>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Nieobecności i możliwe absencje z dzisiejszych spotkań Euroligi:
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja dzisiaj pogram Fenerbache over 80,5 po 2.15 w fortunie. Tak szczerze, typ typowo na czuja. Wszystkie bilety na mecz wyprzedane, będzie gorąco. Liga turecka w weekend odpoczywała, był mecz gwiazd. Olympiakos wygrał po dogrywce. Pewnie nie wiele ma to znaczenia. Fenerbache u siebie mocne, nie przegrali jeszcze meczu, z Realem zagrali kosmiczna końcówkę. Olympiakos na wyjazdach nie błyszczy i wydaje mi się ze chopcy nie do końca grają to co chce Blatt.
Drugi mecz to Maccabi, sporo osłabień po stronie Panathinaikosu. A Maccabi chyba zatrybiło. Do tego osoba trenera Maccabi, na pewno będzie chciał wygrać. Tutaj pójdę w handicap. Panathinaikos wygrał na wyjeździe tylko jeden mecz z Budencostem. Osłabienia plus dobra forma Maccabi może złożyć się na jedno. Wysoka wygrana Maccabi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Maccabi - Panathinaikos godz. 20.30
Nick Calathes powyżej 7,5asyst / 1.86 ✅ 10 asyst
Zawodnik Greków jak na razie średnie na poziomie 7,9as (najwięcej w całych rozgrywkach) przy ponad 30 minutach na parkiecie. Wypadł Pappas, kolejny zawodnik który tutaj odpowiadał za dostarczanie piłki kolegom z drużyny, siłą rzeczy Calathes po raz kolejny, będzie musiał wziąć jeszcze większą odpowiedzialność. Po dołączeniu Kilpatricka do drużyny Panathinaikosu, pomimo że zagrał dopiero trzy gry (2xliga, Euroliga), można zauważyć, że ta współpraca między tymi zawodnikami, może przynieść dużo korzyści Grekom, wrócił po urazie też Antetokounmpo, kolejny zawodnik, który potrafi efektownie zakończyć akcję po podaniu Calathesa. W ekipie Maccabi brak Kane, czyli zawodnika, który z dużym prawdopodobieństwem byłby odpowiedzialny tutaj za krycie Calathesa, co też może mieć tutaj znaczenie. Ostatnie dwie gry tego zawodnika w Eurolidze poniżej swojej średniej asyst (6 i 5), które nie przyniosły dobrego wyniku - porażki z Barceloną i Zalgirisem i w większości porażek Greków było podobnie. W pierwszym spotkaniu z Maccabi Calathes rozdał 14 asyst. Maccabi pozwala rywalom na około 18 asyst na mecz, Panathinaikos średnio na mecz ma około 16 asyst. (Etoto)
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Jeśli już, poszedłbym w stronę Zalgirisu . W milanie gra tylko James. Mega cienko cała reszta. Zalgiris pod kontem team spirit są 5 klas lepsi od Milanu ; ) James w meczu z Bayernem pokazał, że jakoś mu tam nie pasuje to towarzystwo ; ) to tak na szybko, luźne przemyślenia
Aaaa i Real, tam to over wystawiony max w fortunie 174,5 2,5. Dwie ofensywne drużyny. Efes mega do przodu, frajersko przegrali mecz z Realem u siebie. Wydaje mi się, że troszkę narzucają.
Ps pukon dziekuje za ta tabelkę z osłabieniami !!!
Dziś trzy plusy. Oby jutro nie było trzech minusów ; )
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hmmm lepiej dac na CSKA czy overek?
Lepiej na overek i Barcelone.
Darussafaka-Baskonia
Typ-Hillard D. powyżej 10.5 pkt.
Kurs-1.8
Próbuje dzisiaj nietypowo jak dla mnie,Mecz z Darussafą ma kluczowe znaczenie, ponieważ w walce o awans,takie spotkanie z ostatnią ekipą trzeba wygrać.Dlatego myślę że Hillard znów będzie odgrywał główną rolę. W ostatnim meczu gra bardzo dużo z powodu braku Greenera, bierze odpowiedzialnośc w swoje ręce a ponad 10,5 jest spokojnie w jego zasięgu.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Barcelona-Cska Moskwa
Typ-1
Kurs-1.95
Idę w stronę gospodarzy,którzy u siebie wygrali 6 a przegrali 2 mecze,natomiast goście na wyjazdach mają bilans 7-4,niby nie żle ale porazki z Bducnost,Baskonią,Fenerbahce czy Panatą nie napawają optymizmem na ciężkim terenie w Barcelonie.
Barcelona to jedna z najlepszych defensyw w Euroleuge,tracą mało pkt, 68 z Panatą,65 z Darusafaką cz 65 z Efesem.Myślę że gospodarze wygrają spokojnie to spotkanie co najmniej 7 pkt,gdzie kurs na takie rozwiązanie jest zacny bo 3.1.
Tym bardziej że nie pojechał do Barcelony ich czołowy zawodnik Higgins C.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja też coś tak czuje ze Barcelona to weźmie ; ) CSKA nie dysponuje wybitna forma ; ) Barcelona dobrze broni. Do wieczoru sporo czasu
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Chimki chyba też to wezmą u siebie co? Ostatnio dobrze zagrali u siebie z Fenerbahce. DODATKOWO Bayern słabo na wyjazdach.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Chimki chyba też to wezmą u siebie co? Ostatnio dobrze zagrali u siebie z Fenerbahce. DODATKOWO Bayern słabo na wyjazdach.
Jakbym musiał to grać to bym grał na Bayern,coś mi ten mecz capi,no i do tego grali ze sobą 5 razy i 5 razy wygrał Bayern,w tym raz po dogrywce,ale to tylko moje odczucie do tego meczu.
Moderator Pukon pewnie by mógł coś mądrego powiedzieć,może jeszcze coś napisze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Moderator Pukon to fajnie jakby wstawił taka jak zawsze tabelke z nieobecności i mozliwe braki bo to mega się przydaje ????
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Jakbym musiał to grać to bym grał na Bayern,coś mi ten mecz capi,no i do tego grali ze sobą 5 razy i 5 razy wygrał Bayern,w tym raz po dogrywce,ale to tylko moje odczucie do tego meczu.
Moderator Pukon pewnie by mógł coś mądrego powiedzieć,może jeszcze coś napisze.
zgadzam się, prędzej w stronę Bayernu niż Khimki. Dobrych Amerykanów i balkancow mają. Khimki to taka dziwna drużyna, potrafią walczyć z mocnym ze słabszym, nie wiem brakuje motywacji? Ten mecz chyba akurat odpuszczę.
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Witam, nie mam dzisiaj podobnej tabelki, do tej pory nie było niestety, poszukałem troszkę i udało mi się znaleźć takie nieobecności w dzisiejszych spotkaniach:
Chimki - brak Shveda
Bayern - brak Macvana, Bookera i wątpliwości co do występu Lo
Darussafaka - brak McCalluma
Baskonia - brak Sedekerskisa, Grangera, Shengeli i Garino
Buducnost - brak Ilica i Ivanovica
Gran Canaria - brak Nelsona i Radicevica
Barcelona - optymalne zestawienie
CSKA - brak Higginsa
Powodzenia
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
ahhhh pierwsza myśl to 7 na 10. Nie potrzebnie się kombinuje! Tak wiec atakuje ostatnia pozycje na dziś.
Idę w stronę Barcelony. Będą zmobilizowani na CSKA, maja świetna defensywę. Oglądałem ostatnio mecz z Baskonia, jak się chopcy rozpędza to na prawdę ciężko ich zatrzymać. Jedyny minus to Tomic, strasznie słaby. Nie gram już dzis over/under wiec idę w handicap Barcelony. -4,5 po 2,53 w fortunie.
CSKA pod forma, coś tam nie gra. Bolomboy nic nie wniósł, Rodriguez to nie ten sam gość z zeszłego sezonu. Hacket w ogóle mi jakoś nie pasuje w tym zespole. Bardzo pozytywnie Kurbanov i De Colo. Peters fajnie wyglądał na początku sezonu, teraz tez obniżył loty. Na obecna chwile uważam, ze Barcelona jest po prostu w lepszej formie. CSKA jeśli wróci do swojego grania i narzuci swój styl, to nie będzie co zbierać z Barcelony. Mam nadzieje ze tak się nie stanie i coś zarobimy .

Nie tym razem ; ( dziś trzy minusy ehh
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Barcelona - CSKA u 164,5 1.9 Betsson✅✅✅
Obie ekipy underowe w ostatnim czasie, poziom ofensywny rozgrywek zerowy, dużo walki, zero gry w koszykówkę - podsumowanie Euroligi w jednym zdaniu. Linia dosyć wysoka. Under.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
hej do speców od kosza i euroligi ????
co te kursy tak się pozmieniały na mecz Chimki - Żalgiris?
z 2.35 na 1.90 na Żalgiris...
Przyznam się szczerze, że obie drużyny przeciętne na ten moment, ale dziwią mnie aż takie spadki na Żalgiris.
Jakby co, będę wdzięczny za odpowiedź i może jakiś typ na te spotkanie ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hmmm kusi zagrać na Zalgiris na przełamanie serii bo same zwycięstwa Chimek w h2h. Plus powroty w Zalgirisie i podobno dwie kontuzje u Rosjan tj. Shved i Gill, którzy zrobili różnicę w pierwszym ich meczu w Kownie.
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Witam, tak odnośnie dzisiejszych nieobecności czy możliwych absencji:
Nie wiem, jak do końca sytuacja z Kavaliauskasem, na pewno jest z zespołem i ostatnio bierze udział w treningach, co prawda dużo lżej, co w pełni zrozumiałe. Z kolei sam trener, na oficjalnej stronie Litwinów, zapytany o jego występ odpowiedział, że ma nadzieję, że będzie mógł pomóc drużynie, więc tutaj odpowiednia byłaby pewnie przy jego nazwisku regułka - Questionable, ale może mają lepsze informację, bo do tej pory w pełni pokrywały się z występami.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom