>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
pogryzionyprzezkomary 16

pogryzionyprzezkomary

Użytkownik
Kursy na Real do.zniesienia, jakos nie.wierze.w czwarta.porazke z.rzedu. To jakies nieREALne ????
dokladnie dokladnie a przegrywali nie z byle kim cska, olymipakos barcelona. dzis -3.5 wezme
Dyscyplina: Koszykowka Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie:Buducnost Podgorica - Fc Barcelona Lassa
Typ: 1
Kurs: 3,60✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:W tym pojedynku koszykarzy gospodarzy czeka bardzo trudne zadanie żeby powalczyc o zwycięstwo z takim zespołem jakim jest Barcelona Lassa.Jednak moim zdaniem wcale niestoją na sraconej pozycji i mogą sprawic niespodzianke wygrywając ten mecz.Jak byli w stanie na swoim parkiecie pokonac prawdziwego potentata i faworyta całej Euroligi CSKA Moskwa to czemu niemogą tego dokonac z słabszym rywale.Na początku rozgrywek grali bardzo słabo ,ale teraz już zapłacili frycowe za udział w tej ekskluzywnej lidze i na swoim pasrkiecie są bardzo grożni.Niby w tabeli zajmują dalekie bo 15 miejsce z 2 zwycięstwami i 8 poniesionymi porażkami , ale to o niczym jeszcze nieświadczy.Barcelona jest zdecydowanie wyżej w tabeli bo zajmuje teraz 7 miejsce z 6 zwycięstwami i przegrali 4 pojedynki.Jednak w ostatniej kolejce bardzo wysoko przegrali na swoim parkiecie z Fenerbahce 65-84.
Brawo za trafiony kurs, jednak w Twojej wypowiedzi jest wiecej ubierania swoich slow w ladne opakowanie. Tez jade po statystykach czasami. mimo tego troche ogladam i cos tam sie znam. Sama statystka jest ciezko to tez rzerabialem. Brawo i gratukuje bo swoimi postami potrafisz zwocic czyjas uwage na pewne spotkanie.
 
N 347,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Kursy na Real do.zniesienia, jakos nie.wierze.w czwarta.porazke z.rzedu. To jakies nieREALne ????
Ale rywal dzisiaj u siebie mocny ???? bilans 4-1 i 4 zwycięstwa na własnym parkiecie z rzędu, m.in. z Panata i Fener.
Zapowiada się ciekawe i myślę overowe spotkanie.
 
pogryzionyprzezkomary 16

pogryzionyprzezkomary

Użytkownik
Cska jesli bez oslabien tez powinna ogarnac cska + real wydaje sie byc dobra opcja. w meczu cska jeszcze overy jak nie przekrocza 80 do ht w co watpie. ewentualnie singlami real -3.5. cska+ over 164.5 laczony.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ktoś wie czy Llull już dzisiaj wraca do składu Realu na mecz w Stambule ?
Mnie strasznie kusi zagrać na Efes. Real ewidentnie pod forma, Efes przegrał mecz ligowy, ale tam nie gra cała rotacja. Bebouis w formie, trafia z każdej pozycji, Micic tez fajnie gra. Na pewno zmobilizują się ma Real podwójnie, wygrali już w Eurolidze z Fenerbache u siebie. Przegrali u siebie tylko z Zalgirisem. Rotacja mega mocna. Lull jeśli zagra, to duże wzmocnienie, jeśli będzie w pełnej formie. Nie wiemy ile minut dostanie. Pleis to nie jest jakiś wirtuoz, ale może powalczyć z Tavaresem, Dunston na obecna chwile bardzo dobra dyspozycja.over wystawiony dosyć wysoko. Pogram Efes z jakimś handicapem -1,5/2,29, -3,5/2.77 fortuna.
I myśle nad Fenerbache z PAO ; )
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja wchodze Fener bez dogrywki@2,45 totolotek
Panata nicnie gra taka.jest prawda. Z Baskonia dostali , tak samo w.tyłek od Chimek bez Shveda a Fener to.najlepiej ulozona i prowadzona organizacja od.kilku lat. Gdyby tutaj zamiast Stambułu grala jakas.ekipa ukierunkowana ofensywnie to.jeszcze bym.w Panate.poszedl ale przyjezdza druzyna gotowa ugotować kazdego.rywala.jego wlasna bronia. Nie ma takiej drugiej ekipy w Europie.co.tak potrafi.sie.dostosowac do.rywala i.zniszczyc.go na rozne sposoby. Wymiana ciosow-ok, twardy difens-ok, brudna gra-ok. Fener potrafi wygrac mecz.i.ofensywa i.defensywa. Ostatnio totalnie.spacyfikowali bedaca w.formie Barce tak wiec.odpowiedz nasuwa sie sama.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Uwazajcie na to Fenerbahce
Fenerbahce&#39;s Ahmet Duverioglu and Melih Mahmutoglu did not travel to Athens to face Panathinaikos.
Fenerbahce&#39;s Marko Guduric, who left a domestic game with injury over the weekend, has traveled with the team and his participation will be a game-time decision.
Fenerbahce&#39;s Tyler Ennis will be out until next month with a broken finger.
Osobiscie tez dalem na nich ale bez szalenstw ze stawka
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja wchodze Fener bez dogrywki@2,45 totolotek
Panata nicnie gra taka.jest prawda. Z Baskonia dostali , tak samo w.tyłek od Chimek bez Shveda a Fener to.najlepiej ulozona i prowadzona organizacja od.kilku lat. Gdyby tutaj zamiast Stambułu grala jakas.ekipa ukierunkowana ofensywnie to.jeszcze bym.w Panate.poszedl ale przyjezdza druzyna gotowa ugotować kazdego.rywala.jego wlasna bronia. Nie ma takiej drugiej ekipy w Europie.co.tak potrafi.sie.dostosowac do.rywala i.zniszczyc.go na rozne sposoby. Wymiana ciosow-ok, twardy difens-ok, brudna gra-ok. Fener potrafi wygrac mecz.i.ofensywa i.defensywa. Ostatnio totalnie.spacyfikowali bedaca w.formie Barce tak wiec.odpowiedz nasuwa sie sama.
Jedyne to ta atmosfera w Atenach. Tam jak pójdą za ciosem, to niszczą. Ale właśnie Fenerbache to drużyna która potrafi zapanować. Kolejna sprawa to oni są przyzwyczajeni do „piekła”. Wiec sam ten argument wykluczałem ; ) od rana tak myślałem o tym meczu i tez raczej pójdę w stronę Fenerbache. Maja magika na ławce, i zajebistych wyrobników. Sloukas wraca? Jeśli tak to tym bardziej. Na moje niezłe value te Fenerbache. Ktoś coś wie o jakiś osłabieniach?
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Real to jest jednak potęga. Wlaczyli szosty bieg i po prokach ????
Sam postawiłem na Real. Ta 4 kwarta to komedia. Efes miał przewage 14 pkt przed 4 kwartą. Moim zdaniem przegrali ten mecz celowo, czego ewidentnym przykładem była akcja na koniec meczu. 17 sekund do końca, a gość oddaje rzut z dupy bez przygotowania na 10 sekund przed końcem ledwo trafiając w obręcz. Co to miało na celu? Nie wiem. Smród i tyle.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Sam postawiłem na Real. Ta 4 kwarta to komedia. Efes miał przewage 14 pkt przed 4 kwartą. Moim zdaniem przegrali ten mecz celowo, czego ewidentnym przykładem była akcja na koniec meczu. 17 sekund do końca, a gość oddaje rzut z dupy bez przygotowania na 10 sekund przed końcem ledwo trafiając w obręcz. Co to miało na celu? Nie wiem. Smród i tyle.
Nie wiem w sumie.po.co.tutaj miala by byc ustawka. Efes mial.szanse wskoczyc na trzecie miejsce a.i tak.wiekszosc obstawiajacych zapewne w skali europy grała zdecydowanie na Real. To juz chyba tylko chodziło by o.samych zawodnikow,ich rodziny i.znajomych.
 
pukon 956,8K

pukon

Użytkownik
Może trochę poza aktualne rozgrywki, ale taka troszkę spóźniona ciekawostka - Lyon w dwóch najbliższych sezonach będzie uczestnikiem Euroligi - papiery podpisane jakoś pod koniec listopada. Tak więc, Tony Parker, właściciel Lyonu, dopiął swego ????
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykowka Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie:CSKA Moskwa - BC Chimki Moskwa handicap [0-14,5 ]
Typ: 2
Kurs: 1,80✅
Bukmacher :forBet
Analiza:W tym pojedynku zdecydowanym faworytem sa koszykarze gospodarzy CSKA Moskwa,ale moim zdaniem to zwycięstwo nieprzyjdzie im łatwo i niewygrają tego meczu wysoko_Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zesp
Analiza:W tym pojedynku zdecydowanym faworytem sa koszykarze gospodarzy CSKA Moskwa,ale moim zdaniem to zwycięstwo nieprzyjdzie im łatwo i niewygrają tego meczu wysoko_Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zesp[ołami przeważnie były wyrównane i CSKA niewygrywało większą różżnicą niż 13 punktów.Obecnie zajmują oni 3 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 9 zwycięstw,w tym 1 po dogrywce i przegrali 2 spotkania.W ostatniej kolejce przegrali po zaciętym pojedynku nas wyjeżdzie 76-73 z Baskonią.Ich rywale koszykarze BC Chimki Moskwa zajmują teraz 11 miejsce.Na ich wynik składają się 4 zwycięstwa i 7 meczy przegrali.W swoim ostatnim pojedynku przegrali 72-65 na wyjeżdzie z Bayernem.Myśle że uda się im nawiązac w miare wyrównaną walke w tym spotkaniu.
10/06/18 Fi
CSKA Moskwa-BC Chimki Moskwa 95-84
United League, Playoffs
27/04/18 1/4F
BC Chimki Moskwa- CSKA Moskwa 88-89
Euroliga, Playoffs
25/04/18 1/4F
BC Chimki Moskwa-CSKA Moskwa 79-73

Euroliga, Playoffs
19/04/18 1/4F
CSKA Moskwa - BC Chimki Moskwa 89-84
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom