>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

EuroCup 2015/2016

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
EuroCup 2015/2016



http://www.eurocupbasketball.com/


Group A:

1. Bilbao Basket
2. CEZ Nymburk
3. Trento
4. Nanterre
5. Telekom Bonn
6. Union Olimpija

Group B:

1. ALBA
2. Enel Brindisi
3. Gran Canaria
4. Reggina
5. Le Mans
6. Oostende

Group C:

1. CAI Zaragoza
2. Nancy
3. Ratiopharm
4. Spirou
5. Umana Venezia
6. Valencia

Group D:

1. Aris
2. Banvit BK
3. Buducnost
4. Steaua
5. Trabzonspor
6. Unics

Group E:

1. Avtodor
2. Besiktas
3. Lietuvos rytas
4. PAOK
5. Szolnok
6. Zenit

Group F:


1. AEK Athens
2. Galatasaray
3. Hapoel Jerusalem
4. Krasny Oktyabr
5. N.Novgorod
6. Neptunas​
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Besiktas - Avtodor -4.5 Unibet 1.7 Pinek ma 1.76 hahahah ⛔⛔⛔ Eurocup w najlepszym wydaniu, cuda
Saratov dwa dni temu grał mecz ligi VTB (przegrany 9 punktami) z ekipą Kubania i to się z całą pewnością odbije na formie zawodników. Do tego ani skład ani gra zespołu rosyjskiego nie imponuje. A rywal dziś wymagający. Besiktas zbudował całkiem solidny zespół i choć są pewne braki, co pokazał 1 mecz pucharowy w Wilnie, to w pomalowanym prezentują się co najmniej dobrze i tam powinni mieć duża przewagę nad gośćmi. Do tego atut własnego parkietu powinien odegrać, jeśli nie decydująca to na pewno ważną rolę.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Od rana nęka mnie spotkanie Galatasaray - AEK Ateny. Goście przed tygodniem wpadka u siebie, jednak pomijając ten mecz są w niezłej dyspozycji. Galata też zaczyna łapać rytm, ale wciąż jesteśmy na początku sezonu, więc nie ma co oczekiwać cudów. Gospodarze przed dwoma dniami polegli u siebie w lidze z Anadolu Efes, więc dzisiaj jeszcze mogą odczuwać skutki tego spotkania, w czym upatruje szanse AEK&#39;u. Goście będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, żeby wynagrodzić swoim kibicom nieudany start w Atenach i wydaje mi się, że dzisiaj są w stanie powalczyć z faworyzowaną Galatą. Kadrowo lepiej wyglądają gospodarze i widzę tutaj jednak ich skromne zwycięstwo. Kluczem do sukcesu może być dzisiaj obrona i myślę, że AEK dzisiaj napsuje trochę krwi gospodarzom, idę więc w bezpieczną opcję hc na gości.
AEK Ateny +10,5 @1,66 óni
under 152,5 pkt @1,89 óni

89-65
AEK słabiutkie spotkanie, Galata na dobrej skuteczności i szybki odjazd przed HT :]​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Bilbao Basket -8,5 pkt @1,40 bet365 ⛔
Bilbao Basket -9,5 pkt @1,45 bet365 ⛔
Bilbao Basket -10,5 pkt @1,52 bet365 ⛔
Bilbao Basket -11,5 pkt @1,62 bet365 ⛔
Bilbao Basket -12,5 pkt @1,71 bet365 ⛔
Bilbao Basket -14,0 pkt @1,86 bet365 ⛔
Union Olimpija under 71,5 pkt @1,86 sportingbet ⛔
Typy głównie grane ze względu na gości którzy nie powinni tutaj w żadnym calu zagrozić faworytowi....
Od czasu wygranej z Crveną wszystko wygląda tragicznie i nie wydaję się aby coś mogło się zmienić.
Goście są w tej chwili w kryzysie...
Prawdopodobnie nie zobaczymy dwóch liderów drużyny czyli Hrovat oraz Lesic poza tym wątpliwe jest zagranie Wrighta i Zakisa
Bilbao u siebie, bądź co bądź jest silna ekipą, dobrze działająca ofensywa daję znać o sobie całkiem dobrym ekipą..
Ich bronią powinno być trzymanie tempa tego spotkania tak aby powoli punktować rywala.
Z obecną jakością jaką prezentują powinni spokojnie pokryć handi i nie pozwolić rozbrykać się rywalom.
Goście i tak grają lepiej niż niektórzy oczekiwali ale prawda jest taka że, brakuję im jakości a w zespole jest wielu młodych graczy, którym trochę brakuję...
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Alba jest drużyna, która co roku gra w Eurolidze, niestety tym razem musiała uznać wyższość Brose Baskets oraz Bayernu, a na otarcie łez grają w Eurocupie. Niemiecka drużyna jest mocna, w bieżącym sezonie ulegli jedynie w Eurocupie w spotkaniu wyjazdowym z Ludwigsburgiem. Gran Canaria została jak narazie ograna tylko dwukrotnie przez Barcę i Laboral w lidze ACB. Sporym atutem Alby będzie gra we własnej hali, gdzie na prawdę ciężko ich ugryźć. W poprzednim sezonie w Eurolidze każda ekipa przyjeżdżająca do Berlina miała kłopoty. Nie ulega wątpliwości, że dziś problemy będzie miała drużyna z Wysp Kanaryjskich. Uderzam w stronę Niemieckiej doświadczonej i ogranej ekipy z Berlina...


Alba Berlin - Gran Canaria =&gt; Alba Berlin -1 =&gt; 1,90 ✅✅✅ 84:71
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Lietuvos Rytas -1,5 @1,90
under 153 pkt @1,90

Dzisiaj do Salonik przyjeżdża drużyna z Wilna, która po porażce z Zenitem na własnym terenie na pewno przyjedzie do Grecji w bojowych nastrojach. Goście jak na razie nie zachwycają, ale na takie spotkanie już trzeba się skupić, bo awans przy ewentualnej porażce powoli może zacząć się wymykać. PAOK może i wygląda w ostatnich dniach trochę lepiej, jednak ja stawiam tutaj na zwycięstwo gości. Posiadają lepszy jakościowo zespół, potrafią dobrze bronić, a w porównaniu z rywalem nieźle wyglądają też na tablicach (PAOK średnio 24 zbiórki na mecz, Lietuvos 32), potrafią też rzucić za trzy, co litewskie drużyny mają chyba we krwi. Dokładając do tego lepszą skuteczność niż w ostatnich spotkaniach, spokojnie powinni rozprawić się z rywalem i wrócić do domu w dobrych humorach. Nieźle wygląda Laprovittola, Kavaliauskas też potrafi dołożyć swoje. W drużynie gospodarzy na takie wyróżnienia zasługują głównie Marković i Hatcher. Goście mają też bardzo szeroką kadrę, co pomaga w graniu co 3-4 dni i to także może być dzisiaj widoczne na boisku. PAOK w lidze walczył niedawno z Olympiakosem i prawie udało im się sprawić sporą niespodziankę. Jednak wiadomo, mecz meczowi nierówny i moim zdaniem był to jednorazowy wybryk graczy z Salonik. Dzisiaj w roli faworyta stawiam graczy z Wilna i mój typ kieruję w ich stronę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
romeo@. 62

romeo@.

Użytkownik
Nanterre vs Bilbao Basket / godz. 20.30
Bilbao + 7,5 pkt - 1.54 - 6/10 unib.et ✅✅✅
Deklasacja Bilbao wygrywa 83-52
Jak dla mnie dobry bet a poszedłem po najmniejszej linii oporu.
Biorę powiększony handicap. Nigdy nie byłem i nie będę zwolennikiem drużyn z Francji.
Nanterre to nie jest jakaś mocna paka to raczej zbieranina średniaków. Nigdy nic nie znaczących to takie no name w europie.
W lidze są dopiero na 13 miejscu.
Bilbao mocna ekipa ze znanymi i dobrymi zawodnikami.
Mocna pierwsza piątka i ławka.
James, Bertans, Lopez, Hervelle czy Hannah to uznane i mocne nazwiska w europie.
Do tego ławka powinna tu zrobić przewagę. Większy potencjał po stronie Bilbao, są w rytmie meczowym w odróżnieniu od rywala.
Powiększone handi powinno wejść spokojnie a nie zdziwię się jak to wygrają kilkoma pkt.
Jak na razie przeze mnie 2 podane wcześniejsze bety z kosza po znakomitych kursach weszły łatwo. Kursy 1.85 i 1.95.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dl13 435

dl13

Użytkownik
Czysto statystycznie zainteresował mnie kurs w meczu Zaragoza - Valencia.
Valencia ma w Eurocup bilans 6/0, a Zaragoza 4/2, co prawda u siebie dwa zwycięstwa, ale uważam, że dzisiaj ta passa się skończy. Ekipy w tym sezonie rozegrały między sobą dwa spotkania w październiku, w obu wygrała Valencia,u siebie 87;68, na wyjezdzie 68:75, były to niby spotkania towarzyskie, ale jednak pewne odzwierciedlenie ze sobą niosą.
Valencia jest w mega gazie i w każdej statystyce wyglądają lepiej, dlatego liczę, że dzisiaj nic się nie zmieni.
Ponadto w ACB Valencia jeszcze nie doznała porażki, otwierają tabele, a Zaragoza jest po siedmiu meczach w strefie spadkowej.
Zaragoza vsValencia ✅ ✅ ✅
typ: 2
kurs: 1.62
Jako że to wyjazd to gram czysty win, myślę że kurs przyjemny i widzę w nim value.

76:84
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dl13 435

dl13

Użytkownik
Znowu statystycznie eurocup, tym razem male ako :d
Saratov vs Besiktas 1.41 ✅ 93:83
Saratov u siebie wygrał 3 ostatnie mecze, łapiąc rytm, a Besiktas oddał dwa ostatnie wyjazdy. Na dodatek Saratov odniósł o porażkę mniej w turnieju, no i poprzedni pojedynek wygrał 24oma oczkami.

Unics Kazan vs Banvitspor 1.31 ✅ 78:69

Dzisiaj skłaniam się ku ekipie gospodarzy, ponieważ wygrali wyjazdowe spotkanie sześcioma punktami, przegrali u siebie tylko jeden mecz, a Banvit wygrał tylko jeden wyjazd, no i w ostatnich meczach tez wygląda znacznie lepiej Kazan.
Le Mans vs Brindisi 1.25 ✅ 66:45
Po pierwsze znowu gospodarze wygrali poprzedni pojedynek i to na wyjeździe, dlatego uważam ze wezmą to u siebie :d ponadto ciekawe jest to ze w ostatnich 5 meczach jednych i 5 meczach drugich były 4 dogrywki, jednak to czysty przypadek, ja bym jednak skłaniał się ku zwycięstwu gospodarzy :d
Ako 2.66 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Unics - Banvit -4.5 Pinnacle 1.72
Ja doceniam jakość Banvitu, ale po obejrzeniu ich ostatniego występu przeciwko Podgoricy uważam, że absolutnie nie mają czego szukać w hali Unicsu poza uniknięciem mocnej deklasacji. Rosyjska ekipa ma przewagi niemal na każdej pozycji i do tego trudno oczekiwać, że Banvit będzie w stanie zatrzymać ofensywę gospodarzy. Tak niskie HC traktuję jako wyjątkowy ukłon ze strony Pinnacle. Unics we własnej hali co prawda uległ Arisowi, ale ten wynik należy traktować raczej jako wypadek przy pracy (od tamtego czasu rozbili u siebie 14 pkt Trabzonspor oraz ostatnio pokonali w lidze VTB Khimky). Kazań wygrał w Turcji 6 pkt i nie wyobrażam sobie aby dziś nie pokonał gości ponownie choćby 5 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nancy vs Venezia

Nancy vs Venezia (+3.5pkt) ✅ 62-71
@ 1.90 Bet365


Ekipa Nancy jest zbyt bardzo faworyzowana, a obecna ich dyspozycja jest słaba, a nawet beznadziejna. Kompletnie nie radzą sobie i w lidze (bilans 1-7) i w Euro Cup (bilans 1-5). Gra tej ekipy kompletnie się nie klei, a kolejne porażki tylko osłabiają morale drużyny. Wygląda to o tyle dziwnie, że skład mają bardzo solidny. Francuz Florent Pietrus (były gracz Valencii), Amerykanie Bell, Panko, Falker, Kitchen czy McCrea. Na papierze wygląda to przyzwoicie, ale co z tego jak boisko weryfikuje ich możliwości i porażka goni porażkę. Ostatni mecz ligowy także przegrany mimo, że po 3kw mieli 7pkt przewagi. Dzisiaj dla nich mecz ostatniej szansy, a kolejna wtopa praktycznie wyrzuca ich z rozgrywek. Jednak trudno się spodziewać, aby ten team mógł nagle odpalić, bo nie widać żadnego światełka w tunelu. Są w zespole indywidualności, ale nie ma zespołu, a bez tego ciężko wygrywać. Generalnie ich poczynania na parkiecie często wyglądają bardzo chaotycznie. Sporo strat, rzutów z nie do końca przygotowanych pozycji i przede wszystkim przydarzają się im długie przestoje kiedy sami mają problem ze skutecznością, a ich defensywa nie istnieje. Venezia jest w stanie ten fakt wykorzystać, bo dyspozycja solidna, a w składzie mają kilku zawodników którzy potrafią ostro punktować. Oglądałem ostatni ich mecz ligowy z Milano. Wyjazd, dosyć wysoka porażka z głównym faworytem do tytułu we Włoszech, ale nie ma co ich przekreślać. Ciężko im było przeciwstawić się gospodarzom, którzy wyszli mocno skoncentrowani, a ich gra było bardzo dobra. Brakło skuteczności z dystansu. Sporo prób, ale mało punktów. Kiedy już losy meczu były niemal rozstrzygnięte to i liderzy dostali wolne (trener oszczędzał ich na ten ważny mecz), więc o zmęczeniu nie ma raczej mowy. Venezia potrafi grać widowiskową, ale co ważniejsze skuteczną koszykówkę. Nie tak dawno wygrali z Ulm rzucając 90pkt, z Reggio (87pkt). Skład mają mocny, jest kilku strzelców, którzy są w stanie rzucić po te 15-20pkt. Goss, Owens, Green, świetny Grek Bramos (niezwykle skuteczny za 3pkt) czy mocny Chorwat Peric. Ławka też solidna i każdy potrafi coś ekstra dorzucić. Mi akurat zespół z Włoch się podoba. Spokojnie mogą powalczyć w tym sezonie o coś więcej w Europie, bo zawodnicy gwarantują pewną, solidną jakość. Zespół Nancy jest w kryzysie od długiego czasu. Wielu pozytywów w ich grze nie widać. Obrona mocno kuleje, a to Venezia, która potrafi zagrać szybko w ataku jest w stanie wykorzystać i wypracować sobie dobre pozycję rzutowe. W ataku gospodarze też mają przestoje, zbyt często grają bez pomysłu i każdy moment braku skuteczności to idealna okazja na jakiś run dla gości. Nancy w tym momencie sezonu jest w małej rozsypce i według mnie Venezia tutaj się mocno postawi, z pewnością łatwo spotkania nie odda. Zacięty pojedynek i 1-3pkt przewagi? Być może, ale i jak najbardziej stać ich na wyjazdowe zwycięstwo i niemal pewny awans do kolejnej rundy zmagań. Próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Avtodor - Lietuvos Rytas under 172,5 pkt. @1,90 bet365⛔

Co mi się rzuca w oczy w tym spotkaniu to na pewno to że, obie drużyny preferują podobny styl gry tzn. ofensywa, ofensywa, ofensywa.
Ale obecna sytuacja zmienia trochę mój punkt widzenia.
Satratov jest już pewny awansu i nie sądzę aby zagrali tutaj jakiś spektakl rzutów za 3pkt. nie liczę też na jakieś szybkie spotkanie.
Wygrali 5 spotkań, więc mogą cieszyć się z awansu, liczę że, zagrają spokojny basket i postawią na defensywę, czekając na to co pokaże Rytas, a oni zaś muszą tutaj wygrać żeby jeszcze się liczyć w rywalizacji, bo maja tylko 2 wygrane.
Graja ofensywna koszykówkę, ale dużo nie pokażą, Saratov może spokojnie bronić własnego kosza i raczej nie spodziewam się tutaj jakiejś wielkiej ilości pkt.
Na + na pewno jest duża linia, jak dla mnie wynik zakręci się w okolicach 158 - 165 pkt.

Zenit – Szolnoki under 156,5 pkt. @1,90 bet365✅

Gospodarze to najlepsza ekipa w tej grupie, i są zdecydowanym faworytem tego meczu. Ale jakoś trudno mi uwierzyć że, zagrają dzisiaj na 100 %.
Jak by nie patrzeć nie muszą wygrać tego meczu za wszelką cenę mając 6 wygranych i pewny awans w kieszeni.
Ich rywale mają zaledwie 3 wygrane w siedmiu meczach ich głównym problemem jest na pewno, słaba skuteczność w meczach wyjazdowych czyli nie rzucają wielu koszy w owych meczach.
Warto grać undery w meczach kiedy któraś z druzy nie ma motywacji do wygranej, albo inaczej, nie zależy im tak jak w przypadku kiedy walczą o coś...

Banvitspor – CSA Steaua under 155,5 pkt. @1,90 bet365✅

Gospodarze są na słabym 5 miejscu w grupie, po wygranych zaledwie 3 spotkaniach.
Ale co najważniejsze dla nich mają jeszcze szanse na awans, oczywiście pierwszym warunkiem jest wygranie tego meczu.
Maja o tyle łatwo że, grają na własnym parkiecie a to już duża przewaga.
Rumunii, którzy mają jedno zwycięstwo mniej i są na dnie tabeli, mają również szanse na awans.
Oczywiście ten mecz muszą wygrać....
Widzę tutaj mocno taktyczną grę, przeciwieństwo otwartej koszykówki.
Na plus w tym typie to na pewno słaba gra w ofensywie gości, w ich pojedynkach pada mała ilość pkt.

Zalgiris – Pinar over 146,5 pkt. @1,90 bet365⛔

Tutaj widzę over, bardzo ważny mecz dla obu ekip.
Gospodarze maja na swoim koncie 3 wygrane i dzisiaj są faworytami w tym meczu, co w jakimś stopniu wymusi na nich ofensywną grę, we własnej hali rzucają średnio około 73 pkt.
Pinar jest cieniem drużyny z poprzedniego sezonu, oczywiście mają szanse na awans, małe ale mają, według mojej oceny żeby powalczyć z gospodarzami muszą zagrać szybki ofensywny basket.
Linia bardzo atrakcyjna, myślę że, jej pokrycie bd. zależało od gości...
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Na dzisiaj dwa fajne mecze do overów.
PAOK Saloniki v Avtodar Saratov ✅ 104:99
Avtodor over 83,5 pkt @ 1.94 Uni

Linia na mecz niestety za wysoka (+160), biorąc pod uwagą &quot;możliwości&quot; ofensywne gospodarzy od których zacznę którzy dalej grają o życie w swojej grupie w przeciwieństwie do gości którzy już mają zapewniony awans do top32.
Jak wygląda gra gospodarzy ?
W skrócie. PAOK potrafi odpalić w 1 połowie, grać piach w 2 połowie, albo cały mecz może być nie do oglądania w kontekście szukania overów. Dzik Sofo pod koszem, do tego Tepic, Duvnjak, Hatcher nakręcają gre ekipy z Salonik, jednakże ciężko któregoś z nich szukać w wysokich pozycjach statystyk Eurocupu.
Siła Avtodora to przede wszystkim Amerykanie: forward Jeff Brooks, center Travis Peterson oraz mózg drużyny Jeremy Chappell. Rosjanie również dokładają sporą cegiełkę do końcowych wyników.
Saratov w 8 meczach wykręcił avg 93 (4 wyjazdy dwukrotnie avg 91 pkt) dwukrotnie nie przekroczyli tylko dzisiejszej linii. Siła ofensywna tej ekipy jest obalająca, a ostatnie ich wyniki budzą respekt: 131 punktów w Astanie, czy 109 tydzień temu z Litwinami i niekiedy ich wyniki są lepsze niż mecz za oceanem.
Grecy grają o życie, jednak jeżeli Avtodor przejmie kontrolę nad meczem podobnie jak Zenit dwie kolejki temu to może to podciąć skrzydła, zwłaszcza że więcej opcji do zaoferowania mają przyjezdni.
W pierwszym ich meczu w Rosji Avtodor wygrał 90:68, i co z tego że PAOK miał przewagę punktów po 15 miutach gry jak i tak do przerwy schodził już z wynikiem dla nich niekorzystnym.
Jestem zdania, że dzisiaj to Saratov będzie nakręcał grę i linia wyjściowa zostanie przekroczona.

Zenit v Lietuvos Rytas Wilno ✅ 92:84
over 166,5 @ 1.86 Uni

Zenit ma już zagwarantowany awans, Litwini z nowym trenem na chwilę obecną zajmują ostatnie miejsce w grupie.
Jednakże tutaj dopiero powinny strzelby odpalić. W ekipie z St. Petersburga liczę przede wszystkim na solidny procent trafionych trójek które zadecydowały o wygraniu w Salonikach po kapitalnym meczu Ryana Toolsona. Swoje na pewno zrobią też Janis Timma, Kyle Landry czy Antipov, a u gości center kadry Litwy Lavrinovic, czy guard Laprovittola.
Zenit u siebie w 4 meczach avg 82 pkt, Lietuvos również w 4 meczach wyjazdowych avg 86 co już pozwala z optymizmem patrzeć na over.
Inaczej sytuacja wygląda w grze Lietuvosu, oglądałem ich ostatni mecz ligowy z Juventusem (83:82) w którym prowadzili cały czas grę, wynik w okolicach +10, a i tak skończyło sie faulami w 4Q i punktowaniem na FT. Zamykają tabele grupy E z zaledwie dwoma wygranymi i ich szanse na awans są jeszcze mniejsze niż 5. w tabeli PAOKu.
H2H bym się nie sugerował, obie ekipy mają kim rzucać, a wykręcenie 42 pkt na kwartę nie powinno być problemem, jeszcze jak gra może być na styku.
Do tego warto zainteresować się overem w meczu Gran Canaria v Alba Berlin PRE, lub w przerwie meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dl13 435

dl13

Użytkownik
Co myślicie dzisiaj o Eurocupie? bo kursy wydają się value (te wyjazdowe), Banvitspor wygrywając może wskoczyć na 2 miejsce, u siebie wygrali 96:84 (kurs 2.75), a na Ulm mamy 2.45, u siebie wygrali 90:73, a w razie wygranej Spirou mogą wypaść za miejsca awansowe, zeby Nancy weszło musiałoby wygrać +18? dobrze myślę? ktoś kto bardziej śledzi lige, a nie same statystyki by się może wypoweidział ? ;d
Edit. Dziękuję Romeo@, mój błąd, dostałem też ciekawą informację od kolegi C-buD i wjeżdżam tak:
Aris (-3.5) v Banvitspor 1.76 72:53 ✅
+
Nancy v Ulm 2.45 76:80 ✅
Ako. 4.13 ✅ ✅ ✅
Edit2. Aris w ostatniej kwarcie wygrało 21:7 i to przesądziło o wysokim zwycięstwie, ale za to drugi mecz był mega ciekawy, momentami kursy na Ulm były już 12 ???? Najpierw prowadzenie 14:0 Nancy, do połowy pokaz umiejętności strzeleckich Ulm za 3 pkt i prowadzenie +3. Po przerwie nie mogą wejść w rytm i znowu przegrywają 24:10, a Nancy jeszcze przez początek 4q wygrywa 12oma punktami. Ulm nic sobie z tego nie zrobił wygrywając 31:16 czwartą kwarte i wyrzucają gospodarzy z Eurocupu :O ile nerwów kosztował mnie ten mecz ????
 
romeo@. 62

romeo@.

Użytkownik
Co myślicie dzisiaj o Eurocupie? bo kursy wydają się value (te wyjazdowe), Banvitspor wygrywając może wskoczyć na 2 miejsce
A co to daje że wskoczą na 2 miejsce jak 4 zespoły awansują. Awans maja już obie.
Ma to jakieś znaczenie przy dalszym rozstawieniu w następnej rundzie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ma to jakieś znaczenie przy dalszym rozstawieniu w następnej rundzie ?
przeciez to zadna nowosc... https://en.wikipedia.org/wiki/2015%E2%80%9316_Eurocup_Basketball_Last_32 macie i kombinujcie, komu gdzie moze byc lepiej.

&quot;On Tuesday, SLUC Nancy (2-7) hosts ratiopharm Ulm (3-6). While Ulm qualifies with a win, Nancy would need its own victory combined with a loss by another Last 32 hopeful, Proximus Spirou Charleroi (3-6), in its visit to unbeaten group leader Valencia Basket (9-0). In a potential three-team tie of teams holding 3-7 records, Nancy would finish ahead of Ulm and Spirou due to its 3-1 record against those teams. For Spirou to qualify, Nancy first needs to win on Tuesday, and then Spirou must beat Valencia&quot;
wszystko czarno na bialym, wiec nie wiem skad watpliwosci
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Ludwisburg - Stelmet Zielona Góra
Stelmet + 8,5pkt
Bet365 - 1.50
73:82 - Nawet pokusili się o wygraną :)

Pierwsze spotkanie drugiej rundy Eurocupu. Mistrz Polski po odpadnięciu z rozgrywek Euroligi &quot;spadł&quot; na drugi poziom rozgrywkowy w europie. Pierwszym rywalem podopiecznych Saso Filipovskiego w tych rozgrywkach będzie Niemiecka drużyna Ludwisburga. Mój typ na to spotkanie to dodatnie handi na Zielonogórzan w wysokości +8,5pkt. Mimo tylko dwóch wygranych spotkań w Eurolidze drużyna Stelmetu nie przyniosła wstydu Polsce i pokazał dużą walkę, ambicję i umiejętności, szczególnie umiejętności gry zespołowej. Saso potrafił poukładać zawodników tak, że pokazywali swój najlepszy basket i potrafili grać jak równy z równym z najlepszymi drużynami w Europie. Ich wyniki wyjazdowe to -6 z Barceloną, -11 z Pinarem, - 11 z Żalgirisem, + 15 z Kubaniem i - 31 z Panatą. Jak widać jedynie w ostatniej kolejce gdy Stelmet nie miał już o co walczyć dostał porządne lanie od Greków. Wcześniej toczył wyrównane pojedynki z dobrymi europejskimi markami. Dziś zmierzy się z szóstą obecnie drużyną niemieckiej Bundesligi. Gospodarze swoją największą siła mają na obwodzie w postaci Johnsona, Cottona i Trice ( znanego z PLK ). Pod znakiem zapytania stoi dziś występ podstawowego rozgrywającego - Shakura. Pod koszem Niemcy nie dysponują wybitnymi technicznie wysokimi graczami lecz typowi walczakami. Jest to prawie lustrzane odbicie tego co prezentuje Zielona Góra, również mocny obwód na pozycjach 1-3 oraz słabi technicznie ale waleczni podkoszowi ( z wyjątkiem Borovnjaka, który jako ten &quot; lepszy technicznie może zrobić różnicę ). Zespoły są bardzo wyrównane, preferują grę na wysokiej intensywności w obronie, wynik powinien być niski - nie będzie miejsca na wysoki odjazd. W takiej sytuacji tak wysokie dodatnie handi na Stelmet warte jest zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
ZG
2.85
Bet365
Zgadzam się z kolegą wyżej, Stelmet naprawdę przyzwoicie sobie radził w tym sezonie w Europie. Ponitkę nawet chciały sprowadzić kluby które przystąpiły do drugiej fazy grupowej Euroligi,wiadomo że w Polskiej lidze ciężko się wybić ale za to w europejskich pucharach można się pokazać i to owocuje transferem do lepszego klubu i z lepszą ofertą finansową(Kulig w Trabzonie chociażby) Ponitka w tym sezonie radzi sobie genialnie,w reprezentacji na Eurobaskecie już zanotował solidne występy,zainteresowanie czołowych klubów Europy nie dziwi,chcłopak na pewno będzie chciał się jeszcze pokazać więc dzisiaj na niego liczę,Koszarek niech rzuca trójki i liczę ze ograją szwabów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Maccabi Tel-Aviv v Olimpia Ljubljana
Maccabi -15,5 @ 1.90 Marathon
82:73 / było +17 w 4Q, szkoda też przegranej 1 kwarty /

http://www.oddsportal.com/basketball/europe/eurocup/maccabi-tel-aviv-union-olimpija-rTRVJNj9/#ah;1;-15.50;0

Dawno nic nie pisałem w dziale, ale dzisiaj wpadł mi w oko jeden dobrze wyglądający typ i jest nim handi na Maccabi.
Dla drużyny z Izraela sam udział w tych rozgrywkach to jedno wielkie nieporozumienie, ale słabe wyniki w Eurolidze spowodowały tą fazę europejskich pucharów i z góry są wskazywani na faworytów do wygrania tego pucharu.
Między tymi druzynami jest przepaść jeśli chodzi o składy. Gospodarze tego meczu prawdopodobnie w pełnym składzie. Słoweńcy to dość przeciętna europejska drużyna, bez jakichś gwiazd w składzie poza znanym z parkietów naszej ligi Jagodnikiem. Pare razy oglądałem ich mecze w lidze Adriatyckiej, cechuje ich na pewno powolna gra, lubią prozucać piłką lekarską do kosza - bezskutecznie. Fazę grupową skończyli z bilansem 5-5, wyjazdy 3-2 i dzięki tym wygranym meczą w Oldenburgu, w Bonn i Bilbao awansowali do Top32. AVG Olimpii 79 pkt, ale nie sądze by dzisiaj zakręcili się wokół tylu punktów.
Rochestie na zmianą z Farmarem, do tego Landesberg z Davinem Smith&#39;em rozniosą w pył przyjezdnych.
 
romeo@. 62

romeo@.

Użytkownik
Stelmet vs Venezia
1.34 vs 3.30
Tak obecnie wyglądają kursy na jutrzejsze spotkanie. Venezia to nie są jakieś leszcze aby wystawiać taki kurs na Stelmet. Dysponują obecnie dobrym i wyrównanym składem. Dziesięciu dobrych zawodników ogranych w dobrych klubach.
Green &gt; Ruzzier
Goss &gt; Jackson
Peric &gt; Ortner
Owens &gt; Ress
Viggiano &gt; Bramos
Nie ma szans aby po takim kursie tykać Stelmet. Dla mnie kadrowo lepsi goście. Wyrównana pierwsza i druga piątka. Wszyscy zdrowi i gotowi.
Ja tu widzę bardzo wyrównane spotkanie i bezpiecznie gram handi. Nie ufam Polskim drużynom. Po niespodziance zazwyczaj wtopa.
O Venezi wyżej pisał też roger
Venezia @ 1.76 &gt; + 7,5 pkt &gt; ónibet ✅ Venezia wygrywa 92-83
Dodatkowo
Maccabi Tel Aviv @ 1.48 &gt; ónibet ✅ 87-83
Tsmoki-Minsk @ 1.70 &gt; ónibet ⛔ kolejna ustawka na Cyprze coś niesamowitego najpierw Varese teraz Minsk
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom