bukareszcie do Krakowa, żeby być dokładnym. Jesteś pewien, że to była kłótnia? Przecież tylko izak tak to zinterpretował, a wszyscy inni śmiali się z niego, bo to była taka energiczna radość Brazylijczyków. Wygrywając ważną rundę robiąc comeback nie kłócisz się, tylko jeszcze bardziej motywujesz i cieszysz z ważnej rundy.
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
STS rozszerzył ofertę o kille zawodników i tu moim zdaniem dostaliśmy od nich &quot;pewniaczki&quot;. Linie kompletnie źle rozłożone. W każdym meczu są świetne bety, a tutaj moje 4 perełki które oceniam na 90%. Analizowałem je w oparciu o informacje z hltv. Zawodnicy których wymienię nie pokrywali linii w większości spotkań w meczach z drużynami które przy SK, G2, Faze czy Fnatic są &quot;Jaśkami&quot;, do tego te gry trwały zazwyczaj bo 25+ rund. Nie sądzę aby dzisiejsze mecze trwały 25 rund, a tym bardziej moim zdaniem jest praktycznie niemożliwe aby ci zawodnicy pokryli linie.


FaZe - Heroic Jugi -18,5 @1.85
SK Gaming - Space Soldiers paz -16,5 @1.67
mousesports - Fnatic loWel -18,5 @1,75
TyLoo - G2 Esports Mo -16,5 @1,65

Ako @8,92

Poza tym gram też
NIP - C9 autimatic +18,5 @1,67
Immortals - VP Taz -17,5 @1,8
NaVi - Liquid simple +20,5 @1.85
North - Optic RUSH -17,5 @1.95
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Kwale w Bukareszcie do Krakowa, żeby być dokładnym. Jesteś pewien, że to była kłótnia? Przecież tylko izak tak to zinterpretował, a wszyscy inni śmiali się z niego, bo to była taka energiczna radość Brazylijczyków. Wygrywając ważną rundę robiąc comeback nie kłócisz się, tylko jeszcze bardziej motywujesz i cieszysz z ważnej rundy.
Zgadzam się w tym w 100%. Izak czasami ma odklejki i słabo interpretuje niektóre zagrania/zachowania. Sam dobrze wiem, że jak odrabiasz sporo rund i dochodzisz przeciwników to atmosfera w teamie nie może być napięta. Zawodnicy muszą być skupieni cały czas i motywować się cały czas jak to robili w Bukareszcie.

@up Całkiem dobre ako, lecz ja rezygnuje z typu na Lowela, bo podejrzewam, że mouz może wygrać z fnatic po close meczu.
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Uważałbym na mecz VP. Lan w Moskwie to była parodia, zresztą nie pokonali tam nikogo mocnego, bo NaVi gra żałośnie już od dłuższego czasu. Nie wiadomo w jakiej są właściwie formie, a Immortals ostatnio gra bardzo nierówno. Mieli dużo szczęście w ostatnim turnieju kwalifikacyjnym. Ten mecz to jedna wielka niewiadoma. Jednak jakiś under fragów Neo i Taza myślę, że jest dobrym pomysłem. Dwaj weterani po prostu grają od dawna dość słabo i nie widzę tego, żeby nawet w przypadku przekonującego zwycięstwa mieli wystrzelić. Cała nadzieja w pozostałej trójce.
Heroic właściwie jest zagadką. Mają nowego zawodnika, nie grali meczu od ponad miesiąca, jednak nie ulega wątpliwości, że z Faze mają marne szanse.
Wydaje mi się, że jest jakieś value na Mouz. Ostatnio grają świetnie, ropz robi wielką robotę i mogą zaskoczyć Szwedów.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Zgadzam się w tym w 100%. Izak czasami ma odklejki i słabo interpretuje niektóre zagrania/zachowania. Sam dobrze wiem, że jak odrabiasz sporo rund i dochodzisz przeciwników to atmosfera w teamie nie może być napięta. Zawodnicy muszą być skupieni cały czas i motywować się cały czas jak to robili w Bukareszcie.


@up Całkiem dobre ako, lecz ja rezygnuje z typu na Lowela, bo podejrzewam, że mouz może wygrać z fnatic po close meczu.
No i super decyzja jak widać. 9:11 a Lowel już 15 zabójstw ;)
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
No i super decyzja jak widać. 9:11 a Lowel już 15 zabójstw ;)
Tak czy siak i tak nie weszło, bo Yugi 27 bomb ????
Pierwszy i ostatni raz chyba obstawiałem kille, bo to jest random 50/50 i zależy od typowej dyspozycji dnia danego zawodnika, a tego nikt nie może przewidzieć ????
Wydaje mi się, że jest jakieś value na Mouz. Ostatnio grają świetnie, ropz robi wielką robotę i mogą zaskoczyć Szwedów.
Szczerze mówiąc sam postawiłem dosyć grubo na mouz, bo jak dla mnie to oni byli faworytem tego meczu. W kwalach to majora zagrali świetnie i dosyć łatwo awansowali z wynikiem 3-0. Fnatic nie może w ogóle dojść do siebie, wyjdzie im 1/10 meczy. Oskar z ropzem robią świetną robotę i godnie zastępują NiKo ????
Jedynie zastanawiam się co się działo z NiPem. Nie grali już trochę, każdy z graczy ma prywatny profil, więc cięzko jest cokolwiek powiedzieć o nich, a kurs 2+ kusi strasznie (szczególnie przeciwko Cloud9).
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
NIP - C9 @1.85 forbet ⛔
Dlaczego NIP w tym meczu jest minimalnym faworytem buków? C9 dopiero po eliminacjach do Majora w Krakowie, gdzie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Magiczny stewie, świetny autimatic, reszta na swoim stałym przyzwoitym poziomie. Dosyć pewny awans na Majora, jedyna wtopa z francuskim &quot;SuperTeamem&quot;.
NIP dopiero po zmianach. Po drakenie, który już trochę gra doszedł REZ za friberga. I ogólnie jak dla mnie zmiana bardzo na plus, w końcu nie zmienili tylko snajpera, ale też 2 zawodnika, dzięki temu ich gra na pewno się zmieni lub będzie mniej schematyczna.
Problem w tym, że jest to ich pierwszy oficjal w tym składzie, a co więcej pierwszy oficjal od ponad miesiąca. Jasne, na pewno w tym czasie trenowali, grali setki PCW itp. Mimo wszystko LAN to LAN i on zweryfikuje w jakimś stopniu potencjał nowego składu.
Jak dla mnie jeszcze za wcześnie na NIP, idę w stronę amerykańskiej drużyny.
E: ⛔ Stewie nic nie zagrał, przegrane eco przy wyniku 10-9 pogrążyło c9. REZ kolejny supertalent.
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Każdy następny turniej mnie uświadamia, że w tej grze nie ma nic oczywistego a ja dalej swoje ;/
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Ale parodia ten turniej do tej pory ???? Pickowanie cobbla przeciwko zespołom z Ameryki... Gratulacje VP i North ???? A NaVi to kompletna porażka
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
rozliczenie
SK - VP @2,92 forbet ⛔ Formą to oni są dalej w Katowicach czy ESL&#39;u, z taką grą na Majorze nie powalczą.
Do meczu kilka minut więc krótko. BO1 rządzi się swoimi prawami, jedni i drudzy podrażnieni po przegranych pierwszych meczach. SK robiło świetny comeback jednak trochę zabrakło, VP chyba nadal szuka formy, byali chyba przegrywał wszystkie pojedynki 1-1, pasha sam nie pociągnął gry chociaż dużo nie brakowało.
Mimo to na drużynę brazylijską virtusi zawsze znajdowali dodatkową motywację, tutaj powinno być podobnie, a kurs taki że tylko próbować grać w ich stronę.
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
G2 - Nip @ G2 1.36
Nie ma za bardzo co opisywać, G2 solidny występ na Cache przeciwko Tyloo które jest bardzo nieprzewidywalne i ma odmienny styl niż pozostałe drużyny, Nip solidny występ przeciwko Cloud9 ale pokazali wiele niedoskonałości, przegranych wiele force&#39;ow ze strony przeciwnika, wynik mógłby być całkiem inny, zadecydowały detale. Nowy zawodnik wprowadził się nawet nieźle, ale nie spodziewałbym się zawsze tak świetnego występu jak przeciwko C9. Mappool zdecydowanie pod strone francuzów, moim zdaniem mają przewagę na każdej mapie poza Nuke(chociaż i tutaj niewiadomo czego się spodziewać ze strony NIP bo są już bez dwóch graczy z którymi zawsze tam dominowali). G2 solidna forma, kwale w Bukareszcie szybko 3-0 i do domu, tutaj kolejne zwycięstwo. Szykuje się kolejne zwycięstwo dla superteamu z Francji.
Space Soldiers - Optic @ SS 1.90
Tutaj też ciężko szukać pozytywów za drużyną Optic. Sam zagrałem turków po 2.55 od razu po wystawieniu kursów, ale podaje aktualny. Kompletnie nie rozumiem wystawionych kursów przez buków, może dlatego że SS nie jest ekipą która jest &quot;znana&quot; na scenie? Wygrane kwale na ESL Cologne, świetny występ przeciwko sk gaming które aktualnei jest jedną z najlepszych drużyn na świecie, i ogólnie świetnie się prezentują od paru miesięcy. Widać że ciężka praca popłaca. A optic gaming..nic ciekawego, grają niby bez presji bo jest tutaj wiele lepszych drużyn, ale po zwycięstwie z north na pewno oczekują już siebie od czegoś, a tam ekipa dunczykow zagrala tragicznie. Jak mozna mieć wynik 13-2 po stronie TT na cobblu..a i tak niewiele zabrakło aby jeszcze mieć emocje w tym spotkaniu. Poza tym Optic ostatnio pokazało tragiczną gre na kwalifikacjach do majora gdzie dostali szybkie 3-0 i wrócili do domu. Polecam grać na ekipe turków.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Cieszy powrót NiPu do dobrej dyspozycji ????
W ostatnim meczu idę na underdoga, czyli OpTic za drobną stawkę.
Nieźle się do tej pory pokazują na tym turnieju. Pewnie jak to amerykańskie zespoły zagrają cobbla, bo obie ekipy lubią to grać, czyli będzie to mecz 50/50.
Optic - Liquid 1 @2,37 Fortuna
 
S 5

synchronizesk

Użytkownik
Ninjas in Pyjamas - Cloud9 1 1.62 / STS
Dobry kurs na szwedzką formację, NiP pozytywnie zaskakuje formą na tym turnieju, draken okazał się być świetny wzmocnieniem składu, REZ też gra na wysokim poziomie i przełożyło się to na wyjście z fazy szwajcarskiej z bilansem 3-0 i ograniem mocnego G2. Cloud9 z kolei pokazało się ze skillowej strony na turnieju w Kolonii, dobrą dyspozycją imponuje Skadoodle, ale podstawowy zarzut do amerykańskiej formacji to nierówna gra, w drugiej fazie męczyli się na początku z TyLoo, dopiero w drugiej połówce odskoczyli, trzecia faza to już morderczy bój z NaVi zakończony wynikiem 34-32 dla ukraińskiej formacji. Pierwszą rundę pominąłem specjalnie ze względu na rywala - C9 grało właśnie z NiPem, na mapie de_cache przegrali 16:12, starcie na tym turnieju na korzyść Szwedów, forma również, po takim kursie warto spróbować, bo NiP wydaje się być pewniakiem do obsadzenia półfinału ESL One Cologne.

W pierwszym meczu polecam grać na G2 (z NaVi) po kursie 1.45, analizę dwóch pozostałych spotkań (które są pod wieczór) wrzucę jutro jak STS rozszerzy ofertę, bo FaZe - Liquid jak dla mnie śmierdzi trzema mapami, a w meczu SK z OpTic też coś przeczuwam męczarnie Brazylijczyków. na ten moment NiP i G2.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
FaZe - Liquid - Liquid @3.1 1xbet ⛔⛔
Chciałem wcześniej napisać analizę i zacząć że Liquid w fazie grupowej wyglądał bardzo obiecująco i solidnie, wszystko było poukładane, przygotowane, decyzje były mądrze podejmowane, a spontaniczne i nieszablonowe zagrania również wychodziły, a z kolei FaZe w fazie grupowej niesamowicie wymęczone wejście do playoffów - potrzebne było aż 5 gier, udało się moim zdaniem tylko strzelecko, (poza tym North kiepsko na tym turnieju wyglądało) bo taktycznie Faze nie wygląda na tym turnieju na lepiej, odnoszę wrażenie że komunikacja na tym turnieju szwankuje, nie wygląda to tak jak wyglądało na ostatnich turniejach gdzie toczyli boje w finałach z Astralis. No ale mecz G2 z Navi pokazał że faza grupowa to jedno a playoffy to drugie, bo tam sytuacja mniej więcej podobna - G2 dobra prezencja, Navi średnia. Tak czy inaczej dla mnie kurs za wysoki na Liquid, jak już mówiłem, taktyki są przygotowane, stosunkowo świeża zmiana Twistza wygląda na to że popłaca. Myślę, że mogą namieszać w tym turnieju, zważywszy na to że na Majorze ich zabraknie, także full focus i wszystkie najlepsze zagrywki muszą pójść w ruch właśnie tutaj. Podsumowując, przy średnio wyglądającym taktycznie Faze, którzy wyglądają jakby stawiali wszystko na wymiany, męczącym się w grupie, kurs 3.1 na świetnie wyglądające Liquid z niesamowicie prezentującym się na tym turnieju Stanislawem który w Kolonii kręci po 30 fragów będąc ponadto IGLem(!!) to zdecydowanie opcja warta spróbowania.
 
Do góry Bottom