>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EuroCup 2015/2016

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Oj kolega wyżej pisze takie dyrdymały, że czytać się po prostu nie da. Nie wiem czy Venezia ma mocny czy słaby roster, natomiast wiem jedno, że na ostatnie 10 spotkań wygrali tylko 2 i wyniki mówią same za siebie. W bieżącym sezonie Włoska drużyna rozegrała 14 meczy wyjazdowych i tylko w 3 z nich okazała się lepsza od rywala. Ostatni mecz wyjazdowy wygrali 25 listopada 2015 roku.
Stelmet w domu radzi całkiem dobrze przegrał jedynie mecze domowe z mocniej Eurolidze z Barcelona, Kubanem, Pinarem i Zalgirisem. Okazało się, że jednak za wysokie progi dla mistrzów Polski. Tu akurat rywal niczym specjalnym się nie wyróżnia i powinien zostać ograny przez naszych.
Jeśli chodzi o mecz z całkiem mocnym Ludwigsburgiem to nie wydaje mi się, żeby była to jakaś zaskakująca wygrana Zielonogórzan. Przecież kilka osób na forum trafnie wytypowało to zdarzenie...

Gram to w dublu z Valencia, która wygrała jak to tej pory wszystkie mecze w tym sezonie, a miała okazję się mierzyć z Realem, Laboralem, Unicaja czyli z najmocniejszymi Hiszpańskimi ekipami. Oldenburg do czołówki może nie należy, ale jest to solidna ekipa, która prezentuje stabilną formę. Liczę jednak na podtrzymanie fantastycznej serii przyjezdnych, tym bardziej że będzie to spotkanie o liderowanie w grupie I...


Stelmet - Venezia =&gt; Stelmet -2,5 =&gt; 1,44⛔⛔⛔
Oldenburg - Valencia =&gt; Valencia -2,5 =&gt; 1,44✅✅✅
AKO =&gt; 2,07
⛔⛔⛔

Do kombinacji można dorzucić Nizhny Novogorod, który podejmie na własnym parkiecie Maccabi. Druzyna Rosyjska przegrała ostanie dwa ciężkie wyjazdowe spotkania z Nymburkiem i Unicsem. Tym razem wracają na własne śmieci, gdzie są niezwykle groźni. Jak do tej pory przegrali 3 spotkania przed własną widownią z Neptunasem, Volgogradem i Unicsem. Wygrali natomiast 9 meczy domowych w tym z kwitkiem odprawili CSKA Moskwa i Khimky. Jest to drużyna nieobliczalna i jak widać jest w stanie wygrać z każdym. Maccabi natomiast odpadło z Euroligi gdzie w pierwszych 7 spotkaniach potrafili wygrać tylko 1 spotkanie z Dinamo Sassari. Później już było za późno i nawet 3 kolejne zwycięstwa z Sassari, Brose i Darussafaka nie dały im awansu do dalszej rundy. Zwycięstwo z Sassari czyli dostarczycielami punktów, kolejne z Bambergiem, który miał już awans w kieszeni i 3 z Darussafaka gdzie komedia była na boisku i nikt w końcowej fazie nie chciał wygrać tamtego spotkania.
I właśnie od czasu spotkania z Sassari, Maccabi wygrało 10 z 9 spotkań, 2 gdzie przybliżyłem przebieg i resztę w lidze Izraelskiej gdzie poziom nie należy do najwyższych...

Nizhny - Maccabi =&gt; Nizhny +9,5 =&gt; 1,40 ✅✅✅
Nizhny - Maccabi =&gt; Nizhny -1,5 =&gt; 2,80
⛔⛔⛔
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Nizhny - Maccabi zwrot
typ: Macabi -4
Nizny nie jest w ttym roku juz takie silne jak jeszcze rok temu gdzie grali w Eurolidze. Dla obu ekip dzisiejsze spotkanie jest bardzo wazne, bo to pomiedzy tymi dwiema ekipami rozstrzygnie sie sprawa awansu ( kazan poza zasięgiem obu ekip). mimo sukcesów Niznego u siebie ich gra jest bardzo czytelna, bo wszystko opiera sie na jednym zawodniku, a mianowicie na Amerykaninie V. Rudd ze srednia 14.3. jesli Macabi uda sie go powstrzymac, to wygrają dzisiaj ????
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv - Unics Kazań
typ: 2✅Langford zagrał kosmos,30 punktów !
2.3

Bet 3 6 5

Może i hala w Izraelu sprzyja gospodarzom i zawsze jest tam gorąco to jednak Maccabi zdarza się grać słabo w starciach z dużo słabszymi drużynami. Zbyt późno się obudzili w Eurolidze i okazali się minimalnie gorsi od Darussafaki stąd ich gra w Eurocupie. Ruscy są w gazie,dziesięc zwycięstw z rzędu od drugiego grudnia robi wrażenie,szczególnie ich wyjazdowa wygrana w lidze VTB z Kubaniem była nielada wyczynem. Ogólnie od początku sezonu doznali oni tylko pięciu porażek,z czego dwie a Arisem w Eurocupie,jedna ligowa w Moskwie z CSKA,wyjazdowa z Budocnostem i pierwszy oficjalny mecz sezonu zakończony wstydliwą porażką z Tsmokami Mińsk.Maccabi w samej lidze ma już pięć porażek na szesnaście meczy,ostatnia poniesiona w w ten weekend jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że to goście z Kazania powinni wywieźć cenne zwycięstwo,prezentują się dużo lepiej od Maccabi. Colom gra swój najlepszy sezon w karierze,wybrany MVP poprzedniej kolejki a ogółem po raz trzeci w tym sezonie dostaje taką nagrodę. Langford też w gazie,rzucił 27 punktów Ljublanie,w lidze co prawda Unics miał lekkie problemy z Rygą ale to był mecz u siebie i po prostu oszczędzali siły,gdy robiło się gorąco to w moment odskakiwali na kilka punktów. Colom dwa mecze w drugiej fazie grupowej i dwa razy imponujące double double,jak dla mnie to Unics jest faworytem tego meczu,Maccabi pięć razy poległo we wlasnej hali w tym sezonie,Unicaje i CSKA można zrozumieć ale Ashdod,Jerusalem i Darussafaka to drużyny które tu wygrywały a nie były faworytami,dzisiaj Colom prowadzi Unics do zwycięstwa.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Widocznie ludzie grają na Stelmet

Zenit -10,5⛔żenada
2.55

Ja jednak nie widzę tutaj żadnych szans na wygraną ZG,tydzień temu zagrali tragicznie,mogło skończyć się nawet różnicą trzydziestu punktów ale porażka była i tak wysoka.Zenit w tym sezonie w Eurocupie 11-2,z czego u siebie jedna porażka na sześć gier,z Saratovem.Ruscy idą po zwycięstwo w tej grupie,wygrana na wyjeździe z Venezią czy tydzień temu pogrom w Polsce świadczą o ogromnym potencjale tej drużyny.Toolson tydzień temu 20 punktów a Timma 19,dziś powinni poprowadzić gospodarzy do zwycięstwa.Widać że ten klub w przyszłości ma szansę grać w Eurolidze,w lidze VTB są nawet oczko wyżej od Kubania i depczą po piętach Khimkom i Unicsowi.Stelmet słabo ostatnio gra w obronie a to woda na młyn dla ofensywnie usposobionego Zenitu,ze Śląskiej jak sam Koszarek wspominał za duzo błędów indywidualnych i słaba gra w obronie,ciężko im będzie dzisiaj w Rosji,ja stawiam na wysokie i przekonujace zwycięstwo koszykarzy z Petersburga.

Co prawda Stelmet BC udał się do Rosji w pełnym składzie, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wszyscy zawodnicy pojawią się na parkiecie. To efekt wirusa, który dopadł drużynę z Zielonej Góry. Kilku graczy jest mocno przeziębionych i zmaga się z gorączką. - Mamy szpital w zespole - mówi słoweński trener. to
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
03.03 godz. 18:00
PAOK - Valencia (HT/FT)
typ : 2/2
kurs: 1.52
Bet365

5 kolejka pucharu Eurocup mężczyzn i spotkanie pomiędzy greckim PAOK-iem Saloniki i hiszpańską Valencią. Jeszcze nie tak dawno temu, po dwóch spotkaniach Valencia miała na koncie 2 wygrane w grupie I Top 32 EuroCup i liderowała. Ale przyszły dwie niespodziewane i wysokie porażki z francuskim Limoges dzięki czemu Valencia spadła na 3 miejsce i już nie może pozwolić sobie na porażki jeśli chce powalczyć o awans do kolejnej fazy rozgrywek. Porażki z Valencią były o tyle zaskakujące, że Valencia nadal znakomicie radzi sobie w rodzimej lidze. Po pierwszej porażce z Limoges u siebie potrafiła wygrać domowe spotkanie z Barceloną. Po tym spotkaniu tydzień temu ponownie przegrała z Limoges, a w weekend rozgromiła w lidze Bilbao 85:49. Ja na jutro postawię na przełamanie Valencii w EuroCup, za przeciwnika PAOK, któremu nie wiedzie się zarówno w EuroCup (ostatnie miejsce z tylko 1 wygraną) i w lidze (6 miejsce). Łącząc te rozgrywki to grecka drużyna ma na koncie serię 4 porażek z rzędu. Jutro postawiona pod murem Valencia powinna kontrolować spotkanie od początku, dlatego tez mój typ będzie dotyczył prowadzenia po 1 połowie i na zakończenie spotkania.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
10/02/2016
Grupa K
6 kolejka
Dolomiti Energia Trento - Trabzonspor Medical Park
Typ: 1
Kurs: jeszcze nie ustalony
Akurat widziałem urywki wczorajszego meczu Trabzonsporu na Eurosporcie 2. Typ do gry po każdym kursie, nawet jak Trento wystawi rezerwy ze względu na pewny awans. Nowy zespół Kuliga to jest zbieranina patologii. Kompletnie bez pomysłu. 4/29 trójki, 17 strat, bez jakiejkolwiek koncepcji na grę pod kosz, dosłownie piłki były wyciągane im z rąk. No chyba że kupią mecz, albo sprzedali ten wczorajszy.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Tez to ogladalem i oni zagrali jak Olimpiakos z zalgrisem. Dosłownie nic im nie wpadalo nawet wolne. Po jednym meczu nie ma co ich oceniac, moze poprostu nie chca dalej awansowac i oddali mecz dla Pinaru, który ma jeszcze teoretyczne szanse na awans
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Nizhny Novgorod - Unics Kazan⛔
typ: 1 @ 2.1

Goscie mają juz zapewniony awans i pierwsze miejsce maja praktycznie zapewnione na 99% w ostatniej kolejce wystarczy pokonac u siebie slabe union. Nizny musi walczyc o awans, jesli dzis przegraja to juz praktycznie odpadaja. Ostatnio niezla gra niznego zwlaszcza u siebie. Czy kazan bedzie się wysilało? a moze poprostu zrobia przysluge druzynie z wlasnego kraju
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nizhny mocno punktuje u siebie =&gt; 87, 82, 86, 84, 81, 84, 100, 83, 75, 81. Unics mocno punktuje na wyjazdach =&gt; 104, 70, 88, 70, 58, 80, 89, 92, 102, 75. 58 punktów zdobyte w meczu z bardzo groźnym Kubanem gdzie był akurat niski wyniki 56:58.

Nizhny - Unics =&gt; Over 153,5 =&gt; 1,40 ✅
Nizhny - Unics =&gt; Nizhny +6 =&gt; 1,40 ✅
AKO =&gt; 1,95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Aris -3.5 63:56 dla Arisu i potem run 13:0 dla Neptunas,serio?:;/:⛔
William Hill
2.62

Nie wiem czym sugerują się bukmacherzy kursami w tym spotkaniu ale nikt by mnie nie przekonał ani nic do postawienia czegokolwiek w stronę gospodarzy.Ich bilans w styczniu wygląda tak:3-7 z czego kilka spotkań miałem okazję oglądać,np. z Siaulai gdzie pierwszą kwartę wygrali ośmioma punktami i grali na dobrej skuteczności a potem to już była kompromitacja gdzie przez pięć minut nie potrafili nawet celnego rzutu oddać.Akurat własny parkiet w tym spotkaniu nie ma znaczenia bo Neptunas w tym sezonie już nieraz pokazał że potrafi u siebie przegrać z każdym.Aris nie tak dawno zaliczył serie wyjazdowych porażek z Milano,Panatą i Albą,były to wysokie porażki ale dziś gra toczy się o awans,tydzień temu w tej hali niemal cały mecz Milano prowadziło różnicą kilkunastu punktów by omal nie przegrać w końcówce.Natomiast Aris ostatnio wygrana z Albą u siebie i zaskakująca wygrana z Paokiem na wyjeździe co przekonuje mnie do grania na nich w dzisiejszym spotkaniu.Mecz jest o awans więc Grecy dzisiaj dają z siebie wszystko i eliminują Litwinów z walki o awans.

Oldenburg -1.5✅
2.23

Niemcy mają dziś doskonałą szansę na awans,wystarczy pokonać Limoges i awans mają w kieszeni,na wyjeździe dosyć pewnie ich ograli i dzisiaj w moim odczuciu są faworytami.Bukmacherzy zapewne sugerują się wygranym dwumeczem przez Limoges z Valencią,to musi robić wrażenie.Jednak żeby awansować już dziś Francuzi muszą wygrać przynajmniej dziesięcioma punktami i liczyć na wygraną Valencii.Oldenburg jeśli dziś przegra to postawi się pod ścianą bo za tydzień wyjazd do Valencii z którą z kolei przegrali u siebie.Jeśli mają awansować to muszą dzisiaj wygrać bo porażka postawi ich w trudnej sytuacji,w pierwszy meczu przegrywali już 12 punktami do przerwy by wygrać drugą połowę róznicą 21 punktów,jeśli trzy tygodnie temu znaleźli na nich patent to dziś przed własną publiką powinno się udać
 
S 382

skokmen

Użytkownik
Nizhny mocno punktuje u siebie =&gt; 87, 82, 86, 84, 81, 84, 100, 83, 75, 81. Unics mocno punktuje na wyjazdach =&gt; 104, 70, 88, 70, 58, 80, 89, 92, 102, 75. 58 punktów zdobyte w meczu z bardzo groźnym Kubanem gdzie był akurat niski wyniki 56:58.

Nizhny - Unics =&gt; Over 153,5 =&gt; 1,40
Nizhny - Unics =&gt; Nizhny +6 =&gt; 1,40
AKO =&gt; 1,95
Dzieki za overa też pograłem właśnie oglądam 1 kwarte i ale sobie turniej strzelecki za 3 zrobili ???? ) co akcje trojka siadala przez 6 rzutow z rzedy chyba ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
03.03 godz. 18:00
PAOK - Valencia (HT/FT)
typ : 2/2
kurs: 1.52
Bet365
5 kolejka pucharu Eurocup mężczyzn i spotkanie pomiędzy greckim PAOK-iem Saloniki i hiszpańską Valencią. Jeszcze nie tak dawno temu, po dwóch spotkaniach Valencia miała na koncie 2 wygrane w grupie I Top 32 EuroCup i liderowała. Ale przyszły dwie niespodziewane i wysokie porażki z francuskim Limoges dzięki czemu Valencia spadła na 3 miejsce i już nie może pozwolić sobie na porażki jeśli chce powalczyć o awans do kolejnej fazy rozgrywek. Porażki z Valencią były o tyle zaskakujące, że Valencia nadal znakomicie radzi sobie w rodzimej lidze. Po pierwszej porażce z Limoges u siebie potrafiła wygrać domowe spotkanie z Barceloną. Po tym spotkaniu tydzień temu ponownie przegrała z Limoges, a w weekend rozgromiła w lidze Bilbao 85:49. Ja na jutro postawię na przełamanie Valencii w EuroCup, za przeciwnika PAOK, któremu nie wiedzie się zarówno w EuroCup (ostatnie miejsce z tylko 1 wygraną) i w lidze (6 miejsce). Łącząc te rozgrywki to grecka drużyna ma na koncie serię 4 porażek z rzędu. Jutro postawiona pod murem Valencia powinna kontrolować spotkanie od początku, dlatego tez mój typ będzie dotyczył prowadzenia po 1 połowie i na zakończenie spotkania.
Odradzam typowanie na ekipy typu Valencia, Maccabi itp w tych rozgrywkach. One albo maja zapewniony awans z urzedu albo sa w lidze tak mocne, ze maja przez nią awans na 90% do euroligi i eurocup jest raczej tylko zbednym balastem. Chyba tylko tak mozna wytlumaczyc to co Pamesa wyrabia.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Venezia - Besiktas (kobiety)
typ:Venezia
kurs: 1.8
betclic


Rewanżowe spotkanie EuroCup kobiet pomiędzy włoską Venezią i tureckim Besiktas-em. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Turczynek 75:67. Spotkanie było dość wyrównane, a o zwycięstwie zadecydowała lepsza postawa gospodyń w 3 i 4 kwarcie. Ja dzisiaj postawie na drużynę włoska, która zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym parkiecie niż w spotkaniach wyjazdowych, we wszystkich spotkaniach EuroCup w tym sezonie koszykarki Venezii wychodziły zwycięsko. A jeśli brać pod uwagę występy Besiktasu w spotkaniach wyjazdowych to można nimi również podeprzeć mój typ. Besiktas we wszystkich spotkaniach Eurocup tego sezonu tylko raz umiał pokonać gospodarzy, a ogólnie w całym sezonie koszykarki Besiktasu tylko 3 razy na 15 spotkań wygrywały na wyjeździe (wliczając występy ligowe). Notują również serię 7 porażek z rzędu na wyjeździe.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Chemiczny jak Ci rozliczyli ten zakład? Przegrany? Jak tak to jest super skandal !
Zaliczyli mu. Mecz wygrała Venezia, ale w regulaminowym czasie gry nie wypracowała odpowiedniej przewagi do awansu, więc decydowała dogrywka wygrana przez gości.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Venezia- Stelmet

Kurs na wygraną gospodarzy to az 1.6...venezia to silniejsza ekipa i kurs jest dziwnie wysoki. Oczywiscie jest tu pewnego rodzaju haczyk i ten kurs to zawiera. Jesli luwigsburg wygra z zenitem, to dla Włochów ten mecz bedzie o pietruszke, a dla stelmetu o awans. Niestety oba mecze graja rownolegle. Ale zenit ma juz zaklepane 1 miejsce, więc raczej Niemcy to wygrają
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Gran Canaria v Hapoel Jerozolima ✅ 108:61 / gwałt :p
over 161,5 pkt @ 1.95 Marathon
http://www.oddsportal.com/basketball/europe/eurocup/gran-canaria-hapoel-m-jerusalem-tMztIeME/#over-under;1;161.50;0

Mecz jutro, ale ja gram już dziś bo jestem zdania że linia pójdzie w górę.
Krótko, bo ten kto śledzi choć trochę europejskiego kosza to zna potencjał obu tych drużyn.
Kanarki zagrają z mocno overową ekipą z Jerozolimy. z jednej strony sypać celnymi rzutami i asystować powinien główny motor napędowy gospodarzy czyli Kevin Pangos, pod koszem powinien dobrze sobie radzić Alen Omić, a z drugiej strony mamy Dontę Smitha oraz Earl&#39;a Rowlanda którzy notują ponad 17 punktową średnią w rozgrywkach EuroCupu i zajmują miejsca w Top10 najlepiej punktujących zawodników tych pucharów.
Średnia 40 punktów na kwartę nie powinna byc jakąś wielką przeszkodą dla dość mocno overowych ekip, szkoda tylko że Eurosport2 będzie pokazywał mało widowiskowy, a przede wszystkim osłabiony PAOK z Limoges.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
K 8

kenti

Użytkownik
Może ktoś napisać jak jest z sytuacją Valencii? Jak to musi się po toczyć aby oni awansowali? Bardziej liczy się bilans punktowy czy bezpośrednie pojedynki?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom