• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Euroliga 2017/2018

Temat na forum 'Koszykówka' rozpoczęty przez jaimeq, Październik 12, 2017.

Więcej tematów od jaimeq
    1. grobson86 Nowy użytkownik

grobson86
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Te Chimki są tak słabe u siebie że nawet słaba Barcelona ich leje

2. cz. Dobrze znany użytkownik

cz.
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      1436
      ja to bym dziś uważał w pojedynkach rosyjsko hiszpańskich z graniem na faworytów...

3. shakE7 Użytkownik

shakE7
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      56
      Ostatnia edycja: Grudzień 29, 2017
    4. GenerałKaman Dobrze znany użytkownik

GenerałKaman
      Polubienia:
      99
      Reputacje:
      693
      FC Barcelona - CSKA Moskwa
      Typ: CSKA - 4,5pkt
      Kurs: 1.84
      Bukmacher: fortuna

Oj zaskoczyli mnie bukmacherzy dając wyjściowy kurs na CSKA na poziomie 1.48. W związku z tym próbuje nawet dorzucić pięciopunktowe handi i zagrać na wygraną Rosjan różnicą co najmniej pięciom punktów na wyjeździe z FC Barceloną. Na początek rzućmy okiem na tabelę. CSKA jest liderem Euroligi po pierwszej rundzi e z bilansem 12-3 Barcelona natomiast plasuje się na trzynastym miejscu z pięcioma wygranymi i dziesięcioma porażkami. Owszem ma obecnie na koncie serię trzech wygranych z rzędu, dwóch przekonujących w lidze (ale ze słabszymi zespołami) oraz wyjazdowej z Chimkami jednak te zespoły to jednak jedna (Chimki) lub trzy klasy niżej niż CSKA. Przed zwycięstwem z Fuenlabrada Duma Katalonii notowała serię czterech porażek we własnej hali. Jutro zagrają w niej z hegemonem europejskiej koszykówki. CSKA ma świetny szeroki skład, zbilansowany na każdej pozycji o niesamowitym potencjale ofensywnym. Barcelona pokonuje rywali poprzez "przerzucenie" ich, chcą grać szybko i iść na wymianę ciosów - taka gra to woda na młyn dla Rosjan których arsenał zagrań ofensywnych jest wielki. De Colo i spółka jeśli mają przegrać jakiś mecz to albo drużyna rywali musi grać niesamowicie intensywnie w obronie (obecnie nie stać na to Barcelony) lub muszą być w trakcie jakieś serii gier i po prostu zmęczenie i znużenie ciągłymi podróżami i graniem spotkań wpływa na ich formę. Jutro zagrają swój pierwszy mecz od 29.12 co oznacza że są świeży, wypoczęci i głodni gry co nie najlepiej wróży dla rywali. W poprzedniej meczu Euroligi grali również w Hiszpanii z Baskonią. Mimo iż rywale cały mecz wydawało się że są blisko i być może nawet wygrają ostatecznie przegrali. CSKA wygrało czwartą kwartę 20-9 i "zgasiło światło".

Wynik 85:72
      Typ: :minus:

Ostatnia edycja: Styczeń 5, 2018
    5. zwyciestwo1960 Dobrze znany użytkownik

zwyciestwo1960
      Polubienia:
      82
      Reputacje:
      837
      Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiety
      Godzina: 17:00
      Spotkanie Dynamo Kursk- Sopron
      Typ over 147,5
      Kurs: 1,80
      Bukmacher :Totolotek
      Analiza.Zapraszam na pojedynek w Eurolidze kobiet.Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespoł gospodarzy Dynamo Kursk.Obecnie zajmują one 1 miejsce w grupie A z kompletem 9 zwycięstw.Mają imponujący bilans koszy który wynosi teraz 775-595.W ostatnim spotkaniu w Eurolidze pokonały na wyjeżdzie Lille 63-57.ich przeciwniczki drużyna Sopron też sp[isuje się nadspodziewanie dobrze i zajmuje 2 miejsce w tej grupie.W dotychczas rozegranych pojedynkach odniosły 6 zwycięstw i 3 pojedynki przegrały.W ostatnim swoim spotkaniu pokonały wysoko na swoim parkiecie Polkowice 70-53.Myśle że w tym spotkaniu zdecydowanie padnie dużo punktów.
      25/10/17 EKGA
      Euroleasing Sopron - Dynamo Kursk 74:88
      03/02/16 EKGA
      Euroleasing Sopron - Dynamo Kursk 68:102
      02/12/15 EKGA
      Dynamo Kursk - Euroleasing Sopron 98:63
      :plus:

Ostatnia edycja: Styczeń 4, 2018
    6. Mario1906 Nowy użytkownik

Mario1906
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      27
      Dyscyplina: Euroliga kobiety
      Godzina:17:00
      Spotkanie: Dynamo Kursk-Sopron
      Typ: Dynamo Kursk powyżej 82.5 w regulaminowym czasie :plus:
      kurs: 1,85
      Bukmacher: Totolotek
      Analiza:
      Gospodynie to ubiegloroczny triumfator tych rozgrywek w tym sezonie ida jak burza wygrywajac wszystko co sie da nie dawno zdobyly puchar Rosji.Rosjanki to naprawde bardzo solidna druzyna z mocna ofensywa, podejmuja dzis na wlasnym parkiecie druzyne Węgierek ktore rozegraly dotychczas 3 mecze na wyjezdzie z Polkowicami wygraly 73-70 z Bourges przegraly 76-65 i z Galatasaray wygraly 75-73 skoro takie druzyny zdolaly im rzucic minimum 70 pkt to dla dziewczyn z Kurska rzucic im 83 to nie bedzie jakis wielki wyczyn. Powodzenia!!!

Dziewczyny pokazaly klase i nie zawiodly rzucajac 86 pkt. Ciesze sie ze moglem komus pomoc.

kris_nh lubi to.
    7. zwyciestwo1960 Dobrze znany użytkownik

zwyciestwo1960
      Polubienia:
      82
      Reputacje:
      837
      Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
      Godzina: 18:45
      Spotkanie Fenerbahce Ulker - Baskonia Vitoria Gasteiz handicap [ 0-8,5]
      Typ:2
      Kurs: 1,85
      Analiza.Ten po0jedynek w eurolidze powinien byc bardzo ciekawy i zacięty.Gospodarze tego spotkania obronca tytułu Fenerbahce Ulker aktualnie zajmują 5 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 9 zwycięstw i 6 meczy przegrali.W ostatniej kolejce przegral;i na swoim parkiecie po bardzo zaciętym pojedynku z Realem Madryt 77-79.Ich rywale Baskonia Vitoria Gasteiz to bardzo grożny przeciwnik który jest teraz na 9 miejscu z 7zwycięstwami i 8 porażkami.W ostatnim swoim spotkaniu przegrała na swoim parkiecie z CSKA Moskwa 81-90.Myśle że goście jeżeli przegrają ten mecz to minimalnie
      30/11/17 EURO
      Baskonia Vitoria Gasteiz - Fenerbahce Istanbul 69:83
      09/03/17 EURO
      Fenerbahce Istanbul - Baskonia Vitoria Gasteiz 74:79
      11/11/16 EURO
      Baskonia Vitoria Gasteiz - Fenerbahce Istanbul 86:52
      13/05/16 EP
      Fenerbahce Istanbul - Baskonia Vitoria Gasteiz 88:77 (Do)

Ostatnia edycja: Styczeń 6, 2018
    8. Mezamorto_ Dobrze znany użytkownik

Mezamorto_
      Polubienia:
      15
      Reputacje:
      189
      Dyscyplina: Euroliga
      Godzina:20:15
      Spotkanie: Panathinaikos-Anadolu Efes
      Typ:x2
      kurs: 3.45
      Bukmacher:fortuna
      Analiza:

Wiadomo kto tu jest faworytem ale nie sadze ze dzis Panata bedzie miala łatwa przeprawe.U siebie sa bardzo mocni ale to oni maja znizke formy w przeciwienstwie do Efesu.Jedynie Singleton i oczywiscie Calathes(ktorego brak bylo odczuc w pojedynku przegranym w Walencji) dają rade.Efes natomiast po fatalnych wystepach poprawil swoja gre w defensywie co odrazu odbilo sie na wynikach-ostatnia kwarta z Bambergiem czy nie przekroczenie lini 70pkt.ciagle mocnej Darussafaki.Nie bede tu nikomu przynudzal statystykami itp itd poprostu czuje ze Efes grajac tak jak ostatnio ma szanse cos ugrac w Atenach bo co maja do stracenia?w defensywie sa ostatnio mocni,szczegolnie przy tablicy.Czas wkoncu na jakas niespodzianke w Eurolidze.Handicap na Efes?bardzo prosze tez chetnie zagram.

Co do meczu Barcelony z CSKA,stawiam dzis na zwyciestwo gospodarzy.Barca musi walczyc o kazde zwyciestwo szczegolnie u siebie by dostac sie do czołowej 8,kiedy jak nie dzis?CSKA gra jak zwykle staly bardzo dobry poziom katuja,kazda druzyne szczegolnie 3kami,ale w tym elemencie i Hiszpanie nie powinni odstawac.Dla mnie dzisiejszy hit,Barca powoli wie jak grac graja aktulanie bardzo fajnie.To gospodarze musza wygrac a u siebie przed kibicami,tylko w ten sposob udowodnia ze sa juz na wlasciwych torach.Optymistycznie i mysle ze realistycznie Barca Win @fortuna 2.67

9. pawkuc Aktywny użytkownik

pawkuc
      Polubienia:
      13
      Reputacje:
      20
      Moim zdaniem Efes nie ma szans z PAO. Wiedziałem pare razy Efes, czy to w Eurolidze czy tureckiej. Oni po prostu są słabi. Nie zgrani. Nie wiem. Nie zagrałbym tego typu tylko i wyłącznie przez to, że widziałem jaka grają kupę. Mnie w tym meczu to jedynie under.

Ja się dziś nastawiam na mecz Barcy z CSKA. Barcelona wygrała z chimkami, oglądałem no i nie mówię ze Barca zle zagrała, ale to chimki fatalnie zagrały. Zreszta to taki średniak europejski. CSKA świetnie gra w Hiszpanii. Dwa razy po -8,5 z unicaja i Baskonia. Myśle jeszcze nad typem ale będę szedł w kierunku CSKA.

10. Mezamorto_ Dobrze znany użytkownik

Mezamorto_
      Polubienia:
      15
      Reputacje:
      189
      Jakies 2-3 spotkania temu tez nie gralbym ne Efes zdecydowanie,ale dzis mnie kusi tym bardziej ze to Panata gra slabo.Poza tym z innej beczki dali sobie ostatnio wbic zespolowi z Rodos 70 pkt wygrywajac minimalnie a to tez daje zawsze do myslenia mimo ze to nie ten poziom.Na jednym z kuponow dalem rowniez na Efes powyzej 73,5pkt po kursie 1.87 ktory mysle ze wpadnie.Czas pokaze co pokaża:)

Co do CSKA mysle ze sa mocniejsi na tym etapie niz Barca i w kazdym elemencie ale Barcelonie bardziej zalezy zeby ugrac cos u siebie.Wkoncu kuwa ile moga przegrywac we wlasnej hali?dla mnie moblizacja i morale po stronie Katalonskiej ekipy

11. pawkuc Aktywny użytkownik

pawkuc
      Polubienia:
      13
      Reputacje:
      20
      Rozumiem Twoja argumentacje, ale na takim poziomie ambicja to za mało. Druga sprawa De Colo z Baskonia nie zagrał wyśmienitych zawodów. Myśle ze drugi raz tak słabo nie zagra. A Rodriguez mobilizuje się podwójnie na występy w Hiszpanii. Pisze to na podstawie tego co widziałem. Wiadomo może się wszystko zdarzyć, ja jednak pójdę w stronę CSKA. Mimo tego, że Generał tez idzie w stronę CSKA ; )))

Wiem ze to druga kwarta, ale zwracam honor, jadą z nimi jak z fura gowna.

12. Mezamorto_ Dobrze znany użytkownik

Mezamorto_
      Polubienia:
      15
      Reputacje:
      189
      Ja osobiscie licze ze dzis Barca zagra za 3pkt dobrze bo ma ogromny potencjał.Heurtel mam nadzieje ze sie rozegra wkoncu bo kapitalnie wchodzi pod kosz a nie tylko astystuje z obwodu(swoja droga mam wrazenie ze rozgrywa zbyt wolno).moze dzis sie wkoncu odmuli bo wiadomo CSKA defensywa nie stoi.No i dla mnie kapitalny Seraphin nareszcie maja Centra z prawdziwego zdarzenia,a i Tomic ostatnio az mnie zaskakuje na plus.Szykuje sie kapitalne spotkanie,miłego ogladania.

pawkuc lubi to.
    13. pawkuc Aktywny użytkownik

pawkuc
      Polubienia:
      13
      Reputacje:
      20
      Ależ kontuzja Nunnalyego. Masakra. Oby był sprawny

14. zwyciestwo1960 Dobrze znany użytkownik

zwyciestwo1960
      Polubienia:
      82
      Reputacje:
      837
      Dyscyplina: Koszykówka Euroliga kobiet
      Godzina: 16:30
      Spotkanie Yakin Dogu Universitesi- Perfumerias Avenida
      Typ:eek:ver 129,5
      Kurs: 1,80
      Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek w Eurolidze kobiet.Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania jest zespól gospodarzy drużyna Yakin Dogu Universites.Aktualnie zajmują one 2 miejsce w grupie B z 16 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odniosły 8 zwycięstw i 2 pojedynki przegr5ały.W ostatniej kolejce przegrały po zaciętym pojedynku na wyjeżdzie z liderem Ekaterinburg 82--77.Ich rywalki drużyna Perfumerias Avenidazajmuje 5 miejsce w tej grupie z 15 punktami zdobytymi.Na ich wynik składa się 5 zwycięstw i 5 poniesionych porażek.w ostatniej kolejce przegrały na wyjeżdzie z Wisła Can-Pack 52-48.Myśle że teraz w tym meczu padnie dużo koszy.
      Data TU Mecz FT
      01/11/17 EKGB
      Avenida - Yakin Dogu Universitesi 62:67

Ostatnia edycja: Styczeń 11, 2018
    15. wielki_gracz Moderator

wielki_gracz
      Polubienia:
      362
      Reputacje:
      4078
      Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
      Godzina: 20:00
      Spotkanie: Panathinaikos Ateny - FC Barcelona
      Typ: 2
      Kurs: 3,08
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Na początek tabela Euroligi
      Panathinaikos na własnym parkiecie póki co nie pokonany w tej edycji Euroligi notując 8 zwycięstw, Barcelona z kolei na wyjazdach jest drugim najgorzej grającym zespołem notując 1 zwycięstwo i 6 porażek. Jak najbardziej gospodarze są faworytem tego spotkania i powinni sobie poradzić ale ja próbuję tutaj zaryzykować na zwycięstwo Barcy. Owszem hiszpański klub w tym sezonie gra słabiutko i wszystko tutaj przemawia za Panathinaikosem ale ja tutaj widzę malutkie światełko w tunelu dla gości i próbuję tej niespodzianki. Barca ostatnio przebudziła się i wygrała swoich 5 ostatnich meczy z rzędu (2 w Eurolidze i 3 w lidze Hiszpańskiej). Co ważne pokonała w Eurolidze w Moskwie Chimki i na własnym parkiecie lidera CSKA. To nie jest przypadek i w tej passie szukam dziś szczęścia w zakładzie na gości. Grecki zespół jest u siebie niepokonany ale każda passa się kiedyś kończy i mimo, że ktoś może powiedzieć, że Barcelona w tym sezonie jest słabiutka ale wygrać w Moskwie z Chimki i u siebie z CSKA musi oznaczać zwyżkę formy. Z pewnością morale u zawodników są teraz dużo wyższe dzięki tym wygranym i ja tutaj zaryzykuję typ na zwycięstwo gości. Wprawdzie w Barcie nie zagra Kevin Seraphin ale i tak mnie to nie zniechęca przed próbą zagrania tutaj niespodzianki :)

:minus: 84-75

Ostatnia edycja: Styczeń 12, 2018
    16. pawkuc Aktywny użytkownik

pawkuc
      Polubienia:
      13
      Reputacje:
      20
      Co prawda chimki to średniak, bo grają tragicznie ale zreszta się zgadzam. Wygrana z CSKA daje do myślenia i ewidentnie forma Barcelony idzie do góry. Z CSKA Seraphin tez nie grał a CSKA wyglądało blado na tle Barcelony . Ja chce tu iść w punkty Barcelony over 78,5 w fortunie za 2,2. Ja tez czasem kieruje przełamaniem. I tez uważam ze może to dziś nastąpić. Co może jeszcze być na plus typu, mojego jak i kolegi wyżej to, to ze PAO przegrał co prawda na wyjeździe, na koniec tamtego roku ze słaba Velncia.
      A na początku roku słaby Efes rzucił im 79 pkt. Wiec do boju Barca.

:minus::minus::minus:

Szkoda ze zagrali tylko ostatnia kwarte

Ostatnia edycja: Styczeń 12, 2018
    17. m4y3 Nowy użytkownik

m4y3
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      0
      Saski Baskonia v Olympiacos BC
      Typ: Olympiacos BC +2,5 @1,91

Druzyna, która depcze CSKA Moskwie po pietach, zawita na parkiecie Saski Baskonia. Po pierwsze, to jedyny argument jaki widze przeciw temu betowi, to atut swojego boiska, ale i nie koniecznie bo i na swoim boisku Baskonia nie moze pochwalic sie super skutecznoscia 4W 3L. Olympiacos na wyjezdzie nie radzi sobie najgorzej 5W 3L co daje im 3 pozycje w tabeli pod wzgledem meczy wygranych na nieswoim parkiecie. Ogolnie w tabeli Olympiacos plasuje sie na 2 miejscu, a Saski Baskonia na 9. Kolejnym argumentem jest fakt iz Baskonia, przez ostatnie 2 lata nie potrafila wygrac z Olympiacosem. Nie jest to mecz o pietruszke. maja o co walczyc, a male zabezpieczenie handicapem trzy punktowym przy takimi kursie na przyjezdnych jest poprostu przyjemna opcja.

18. rakakakakaka Użytkownik

rakakakakaka
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      3
      Co sądzicie o dzisiejszym pojedynku najlepszych strzelców Euroligi?

Ja stawialbym L.Doncic over 17.5

19. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      91
      Reputacje:
      1297
      Crvena Zvezda+ 7,5 @ 1,54 Unibet:minus:
      Ja rozumiem mecz w Turcjii, nazwa Efes(została tylko nazwa) ale po tym co obie ekipy prezentują ostatnio to kursy są śmieszne. Zvezda po zmianie trenera od końca listopada gra bardzo dobrze. Efes może zapomniec o najlepszej óscmce a dla Deljie to jest kluczowy mecz aby nie stracić kontaktu na 2 spotkania do ósmego miejsca.

edit: debilny faul podczas rzutu za 3 Efesu przy 101-92 i były by duże szanse na wejście tego bo jakby nie wpadło to ostatnią akcje miała Zvezda i nawet rzut za 3 nie był by potrzebny.

Na lajcie jeszcze

Real ht/ft @ 2,2 Unibet:plus:
      Real over 83,5 @ 1,85 Unibet:plus:

Mimo osłabień pod koszem Real gra coraz lepiej i jakos sie przyzwyczaili. Czuje, ze zabiegają dzisiaj Chimki, które ostatnio forma nie imponuje. W niedziele sensacyjna porażka z BC Kalev. Ofensywnie od jakiegos czasu Blancos prezentuja sie wybornie i tym wygrywaja swoje spotkania, Chimki z defensywy to raczej nie słynie, spotykaja sie raczej overowe ekipy i mysle, ze Real wygra i swoje rzuci. Chyba, ze zaszkodzi im podróz.

Ostatnia edycja: Styczeń 14, 2018
    20. nynek92 Aktywny użytkownik

nynek92
      Polubienia:
      20
      Reputacje:
      227
      Ja nie wiem czy to jest mecz Euroligi czy trening Baskonii...

Poleć forum