>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

EuroBasket U-20 Mężczyzn 2017

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
15/07/2017 13:00 CET
Polska - Finlandia over 143.5
1.90-2.00 (wszędzie)
5/10
Finlandia gra ofensywny basket z szybkimi akcjami i ma dużo dobrych shooterów za trzy. Polska gra dobrze w obronie, ale też nakręca dużo kontr i szybkiego grania. Wczorajszy niski wynik Polska - Belgia jest spowodowany bardzo słabym meczem Belgów w ataku, którzy klepali tylko ustawiane akcje i praktycznie nie ruszali gry 1 na 1. Finlandia jest o wiele mocniejsza w ataku i dzisiaj tych punktów będzie więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
thejet 2K

thejet

Użytkownik
21/07/2017 13:00 CET
Finlandia - Słowacja over 148.5
1.80-1.85 (wszędzie)
5/10
Finlandia to silny atak, który miał w swojej grupie najmocniejszą chyba w dywizji B defensywnie Polskę oraz drugi silny zespół - Belgów. Ze słabą Białorusią zrobili 113:68, a Armenią 95:69. I czegoś podobnego spodziewam się dzisiaj, bo Słowacja to podobny poziom do tych ekip.
Słowacja to jedna ze słabszych obron w tej dywizji. W grupie mieli średnie ekipy w ataku. Mecz o miejsca 9-16 i oba zespoły będą grać dla radochy i na wywaleniu. Finlandia jest w stanie zdobyć wiele punktów przy takiej defensywie. Widzę tutaj mecz z wysokim wynikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Polska - Belgia U20 2 2.41 fortuna

Polska wygrała z Belgią już na tym turnieju 79-51. W meczu gdzie Polacy byli faworytami z Armenią, z którą przegrali. Dzisiaj też wydają się zdecydowanym faworytem, co wg mnie nie działa na korzyść Polaków. Belgowie wygrali z Portugalią 25 pkt. w ostatnim spotkaniu i myślę, że będą gryźć parkiet aby zrewanżować się Polakom.
Mecz jest dla mnie 50/50, dlatego przy kursie 2.41 stawiam na Belgów ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Polska - Belgia U20 2 2.41 fortuna

Polska wygrała z Belgią już na tym turnieju 79-51. W meczu gdzie Polacy byli faworytami z Armenią, z którą przegrali. Dzisiaj też wydają się zdecydowanym faworytem, co wg mnie nie działa na korzyść Polaków. Belgowie wygrali z Portugalią 25 pkt. w ostatnim spotkaniu i myślę, że będą gryźć parkiet aby zrewanżować się Polakom.
Mecz jest dla mnie 50/50, dlatego przy kursie 2.41 stawiam na Belgów ????
Nie wiem czy to szukanie na siłę jakiegoś typu czy chęć żeby inni utopili swoje pieniądze czytając to i grając zarazem. Mecz 50/50 chociaż to my rozwalilismy ich w grupie prawie 30-oma pkt :grin::grin::grin:
Jak byś nie zauważył mecz z Armenią był o pietruszkę bo już mieliśmy pierwsze miejsce w grupie więc on nic nie znaczy. Ta Portugalia, którą oni pokonali dostaje baty od Gruzji, którą my pokonaliśmy w podobnym stosunku punktowym.
I jeszcze grasz w Fortunie po kursie 2.41 a w m.in Totolotku czy Iforbet masz około 3.30 :grin::grin::grin:
Dużo lepiej wygląda chociażby Rumunia po 5.50 albo jakimś handicapie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom