>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

etoto - cashback

B 0

brawo2

Użytkownik
Witam,
chciałbym się spytać czy ktoś korzystał z tego cashbacku w eToto i czy nie ma problemow z wyplata pieniedzy jezeli zaklad okazal się przegrany?
 
blake-veyn 98

blake-veyn

Użytkownik
Jeśli przegrasz zakład, kontaktujesz się z chatem i od razu masz pieniądze na koncie. Przelew w przelewy24 na konto bankowe nie powinien trwać dłużej niż 10 minut.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jeśli przegrasz zakład, kontaktujesz się z chatem i od razu masz pieniądze na koncie. Przelew w przelewy24 na konto bankowe nie powinien trwać dłużej niż 10 minut.
Mam pytanie odnosnie przelewy 24, do kazdego banku przeleje w 10 minut przez przelewy 24 kase? Bo np. w bankach spółdzielczych kasa dosyc dlugo idzie?
 
B 0

brawo2

Użytkownik
dla zainteresowanych wczoraj założyłem konto, przegrałem zakład za 50 zł, w ciągu 5 minut zwrócili mi pieniądze i już dzisiaj je mam na koncie ;)
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie przelewy 24, do kazdego banku przeleje w 10 minut przez przelewy 24 kase? Bo np. w bankach spółdzielczych kasa dosyc dlugo idzie?
BS nie realizuje przelewów natychmiastowych z tego co mi wiadomo, no chyba, że coś się zmieniło, ale szczerze wątpie ????
dla zainteresowanych wczoraj założyłem konto, przegrałem zakład za 50 zł, w ciągu 5 minut zwrócili mi pieniądze i już dzisiaj je mam na koncie ;)
Zwrócili Ci 50 zł?
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
jak to dokladnie dziala? Moge wplacic 50zł, przegrac zaklad i pozniej bez obrotu wyplacic te 50zł?
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Ja natomiast nie mogę zlecić wypłaty. Przegrałem zakład, zwrócili mi 50 złotych i po wybraniu wypłaty wyskakuje taki komunikat: Aby dokonać wypłaty, musisz co najmniej raz wpłacić środki na konto. Wypłaty są dostępne wyłącznie z rachunków zweryfikowanych przez odpowiednie instytucje finansowe lub poprzez wysłanie aktualnego rachunku za media. /Wpłaty dokonywałem poprzez Przelewy24.
 
T 13

txc

Użytkownik
Rozumiem, że w przypadku AKO można pograć tenisy, siatkówki itp? Bo pojedynczy zakład to tylko z trzema możliwymi wynikami (1x2)?
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Nie , zaklad 3 drogowy 1x2
wklejam ze strony etoto&quot;Dokonaj wpłaty i postaw dowolny zakład
z co najmniej trzema możliwymi wynikami
(np. mecz piłki nożnej 1X2).&quot; pisze z co najmniej trzema mozliwymi wynikami czyli dokladny wynik w tenisie ma 4 opcje, wiec sam juz nie wiem jak to jest
i jeszcze mam pytanie czy etoto ma natychmiastowe wyplaty jak sts??
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Tak jak pisze zdarzenie 3 drogowe czyli 1x2 to czego tu nierozumiesz ? :/ wyplaty na drugi dzien
tam nie pisze zdarzenie 3 drogowe!!! tylko zdarzenie z conajmniej 3 mozliwymi wynikami np 1x2
Tak jak pisze zdarzenie 3 drogowe czyli 1x2 to czego tu nierozumiesz ? :/ wyplaty na drugi dzien
a czy dokladny wynik meczu tenisowego nie ma przynajmniej 3 mozliwych wynikow?? 2;0 2;1 itd
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
tam nie pisze zdarzenie 3 drogowe!!! tylko zdarzenie z conajmniej 3 mozliwymi wynikami np 1x2
a czy dokladny wynik meczu tenisowego nie ma przynajmniej 3 mozliwych wynikow?? 2;0 2;1 itd
No to moze byc tez 1-2,0-2 po drugie maja chat to sie zapytaj eh
 
K 0

kosiarz94

Użytkownik
Dziś chcę obstawić ten cashback 100zł. Czyli z tego co zrozumiałem na solo tylko 1x2 a na kuponie ako można pograć normalnie mecze piłki 1x, x2 i jakieś podgry ??
#Edit
Dobra dowiedziałem się na czacie. Akumulatory dowolne typy.
 
Do góry Bottom