>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

EURO 2008 U-19 - Gdzie można obejrzeć ?

M 0

m4rian

Użytkownik
Jak w temacie, szczególnie, interesuje mnie jakaś internetowa transmija i programy 1-4 telewizji polskiej ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
No i niemcy w fianele pokonuja Wlchow 3:1 , mecz na poczatku bardzo sredniawy , troche czerwona kartka rozruszyla obie ekipy ale Wlosi zamiast strzelac wyruwnujaca bramke traca gola i jest juz 0:2 potem ta czerwona kartka . Pod koniec kilka fajnych (chaotycznych ) akcji mecz mogl sie podobac.
Wlochy - Niemcy 1:3
 
markus 0

markus

Użytkownik
mecz na poczatku rzeczywiscie troche nudny, ale pozniej po goluz aczelo byc coraz ciekawiej. Sukuta-Pasu to bardzo dziwny zawodnik, przez I polowe praktycznie niewidoczny niby biegal ale nie bylo efektow jego trudnow, dopiero pozniej celnym strzalme po ziemi podwyzszyl wynik. ponziej Wlochy/wlosi strzelili gola i gdyby pasu wykorzystal sytuacje sam na sam to Germani nie musielby sie denerwowac ow ynik. ALe jak zwykle jakos im sie ulozylo. Ciekawy jestem ile naprawde ma Sukuta Pasu lat -20/22? Ceikawi mnie rowniez czy ktorys zawodnik z ekipy niemcow bedzie kiedys dobrym pilkarzem-na razie typowalbym gebharta ktory pownien zostac najlepszym zaowdnikiem turnieju.
 
Do góry Bottom