>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Anadolu Efes
Olympiakos
Typ-under 159.5
Kurs-1.8
Witam,wracamy po przerwie na parkiety Euroligi,w tym spotkaniu spodziewam się zaciętego meczu z małą ilości pkt,poniżej podam dlaczego.
29.09.18 CF Anadolu Efes Olympiakos 78 : 70
22.12.17 EUR Anadolu Efes Olympiakos 58 : 61
28.04.17 EUR Anadolu Efes Olympiakos 62 : 74
26.04.17 EUR Anadolu Efes Olympiakos 64 : 60
30.03.17 EUR Anadolu Efes Olympiakos 77 : 69
Jak widać szału punktowego nie było,więc i dzisiaj n ie powinno być a do tego myślę że grecy mogą to wygrać.
CSKA Moskwa
Gran Canaria
Typ-under 171.5
Kurs 1.95
Tu też widzę under.gospodarze spokojnie to wygrają,myślałem nawet o handi ale nie wiadomo czy będą chcieli tak mocno zlać Canarie.Goście max 70 pkt rzucą,a Cska dorzuci z 90 i wynik powinien zakręcic się coś ok 160-166pkt.
I jeszcze tak na sucho widzi mi się over w meczu Barcelony +157.5 kurs na to jest 1.95.
Taki tripelek polecam zagrać,bo po co mam sam golić Buka,jak wy też możecie,aha nie zapomnicie nacisnąc co trzeba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 16

the_nick

Użytkownik
Anadolu Efes
Olympiakos
Typ-under 159.5
Kurs-1.8
Witam,wracamy po przerwie na parkiety Euroligi,w tym spotkaniu spodziewam się zaciętego meczu z małą ilości pkt,poniżej podam dlaczego.
29.09.18 CF Anadolu Efes Olympiakos 78 : 70
22.12.17 EUR Anadolu Efes Olympiakos 58 : 61
28.04.17 EUR Anadolu Efes Olympiakos 62 : 74
26.04.17 EUR Anadolu Efes Olympiakos 64 : 60
30.03.17 EUR Anadolu Efes Olympiakos 77 : 69
Jak widać szału punktowego nie było,więc i dzisiaj n ie powinno być a do tego myślę że grecy mogą to wygrać.
CSKA Moskwa
Gran Canaria
Typ-under 171.5
Kurs 1.95
Tu też widzę under.gospodarze spokojnie to wygrają,myślałem nawet o handi ale nie wiadomo czy będą chcieli tak mocno zlać Canarie.Goście max 70 pkt rzucą,a Cska dorzuci z 90 i wynik powinien zakręcic się coś ok 160-166pkt.
I jeszcze tak na sucho widzi mi się over w meczu Barcelony +157.5 kurs na to jest 1.95.
Taki tripelek polecam zagrać,bo po co mam sam golić Buka,jak wy też możecie,aha nie zapomnicie nacisnąc co trzeba.

A wiesz może dlaczego grecy oddali walkowera w pucharze ?
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zalgiris Kaunas
Buducnost
Typ-Gospodarze wygrają powyżej 8.5 pkt
Kurs-1.85 --- zabrakło 1 pkt
Euroligi ciąg dalszy,więc próbujemy na gospodarzy którzy zajmują 13 miejsce,goście natomiast 15.
Zalgiris u siebie zawsze grożny,kto jest w ich zasięgu to wygrywają a że goscie na wyjazdach 0-10,więc dzisiaj się nie przełamią.Gospodarze 1 ich mecz wygrali spokojnie,a ostatnio u siebie pykneli Panatę to gram na ich zwycięstwo z handi,tą 10 min. powinni zwyciężyć,ale że to tylko sport to nie szalejmy ze stawkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Piele masz dzisiaj jakis zaownikow na oku z euroligi bo ja mysle zagrac na
Baubouis mniej 11.5 nie wiadomo czy z jego zdrowiem jest wszytsko ok ostatnio malo minut gra i malo rzuca
Douglas wiecej 14.5 jedyny zawodnik darusafaki co w tym sezonie cos gra duzo rzuca gra powyzem 30 minut
Shields wiecej 11.5 gra powyzej 30 minut duzo oddaje rzutow
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Cisza w temacie,więc ja skrobnę para słów.
Maccabi Tel Aviv
Darussafaka
Typ-H-13.5 na 2
Kurs-1.85
Gospodarze powinni to spotkanie spokojnie wygrać,ale czy 14 pkt? nie sądze,ich dotychczasowe mecze były zawsze zacięte,przynajmniej jeśli chodzi o wynik i liczę że dzisiaj będzie podobnie.
06.12.18 EUR Darussafaka Maccabi Tel Aviv 71 : 73
05.01.17 EUR Maccabi Tel Aviv Darussafaka 93 : 92
23.12.16 EUR Darussafaka Maccabi Tel Aviv 86 : 84
17.12.15 EUR Darussafaka Maccabi Tel Aviv 66 : 70
12.11.15 EUR Maccabi Tel Aviv Darussafaka 73 : 8
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Gran Canaria
Panathinaikos
Typ-H 5.5 na 1
Kurs-1.85
Typ przeciwko kursom,które lecą na gości w dół,owszem powinni wygrać ale ja lubię grać odwrotnie i uważam że nawet jak przegrają to nie za wysoko.Gospodarze mieli tydzien na przygotowanie się do meczu,goście rozegrali w tym czasie 2 spotkania,a trzeba pamiętać też że Panata na wyjazdach nie błyszczy 1-10.
Spotkanie różnie może się ułożyć,ja idę w stronę gospodarzy.

I jeszcze taki 1 typ,bez zbędnej analizy.
Chimki M.
Milano
Typ-H 3.5 na 2
Kurs-1.85 +++
Kieruję się w stronę gości bo według mnie są lepszym zespołem co w sumie pokazuje tabele,a także dlatego że potrafią grać na wyjazdach i nawet jak przegrywają to nie wielką różnicą.
No i do składu powraca Shved,choć nie wiem jak u niego będzie z formą.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
trema11 akurat na te mecz bym uważał, ale życzę Ci wygranej. Ja akurat ten odpuszczam. Chodzi o Darussafaka
Ja dziś idę w Milan. Over punktowy samej drużyny. Dla mnie kursy powinny być w odwrotna stronę. Myśle, że Shved nie wiele zdziała jeśli będzie grał? W Milanie dostępni, Nedovic, Tarczewski, Nunnaly. Jeśli James będzie miał dzień, to sam wygra ten mecz. Szczerze to nic więcej nie jestem w stanie napisać, bo nie oglądałem Khimek ostatnio w VTB i Eurolidze. Idę tu na nos i personalia. -1,5/2,45 i 3,5/2.9 w STS.
A niespodzianki szukałbym na wyspach Kanaryjskich ; ) albo jakiś over ; )
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
trema11 akurat na te mecz bym uważał, ale życzę Ci wygranej. Ja akurat ten odpuszczam. Chodzi o Darussafaka
Ja dziś idę w Milan. Over punktowy samej drużyny. Dla mnie kursy powinny być w odwrotna stronę. Myśle, że Shved nie wiele zdziała jeśli będzie grał? W Milanie dostępni, Nedovic, Tarczewski, Nunnaly. Jeśli James będzie miał dzień, to sam wygra ten mecz. Szczerze to nic więcej nie jestem w stanie napisać, bo nie oglądałem Khimek ostatnio w VTB i Eurolidze. Idę tu na nos i personalia. -1,5/2,45 i 3,5/2.9 w STS.
A niespodzianki szukałbym na wyspach Kanaryjskich ; ) albo jakiś over ; )
Miałem też w planie overek w Maccabi,ale moneta wskazała na handicap,jak nie wejdzie a będzie over to wyrzucę monetę.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Canaria - panta ⛔⛔⛔ dobra polowka canarkow jak zwykle..no ale panta z 50 pkt pokrzyzowala typ
typ: 1/2 @ 6.5
Typ statystyczny. Bardzo czesto takie cos wpada. Gospodarze bardzo czesto wygrywają do polowy, Po przerwie brakuje sił i pomyslu i ulegają. Po takim kursie warto zagrac
 
N 301,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Ciekawie zapowiadają się dzisiejsze spotkania... ale do rzeczy.
Olympiakos Pireus-CSKA Moskwa, godz. 20:30
Grecy ostatnio w dołku i 4 przegrane mecze w Eurolidze z rzędu. Goście z kolei na odwrotnym biegunie z 5 wygranymi z rzędu. Jest to spotkanie jakich w przeszłości było wiele, i to nawet finale Final Four. Jednak w tym sezonie Olympiakos jest trochę słabszą drużyną i nie można ich zaliczać do faworytów w Final Four, ćwierćfinał Play-Off to max co osiągną w tym sezonie. Cska natomiast, dość pewnie plasują się na pozycjach 2-3 i poniżej tego raczej do końca fazy zasadniczej nie zejdą. Na pewno będą bardzo chcili wygrać to spotkanie, mają mocniekszy skład i szerszą ławkę. Kurs na nich jak najbardziej zachęca do gry. Drugi aspekt tego meczu na jaki chciałem zwrócić uwagę, to spora siła ofensywna Cska co za tym idzie sporo pkt w meczu. W tym sezonie mają wyższą średnią w meczach wyjazdowych niż u siebie - 170 wyjazd i 165 dom. W prawdzie na przeciw dzisija wyjdzie raczej drużyna underowa, ale jeżeli Olympiakos będzie chciał nawiązać walkę, będzie musiał grać na warunkach Cska, czyli szybko i skutecznie. To, że mecze wyjazdowe Cska obfitują w większą ilośc pkt niż te domowe, spowodowane jest wg mnie tym że w Moskwie rywale w penym momencie odpadają a Cska nie piłuje mocno wyniku. Natomiast w halach rywali narzucają swoje tempo gry i chciał, nie chciał rywale chcąc walczyć o zwycięstwo idą na wymianę ciosów i też rzucają sporo pkt.
Kurs na win gości bardzo ciekawy więc warty gry. Linia pkt jak na standardy Cska dość niska więc też zachęca do gry. Zatem moje propozycje:
Cska @1,7✅
Cska -2,5 @1,91✅
Over 156,5 @1,74✅
Over 158,5 @1,91✅
Over 159,5 @2,00✅
FC Barcelona-Real Madryt, godz. 21:00

Kolejne już El Clasico w sezonie. Barcelona ostanie dwa u siebie wygrała, jedno nie tak dawno w finale Pucharu Króla, a drugie w lidze ACB. Widać był w tym ostatnim meczu w Pucharze Króla olbrzymią wolę walki i zwycięstwa, fantastyczna druga połowa, w tym szczególnie 3 kwarta pozwoliły dogonić Real i przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść w dogrywce. Barcelona w Eurolidze w tym sezonie radzi sobie znacznie lepiej niż w zeszłym - bilans u siebie 8-3. Real natomiast ostatnio na wyjazdach prezentuje się średnio i gra w kratkę. 5 ostatnich meczów w delegacjach to 3 porażki, w tym kompromitacja w Podgoricy. W grze Barcelony dużą rolę odgrywa Thomas Heurtel, w trudnych chwilach często bierze grę na swoje barki i wjeżdża pod kosz bądź rzuca za trzy. Co do ilości pkt w meczu to w to raczej nie wchodzę, mecz na dwoje babka wróżyła. Może się powtórzyć ostatni mecz i walka po dogrywce, co za tym idzie over np. 170 pkt, albo mecz walki i obrony i under w okolicach np. 145 pkt.
Barcelona @1,8✅
Barcelona -2,5 @2,02✅
Thomas Huertel over 11,5 @1,9✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Barcelona
Real Madryt
Typ-Real wygra więcej jak 3.5pkt. ----
Kurs-2.4
Kolega powyżej ładnie opisał ten mecz,z tym że ja idę w drugą stronę i gram na Real z handicapem.
Barca ostatnie 6 meczy u siebie to same wygrane,czas na przerwanie tej passy,po za tym od kilku lat gospodarze n ie wygrali 3 meczy po kolei z Realem,w ich spotkaniach jest bardzo duży mix i każdy może wygrać nie ważne czy gra się u siebie czy na wyjezdzie.
25.11.18 ACB Barcelona Real Madryt 86 : 69
11.03.18 ACB Barcelona Real Madryt 94 : 72
23.02.18 EUR Barcelona Real Madryt 74 : 101
18.11.16 EUR Barcelona Real Madryt 63 : 102
06.11.16 ACB Barcelona Real Madryt 85 : 75
17.06.16 ACB Barcelona Real Madryt 70 : 90
15.06.16 ACB Barcelona Real Madryt 100 : 99
24.04.16 ACB Barcelona Real Madryt 86 : 91
17.03.16 EUR Barcelona Real Madryt 72 : 65
24.06.15 ACB Barcelona Real Madryt 85 : 90
02.04.15 EUR Barcelona Real Madryt 85 : 80
22.02.15 CUP Barcelona Real Madryt 71 : 77
Także powodzenia dla kolegi,ja próbuje pod prąd.

Napisz cos wiecej nastepnym razem bo w starciach takich rywali i innych mozna tak samo wypisac ostatnie 20spotkan i pokazac mix wynikow, pozdrawiam ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panathinaikos -8,5@1,84 lvbet
Koniczynki maja wrecz obowiazek to wygrac. Bardzo wazny mecz bo są na razie po za osemka ze stratą jednej wygranej. Ich nieobecnosc w osemce była by tam dramatem. Dzisiaj mecz na dziwnym terenie u Darussafaki. Najgorsza ekipa z tylko trzema wygranymi i bez szans na zmiane tego ostatniego miejsca. Panata wydaje sie, ze znalazła ostatnio dobry rytm w ofensywie. Duzym handicapem w strone Panaty wydaje mi sie matchup Douglas vs Calathes. Amerykanin jest trzecim strzelcem w eurolidze jednak zagra dzisiaj przeciwko jednemu z najlepszych obroncow na tej pozycji w Europie i do tego mega doswiadczonemu. Zawodnik Darussafaki wydaje sie, ze ostatnio nie jest w dobrej dyspozycji. Swoje staty nabił wczesniej i jakos ciagnął turecką ekipe i te porazki az tak zle nie wygladały jak obecnie. Nie wiem moze dzisiaj znowu wystrzeli ale ta jego forma cos podejrzanie słaba i do tego dzisiaj taka ekipa, ktora nie pomoze w przełamaniu. Wydaje mi sie, ze dzisiaj wygrana gosci zakręci sie w okolicach 10pkt. Margines błędów im sie skonczył i trzeba dzisiaj to wygrac beznerwowo.
Na sucho Zalgiris-7,5@1,65 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Real Madryt
Fenerbahce
Typ-2
Kurs-2.45
Real podejmuję dzisiaj lidera Euroligi i według buka są faworytem w tym spotkaniu,choć ja uważam wprost przeciwnie i większe szanse daję gościom a że kurs jest dobry to pogram w stronę Fenerbahce.Spotkania między nimi kończą się różnie,można powiedzieć że na przemian.
20.05.18 EUR Real Madryt Fenerbahce 85 : 80
02.03.18 EUR Real Madryt Fenerbahce 83 : 86
31.03.17 EUR Real Madryt Fenerbahce 61 : 56
19.04.16 EUR Real Madryt Fenerbahce 63 : 75
03.12.15 EUR Real Madryt Fenerbahce 80 : 73
Czyżby teraz czas na Fanerbahce? Stawiam że tak.

Dorzuc cos wiecej nastepnym razem(bo typ nie przejdzie)a na podstawie samych ostatnich wynikow to troche lipa, mozna z tego rownie dobrze kazdy wynik wywnioskowac. Tak samo pisywał kolega bodaj zwyciestwo1960 ????
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Real Madryt
Fenerbahce
Typ-2
Kurs-2.45
Real podejmuję dzisiaj lidera Euroligi i według buka są faworytem w tym spotkaniu,choć ja uważam wprost przeciwnie i większe szanse daję gościom a że kurs jest dobry to pogram w stronę Fenerbahce.Spotkania między nimi kończą się różnie,można powiedzieć że na przemian.
20.05.18 EUR Real Madryt Fenerbahce 85 : 80
02.03.18 EUR Real Madryt Fenerbahce 83 : 86
31.03.17 EUR Real Madryt Fenerbahce 61 : 56
19.04.16 EUR Real Madryt Fenerbahce 63 : 75
03.12.15 EUR Real Madryt Fenerbahce 80 : 73
Czyżby teraz czas na Fanerbahce? Stawiam że tak.
Tez od rana siedzi mi ten typ w glowie. I to nawet nie o statystyki chodzi, a o formę. W tym kursie na Fenerbache to duże value. A Real z mocna obrona ostatnio słabo sobie radzi. Na moje to wypadł im z rotacji Thompkins i kozakowanie się skończyło. Ja tez dziś w stronę Fenerbache. Może nawet jakiś delikatny hc.
Typ na pewno na minus. To co dziś gra Real to bajka. To ten Real najwyzszych lotów. Wow.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Mysle dzisaj nad zagraniem bayernu badz dodatnie hc, w canarii over za 3punkty z kebabami 16 to nie duzo a gran trafi 9 albo wiecej, real to jedna wielka zagadka jedynie w ich meczu jakis over przy niskim wyniku w 1 polowie jakies 157.5 byloby zjadliwe co myslicie?
Shved over 3.5 proby za 3 po 1.75 to jest fajne
 
N 301,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Chimki Moskwa - Real Madryt
Chimki + 10,5 @1,48 ⛔

Real na wyjazdach gra w kratkę, bilans 7-5 na kolana nie powala, a jak już zwyciężają to raczej kilkoma pkt. Ostatnie 5 spotkań to 3 porażki i 2 zwycięstwa, 4 pkt z Darussafaką i 8 pkt z Gran Canarią. Także szału nie ma. Kurs na wygraną Realu mizerny dlatego spróbuje ha w stronę gospodarzy z Moskwy. Chimki w tym sezonie jakoś rewelacyjnie się nie spisują - bilans u siebie 6/6 - ale po nich zbyt wiele nie można się spodziewać, wstydu w każdym bądź razie nikomu nie przynoszą, jak przegrywają we własnej hali to raczej po walce, w granicach kilku pkt.
Maccabi Tel Aviv - Anadolu Efes Stambuł
over 159,5 @1,61

Patrząc na ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami to proponowana przeze mnie linia nie została pokryta tylko raz, a linia przecież nie jest jakoś mocno wygórowana. Efes to dość mocno overowa drużyna która nakręca tempo meczu i narzuca swój styl gry. Wciąż walczą o utrzymanie 4 miejsce przed Play Off, co za tym idzie gra jest o utrzymanie przewagi własnego parkiety w ćwierćfinale. Maccabi ciągle ma szanse na awans do Play Off i na pewno mocno im będzie zależało na zwycięstwie u siebie, zresztą we własnej hali wygrali ostanie 5 meczów. Zapowiada sie ciekawe spotkanie z dużą ilością pkt
AKO: 2,35 Unibet
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Dobrze przemyslone z tym realem, ale ta druzyna zazwyczaj lekcewazy slabszych przeciwnikow do 1ht ale tam to pewnie nedzne +4.5 bedzie a to zaledwie dwie akcje 30 sekund gry, sprobuj moze tez over khimki do ht.
Sprawdzilem khimki w 1ej over 39.5 po 1.85 wysoko jakk na doga
 
N 301,8K

niewierny-janek

Użytkownik
znalazłem jeszcze coś takiego...
Real - Under 86,5 pkt @1,94 ⛔

Myślę, że linia jest dość wysoko jak na wyjazdowe spotkanie i tyle pkt nie wrzucą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom