>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
G 693

generalkaman

Użytkownik
FC Barcelona - CSKA Moskwa
Typ: CSKA - 4,5pkt
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Oj zaskoczyli mnie bukmacherzy dając wyjściowy kurs na CSKA na poziomie 1.48. W związku z tym próbuje nawet dorzucić pięciopunktowe handi i zagrać na wygraną Rosjan różnicą co najmniej pięciom punktów na wyjeździe z FC Barceloną. Na początek rzućmy okiem na tabelę. CSKA jest liderem Euroligi po pierwszej rundzi e z bilansem 12-3 Barcelona natomiast plasuje się na trzynastym miejscu z pięcioma wygranymi i dziesięcioma porażkami. Owszem ma obecnie na koncie serię trzech wygranych z rzędu, dwóch przekonujących w lidze (ale ze słabszymi zespołami) oraz wyjazdowej z Chimkami jednak te zespoły to jednak jedna (Chimki) lub trzy klasy niżej niż CSKA. Przed zwycięstwem z Fuenlabrada Duma Katalonii notowała serię czterech porażek we własnej hali. Jutro zagrają w niej z hegemonem europejskiej koszykówki. CSKA ma świetny szeroki skład, zbilansowany na każdej pozycji o niesamowitym potencjale ofensywnym. Barcelona pokonuje rywali poprzez &quot;przerzucenie&quot; ich, chcą grać szybko i iść na wymianę ciosów - taka gra to woda na młyn dla Rosjan których arsenał zagrań ofensywnych jest wielki. De Colo i spółka jeśli mają przegrać jakiś mecz to albo drużyna rywali musi grać niesamowicie intensywnie w obronie (obecnie nie stać na to Barcelony) lub muszą być w trakcie jakieś serii gier i po prostu zmęczenie i znużenie ciągłymi podróżami i graniem spotkań wpływa na ich formę. Jutro zagrają swój pierwszy mecz od 29.12 co oznacza że są świeży, wypoczęci i głodni gry co nie najlepiej wróży dla rywali. W poprzedniej meczu Euroligi grali również w Hiszpanii z Baskonią. Mimo iż rywale cały mecz wydawało się że są blisko i być może nawet wygrają ostatecznie przegrali. CSKA wygrało czwartą kwartę 20-9 i &quot;zgasiło światło&quot;.
Wynik 85:72
Typ: ⛔
 
Z 610,1K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie Dynamo Kursk- Sopron
Typ over 147,5
Kurs: 1,80
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Zapraszam na pojedynek w Eurolidze kobiet.Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespoł gospodarzy Dynamo Kursk.Obecnie zajmują one 1 miejsce w grupie A z kompletem 9 zwycięstw.Mają imponujący bilans koszy który wynosi teraz 775-595.W ostatnim spotkaniu w Eurolidze pokonały na wyjeżdzie Lille 63-57.ich przeciwniczki drużyna Sopron też spDyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie Dynamo Kursk- Sopron
Typ over 147,5
Kurs: 1,80
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Zapraszam na pojedynek w Eurolidze kobiet.Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespoł gospodarzy Dynamo Kursk.Obecnie zajmują one 1 miejsce w grupie A z kompletem 9 zwycięstw.Mają imponujący bilans koszy który wynosi teraz 775-595.W ostatnim spotkaniu w Eurolidze pokonały na wyjeżdzie Lille 63-57.ich przeciwniczki drużyna Sopron też sp[isuje się nadspodziewanie dobrze i zajmuje 2 miejsce w tej grupie.W dotychczas rozegranych pojedynkach odniosły 6 zwycięstw i 3 pojedynki przegrały.W ostatnim swoim spotkaniu pokonały wysoko na swoim parkiecie Polkowice 70-53.Myśle że w tym spotkaniu zdecydowanie padnie dużo punktów.
25/10/17 EKGA
Euroleasing Sopron - Dynamo Kursk 74:88
03/02/16 EKGA
Euroleasing Sopron - Dynamo Kursk 68:102
02/12/15 EKGA
Dynamo Kursk - Euroleasing Sopron 98:63
✅
 
M 27

mario1906

Użytkownik
Dyscyplina: Euroliga kobiety
Godzina:17:00
Spotkanie: Dynamo Kursk-Sopron
Typ: Dynamo Kursk powyżej 82.5 w regulaminowym czasie ✅
kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Gospodynie to ubiegloroczny triumfator tych rozgrywek w tym sezonie ida jak burza wygrywajac wszystko co sie da nie dawno zdobyly puchar Rosji.Rosjanki to naprawde bardzo solidna druzyna z mocna ofensywa, podejmuja dzis na wlasnym parkiecie druzyne Węgierek ktore rozegraly dotychczas 3 mecze na wyjezdzie z Polkowicami wygraly 73-70 z Bourges przegraly 76-65 i z Galatasaray wygraly 75-73 skoro takie druzyny zdolaly im rzucic minimum 70 pkt to dla dziewczyn z Kurska rzucic im 83 to nie bedzie jakis wielki wyczyn. Powodzenia!!!
Dziewczyny pokazaly klase i nie zawiodly rzucajac 86 pkt. Ciesze sie ze moglem komus pomoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 610,1K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 18:45
Spotkanie Fenerbahce Ulker - Baskonia Vitoria Gasteiz handicap [ 0-8,5]
Typ:2
Kurs: 1,85
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Ten po0jedynek w eurolidze powinien byc bardzo ciekawy i zacięty.Gospodarze tego spotkania obronca tytułu Fenerbahce Ulker aktualnie zajmują 5 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 9 zwycięstw i 6 meczy przegrali.W ostatniej kolejce przegral;i na swoim parkiecie po bardzo zaciętym pojedynku z Realem Madryt 77-79.Ich rywale Baskonia Vitoria Gasteiz to bardzo grożny przeciwnik który jest teraz na 9 miejscu z 7zwycięstwami i 8 porażkami.W ostatnim swoim spotkaniu przegrała na swoim parkiecie z CSKA Moskwa 81-90.Myśle że goście jeżeli przegrają ten mecz to minimalnie
30/11/17 EURO
Baskonia Vitoria Gasteiz - Fenerbahce Istanbul 69:83
09/03/17 EURO
Fenerbahce Istanbul - Baskonia Vitoria Gasteiz 74:79
11/11/16 EURO
Baskonia Vitoria Gasteiz - Fenerbahce Istanbul 86:52
13/05/16 EP
Fenerbahce Istanbul - Baskonia Vitoria Gasteiz 88:77 (Do)
✅
 
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Euroliga
Godzina:20:15
Spotkanie: Panathinaikos-Anadolu Efes
Typ:x2
kurs: 3.45
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Wiadomo kto tu jest faworytem ale nie sadze ze dzis Panata bedzie miala łatwa przeprawe.U siebie sa bardzo mocni ale to oni maja znizke formy w przeciwienstwie do Efesu.Jedynie Singleton i oczywiscie Calathes(ktorego brak bylo odczuc w pojedynku przegranym w Walencji) dają rade.Efes natomiast po fatalnych wystepach poprawil swoja gre w defensywie co odrazu odbilo sie na wynikach-ostatnia kwarta z Bambergiem czy nie przekroczenie lini 70pkt.ciagle mocnej Darussafaki.Nie bede tu nikomu przynudzal statystykami itp itd poprostu czuje ze Efes grajac tak jak ostatnio ma szanse cos ugrac w Atenach bo co maja do stracenia?w defensywie sa ostatnio mocni,szczegolnie przy tablicy.Czas wkoncu na jakas niespodzianke w Eurolidze.Handicap na Efes?bardzo prosze tez chetnie zagram.

Co do meczu Barcelony z CSKA,stawiam dzis na zwyciestwo gospodarzy.Barca musi walczyc o kazde zwyciestwo szczegolnie u siebie by dostac sie do czołowej 8,kiedy jak nie dzis?CSKA gra jak zwykle staly bardzo dobry poziom katuja,kazda druzyne szczegolnie 3kami,ale w tym elemencie i Hiszpanie nie powinni odstawac.Dla mnie dzisiejszy hit,Barca powoli wie jak grac graja aktulanie bardzo fajnie.To gospodarze musza wygrac a u siebie przed kibicami,tylko w ten sposob udowodnia ze sa juz na wlasciwych torach.Optymistycznie i mysle ze realistycznie Barca Win fortuna 2.67
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Moim zdaniem Efes nie ma szans z PAO. Wiedziałem pare razy Efes, czy to w Eurolidze czy tureckiej. Oni po prostu są słabi. Nie zgrani. Nie wiem. Nie zagrałbym tego typu tylko i wyłącznie przez to, że widziałem jaka grają kupę. Mnie w tym meczu to jedynie under.
Ja się dziś nastawiam na mecz Barcy z CSKA. Barcelona wygrała z chimkami, oglądałem no i nie mówię ze Barca zle zagrała, ale to chimki fatalnie zagrały. Zreszta to taki średniak europejski. CSKA świetnie gra w Hiszpanii. Dwa razy po -8,5 z unicaja i Baskonia. Myśle jeszcze nad typem ale będę szedł w kierunku CSKA.
 
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Jakies 2-3 spotkania temu tez nie gralbym ne Efes zdecydowanie,ale dzis mnie kusi tym bardziej ze to Panata gra slabo.Poza tym z innej beczki dali sobie ostatnio wbic zespolowi z Rodos 70 pkt wygrywajac minimalnie a to tez daje zawsze do myslenia mimo ze to nie ten poziom.Na jednym z kuponow dalem rowniez na Efes powyzej 73,5pkt po kursie 1.87 ktory mysle ze wpadnie.Czas pokaze co pokaża ????
Co do CSKA mysle ze sa mocniejsi na tym etapie niz Barca i w kazdym elemencie ale Barcelonie bardziej zalezy zeby ugrac cos u siebie.Wkoncu kuwa ile moga przegrywac we wlasnej hali?dla mnie moblizacja i morale po stronie Katalonskiej ekipy
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Rozumiem Twoja argumentacje, ale na takim poziomie ambicja to za mało. Druga sprawa De Colo z Baskonia nie zagrał wyśmienitych zawodów. Myśle ze drugi raz tak słabo nie zagra. A Rodriguez mobilizuje się podwójnie na występy w Hiszpanii. Pisze to na podstawie tego co widziałem. Wiadomo może się wszystko zdarzyć, ja jednak pójdę w stronę CSKA. Mimo tego, że Generał tez idzie w stronę CSKA ; )))
Wiem ze to druga kwarta, ale zwracam honor, jadą z nimi jak z fura gowna.
 
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Ja osobiscie licze ze dzis Barca zagra za 3pkt dobrze bo ma ogromny potencjał.Heurtel mam nadzieje ze sie rozegra wkoncu bo kapitalnie wchodzi pod kosz a nie tylko astystuje z obwodu(swoja droga mam wrazenie ze rozgrywa zbyt wolno).moze dzis sie wkoncu odmuli bo wiadomo CSKA defensywa nie stoi.No i dla mnie kapitalny Seraphin nareszcie maja Centra z prawdziwego zdarzenia,a i Tomic ostatnio az mnie zaskakuje na plus.Szykuje sie kapitalne spotkanie,miłego ogladania.
 
Z 610,1K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiet
Godzina: 16:30
Spotkanie Yakin Dogu Universitesi- Perfumerias Avenida
Typ:eek:ver 129,5
Kurs: 1,80
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek w Eurolidze kobiet.Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania jest zespól gospodarzy drużyna Yakin Dogu Universites.Aktualnie zajmują one 2 miejsce w grupie B z 16 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odniosły 8 zwycięstw i 2 pojedynki przegr5ały.W ostatniej kolejce przegrały po zaciętym pojedynku na wyjeżdzie z liderem Ekaterinburg 82--77.Ich rywalki drużyna Perfumerias Avenidazajmuje 5 miejsce w tej grupie z 15 punktami zdobytymi.Na ich wynik składa się 5 zwycięstw i 5 poniesionych porażek.w ostatniej kolejce przegrały na wyjeżdzie z Wisła Can-Pack 52-48.Myśle że teraz w tym meczu padnie dużo koszy.
Data TU Mecz FT
01/11/17 EKGB
Avenida - Yakin Dogu Universitesi 62:67
✅
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Panathinaikos Ateny - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 3,08
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela Euroligi

Panathinaikos na własnym parkiecie póki co nie pokonany w tej edycji Euroligi notując 8 zwycięstw, Barcelona z kolei na wyjazdach jest drugim najgorzej grającym zespołem notując 1 zwycięstwo i 6 porażek. Jak najbardziej gospodarze są faworytem tego spotkania i powinni sobie poradzić ale ja próbuję tutaj zaryzykować na zwycięstwo Barcy. Owszem hiszpański klub w tym sezonie gra słabiutko i wszystko tutaj przemawia za Panathinaikosem ale ja tutaj widzę malutkie światełko w tunelu dla gości i próbuję tej niespodzianki. Barca ostatnio przebudziła się i wygrała swoich 5 ostatnich meczy z rzędu (2 w Eurolidze i 3 w lidze Hiszpańskiej). Co ważne pokonała w Eurolidze w Moskwie Chimki i na własnym parkiecie lidera CSKA. To nie jest przypadek i w tej passie szukam dziś szczęścia w zakładzie na gości. Grecki zespół jest u siebie niepokonany ale każda passa się kiedyś kończy i mimo, że ktoś może powiedzieć, że Barcelona w tym sezonie jest słabiutka ale wygrać w Moskwie z Chimki i u siebie z CSKA musi oznaczać zwyżkę formy. Z pewnością morale u zawodników są teraz dużo wyższe dzięki tym wygranym i ja tutaj zaryzykuję typ na zwycięstwo gości. Wprawdzie w Barcie nie zagra Kevin Seraphin ale i tak mnie to nie zniechęca przed próbą zagrania tutaj niespodzianki ????
⛔ 84-75
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Co prawda chimki to średniak, bo grają tragicznie ale zreszta się zgadzam. Wygrana z CSKA daje do myślenia i ewidentnie forma Barcelony idzie do góry. Z CSKA Seraphin tez nie grał a CSKA wyglądało blado na tle Barcelony . Ja chce tu iść w punkty Barcelony over 78,5 w fortunie za 2,2. Ja tez czasem kieruje przełamaniem. I tez uważam ze może to dziś nastąpić. Co może jeszcze być na plus typu, mojego jak i kolegi wyżej to, to ze PAO przegrał co prawda na wyjeździe, na koniec tamtego roku ze słaba Velncia.
A na początku roku słaby Efes rzucił im 79 pkt. Wiec do boju Barca.
⛔⛔⛔
Szkoda ze zagrali tylko ostatnia kwarte
 
M 0

m4y3

Użytkownik
Saski Baskonia v Olympiacos BC
Typ: Olympiacos BC +2,5 @1,91

Druzyna, która depcze CSKA Moskwie po pietach, zawita na parkiecie Saski Baskonia. Po pierwsze, to jedyny argument jaki widze przeciw temu betowi, to atut swojego boiska, ale i nie koniecznie bo i na swoim boisku Baskonia nie moze pochwalic sie super skutecznoscia 4W 3L. Olympiacos na wyjezdzie nie radzi sobie najgorzej 5W 3L co daje im 3 pozycje w tabeli pod wzgledem meczy wygranych na nieswoim parkiecie. Ogolnie w tabeli Olympiacos plasuje sie na 2 miejscu, a Saski Baskonia na 9. Kolejnym argumentem jest fakt iz Baskonia, przez ostatnie 2 lata nie potrafila wygrac z Olympiacosem. Nie jest to mecz o pietruszke. maja o co walczyc, a male zabezpieczenie handicapem trzy punktowym przy takimi kursie na przyjezdnych jest poprostu przyjemna opcja.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Crvena Zvezda+ 7,5 @ 1,54 Unibet⛔
Ja rozumiem mecz w Turcjii, nazwa Efes(została tylko nazwa) ale po tym co obie ekipy prezentują ostatnio to kursy są śmieszne. Zvezda po zmianie trenera od końca listopada gra bardzo dobrze. Efes może zapomniec o najlepszej óscmce a dla Deljie to jest kluczowy mecz aby nie stracić kontaktu na 2 spotkania do ósmego miejsca.
edit: debilny faul podczas rzutu za 3 Efesu przy 101-92 i były by duże szanse na wejście tego bo jakby nie wpadło to ostatnią akcje miała Zvezda i nawet rzut za 3 nie był by potrzebny.
Na lajcie jeszcze
Real ht/ft @ 2,2 unibet✅
Real over 83,5 @ 1,85 unibet✅
Mimo osłabień pod koszem Real gra coraz lepiej i jakos sie przyzwyczaili. Czuje, ze zabiegają dzisiaj Chimki, które ostatnio forma nie imponuje. W niedziele sensacyjna porażka z BC Kalev. Ofensywnie od jakiegos czasu Blancos prezentuja sie wybornie i tym wygrywaja swoje spotkania, Chimki z defensywy to raczej nie słynie, spotykaja sie raczej overowe ekipy i mysle, ze Real wygra i swoje rzuci. Chyba, ze zaszkodzi im podróz.
 
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Witam co do meczu Barcy mysle ze mecz tak jak wskazuja kursy bedzie bardzo wyrownany wiec raczej stawiam na mecz overowy,jak dobrze pojdzie obie ekiepy wrzuca kazda po 80pkt,pojedynek rozgrywajacych wiec moze byc ciekawie..
Dzis osobiscie jak dla mnie czarnym koniem bedzie Maccabi,po ostatnim meczu z Bambergiem sa w gazie ,dobra atmosfera w druzynie co widac bylo po ostatniej akcji.Grecy graja caly czas to samo wiec w gestii graczy z Izraela jest to by ich czyms zaskoczyc.Olympiakos po ostanim blamazu beda chcieli rewanżu a to czasmi plącze graczom nogi i rodzi sie niedokładność.Czuje ze Jackson rozmontuje dzis solidna obrone gospodarzy i ogra doswiadczonego Spanoulisa. Grajac przeciwko CSKA czy Realowi nie dawali za wygrana i mysle ze dzis sie wkoncu przełamia i pokonaja faworyta.
Olympiakos-Maccabi X2 @3.45 Maccabi handi (4,5+) @ 2.95 lub Maccabi powyzej 75,5pkt@ 2,25 kursy Fortuna

Bamberg-Zalgiris 1x
Zvezda-Chimki x2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom