>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2016/2017

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
FF w Stambule. Skład Fenerbache teoretycznie też trochę lepszy ale Real ma atut w jednej postaci: to Real Madryt w kosza i oni potrafią wygrać z każdym co nie zmienia faktu, że to jest gorsza ekipa z czasów z przed 2 sezonów, a Fenerbache kiedy jak nie teraz u siebie?
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Chyba żartujesz. Skład Realu &quot;trochę gorszy&quot; niż ten Fenerbahce? ???? Akurat roster Real ma lepszy, dużo głębsza ławka. Zgodzić mogę się z jednym: &quot;Fenerbahce kiedy, jak nie teraz u siebie?&quot;.
Real póki co słaba skuteczność, ulegają presji Fenerbahce, które gra świetnie w obronie. Fener miało kilka strat, było kilka dalekich zbiórek, ale Real póki co nie potrafi przejść do szybkiego ataku i na tym cierpią. Mimo to te -8 spokojnie może zostać zredukowane w 2-3 minuty w drugiej kwarcie, właśnie dzięki ławce. Zbiórka na razie minimalnie dla Realu, jeśli taka tendencja będzie się utrzymywać (jest atletyczny Hunter, a Ekpe zaraz usiądzie) to Real tutaj wróci, na miękko.
Gwizdki pod brudasów, nic dziwnego, w końcu grają u siebie. Fajnego technika powinien wyłapać teraz Vesely. Nic piękniejszego mnie dzisiaj nie spotka, jak wpierdol w ich własnym domu. :] Vamos mi Madrid.
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Koszykowka-Euroliga-Finał
Spotkanie:Fenerbahce-Olympiakos
Godzina:20:00
Typ:2 druzyna zdobedzie punktów(razem z dogrywka) 70.5 +
Bukmacher:Fortuna
Kurs:1.91
Analiza:

Obie drużyny w formie,obie ekipy pokonały na papierze lepszych przeciwników,oby to był mecz widowiskowy na miare finału.
Osobiscie kibicuje mimo wszystko Fenerbahce,trafili z forma kiedy trzeba,nie graja juz chaotycznie w ataku i przede wszystkim w obronie.Bogdanovic,Kalinic,Dixon czy przede wszystkim Udoh zagrali z Realem pefrekcyjnie.Real nie byl w stanie przebic sie pod kosz,swoja droga Hiszpanie nie mieli kompletnie pomysłu na ten mecz,gdyby nie LLull była by kompromitacja.
Skoro tak dobrze Turecka ekipa grała w obronie czemu stawiam na ilosc punktów u Greków?Olympiakos po meczach z Efesem kryzys ma juz za soba ich akcje przede wszystkim trojkowe na pewno będą brane pod uwagę przez Turków co otworzy dostep do kosza dla Printezisa czy Greena.Papanikolaou Mantzaris Spanoulis zapewnia na pewno zbodycze punktowe z linii 3pkt.
71 pkt jest jak najbardziej do przeskoczenia.Turcy w roli gospodarzy,obie drużyny w formie plus historyczna rywalizacja,mam nadzieje ze bedzie to ofensywny finał.Powodzenia.
 
R 19

rdr

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka-Euroliga-Finał
Spotkanie:Fenerbahce-Olympiakos
Godzina:20:00
Typ:2 druzyna zdobedzie punktów(razem z dogrywka) 70.5 +
Bukmacher:Fortuna
Kurs:1.91
Analiza:


Obie drużyny w formie,obie ekipy pokonały na papierze lepszych przeciwników,oby to był mecz widowiskowy na miare finału.
Osobiscie kibicuje mimo wszystko Fenerbahce,trafili z forma kiedy trzeba,nie graja juz chaotycznie w ataku i przede wszystkim w obronie.Bogdanovic,Kalinic,Dixon czy przede wszystkim Udoh zagrali z Realem pefrekcyjnie.Real nie byl w stanie przebic sie pod kosz,swoja droga Hiszpanie nie mieli kompletnie pomysłu na ten mecz,gdyby nie LLull była by kompromitacja.
Skoro tak dobrze Turecka ekipa grała w obronie czemu stawiam na ilosc punktów u Greków?Olympiakos po meczach z Efesem kryzys ma juz za soba ich akcje przede wszystkim trojkowe na pewno będą brane pod uwagę przez Turków co otworzy dostep do kosza dla Printezisa czy Greena.Papanikolaou Mantzaris Spanoulis zapewnia na pewno zbodycze punktowe z linii 3pkt.
71 pkt jest jak najbardziej do przeskoczenia.Turcy w roli gospodarzy,obie drużyny w formie plus historyczna rywalizacja,mam nadzieje ze bedzie to ofensywny finał.Powodzenia.
Zgodze sie z Toba, ciekawy typ zagrany za kilka stowek ???? Osobiscie zagralem over 69.5pkt dla Olimpiacosu po kursie 1.85.
Obysmy oboje mieli racje z tym typem. Pozdrawiam.
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Zgodze sie z Toba, ciekawy typ zagrany za kilka stowek ???? Osobiscie zagralem over 69.5pkt dla Olimpiacosu po kursie 1.85.
Obysmy oboje mieli racje z tym typem. Pozdrawiam.
Oby sie udało,kilka stówek na początku tygodnia na pewno sie przyda;)
Co do samego meczu mam nadzieje ze oprócz wygranego zakładu zobaczę dobry basket.W Stambule na pewno nudno nie będzie na trybunach jak i mam nadzieje na parkiecie.Powodzenia i miłego oglądania.
Olympiakos grał fajnie pod koszem ale jak na złosc fatalnie grał Spanulis,szkoda bo szansa była a tak pogrom.Fenerbahce zasłuzenie wygrywa Eurolige.Szkoda CSKA.
 
R 19

rdr

Użytkownik
Oby sie udało,kilka stówek na początku tygodnia na pewno sie przyda;)
Co do samego meczu mam nadzieje ze oprócz wygranego zakładu zobaczę dobry basket.W Stambule na pewno nudno nie będzie na trybunach jak i mam nadzieje na parkiecie.Powodzenia i miłego oglądania.
Olympiakos grał fajnie pod koszem ale jak na złosc fatalnie grał Spanulis,szkoda bo szansa była a tak pogrom.Fenerbahce zasłuzenie wygrywa Eurolige.Szkoda CSKA.
Nie pyklo ten Olimpiacos gral bojazliwie stad pogrom. Na szczescie odbilem ostatniej nocy na Bostonie i WNBA ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom