>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2015

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Estonia 1.9 bet365
Zacznę od tego iż Holandia jest bardzo osłabiona. Na oficjalnym profilu FIBa w rosterze na te eliminacje nie ma aż trzech zawodników, którzy do tego zdobywali najwięcej ptk dla zespołu Oranje, a są to: Norel Henk, gwiazda zespołu, Jansen i Smeulders. Panowie w eliminacjach zdobywali średnio: 17.3,15.7 i 11.7 ptk. W zespole mało znani i młodzi zawodnicy, większość rocznik 89-91, dwóch tylko jest znacznie starszych. Co do Estoni to starannie przygotowywali się do tych meczy, grając sporo ilość meczy towarzyskich, z różnym skutkiem. Gwiazdą zespołu jest Kangur, napewno znany wszystkim sympatykom eurobasketu. Bardzo ważnym ogniwem jest Talts, który tak jak Kangur grał w poprzednim sezonie w mocnym zespole w lidze włoskiej. Do tego jest 23 letni Siim Sander Vene, który ma spory potencjał. w tym sezonie będzie reprezentował barwy Żalgirisu. Patrząc na personalia Estonia ma w składzie lepszych graczy, bardziej doświadczonych, grających w lepszych klubach. Holandia jak można zobaczyć ma w składzie graczy z rodzimej ligi, Estonia zresztą też, ale różnica jest taka że liga Estońska jest lepsza od Holenderskiej. Warto wspomnieć że w Estoni właśnie sporo graczy jest z klubu Tartu Ulikool albo Kalev/Cramo, czyli z czołowych Estońskich ekip, które znamy z występów w Europejskich pucharach. Może to być zacięty mecz, Holendrzy napewno u siebie są groźni, Estonia gra średnio na wyjazdach, ale poważnie osłabiona Holandia nie jest faworytem i moim zdaniem Estonia dziś powinna ich pokonać.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
nom no nic typu już nie zmieniam ;D zobaczymy co z tego wyjdzie... szkoda tylko że na fiba nic o tym nie piszą .
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja wczoraj doszedłem do tego samego wniosku. Estonia osłabiona,Holandia też to lepiej grać na zespół gdzie jest lepszy poziom ligi.Poza tym był niezły kurs 2,2.
myslałem czy by nie zagrać na zwycięzcę tego turnieju. Kurs na Bułgarię wynosił bodajże 1,9 a Estonia jest osłabiona a te 2 zespoły były stawiane w roli faworytów do finału.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Ja wczoraj doszedłem do tego samego wniosku. Estonia osłabiona,Holandia też to lepiej grać na zespół gdzie jest lepszy poziom ligi.Poza tym był niezły kurs 2,2.
myslałem czy by nie zagrać na zwycięzcę tego turnieju. Kurs na Bułgarię wynosił bodajże 1,9 a Estonia jest osłabiona a te 2 zespoły były stawiane w roli faworytów do finału.
może under 148,5 ? bwin daje 1,85 z tego co widzę był na początku 151,5 a teraz już tylko taki jest, patrzac na H2H to te zespoły nie zdobyły nawet 140 ptk
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jeśli oba zespoły grają bez najlepszych zawodników to całkiem możliwe. Ja jednak pozostanę przy typie na Estonię i po dzisiejszych meczach będę coś kombinował.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Holandia 1.37
Holandia -6 1.91
Pinnacle

Rywal Holandi Portugalia po niespodziewanym zwycięstwie nad Estonią przegrała dwa razy, ostatnio bardzo wysoko bo aż 21 ptk u siebie z Estonią, i 2 z Holandią. U nich gra jest prosta jak siedzi dystans to jest ok a jak nie to dowidzenia, nie ma szans na walkę. Holendrzy nie są głupi, niedoceniałem ich ale będą uważać na trójki rywali. Pierwsze miejsce w grupie pewne, więc to mecz o pietruszkę, ale Holendrzy grają u siebie, więc napewno nie będą chcieli odpuścić. Czysto koszykarsko mają lepszą ekipę, szczególnie widać przewagę pod koszem gdzie w Portugali mieli o 11 zbiorek więcej. Jeżeli nie odpuszczą sobie, a wątpie aby tak było to spokojnie powinni ten mecz wygrać.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Holandia 1.37
Holandia -6 1.91
Pinnacle

Rywal Holandi Portugalia po niespodziewanym zwycięstwie nad Estonią przegrała dwa razy, ostatnio bardzo wysoko bo aż 21 ptk u siebie z Estonią, i 2 z Holandią. U nich gra jest prosta jak siedzi dystans to jest ok a jak nie to dowidzenia, nie ma szans na walkę. Holendrzy nie są głupi, niedoceniałem ich ale będą uważać na trójki rywali. Pierwsze miejsce w grupie pewne, więc to mecz o pietruszkę, ale Holendrzy grają u siebie, więc napewno nie będą chcieli odpuścić. Czysto koszykarsko mają lepszą ekipę, szczególnie widać przewagę pod koszem gdzie w Portugali mieli o 11 zbiorek więcej. Jeżeli nie odpuszczą sobie, a wątpie aby tak było to spokojnie powinni ten mecz wygrać.
A słyszałeś o tym ;) ?
Netherlands have been handed in two automatic losses due to suiting up 2 neutralized players in the matches vs Portugal and Estonia.
Kharezzi has been dropped out of the squad, which means they have only 10 registered players now.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
akurat nie słyszałem, miałem teraz dużo pracy... widzę jakiś kolejny patologiczny przekręt tym razem w koszykówce , to przestaje być śmieszne, akurat uczepili się Holendrów po dwóch wygranych meczach śmieszne.. ciekawe czy będą grać, czy będzie walkower.

czytając wypowiedzi Holendrów, będą się odwoływać od tej decyzji, są pewni i mają dowody że Cunnigham urodził się w Holandii, zresztą co to za debilne przepisy? w nożnej połowa Niemców to nie niemcy, kolejny jakiś przekręt pfff
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jakby obu wywalili to można by było grać na Portugalię handi ale ten kharezzi nie był liderem zdaje się.
10 zawodników w składzie to żaden problem na tak słabym poziomie. Jednak myślę,że Holendrzy powinni wygrać. Po 2 walkowerach są na pewno bardzo sfrustrowani i mają coś do udowodnienia.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Estonia - Białoruś / Estonia under 75,5 pkt 1.85 toto-mix
2 mecz kwalifikacyjny do Eurobasketu. 1 spotkanie zakonczone 76:70 i to dlatego takim wynikiem bo obie drużyny rzuciły 52 pkt w ostatniej czwartej kwarcie w tym Estonia 27. Zwycięstwo Białorusi tylko 6 pktami także muszą dziś iść &quot; na całego &quot; i od początku walczyć z Estonią jeżeli chca walczyć o udział w Eurobaskecie. W grupie Estonia tylko raz przekroczyła granice 75 pkt i to grając ze słabą Portugalią..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom