>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

EuroCup 2018/2019

Status
Zamknięty.
pukon 946,6K

pukon

Użytkownik
Limoges - Malaga godz. 20.30
2 / 1.55✅
Malaga powyżej 81,5pkt / 1.81⛔
Ja trochę inaczej w tym spotkaniu niż Trema11 (ale jak najbardziej życzę powodzenia), wydaje się, że to drużyna gości powinna być tutaj uważana za mocniejszego kandydata do zwycięstwa. Ekipa Limoges po bardzo ważnym dla nich zwycięstwie w lidze (81-68 z Pau Orthez), ten mecz we Francji odbierany jest jako klasyk, prestiżowe spotkanie dla obu ekip, wszystko mogą przegrać, ale nie w takim meczu - udało się wygrać, ale okupili to zwycięstwo, nie tylko sporym wysiłkiem, ale też kontuzjami Milesa (10,3pkt w EuroCup) i Samuelsa (9,9pkt), poza nimi dalej nie może jeszcze wystąpić Doumbbouya (6,9pkt) - naprawdę znaczące braki. Malaga poza długo już nieobecnym Diazem, prawdopodobnie w optymalnym zestawieniu, w tym z niedawno zakontraktowanym Boatright. Goście drugie miejsce w tabeli z bilansem 2-1, dwie pozostałe ekipy zainteresowane w tej grupie awansem, grają bezpośredni mecz Crvena z Valencią, więc tutaj ewentualna wygrana byłaby bardzo pomocna i zwiększy szanse awansu z tej grupy. W ostatniej kolejce EuroCup i grze pomiędzy tymi zespołami Malaga wygrała na własnym parkiecie 79-72, gospodarze zagrali dużo poniżej swoich możliwości, a jednak potrafili w miarę spokojnie &quot;wziąć&quot; ten mecz - nieobecni dzisiaj po stronie Limoges Miles i Samuels zdobyli odpowiednio 12pkt i 8pkt, a Malaga była jeszcze bez Boatrighta. Przed Malagą duża szansa, nie dość, że rywal osłabiony, to jeszcze mogą znacząco zwiększyć swoje szansę w tej grupie, bo przed nimi już zdecydowanie trudniejsze spotkania, mam nadzieję, że zadziała to nich mobilizująco i sięgną tutaj po pełna pulę. Czekam też na Malagę, która będzie potrafiła potwierdzić miano najlepszej ofensywnej drużyny EuroCup, tak właśnie było zanim rozpoczęli Top 16 (średnio około 90pkt na mecz, w dotychczasowych spotkaniach Top 16 rzucali odpowiednio - 74, 79 i 79pkt) - ekipa Limoges średnio na mecz traci około 84pkt. (Fortuna)
77-78
 
pukon 946,6K

pukon

Użytkownik
Limoges - Crvena godz. 21.00
Limoges poniżej 76,5pkt / 1.82
Grupa G - francuska ekipa ostatnia pozycja i bilans 0-4, serbska drużyna trzecie miejsce z bilansem 1-3. Crvena potrzebuje tutaj wygranej, chcąc jeszcze powalczyć o awans, jednocześnie musza jeszcze liczyć na przegraną Malagi w jutrzejszym starciu z Valencią. Spróbuję tutaj jednak trochę inaczej niż wygrana Crveny, chociaż zakładam, że jednak będą potrafili sięgnąć po pełną pulę. Limoges w ostatnim czasie sporo grania przy bardzo wąskiej kadrze, gdzie szansę dostają nawet młodzi gracze z zespołu U21 - dzisiaj dalej bez Doumbouya (6,9pkt) i prawdopodobnie jeszcze bez Samuelsa (9,9pkt), wrócić ma już Miles. W tym spotkaniu tak naprawdę nic nie musza, przed nimi jeszcze sporo ważniejszych starć (liga, puchar Liderów czy puchar Francji), więc możliwe, że ci kluczowi gracze złapią trochę więcej odpoczynku i czy znów nie dostaną szansy zmiennicy, oczywiście nie w bardzo dużym wymiarze czasowym, ale jednak. Spory atut Limoges, to przede wszystkim świetne warunki i spora siła fizyczna, gdzie często rywale nie potrafią sobie z tym poradzić, w starciu z Serbami jednak to nie będzie widoczne, bo oni w tych aspektach absolutnie nie odstają. Zakładam, że Francuzi będą mieli spory problem pod koszem rywali - znaleźć dobrą pozycję czy przepchnąć rywali, będzie znacznie trudniej, a gra z dystansu dla Limoges nie jest głównym atutem i nie zawsze jest najskuteczniejsza. Limoges na mecz rzuca około 79pkt (w Top 16 około 74pkt), Crvena średnio na mecz traci około 78pkt (Top 16 - 81pkt). W pierwszym spotkaniu tych zespołów Crvena wygrała 83-71. Wydaje mi się, że jeżeli Crvena będzie tutaj chciała powalczyć o pełna pulę, a potrzebuje wygranej, to powinni spróbować zatrzymać rywali, tak jak w pierwszej grze, poprzez mocniejszą grę w defensywie. (Fortuna)
72-71✅ jak Crvena mogła wypuścić z rąk wygraną tutaj, to nie potrafię zrozumieć
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Partizan-Rytas
Typ-2
Kurs-2.75 +++ ledwo ale wygrali
W tej grupie sytuacja jest trochę skomplikowana i wyniki które tam padają są co najmniej dziwne,ci co mają wygrać to przegrywają,potem ci co niespodziewanie wygrali,grają u siebie no to powinni wygrać,a okazuje się że teraz oni przegrywają,jakoś to tam dziwnie się układa,patrz dwumecz Monaco-Partizan.
Po za tym Rytas ostatnie w miarę świeże mecze wygrywał z Partizanem,coś czuję że dzisiaj wygra Rytas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8,9K

trema11

Użytkownik
EUROPA: Eurocup - Top 16
Alba Berlin-Patizan
Typ-2
Kurs-3 ---
Typ zagrany pod układ w tabeli,Alba zapewniony awans a Partizan ma o co walczyć,po za tym w tej grupie jak juz wcześniej pisałem padają dziwne wyniki,każdy tam wygrywa i przegrywa z każdym,więc dalej idąc tym tropem gram gołą 2,można się podeprzeć jakimś handi,ale ja idę twardo w wygraną gości,tym bardziej że u mojego buka liczy się tez po dogrywce.Alba jako jedyna nie przegrała u siebie w tej grupie,więc teraz ma znakomitą okazję.
Gdyby to nie był dla Alby mecz o pietruszkę to bym nie ryzykował,ale w takiej sytuacji,przy takim kursie,rozum podpowiada zagrać na gości.

Ulm-Lyon-Villeurbanne
Typ-under 160.5 86-68 +++
Kurs-1.8
W tym meczu gram na under,ponieważ to co rzuciło mi się w oczy to to że goście na wyjazdach mają bardzo słaby bilans punktowy 137-123 a i Ulm u siebie nie szaleje bo 151-147.
Jedynie co mnie martwi w tym meczu to to że jest to mecz o pietruszkę,dla jednych i dla drugich i nie wiadomo jak podejdą do tego meczu,równie dobrze może to byc wesoła koszykówka i nikt nie bedzie przykładał się do obrony,dlatego granie tego typu na własne ryzyko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Crvena - Unicaja✅
typ: Crevena -3.5 @ 1.9
Dla obu druzyn zwykly mecz o pietruszke i nic nie znaczacy. Ale kursy na gospodarzy lecą w dól inie ma się co dziwic. Bo gospodarze na pewno zrobia wszystko, aby sie godnie pozegnac z u siebie i nie oddadza meczu bez walki. Goscie grali 2 dni temu ciezki mecz z realem, wygrany dopiero po dogrywce, co na pewno kosztowalo sporo sil, za 4 dni spotkanie ligowe a pozniej puchar hiszpani. Czy jest sens walczyc dzis do upadlego? jak ta wygrana zupełnie nic im nie daje, mysle tez ze trener porotuje zdecydowanie skladem
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ratiopharm Ulm ASVEL Lyon-Villeurbanne⛔ jakie zabojady wredne
Typ: Lyon -3.5 @ 1.98
Dla gospodarzy mecz juz o nic. Goscie maja 5 wygranych i bilans +52 malych pkt i to jest najlepszy bilans ze wszystkich druzyn. jesli dzis wygraja to z 6 wygranymi prawdopodobnie zostana najlepszą druzyna po Top 16 i beda do konca rozstawieni. Dzieki temu pierwszy mecz grają u siebie, pozniej wyjazd i decydujacy znowu u siebie. Na pewno przy dalszej fazie rozgrywek ma to ogromne znaczenie
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Valencia -8,5@1,79 lvbet
Faworyt w tym spotkaniu jest jeden i pomimo mizerii jaką gra hiszpanska ekipa w lidze endesa to jednak u siebie nie właczajac niedawnej wpadki z obradoiro są niesamowicie mocni. Eurocup to ukochane rozgrywki Valencii(3tytuły) i na razie pokazują tutaj siłe. W sumie to głowny faworyt obok Uniksu lub Kubania z ktorych ktoś poleci. Valencia w top16 prezentowała sie bardzo dobrze. Liderowanie jesli chodzi o asysty oraz trafione trojki i druga lokata jesli.chodzi o procent za dwa. To jednak sa mega wazne statystyki pokazujace realną siłe druzyny. Rytas co prawda był liderem jesli chodzi o.zbiorki na mecz ale przeciez nie jest to jakas wazna statystyka. Valencia posiada tez mvp top16 czyli Dubljevivicia. Marne te kursy jednak trzeba sobie tutaj ustawic te rywalizacje. Szerszy i bardziej doswiadczony w europejskich bojach skład.plus własna, ciezka dla rywali hala nakazuje mi tutaj gre na Valencie po najlepszym hc w stosunku do kursu u polskich bukow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Rytas co prawda był liderem jesli chodzi o.zbiorki na mecz ale przeciez nie jest to jakas wazna statystyka.
Co do typu to nie wypowiem się bo nie wiem, ale z tym cytatem się totalnie nie zgodzę. Zbiórki nieważną statystyką? Kto rządzi na tablicach wygrywa mecze. Odpowiedz w edycji swojego posta jak chcesz.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Co do typu to nie wypowiem się bo nie wiem, ale z tym cytatem się totalnie nie zgodzę. Zbiórki nieważną statystyką? Kto rządzi na tablicach wygrywa mecze. Odpowiedz w edycji swojego posta jak chcesz.
Ale Valencia ma Dubljevica ; ) Valencia to dziwna drużyna. Ciężko określić czy overwa czy underowa. U siebie są mega mocni porażki z Barcelona i Realem wstydu nie przynoszą.
Rotacje na pewno po stronie Valenci. Rytas na wyjazdach, tez jakoś nie zachęcają ; ) popieram typ kolegi.
Zaczynamy już od 17 w Rosji. Faworytem Uniks i ciężko się nie zgodzić. Chopcy z Kazania w ostatnim meczu VTB ostatnio poluzowali, i porażka. Swoją droga Astana pod wodzą Rajkovica gra świetnie. Raczej pójdę w stronę Uniksu bo w ważnych meczach potrafią spiąć pośladki i wygrywają i z wielkim CSKA. Uniks ogólnie inderowa drużyna, Lokomotiv to tez nie są zabójcy overow. Pierwsza myśl w tym meczu to under. Ale ja grać underow nie lubię. Jeśli już, wbrew logice zagrałbym over. Oglądałem ostatnio tez Lokomitiv z Enisey i jakieś wielkich fajerwerków nie pokazali. Problemem może być wielki Fall, ale pewnie i na to Uniks znajdzie rozwiązanie ; )
A na koniec, Alba-Unicaja. Linie na over wystrzeliły, i są trochę za wysoko. Ale dla lepszego oglądania można pograć. Ja tu w ogóle będę szukał wygranej Unicajy. Unicaja bez Suareza, ale narzucali ostatnio Baskoni. Myśle, że mogą pokusić się o zwycięstwo.
Trochę chaotycznie, ale to w robicie i na telefonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Co do typu to nie wypowiem się bo nie wiem, ale z tym cytatem się totalnie nie zgodzę. Zbiórki nieważną statystyką? Kto rządzi na tablicach wygrywa mecze. Odpowiedz w edycji swojego posta jak chcesz.
Sa wazne ale raczej nie tak jak staty gdzie bryluje Valencia co jednak pokazują wyniki obu ekip. Zbiorki to jednak taka statystyka ktora mozna nabic na chociazby slabej dyspozycji rzutowej rywala ale tez jak najbardziej na defensywie i zmuszania do oddawania ciezkich rzutow. Tutaj mamy pol na pol ale jednak asysty czy skutecznosc to rzecz wazniejsza, swiadczaca o lepszej grze zespołowej i oddawaniu rzutow z lepiej wypracowanych pozycji. Kazdy ma swoje zdanie ja tam sie nie bede.kłocić z taką rangą jak Ty ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
EUROPA: Eurocup - Play Offy
Valencia
Unics Kazań
Typ-under 149.5
Kurs-1.9
Ciężki mecz do typowania,niby Valancia powinna wygrać tak jak spodziewają się bukmacherzy,ale ja wolę iść w linię punktową,która jest dobrze wystawiona,ja jednak uważam że mecz będzie zacięty,akcje powinny być długo przygotowywanea i nie wszystko będzie wpadać,jedynie co mnie martwi to końcówka spotkania i przy stykowym wyniku,dużo fauli , rzuty wolne itd.
W drugim meczu linia wystawiona na poziomie 170.5 pkt i mimo że to zespoły overowe myślę że tyle nie narzucają.Andora w meczach wyjazdowych nie przekraczała 170 pkt,dzisiaj ciśnienie będzie duże i ręka nie raz zadrży,także taki dubel mi z tego wyszedł.
Alba Berlin
MoraBanc Andorra
Typ-under 170.5
Kurs-1.9
Powodzenia,może ktoś jeszcze się wypowie?
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
EUROPA: Eurocup - Play Offy
Valencia
Unics Kazań
Typ-under 149.5
Kurs-1.9
Ciężki mecz do typowania,niby Valancia powinna wygrać tak jak spodziewają się bukmacherzy,ale ja wolę iść w linię punktową,która jest dobrze wystawiona,ja jednak uważam że mecz będzie zacięty,akcje powinny być długo przygotowywanea i nie wszystko będzie wpadać,jedynie co mnie martwi to końcówka spotkania i przy stykowym wyniku,dużo fauli , rzuty wolne itd.
W drugim meczu linia wystawiona na poziomie 170.5 pkt i mimo że to zespoły overowe myślę że tyle nie narzucają.Andora w meczach wyjazdowych nie przekraczała 170 pkt,dzisiaj ciśnienie będzie duże i ręka nie raz zadrży,także taki dubel mi z tego wyszedł.
Alba Berlin
MoraBanc Andorra
Typ-under 170.5
Kurs-1.9
Powodzenia,może ktoś jeszcze się wypowie?


Alba zawsze overowa kolego ! ????
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Alba zawsze overowa kolego ! ????
Tak, ale Andora nie. Oni potrafią 100 pkt rzucić Realowi na wyjeździe, by później rzucić 70 pkt Burgos. A Alba coś tam bronić potrafi. Pisze na podstawie meczu z Unicaja. Loteria. To mecz o stawkę wiec wesołej koszykówki bym się tu nie spodziewał ; )
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Alba zawsze overowa kolego ! ????
Nie twierdzę że Alba nie jest overowa,ale nie pisz głupot że ZAWSZE jest overowa,bo ktoś jeszcze uwierzy,a tak po za tym to pokaż nam co potrafisz,podaj typy i oby weszły bo mądrali i krytyków tu nie brakuje,a co do meczu może pójśc w każdą stronę,ja poszłem w under Ty możesz grać over,to tylko sport i wszystko może się zdarzyć.
I jeszcze jedno odnośnie Twojego stwierdzenia że Alba zawsze overowa,napisz to może tym co grali over 170,5 w ostatnim ich meczu z Unicają.
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Nie twierdzę że Alba nie jest overowa,ale nie pisz głupot że ZAWSZE jest overowa,bo ktoś jeszcze uwierzy,a tak po za tym to pokaż nam co potrafisz,podaj typy i oby weszły bo mądrali i krytyków tu nie brakuje,a co do meczu może pójśc w każdą stronę,ja poszłem w under Ty możesz grać over,to tylko sport i wszystko może się zdarzyć.
I jeszcze jedno odnośnie Twojego stwierdzenia że Alba zawsze overowa,napisz to może tym co grali over 170,5 w ostatnim ich meczu z Unicają.
Dlaczego krytykujesz to co napisałem ?? Chciałem Ci pomóc pisząc że w tym meczu nie bedzie underu. Są gorsze i lepsze dni, nie da sie tego zaprzeczyć, ale grać dzisiaj Albe na under strzelasz sobie kule w nogę. Alba jest u Siebie strasznie mocna, nie ma co porównywać innych lig, bo każda jest inna jak wiemy. Andora tak jak napisał pawkuc potrafi zagrać kosmiczny mecz po czym następny mecz graja totalne bagno.
Kiedyś też grałem Andorę na over mecz/drużny jednak ostatnio coś strasznie podupadli i przestałem to grać, trafili na czarną listę. Alba u siebie czy to w lidze czy pucharach mocno rzuca i nie da sie tego zaprzeczyć..A Ty podajesz mi jeden mecz w którym akurat był under nie over ????
EUROPA: Eurocup - Play Offy
Valencia
Unics Kazań
Typ-under 149.5
Kurs-1.9
Ciężki mecz do typowania,niby Valancia powinna wygrać tak jak spodziewają się bukmacherzy,ale ja wolę iść w linię punktową,która jest dobrze wystawiona,ja jednak uważam że mecz będzie zacięty,akcje powinny być długo przygotowywanea i nie wszystko będzie wpadać,jedynie co mnie martwi to końcówka spotkania i przy stykowym wyniku,dużo fauli , rzuty wolne itd.
W drugim meczu linia wystawiona na poziomie 170.5 pkt i mimo że to zespoły overowe myślę że tyle nie narzucają.Andora w meczach wyjazdowych nie przekraczała 170 pkt,dzisiaj ciśnienie będzie duże i ręka nie raz zadrży,także taki dubel mi z tego wyszedł.
Alba Berlin
MoraBanc Andorra
Typ-under 170.5
Kurs-1.9
Powodzenia,może ktoś jeszcze się wypowie?
Skorzystałem z Twojego typu na Valencie, pograłem to tylko że linię u142.5 po @2.7 w totomixie ;) Także dzięki ;)
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
A jakie fajne kursy w rewanżu ; ) Alba underdog. Bierzcie póki jest. Ograli Unicaje w Hiszpanii, to dadzą i radę w Andorze ; )
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą pawkuc Alba na pewno tam powalczy o zwycięstwo więc kurs @2.5 na ich czyste zwycięstwo pobieram bez pytania, co do drugiego meczu tak jak w pierwszym proponuje underek ???? obie ekipy nie są za bardzo overowe dobrze graja w obronie wiec myślę że wynik bedzie nie za duży. Tak na szybko bo w robocie jestem, podaje żeby kursy złapać. Polecam zagrać w totomixie bo jest bez podatku akurat w Piątek!
MoraBanc Andorra - Alba Berlin
Alba win @2.5 iforbet // @2.55 totomix ✅✅✅ win
Alba kz @2.4 ifrobet // @2.5 totomix ✅✅✅ win
Alba over 84.5 @ @ 1.85 totomix ✅✅✅✅ (87)
over 170.5 @1.7 totomix ⛔⛔⛔ (168)
Unics Kazań - Valencia
under 148.5 @1.8 iforbet // to samo w totomixie ⛔⛔⛔ (152)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Sassari
Pinar Karsiyaka
Typ-H 0-3.5 na 2
Kurs - 2.6
Dzis rewanżowe spotkanie,gospodarze pewni awansu można tak powiedziec,w 1 meczu na wyjezdzie wygrali 87-68 a więc mają 19 pkt przewagi i dlatego tez upatruje w tym meczu niespodzianki w postaci wygranej Pinaru,podparłem to 3 pkkt handicapu w razie W.
Uważam ze warto zaryzykowac i zagrać to po takim kursie tym bardziej że już te zespoły grały ze sobą kilkanaście miesięcy temu a wyniki były takie
12.12.17 CHL Pinar Karsiyaka Sassari 70 : 79
11.10.17 CHL Sassari Pinar Karsiyaka 87 : 88
Powodzenia a jak pomogłem to wiecie gdzie nacisnąć.
Jak napisałem nie w tym dziale to proszę o przeniesienie do właściwego.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak można przywoływać wynik meczu który był prawie 1.5 roku temu? I wykorzystywać go w analizie. Jeżeli brakuje argumentów to naprawdę czasem lepiej wrzucić suchy typ do swojego tematu w Typach, niż pisać takie bzdury.
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
Jak można przywoływać wynik meczu który był prawie 1.5 roku temu? I wykorzystywać go w analizie. Jeżeli brakuje argumentów to naprawdę czasem lepiej wrzucić suchy typ do swojego tematu w Typach, niż pisać takie bzdury.
trema tak ma
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom