>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Widzę że w temacie cisza.
Oly-Crvena
Typ-under 150.5
Kurs-1.8
Analiza-słaba
Myślę że w tym meczu nie zobaczymy zbyt wielu pkt.na 5 ostatnich ich meczy 4 razy był under,czyli czysto statystycznie 80 procent i tyle też daje szans na powodzenie tego typu,za wiele nie trzeba pisac,wiadomo jak gra Oly,jak zechcą to z 65 pkt nie wypuszczą Crvene,a czy zechcą to nawet najstarsi indianie tego nie wiedzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robertbce 21

robertbce

Użytkownik
Mecz: ŻALGIRIS KAUNAS - Anadolu Efes -Euroliga
Godzina :19.00
typ : Anadolu Efes poniżej 78.5pkt
w oko wpadło mi że turecka drużyna w meczach bezpośrednich rzadko przekracza granice 70pkt ogólnie myśle że po ostatniej wpadce z Baskonią u siebie Żalgiris zagra lepiej w obronie
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Mecz: ŻALGIRIS KAUNAS - Anadolu Efes -Euroliga
Godzina :19.00
typ : Anadolu Efes poniżej 78.5pkt
w oko wpadło mi że turecka drużyna w meczach bezpośrednich rzadko przekracza granice 70pkt ogólnie myśle że po ostatniej wpadce z Baskonią u siebie Żalgiris zagra lepiej w obronie
Co to znaczy że turecka drużyna w meczach BEZPOŚREDNICH??
Czy są jeszcze jakieś mecze niebezpośrednie?
 
robertbce 21

robertbce

Użytkownik
Co to znaczy że turecka drużyna w meczach BEZPOŚREDNICH??
Czy są jeszcze jakieś mecze niebezpośrednie?
Jeżeli trzeba ci tłumaczyć co oznacza słowo bezpośrednich to niewiem po co znajdujesz sie na tym forum dla mnie to jest oczywiste jak dla większości ludzi którzy czytają tu posty
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Jeżeli trzeba ci tłumaczyć co oznacza słowo bezpośrednich to niewiem po co znajdujesz sie na tym forum dla mnie to jest oczywiste jak dla większości ludzi którzy czytają tu posty
Proponował bym Ci założyć okulary bo coś te twoje oko słabe,jak widzę ile pkt ma już Efes.
Ja w pisaniu analiz nie jestem za dobry,ale moje typy są ok.A ty popracuj nad wszystkim i nie pisz więcej takich bzdur.
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie Cska M.- Fc Barcelona Lassa
Typ:eek:ver163,5
Kurs: 1,84
Bukmacher Fortuna
Analiza.Ten pojedynek 10 kolejki Euroligi zapowiada się niezwykle ciekawie.Gospodarze tego spotkania CSKA Moskwa w obecnych rozgrywkach spisują się bardzo dobrze i aktualnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 7 zwycięstw i 2 poniesionych porażkach.Ich bilans punktowy jest doskonały i wynosi 786:689.W ostatniej kolejce Euroligi pokonali w spotkaniu wyjazdowym Unicaja 89-80.Ich przeciwnik Barcelona to też topowy zespoł Europy który jednak teraz zajmuje dalekie 10 miejsce.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 4 zwycięstwa i 5 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce pokonali jednak zdecydowanie na swwoim parkiecie Maccabi Tel Aviv 89-67.Myśle że będzie to bardzo wyrównany pojedynek z dużą ilością punktów.
03/03/17 EURO
FC Barcelona Lassa - CSKA Moskwa 61:85
16/12/16 EURO
CSKA Moskwa - FC Barcelona Lassa 92:76
16/09/16 TK
FC Barcelona Lassa - CSKA Moskwa 96:100 (Do)
11/03/16 EGF
FC Barcelona Lassa - CSKA Moskwa 100:98 (Do)
14/01/16 EGF
CSKA Moskwa - FC Barcelona Lassa 93:82
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Baskonia - Unicaja Malaga
Over 155,5pkt
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
Hiszpańska rywalizacja w jedenastej już tegorocznej kolejce Euroligi. Odradzająca się po bardzo słabym początku sezonu Baskonia podejmuje na własnym parkiecie Unicaję Malagę. Moim typem na to spotkanie jest suma punktów powyżej 155,5. Po pierwsze typ ten popieram wspomnianą już rosnącą formą gospodarzy. W Eurolidze w pięciu ostatnich spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa pokonując Real, Żalgiris oraz Crvenę Zvede. Przeciwko Królewskim rzucili aż 105 punktów! W ostatnich pięciu spotkaniach rozgrywanych we własnej hali czterokrotnie przekraczali ten over, nie udało się to tylko raz - tydzień temu gdy na ich drodze stanęła świetna obrona Fenerbachce. Dziś goście z Malagi nie będą reprezentować aż takiego poziomu gry obronnej. Unicaja jest w dołku, z którego próbują się podnieść. Ponieśli sześć porażek z rzędu i dopiero w ostatni weekend w ligowej kolejce pokonali we własnej hali Joventut. Ich obrona nie stanowi monolitu - szanujące się zespoły jak Real, Żalgiris, CSKA, Panathinaikos rzucają im po 80 punktów i więcej w meczu. Rozpędzona i grająca u siebie Baskonia niesiona dopingiem fanatycznej widowni powinna przy &quot;normalnym&quot; dniu rzutowym wykręcić wynik w okolicy 86pkt, do overu brakuje wtedy 70 punktów Malagi która mimo słabszej dyspozycji ma kim straszyć. Dodatkowo jeśli gospodarze odjadą szybko gościom to mecz stanie się luźniejszy jeśli chodzi o grę defensywną i łatwiej będzie zdobywać punkty.
Wynik 88:82
Typ: ✅

Milano - Chimki Moskwa
Milano wygra
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
W ostatnim rozgrywanym dziś meczu Euroligi Włoskie Milano zagra we własnej hali z Chimkami Moskwa. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy po kursie 1.76. Chimki rozgrywały dotychczas w Eurolidze cztery spotkania wyjazdowe, trzy z nich przegrały i wyraźnie bo średnio różnicą 16 punktów. Udało im się wygrać niespodziewanie w Madrycie gdzie po prostu mieli dzień konia, dodatkowo Real słabszą dyspozycją co złożyła się na ich triumf. Obecny okres sezonu jest dla nich fatalny - wystarczy powiedzieć że przegrali cztery z ostatnich pięciu pojedynków. Być może Milano nie prezentuje jakiejś olśniewającej formy jeśli patrzy się czysto na wygrane i porażki gdyż ich ostatnie pięć meczy to tylko dwie wygrane. Ale trzy porażki były minimalne i z trudnymi, wymagającymi rywalami . 5 punktami z Anadolu, jednym z liderem Olympiakosem oraz po dogrywce z Avellino. Dzisiejsi gospodarze w żadnym z przegranych spotkań nie doznali dużej porażki. Ich skład ma potencjał na walkę o play-off Euroligi co pokazali wygrywając wyjazdowe spotkanie z Valencią. Dziś mają przeciwko sobie drużynę słabo radzącą sobie na wyjazdach co na pewno spróbują wykorzystać mocno rzucając się na rywali od początku meczu. Kurs w mojej opinii wart próby.
Wynik 71:77
Typ: ⛔
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Milano - Chimki Moskwa
Milano wygra
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
W ostatnim rozgrywanym dziś meczu Euroligi Włoskie Milano zagra we własnej hali z Chimkami Moskwa. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy po kursie 1.76. Chimki rozgrywały dotychczas w Eurolidze cztery spotkania wyjazdowe, trzy z nich przegrały i wyraźnie bo średnio różnicą 16 punktów. Udało im się wygrać niespodziewanie w Madrycie gdzie po prostu mieli dzień konia, dodatkowo Real słabszą dyspozycją co złożyła się na ich triumf. Obecny okres sezonu jest dla nich fatalny - wystarczy powiedzieć że przegrali cztery z ostatnich pięciu pojedynków. Być może Milano nie prezentuje jakiejś olśniewającej formy jeśli patrzy się czysto na wygrane i porażki gdyż ich ostatnie pięć meczy to tylko dwie wygrane. Ale trzy porażki były minimalne i z trudnymi, wymagającymi rywalami . 5 punktami z Anadolu, jednym z liderem Olympiakosem oraz po dogrywce z Avellino. Dzisiejsi gospodarze w żadnym z przegranych spotkań nie doznali dużej porażki. Ich skład ma potencjał na walkę o play-off Euroligi co pokazali wygrywając wyjazdowe spotkanie z Valencią. Dziś mają przeciwko sobie drużynę słabo radzącą sobie na wyjazdach co na pewno spróbują wykorzystać mocno rzucając się na rywali od początku meczu. Kurs w mojej opinii wart próby.
Nie wykluczam takiego roztrzygnięcia spotkania aczkolwiek analiza ewidentnie pisana pod swój typ, Chimki przegrały 4 z 5 ostatnich meczy jednak w lidze z mocnymi Unicsem (jednym punktem) i Zenitem, a w Eurolidze przegrali jedynie z 2,3,4 i 5 ekipą w tabeli. Milano i potencjał na play-off ???? w takim razie każdy je ma skoro ma je ostatni zespół poprzedniego sezonu Euroligi i 14 obecnego.W ostatnich meczach u siebie nie przegrywali wysoko ale ile było tych meczy ? 3 ???? z Olympiakosem, który na wyjeździe z każdym wymęcza kilkoma punktami, Avellino, które dostało od naszej Zielonej Góry i wygrana z przeciętnym Bambergiem, zaś 4 mecz to już katastrofa i przegrana ponad 30-punktami z Żalgirisem i jeśli 13 Anadolu, które nawet w Turcji sobie średnio radzi czy 12 Valencia są wymagającymi rywalami to kto nim nie jest ???? IMO Chimki po 2.0 Fortuna
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Olympiakos Pireus - Real Madryt
Kwarta z najniższą ilością punktów powyżej 32,5pkt ? TAK
Kurs: 1.85
Bukmacher: LVBet
Bardzo ciekawą ofertę na to spotkania przedstawił nam bukmacher - LV Bet. Po kursie 1.85 można zagrać iż w kwarcie z najniższą sumą punktów będzie ich powyżej 32,5 - oznacza to że w każdej kwarcie padnie minimum 33 punkty. Gram ten typ. Dlaczego? Po pierwsze w dzisiejszym spotkaniu mierzą się ze sobą dwie drużyny które nie grają falami - co to oznacza? Nie mają zrywów gdzie pada 10 - 12 punktów w dwie minuty aby następnie przez trzy nic nie rzucić. Grają cały czas swoją grę i systematycznie zdobywają punkty. Real jest drużyną nastawioną bardzo ofensywnie, lubią wchodzić w wymianę ciosów, oddawać dużo szybkich rzutów, grać ścięcia do kosza a następnie odrzut na rzut trzypunktowy. Grecy w tym sezonie Euroligi są bardzo mocni, wygrali osiem spotkań z dotychczas rozegranych dziesięciu i pokazali się z bardzo dobrej strony jeśli chodzi o ofensywę. Jedynie ich dwa spotkania (jedno ligowe, jedno w Europie) z Panathinaikosem były mocno underowe ale to bardziej wynikało ze specyfiki tych rywalizacji. Co ważna, nawet w ostatnim meczu Euroligowym - wygranym na wyjeździe z Valencią 72:64 (suma: 138) typ by wszedł ponieważ mimo niskiej ilości punktów rozłożyły się one równo na wszystkie kwarty. Dodatkowo to był mecz wyjazdowy, u siebie zawodnicy Olympiakosu są o wiele groźniejsi, Real natomiast potrafi przyśpieszać grę przeciwko każdej obronie. Podczas poprzedniej wizyty w Grecjii przegrali w Atenach 82-80 zapraszając do wymiany ciosów niechętny temu Panathinaikos. Obstawiam dziś wyrównane spotkanie gdzie w każdej kwarcie ilość punktów będzie powyżej 33.
Wynik: 26/38/39/41
Typ: ⛔

Crvena Zvezda - Anadolu Efes
Wygrana Anadolu
Kurs: 2.09
Bukmacher: Fortuna
W pierwszym piątkowym spotkaniu Euroligi dojdzie do pojedynku Serbsko - Tureckiego. Crvena Zvezda Belgrad zagra we własnej hali z Anadolu Efes a moim typem na to spotkanie jest wygrana gości. Po pierwsze warto zauważyć że obie drużyny nie są w dobrej formie. Dobre a niekiedy nawet świetne mecze przeplatają bardzo słabymi, nie mogą zanotować serii wygranych i grają bardzo w kratkę. Dlaczego stawiam na Turków? Obstawiam że dzisiejszy mecz będzie bardzo szybki, otwarty, z dużą ilością rzutów często z nieprzygotowanych pozycji. W takiej szybkiej trochę streetballowej koszykówce o wiele lepiej odnajdują się goście. Mają oni w swoim składzie świetnego strzelca Erricka McColluma który w tym sezonie bombarduje kosze rzucając za trzy punkty ze skutecznością ponad 40%, nie dużo gorsze procenty zza łuku mają Simon oraz Motun. Wsparciem pod koszem jest Stimac który po atakowanej stronie parkietu wnosi dużo - niestety dla Turków sporo z tego oddaje pod koszem. W mojej opinii jeśli gospodarze będą przyśpieszać grę a we własnej hali pewnie będą to robić to w wymianie ciosów i grze na &quot;przerzucenie&quot; rywali lepiej odnajdą się gracze Anadolu i wygrają ten mecz.
Wynik 100:81
Typ: ⛔
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Anadolu Efes - Baskonia
Wygrana Anadolu
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Mimo iż tydzień temu w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Crvenie Zvezdzie drużyna Anadolu mnie całkowicie zawiodła to dziś ponownie próbuję pograć na ich zwycięstwo. Dziś już we własnej hali będą rywalizować z drużyną Baskonii. Hiszpanie tydzień temu po bardzo ciekawym widowisku pokonali we własnej hali Unicaję z Adamem Waczyńskim (notującym wtedy świetny mecz) składzie 88-84. Mecz ten wykazał że obwodowa obrona Hiszpanów nie jest monolitem i można ją naruszyć, gdyby nasz zawodnik dostał wsparcie w postaci drugiego dobrze grającego, najlepiej atakującego z piłką strefę podkoszową zawodnika Malaga mogła wygrać mecz. Dziś w drużynie Anadolu mamy samych agresywnych, grających często z piłką zawodników obwodowych. Oprócz penetracji potrafią również grać odrzucenia na obwód i bombardować trójkami. Baskonia będzie musiała wskoczyć na wyższy poziom obrony aby ich zatrzymać. Nie jestem przekonany czy mimo dobrej, zwyżkowej formy drużynę z Kraju Basków stać na to. Anadolu u siebie zawsze rzuca, nawet przeciwko dobrym defensywną w okolicach 80 punktów. Baskonia zaczęła sezon od serii porażek na wyjeździe, potem przyszły bardzo dobre mecze w tym wygrana w Kownie jednak mecz przed tygodniem pokazuje że znów można naruszyć konstrukcję drużyny. Efes zagrał dramatycznie źle w obronie przeciwko Crvenie, we własnej hali będzie chciał się odbić - jeśli myśli o awansie do play offów to dziś musi wygrać.
Wynik 81:82
Typ: ⛔

Valencia - Crvena Zvezda
Over 154,5pkt
Kurs: 1.70
Bukmacher: Totolotek
Ostatnie spotkanie dwunastej serii gier w Eurolidze. Mistrzowie Hiszpanii podejmą we własnej hali mistrzów Serbii i Ligi Adriatyckiej a moim typem na ten mecz jest suma punktów powyżej 154,5. Drużyna z Belgradu po słabszej formie w listopadzie ponownie złapała swój rytm i zaczęła prezentować to z czego jest znana - szybką, ofensywną koszykówkę nastawioną mocno na atak. Tydzień temu w domowych spotkaniu przeciwko Anadolu udało im się rzucić nawet 100 punktów! Mają na swoim koncie obecnie serię czterech wygranych z rzędu podczas których rzucali zawsze minimum 85pkt, udało im się wygrać nawet w Madrycie z Realem rzucając Królewskim 87 oczek. Ich dzisiejszy rywal czyli Valencia potrafi dobrze bronić i spowalniać grę ale we własnej hali preferuje grać ofensywną koszykówkę, radosną dla oka kibiców. Często mecze w ich hali kończą się dogrywkami (MoraBanc, Milano), powyżej 80 punktów rzucili Unicaji, Realowi czy Gran Canarii. Goście będąc drużyną w formie potrafią narzucić swój styl gry drużynom na poziomie Valencii - przyśpieszając grę i szukając szybkich punktów. Spotkanie jest ważne dla układu tabeli gdyż zwycięzca doskakuje do drużyn będących w okolicach play-off a przegrany bardzo utrudnia sobie walkę o te rozgrywki.
Wynik 82:86
Typ: ✅
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
✅Jako że mało czasu do meczu. Dziś może warto uderzyć w stronę Czerwonej gwiazdy z Belgradu. Widziałem ich mecz z Realem. Co grają na dystansie to kosmos. Zreszta w kolejnym meczu z efesem również 50% skuteczności za 3. Oglądałem pare razy Valencie, no ciężko się im gra. Dziwie się sie w ogóle że aż takie różnice w kursach wystawione. Tak wiec +5,5 po 2,25 na pewno warto. Są w gazie. A i może na zwycięstwo pograć.
I udało się✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 693

generalkaman

Użytkownik
Fenerbahce - Crvena Zvezda
Over 156,5pkt
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Podobnie jak w ubiegły piątek, tak i dziś idę w stronę overu punktowego w meczu Crveny Zvezdy. Odnośnie tej serbskiej drużyny mogę przytoczyć to samo co pisałem ostatnio:
Drużyna z Belgradu po słabszej formie w listopadzie ponownie złapała swój rytm i zaczęła prezentować to z czego jest znana - szybką, ofensywną koszykówkę nastawioną mocno na atak. Tydzień temu w domowych spotkaniu przeciwko Anadolu udało im się rzucić nawet 100 punktów! Mają na swoim koncie obecnie serię czterech wygranych z rzędu podczas których rzucali zawsze minimum 85pkt, udało im się wygrać nawet w Madrycie z Realem rzucając Królewskim 87 oczek.
W ostatnim meczu rzucili Valencii na wyjeździe 86 punktów i wygrali spotkanie. Dziś stają na przeciwko obrońcy trofeum i to w ich hali. Fenerbahce, które mogło kojarzyć się przede wszystkim z bardzo mocną i dobrze zorganizowaną obronę po zmianach kadrowych w lecie teraz raczej jest zespołem bardziej ofensywnym. W pięciu ostatnich spotkaniach zawsze rzucali co najmniej 80 punktów, w poprzedniej kolejce Euroligi ulegli we własnej hali Żalgirisowi 89-90! W lidze natomiast jako pierwszy zespół w sezonie pokonali Tofas rzucając rywalom 88 oczek. Gospodarze nie przestraszą się a wręcz chętnie pójdą na wymianę ciosów. Linia w mojej opinii jak najbardziej do zagrania.
Wynik 82:56
Typ: ⛔
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hmmm podpowie mi ktoś co do meczu:
Milano - Baskonia?
Chodzi mi po głowie zagranie na gości, którzy już pokazali, że na wyjazdach potrafią grać i wygrywac w Eurolidze.
H2H co prawda 4 ostatnie spotkania we Włoszech padły łupem gospodarzy, ale chciałbym wysłuchać opinii kogoś kto siedzi w europejskim baskecie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja bym dzisiaj zagrał na Zalgiris.
Dobrze grają, coraz lepiej. Valencia na własnym parkiecie jest do pokonania. Bez formy są. Natomiast goście z Litwy są na fali wznoszącej. Potrafili pokonać na wyjeździe Fenerbahce czy Barcelonę. Kurs raczej podyktowany tym, że Valencia grała we wtorek w Hiszpanii z Realem, a Zalgiris u siebie i czekała ich podróż do Hiszpanii, a nie samą formą sportową czy poszczególnych graczy.
Jak Wy to widzicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom