>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

etoto - cashback

E 2

egon522

Użytkownik
Dobra, zalozylem konto i postawilem 100 na real @4.2. Jak nie wejdzie to cashback moge wyplacic czy trzeba go jakos obrocic? Nie moge znalezc informacji czy cashback trzeba obracac
 
E 2

egon522

Użytkownik
Dobra, real siadł. Tylko teraz mam taki problem. Wchodze od razu w wypłata, a tam:
Aby dokonać wypłaty, musisz co najmniej raz wpłacić środki na konto. Wypłaty są dostępne wyłącznie z rachunków zweryfikowanych przez odpowiednie instytucje finansowe lub poprzez wysłanie aktualnego rachunku za media.

Napisałem już maila, ktoś wie jak to teraz będzie wyglądało? Odblokują mi wypłatę, czy muszę im jakieś skany/wyciągi wysyłać?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To daj znać jak coś się wyjaśni. Co musisz dosyłać. Jeszcze nie mam u nich konta, i też może skorzystam z tej promocji.
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Nic nie musisz dosylac. Napisz najlepiej na livie czacie, tam powiedza Ci ze w ciagu 24 h otrzymaja potwierdzenie wplaty z przelewy24 i bedziesz mogl wyplacic/
 
E 2

egon522

Użytkownik
Po 10 pojawila sie mozliwosc wyplaty, 10:06 zlecenie, 12:27 potwierdzenie na maila od Przelewy24, 12:35 kasa na koncie takze +++
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Cos tam, ze weryfikuje sie depozyt, jest to chyba zwiazane w tym, ze czasem mozna cofnac wplate.
U mnie bylo to samo po, jakims tam czasie zniknelo.
 
damianq 912

damianq

Użytkownik
Dokładnie, weryfikacja trwa do 24h od momentu pierwszej dokonanej wpłaty (przelewy) i do tego czasu powinno odblokować już wypłatę bez problemu ;)
 
P 0

przemmusz

Użytkownik
Czy można zabrać tylko zakład na pilke nożną i tylko na zwyciestwo 1,X lub 2 ? Przeciez jak reklamowali na stronie to podali przyklad, że stawiasz na dokładny wynik Polska-Korea 0-2 i za 100zl zgarniasz 2340 zł. To jak to w końcu jest ?
 
L 0

lukasz075

Użytkownik
Z tego co wyczytałem to nie można tylko postawić 2-drogowego zakładu na singlu, czyli odpadają under/over np. W AKO można już wszystko stawiać.
 
K 37

kamil1

Użytkownik
Witam, planuję założyć konto na etoto i skorzystać z tego cashback. Chciałbym dowiedzieć się czy dobrze rozumiem regulamin, mianowicie max. 3 zdarzenia, typ tylko 1 lub X lub 2? Z góry dzięki za odpowiedź
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dzięki pomogłeś jak prawdziwy fachowiec ????
Regulamin jest przejrzysty. O ile dobrze. Pamiętam to jeśli Grasz single to zakład musi być grany z min 3mozliwosciani wyniku czyli min 1x2. A jeśli grasz akumulatory to mogą to już być dowolne zakaldy. Limitu zdarzeń nie ma
 
K 37

kamil1

Użytkownik
Regulamin jest przejrzysty. O ile dobrze. Pamiętam to jeśli Grasz single to zakład musi być grany z min 3mozliwosciani wyniku czyli min 1x2. A jeśli grasz akumulatory to mogą to już być zakaldy dwudrogowe. Limitu zdarzeń nie ma
dziękuje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom