>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Bayern - Olimpiakos
Typ: oli -1.5 pinnacle 2.05✅✅✅
Olimpiakos jest po 3 porazkach w eurolidze pod rząd: CSKA, panta wyjazd i Fene, dodatkowo przegrali ostatni mecz ligowy z panta. Kolejny mecz w eurolidze tj za 2 dni zagrają z Realem. Wiec o zwyciestwo bedzie trudno. dzis rywal idealny na przełamanie. Co prawda Bayern u siebie jest bardzo grozny, ale da sie ich ograc, potwierdziło to juz ostatnio CSKA. Zwłaszcza ze ostatnio w ich grze widac mała zadyszkę i skutecznosc za 3 mocno im spadla. Oli dzis na pewno swoją obrona utrudni im to zadanie. jak dla mnie idealny typna przełamanie dla Oli
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Bayern - Olimpiakos
Typ: oli -1.5 pinnacle 2.05
Olimpiakos jest po 3 porazkach w eurolidze pod rząd: CSKA, panta wyjazd i Fene, dodatkowo przegrali ostatni mecz ligowy z panta. Kolejny mecz w eurolidze tj za 2 dni zagrają z Realem. Wiec o zwyciestwo bedzie trudno. dzis rywal idealny na przełamanie. Co prawda Bayern u siebie jest bardzo grozny, ale da sie ich ograc, potwierdziło to juz ostatnio CSKA. Zwłaszcza ze ostatnio w ich grze widac mała zadyszkę i skutecznosc za 3 mocno im spadla. Oli dzis na pewno swoją obrona utrudni im to zadanie. jak dla mnie idealny typna przełamanie dla Oli
Ubiegłeś mnie ; ) ja i może w większy hc pójdę. Olympiakos, to conajmniej jedna klasa wyżej. Wiadomo jak to w sporcie,nie zawsze lepszy musi wygrać. Bayern przegrał z Anadolu u siebie i to dość sporo. Wygrali z Baskonia, ale to raczej Baskonia zagrała dramatycznie zwłaszcza w pierwszej kwarcie. Swoją droga już zmienili trenera. Olympiakos ma jeszcze Blatta ma ławce. Wydaje mi się że obrona będzie miała tu duże znaczenie, kolega wyżej napisał o skuteczności Bayernu z dystansu. Jeśli tak jest, będzie to miało ogromne znaczenie. Zresztą Olympiakos jak wygrywa, to z lekka nadwyżka punktów i liczy ze dziś tez tak będzie. Toupane ma nie zagrać po stronie Olympiakosu, ale czy to takie osłabienie? Szału nie robi. Fajnie w ostatnim meczu z PAO zagrał LeeDay, Mulitinov tez w miarę. Pod koszem Bayern raczej nie ma argumentów. A jeśli Timma zacznie celnie rzucać za 3, to o typ jestem spokojny. OLY -5,5 2.71 w fortunie, -3,5 2,23 ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Efes - Maccabi godz. 18.00
2(+5) / 2.06
Tak na szybko, bo za chwilę rozpoczęcie meczu. Zdaje sobie sprawę z dysproporcji jak jest pomiędzy tymi zespołami, jeżeli chodzi o wyniki w ostatnich spotkaniach - Efes z bardzo dobrym bilansem 5-2, Maccabi fatalne 1-6, w tym cztery porażki z rzędu w Eurolidze. No, ale Maccabi ma naprawdę spora siłę w kadrze i te lepsze wyniki muszą przyjść, nie ma siły, żeby przy takim potencjale grać ciągle poniżej swoich możliwości. Przyszedł nowy trener Sfairopoulos, oczywiście nie można oczekiwać że już od razu odmieni zespołu, za wcześniej pewnie, ale też może jakoś mentalnie będzie potrafił to wszystko poukładać. Tak jak wspominałem wcześniej, uważam że to są zawodnicy ze sporymi umiejętnościami i tutaj może była właśnie taka potrzeba, znaleźć szkoleniowca, który będzie potrafił do tych zawodników dotrzeć i przekonać, że jednak potrafią zagrać dobrą koszykówkę. Co do spraw kadrowych, to w ekipie gospodarzy bez Larkina pewnie jeszcze, a w drużynie Maccabi nie wiadoma przy występie Sessionsa, który ze względu na problemy osobiste poprosił o zwolnienie z kontraktu. Mam nadzieję, że Maccabi zagra w końcu na miarę potencjału jaki ma w kadrze, wtedy na pewno powalczą z turecką ekipą o korzystny wynik, może to &quot;trochę&quot; życzeniowy typ, ale spróbuję i kolejny raz zaufam Maccabi, może tym razem z lepszym rezultatem. (LVBet)
90-77⛔ po raz kolejny pudło
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Panowie jutro piękne Value na baskonie ale o meczu później lub jutro właśnie ????
Czemu value na Baskonię?
Dodatkowe pytanie - macie jakąś stronę, gdzie sprawdzacie kontuzje i inne absencje w Eurolidze?
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Też nie rozumiem.. Baskonia to obraz nędzy i rozpaczy, szczególnie na wyjazdach. Przegrywali w Mediolanie w ostatnich kilku sezonach, a byli dużo mocniejszą drużyną, a Milan słabszą. Tu wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo gospodarzy.
Barcelona owszem, forma bardzo dobra, ale wydaje mi się, że na gorącym terenie w Atenach polegną.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Teraz do meritum. Dziś idę w zwycięstwo Barcelony. Dlaczego? No właśnie, że Barcelona jest w mega dobrej formie. Zaczyna im się wszystko zatrybiać. Nawet drewniany Tomic, na prawdę może się podobać. Kuric rzuca jak szalony, z każdej pozycji, Pangos świetnie podaje, Huertel dochodzi do formy. Singelton na pewno będzie chciał się przypomnieć w hali PAO. Hanga również dobrze celuje, wjeżdża pod kosz jak dzik w las. Jaka Blazic daje punkty z ławki. Pesic na prawdę ma szeroka kadrę i komfort. Panathinaikos oglądałem 3 razy. Dwa razy z Olympiakosem, i ma wyjeździe z Efesem. Maja mega przestoje w swojej grze. Również u siebie w hali. I liczę ze Barcelona to wykorzysta. Calathes świetnie poda, ale rzucić to bida. Do tej pory ani Lasme, ani Langford jakoś mnie nie przekonali. Papapetrou coś tam rzuci, ale musi się wkręcić w drużynę. Sory za bełkot, ale pisze z telefonu. Wiec dziś liczę na niespodziankę według bukmacherów. -1,5 po 2,61 lub 3,5 po 3,25. Powodzenia i sory za nie dokładność ! Dużych wygranych!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Barca może i zatrybia ale dalej jest nieobliczalna. Mogą to dziś wygrać +10 i przegrać -10 i może tez być na styku. Zawsze tam były ciężkie przeprawy w Atenach nawet gdy Barca na papierze w 2011 była najlepsza a jednak w Atenach poleciała. Rozumowanie jednak dobre, Panata w niedzielę miala ciężki mecz z Pireusem.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
I mogę się pod tym podpisać i przyznaje racje. Tylko wydaje mi się, że Barcelona w takich przestojach w ostatnich meczach wychodziła obronna ręka. Zalgiris ich doszedł, ale w dogrywce zrobili swoje. A koszykówka, to taki sport że mogli się męczyć z Darussafaka, ale dziś zagrają i wygrają. „Analizę” pisałem tylko i wyłącznie na podstawie ostatnich meczów Barcelony i PAO. Może być tak, że ktoś zleci za faule, niesportowy czy cokolwiek i obraz meczu może się zmienić. Liczę, że dziś też zachowają spokój w odpowiednim momencie i pójdą po swoje. Seraphin, to jeszcze nie to ale jakoś nie widzę żeby go Gist przestawił ; ) Grecy fajnie jak wygrywają, jak już plecy to wkurwienie. Gorące temperamenty, które tez mogą być przewaga Barcelony. Dobra kończę. Powodzenia!
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Panta - barcelona
typ: Panta -4.5 @ 1.97 pinnacle✅✅✅

Barcelona imponujaca seria w Eurolidze 5 wygranych pod rzad. Ale prawda jest taka ze rywale z którymi grali to ogon euroligi. Dzis dostaja druzyne potencjalem bardzo podobna, a nawet troche lepsza, do tego dochodzi wlasny parkiet i h2h. Stawiam dzis na przełamanie barcelona, bo 6 wygranych pod rzad dla takiej druzyny to juz jest za wiele
Zagram tez jeszcze Milano -2 po 1.97✅✅✅ Milano dobra gra w tym sezonie, bo skład tez bardzo dobry, mocno wzmocnili sie i są tego efekty. jak widac Milano wygrywało juz nie z takimi tuzami. A baskonia przegrywała juz nie z takimi ogórkami. Ide dzis w mecze domowe ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Też nie rozumiem.. Baskonia to obraz nędzy i rozpaczy, szczególnie na wyjazdach. Przegrywali w Mediolanie w ostatnich kilku sezonach, a byli dużo mocniejszą drużyną, a Milan słabszą. Tu wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo gospodarzy.
Barcelona owszem, forma bardzo dobra, ale wydaje mi się, że na gorącym terenie w Atenach polegną.
No i minus. Pora na pauzę ; )
akurat dziś u mnie spory +, przynajmniej na Eurolidze. PAO i Armani w miarę luźno + handi na żalgiris. Jutro ciężki orzech do zgryzienia..
sam nie wiem jak ugryźć szlagier w Pireusie.. trzeba się z tym przespać
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Darussafaka - Anadolu Efes
Typ: Edes -5.5 @ 1.83 Pinnacle⛔⛔⛔⛔ pechowo mega
Dzis juz nie ma klarownych meczy, ale cos zagrac trzeba ???? O składach i formie nie ma sensu pisac, bo kazdy moze zobaczyc tabele i widzi ze oba zespoły są na przeciwleglych biegunach. Gospodarze to obecnie najgorszy zespół Euroligi. Dwa dni temu fene zlało ich 21 pkt. Goscie nie po to wzmacniali sie przed sezonem, zeby dzis przegrywac z takimi ogórkami. Na korzysc typu przemawia tez fakt, ze oba zespoly są z tego samego miasta, a wiec to nie jest zaden wyjazdowy mecz. Oba stadiony to 27 minut jazdy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
akurat dziś u mnie spory +, przynajmniej na Eurolidze. PAO i Armani w miarę luźno + handi na żalgiris. Jutro ciężki orzech do zgryzienia..
sam nie wiem jak ugryźć szlagier w Pireusie.. trzeba się z tym przespać
Chętnie bym coś napisał, ale nie chce żeby się ktoś sugerował, żeby nikt nie utopił ; ) ale jeśli miałbym coś grać, to w stronę Realu. Ich atak to jednak moc. Lull chyba nie gra? Ale tam ma kto go zastąpić ; )
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Nie chciałbym również dzisiaj wróżyć, ale prawdopodobnie uderzę w Fenerbache, Real oraz Bayern. Fenerbache jak dla mnie obroną załatwi sprawę w Tel Avivie. Tel Aviv mimo wzmocnień gra słabo, nie mają podjazdu pod Fenerbache żadnego. Co do Realu, Real ma na koncie dwie porażki z Olympiakosem z rzędu, nie sądzę by doznał trzeciej. W ostatnim meczu euroligi nie wystąpił Ayon ze względu na kontuzje pleców - dzisiaj prawdopodobnie zagra. Nie wystąpi Lull, ale jest Campazzo, który godnie go zastępuje i rzuca świetnie za 3. Real ma niesamowitą siłę ofensywną, skład praktycznie ten sam co rok temu - odszedł do NBA Doncic. Stawiam na Real. Ostatni mecz Gran Canaria - Bayern. Bayern jeśli chce się znaleźć w top 8 musi takie mecze wygrywać. Dla mnie jest solidniejszą drużyną. Gran Canaria mizeria w lidze hiszpańskiej, jakieś przebłyski w eurolidze, ale na solidny Bayern dla mnie to za mało. Do porażki z Olympiakosem Bayern radził sobie całkiem ok. Przegrał na wyjazdach w Barcelonie 10 pkt oraz na gorącym terenie tureckim minimalnie 4 punktami z Fenerbache. Czas na pierwsze zwycięstwo wyjazdowe.

ps. dobrym typem na Real powinno byc over 81 pkt, póki co w kazdym meczu wyjazdowym rzucali koło 90 pkt.
 
L 723

ladziu91

Użytkownik
Real Madryt z 3 brakami w składzie Sergio Llull, Gustavo Ayon oraz Ognen Kuzmic wypadają z gry.
Lepiej odpuscic ten mecz, albo cos w strone Olympiakosu?
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
ziomus7355 tylko Real nie grał z takimi mistrzami obrony ; ) nie twierdze, że nie rzuci 81pkt ; )
ladziu91 Kuzmic po kontuzji i tak mało grał. Lull strata, ale Campazzo zastąpi Sergio. Rotacja mniejsza. Przypuszczam ze Causer będzie „1”. Ayon zmienia Tavaresa, nie mega duże, ale spore osłabienie. Reyes pewnie go zastąpi. LeeDay pod koszem z Mulitinovem z Tavaresem raczej nie maja większych szans, z Reyesem bardziej. Tylko ze za Mulitinova wchodzi Vezenkov, a ten magikiem nie jest ; ) osłabienia ogólnie na pewno dają plusy Olympiakosowi, ale czy na tyle żeby wygrać z mega dobrym w ofensywie Realem? A bronić tez potrafią.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Maccabi - Fenerbahce godz. 20.05
1(+4) / 2.05▶
Scottie Wilbekin powyżej 14,5pkt / 1.83✅
Dalej, konsekwentnie i z uporem idę w stronę Maccabi, zdaje sobie sprawę, że Fener gra świetnie, funkcjonuje to bardzo dobrze, zresztą tak wielka persona jak Obradovic zawsze gwarantuje wysoki poziom. Ale ja nadal uważam, że Maccabi stać na zdecydowanie więcej niż do tej pory pokazują - nie mogą grać cały czas poniżej swoich możliwości, mając jednak naprawdę świetnych zawodników w kadrze. Jest nowy trener Sfairopoulos, z czasem pewnie dotrze ze swoją filozofią gry do tych zawodników - będą jeszcze wzmocnienia o które poprosił, te lepsze wyniki na pewno się pojawią. To jest za duża europejska marka - za długo już nic nie ugrali w Europie. żeby stracić kolejny sezon. Jako ciekawostkę można dodać że obecny trener Maccabi w poprzednim sezonie prowadząc Olympiakos, dwukrotnie ograł Fener - oczywiście nie można tego porównywać inny &quot;materiał&quot; i miejsce, ale może znów znajdzie jakiś pomysł na turecką ekipę właśnie. Co może pomóc bardziej Maccabi w przełamaniu niż dobry mecz z silnym rywalem, który może zbudować dobrą atmosferę i pomóc złapać większą pewność siebie, czego tak bardzo potrzebują, bo tam umiejętności są spore, tylko własnie takiego meczu brakuje gdzie uwierzą że jednak potrafią - może banał trochę, ale wierzę, że będą potrafili zagrać własnie taki mecz.
Spróbuję jeszcze ze zdobyczą punktową Wilbekina - jak na razie średnia 12,9pkt (53,6% / 2 i 34% / 3) przy około 27 minutach na parkiecie. Zaczął świetnie ten sezon, później przyszedł lekki uraz, krótka pauza i dwa dużo słabsze spotkania (Barca 2pkt i Real 5pkt) i te dwa ostatnie spotkania dające nadzieję, że to powoli wraca na właściwe tory - dostaje coraz więcej minut, znów sporo gry bierze na siebie, dużo też rzuca i jakby jeszcze &quot;tylko&quot; skuteczność była trochę lepsza, to te liczby byłyby naprawdę pokaźniejsze. Kolejna ciekawostka, w poprzednim sezonie w barwach Darussafaki, jeden z jego najlepszych meczów, to właśnie starcie z Fener (30pkt).
70-74
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom