>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Co sądzicie o under w spotkaniu Olympiakos - Real, warto się nad tym zastanowić chyba? W końcu dwie najlepsze ekipy jeżeli chodzi o defensywę - Real około 76pkt, Grecy około 78pkt średnio straconych na mecz. Blatt zawsze przywiązywał wagę do mocnej obrony w swoich drużynach, a powstrzymać Real w takiej formie, to przede wszystkim trzeba ograniczyć ich atak - najprostsze rozwiązanie w tym spotkaniu, ale czy będzie miało zastosowanie w praktyce?! Jeszcze pomysłem może być over punktowy Campazzo, skoro brak Llulla, ale nie wiem czy to wszystko nie jest zbyt proste?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Barcelona - Milano godz. 21.00
1 / 1.45
1(-5) / 1.73
Barca siódme miejsce z bilansem 5-3, Włosi piąta pozycja w tabeli i bilans 6-2. Może się mylę, ale z której strony nie spojrzę na ten mecz, wydaje się, że Barcelona powinna &quot;wziąć&quot; to spotkanie. Co prawda włoska ekipa prezentuje się naprawdę świetnie, widać to po wynikach, ale też przede wszystkim grze, jaką w tym sezonie prezentują. Ale przecież Barcelona to też ten zespół, który zdecydowanie poprawił swoją grę w tym sezonie - w lidze krajowej czołówka, w Eurolidze poza spotkaniem z Gran Canarią, nie można było chyba więcej ugrać. Goście bez Nedovica i Della Valle, co też może być już odczuwalne powoli - sporo jednak sił zostawili w starciu z Baskonią. Micov i James, te motory napędowe dobrej gry Mediolańczyków naprawdę sporo grają, nawet w lidze włoskiej ostatnio dostają dużo minut - może to zbyt duże uproszczenie, ale wydaje się, że jeżeli Barcelona znajdzie sposób na tych zawodników, rywale sporo stracą ze swojej jakości. Barcelona pod wodzą Pesica powinna z meczu na mecz prezentować się coraz lepiej, na pewno mają ku temu odpowiednie argumenty sportowe - ten sezon Euroligi nie może być już tak słaby jak poprzedni. Stawiam tutaj na drużynę która dla mnie, ma bardziej wyrównany to zestawienie kadrowe, większa liczba zawodników może wziąć odpowiedzialność za wynik i co też chyba bardzo istotne, przy urazach u rywali, szersza ławka z wartościowszymi zmiennikami też może zadecydować. (LVBet)
90-80✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wybaczcie ale mam trochę szalony czas i nie stać mnie obecnie na jakieś długie analizy
Panata+6,5@1,55 Fortuna
Ostatnio miałem coś o baskonie wrzucić bo akurat mam znajomego który się odezwał jakiś czas temu i siedzi we Włoszech, miała tam być jedna ważna nieobecnosx w Milano ale nic z tego nie wyszło(chociaż wyjściowe handi pokryli) dlatego po za tym, że był to jeden z ostatnich must win games chciałem się pakować w Baskonie. Dzisiaj już, po swojemu myślę, że jest spore Value w grze na Panate. Baskonia już chyba na dobre straciła kontakt do ósemki, raczej już strata 3-4 wygranych jest nie do odrobienia. Będą dziś grać pod duża presja i myślę, że Panata swoją metodyczna gra to wykorzysta i na pewno jak nie wygra to będzie to mecz ma styku. Też mają o co grać. Wiadomo pierwsza trójka jest nie do ruszenia ale wszystko po za tym do wzięcia.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Olympiakos - Buducnost u 154,5 1.9 Betsson
Starcie jednej z najgorszych ofensyw z absolutnie najgorszą. Nie chce mi się wierzyć, że nagle Olympiakos nauczy się rzucać. O Czarnogórcach nie ma co wspominać. Ostatnio 2 razy odpalili, ale u siebie. Olympiakos zawsze był lepszy w defensywie, bo brakowało talentu w ataku i to się nie zmienia. Nie wierzę, że ktoś tu pójdzie na wymianę ciosów i dodając do tego upośledzenie ofensywne większości drużyn Euroligowych stawiam na under.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Real win@1,68 fortuna
No.coz mecz na szczycie i obie ekipy lekko okaleczone. Real dalej bez Llula ale CSKA bez.Rodrigueza,ktory niby wchodzi z lawki.ale to.on w wielu meczach kreuje gre i stanowi niesamowite.wsparcie.dla.Decolo notujac najwiecej asyst w druzynie. Dla mnie jednak to.Real ma szerszy sklad zwlaszcza na pozycjach 1-2 i strata Llula moim zdaniemm odbije sie mniejsza czkawka niz Sergio .Oczywiscie Real ostatnio dwa razy w plecy ale dzisiaj bedzie.mobilizacja a wiemy co.oni.robia.w.takich momentach.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
CSKA -2,5 w fortunie po 2,29.
Ogólnie od małolata kibicuje Realowi i jeśli tylko jest szansa oglądam Real. Strata Lulla będzie bardziej odczuwalna. Campazzo nie ma tylu sił, żeby grać 40 minut. Prepelic, tez widzi sporo ale, to jednak nie „1”. Nigdzie nie potrafię doczytać o braku Rodrigueza. Real, może i ma szerszy skład i ławkę, ale ewidentnie są pod forma, z dystansu tak nie wpada jak powinno. Barcelona zagrała rewelacyjnie, nawet Tavares przy TOMICIU sobie nie pograł. Dla mnie CSKA to w ogóle faworyt do wygrania w tym roku euroligii. CSKA, ma młodego Kulagina na ławce i tez fajnie podaje i potrafi rzucić z dystansu. Idę w stronę cska, przynajmniej jak się nie uda, to nie będę bardzo zły ; )ogólnie typ opieram na formie, wiadomo może być i tak że Carrol, Fernandez będą mieli dzień i będzie wpadało za 3. CSKA tez się potknęlo tydzień temu. Mimo wszystko próbuje CSKA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ja z kolei jestem fanem CSKA od 8 lat i oglądam ich w każdym sezonie. W meczu raczej nic nie stawiam, ale na pewno nie postawiłbym większej sumy na Real, dlaczego?
1. Real nie jest w formie, ostatnio Barcelona ich zniszczyła w drugiej połowie, grają bez pomysłu w ataku na moje oko
2. Wypada Lull
3. Wcale nie jest tak, że Real ma szerszą kadrę niż CSKA, Ruskie mają również trzy składy na Euroligę.
4. CSKA wygrywa co drugi mecz na terenie Hiszpanii, a konkretnie w hali Realu, więc czują się tam dobrze.
5. CSKA lubi grać z drużynami ofensywnie nastawionymi, jeśli ktoś idzie z nimi na wymiany to jest na straconej pozycji.
6. Baaaardzo rzadko zdarza się, aby CSKA przegrywało dwa mecze z rzędu, szczególnie licząc Euroligę.
7. CSKA miało dłuższą przerwę od grania, co też jest zawsze jakimś lekkim handicapem.
Ogólnie chciałem grać over w tym meczu, ale zaspałem z linią i teraz jest 170,5. Według mnie ciut za dużo do grania, chociaż i tak pewnie zostanie pokryta. CSKA traci Rodrigeza, co działa bardzo na ich niekorzyść, ale reasumując dla mnie NO BET ZA WIĘKSZE pieniądze.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Maccabi - Bayern godz. 20.05
1 / 1.53
1(-3) / 1.73
Maccabi powyżej 82,5pkt / 1.89
Kolejny raz Maccabi, do znudzenia, ale wydaje się bardzo prawdopodobne, że mogą sobie poradzić z niemiecką ekipą. Dzisiaj dla Maccabi prawdziwy test czy ta drużyna idzie w dobrym kierunku, już z Fener pokazali że można mieć nadzieję na lepsze wyniki. Ale co po dobrej grze z Fenerbahce, jeżeli nie sięgną tutaj po pełną pulę, przy takim bilansie (1-8) po prostu muszą - jeżeli nie będą potrafili, to naprawdę nie wiem już co tej drużynie może pomóc jeszcze. Bayern pokazuje się z naprawdę dobrej strony, należy im się na pewno bardzo duże uznanie za dotychczasowe wyniki, ale czy to jest silniejsze zestawienie personalne od Maccabi, dla mnie nie, ale może też za bardzo wierzę w ten &quot;mityczny&quot; potencjał w kadrze Maccabi - zobaczymy jak to parkiet zweryfikuje. Zastanawiałem się jeszcze nad zdobyczą punktową O&#39;Bryanta, który po przyjściu nowego trenera, dostał też zdecydowanie większa odpowiedzialność w drużynie, która może też przynosić coraz lepszą grę dla drużyny, potencjał ten zawodnik na pewno ma na solidne punktowanie, co zresztą już pokazał w kilku spotkaniach. (LVBet)
95-71✅
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nie chcę się wymądrzać, ale mam nadzieję, że ktoś dzięki mnie nie stracił kasy, a może nawet zarobił.
CSKA ✅ Over ✅ Skurczybyki są maszynką do overów. // do kasacji ????
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Pewnie że atut własnego parkietu to dużo. Ale Fenerbache bardzo dobrze gra się w Barcelonie ; )Owszem Barcelona jest w formie, i wygrywaja a każda seria się kiedyś kończy. Myśle, że Obradovic ma już plan na ten mecz, jak zatrzymać Pangosa, Tomica, Singeltona i wchodzącego z ławki Huertela. Z tego co oglądam i analizuje, Fenerbache swietnie broni obwód, w ogóle obrona to numer jeden. Wiem Ameryki nie odkryłem, ale pomimo tej dobrej formy nie wierze że dadzą radę obronie Fenerbache. Zreszta Barcelonie źle się gra z drużynami które głównie opierają się na grze obronnej. Przepraszam za takie masło, maślane. Dla mnie kurs na Fenerbache to spore value. Moderator jak chce, niech usunie ; ) -2,5/2,29 w fortunie -4,5/2,8 over Fenerbache 79,5/2.2 wszystko w fortunie.✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 582K
Dyscyplina: Koszykowka Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie:Buducnost Podgorica - Fc Barcelona Lassa
Typ: 1
Kurs: 3,60✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:W tym pojedynku koszykarzy gospodarzy czeka bardzo trudne zadanie żeby powalczyc o zwycięstwo z takim zespołem jakim jest Barcelona Lassa.Jednak moim zdaniem wcale niestoją na sraconej pozycji i mogą sprawic niespodzianke wygrywając ten mecz.Jak byli w stanie na swoim parkiecie pokonac prawdziwego potentata i faworyta całej Euroligi CSKA Moskwa to czemu niemogą tego dokonac z słabszym rywale.Na początku rozgrywek grali bardzo słabo ,ale teraz już zapłacili frycowe za udział w tej ekskluzywnej lidze i na swoim pasrkiecie są bardzo grożni.Niby w tabeli zajmują dalekie bo 15 miejsce z 2 zwycięstwami i 8 poniesionymi porażkami , ale to o niczym jeszcze nieświadczy.Barcelona jest zdecydowanie wyżej w tabeli bo zajmuje teraz 7 miejsce z 6 zwycięstwami i przegrali 4 pojedynki.Jednak w ostatniej kolejce bardzo wysoko przegrali na swoim parkiecie z Fenerbahce 65-84.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie:Buducnost Podgorica - Fc Barcelona Lassa
Typ: 1
Kurs: 3,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:W tym pojedynku koszykarzy gospodarzy czeka bardzo trudne zadanie żeby powalczyc o zwycięstwo z takim zespołem jakim jest Barcelona Lassa.Jednak moim zdaniem wcale niestoją na sraconej pozycji i mogą sprawic niespodzianke wygrywając ten mecz.Jak byli w stanie na swoim parkiecie pokonac prawdziwego potentata i faworyta całej Euroligi CSKA Moskwa to czemu niemogą tego dokonac z słabszym rywale.Na początku rozgrywek grali bardzo słabo ,ale teraz już zapłacili frycowe za udział w tej ekskluzywnej lidze i na swoim pasrkiecie są bardzo grożni.Niby w tabeli zajmują dalekie bo 15 miejsce z 2 zwycięstwami i 8 poniesionymi porażkami , ale to o niczym jeszcze nieświadczy.Barcelona jest zdecydowanie wyżej w tabeli bo zajmuje teraz 7 miejsce z 6 zwycięstwami i przegrali 4 pojedynki.Jednak w ostatniej kolejce bardzo wysoko przegrali na swoim parkiecie z Fenerbahce 65-84.
Jak.mozna sie czepiac do.twoich &quot;analiz&quot; to.tutaj wybrales swietnie i rzadko.kiedy ktos.takie.kursidła tutaj lapie we wnyki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom