>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
kiedy wy sie nauczycie ze euroliga to przedewszystkim domowe mecze. A przy tak rownych zespolach jeszcze, gracie wyjazd i liczycie na cud :p
do tego meczu Zalgiris na wyjezdzie raczej nie gral wg Twoich obserwacji, przegral z CSKA (po dogrywce)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Gran Canaria+5,5@1,63 Fortuna
Ekipa z.kanarow gra co.raz.lepiej. Wydawalo.sie, ze beda w tej eurolidze jedna z.dwoch najgorszych ekip a tutaj sie.dzwigneli i.widac duze.postepy w.ich grze. U siebie sa grozni dla kazdego a Baskonia jest jednak tak nieobliczalna druzyna i jednak slaba wzglednie na wyjazdach, ze zaufam gospodarzom. I jeszcze.do.tego.tak.gwoli statystyki to Gran Canaria wygrala conajmniej 8 ostatnich spotkan u siebie z Baskonią(dalej nie sprawdzalem).
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Fener jest niesamowite. Zatrzymac CSKA na 27 pkt w polowie meczu to jest kosmos.chyba trzeba byc.w jakims.allmanachu szukac tak niskiego wyniku rosyjskiej ekipy podczas polowy meczu. Ta druzyna za.jej wzorcowe.prowadzenie przez ostatnie lata jak nikt zasluguje kolejny raz na eurolige.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dobra,moze.zostane obsmarowany i zadnych analiz nie bedzie
Efes+10,5
Buducnost+10,5

Ako 2,95-podatek fortuna
Czasem trzeba na czuja. Oczywiscie Cska to.klasa wyzej od.Efesu.a.Fener powiedzmy.minimum dwie klasy jednak.obie ekipy.z.topu stoczyły.ze soba epicki mecz przedwczoraj, ktory był wart mozna powiedziec 4pkt doliczajac prestiz. Obie druzyny grałyna maksa i.nie było oszczedzania dlatego dzisiaj licze na lekkie pofolgowanie i fory dla słabszych rywali tym bardziej,.ze.efes i.podgorica tez graly.ze soba przedwczoraj i.tam mecz został rozstrzygniety wczesnie.Typ za 100zł.
 
pukon 944,1K

pukon

Użytkownik
Jak uważacie, dobrym pomysłem będzie spróbować coś w stronę Barcelony?
Dwie tak nieobliczalne drużyny, że ewentualna wygrana Barcelony, chyba nie będzie bardzo wielkim zaskoczeniem - oczywiście doceniam ostatnie wygrane w tych rozgrywkach Baskonii, po naprawdę fajnej grze, Barcelona z kolei ostatnio słabiej, ale czy to właśnie nie zadziała mobilizująco teraz, taka sportowa złość może pomóc. Nie widzę tej różnicy w potencjale obu drużyn, jak mogłyby wskazywać kursy - załóżmy że Singleton, Tomic czy Kuric, będą potrafili pokazać coś więcej, bo to nie są słabi zawodnicy i wydaje się, że Barca ma wtedy argumenty postawić się ekipie Baskonii - chociaż to tylko takie życzeniowe trochę.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Odpusc ten mecz. Ja sobie darowalem dawno granie meczow Barcy a Baskonie sobie darowalem 2 dni temu. Tutaj sie moze skonczyc po np. 90-70 w.kazda strone,istny totolotek. Ogolnie chyba dwie.najbardziej nieobliczalne ekipy co najmniej w eurolidze ale i.pewnie dalej.
 
pukon 944,1K

pukon

Użytkownik
Pewnie macie rację, te ostatnie wyniki wskazują tutaj jednoznacznego faworyta. Ale trochę korci, bo Baskonia już lepiej chyba nie zagra, pewnie utrzymają tą dobrą dyspozycję, a z drugiej strony Barca ma jeszcze duże pokłady pod zdecydowanie lepszą grę i wtedy na pewno nie będą stali na straconej pozycji, tylko czy będą potrafili akurat dzisiaj ogarnąć? Zobaczymy jak to parkiet zweryfikuje, oby chociaż z korzyścią dla dobrego widowiska ????
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Śmierdzi ten mecz w Podgoricy, tam może dzisiaj być jakieś jajo, niby Fener odskakuje a za chwile koło remisu jest. Co do Baskoni? Baskonia na swoim parkiecie jest w stanie wygrać z każdym.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Role Baskoni i Barcelony troszkę się ostatnio odwróciły. Baskonia zaczęła trochę słabiej, Barcelona lepiej. Na moje w obecnej sytuacji jest odwrotnie. Do tego Barcelona nie zbyt radzi sobie na obcym terenie. Tomic wrócił do dawnej drewnianej formy, Pangos trochę przygasł, ostatnio najlepszym zawodnikiem był Claver... w Barcelonie trochę rotacja kiepska. Seraphin nie gra, wchodzi Pustovoy nie ukrywajmy chłopak średnio sobie radzi. Jeśli już szedłbym w stronę Baskoni, forma idzie do gory, a u siebie są mocni.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
No i eurosyf, pokazał dzisiaj swoje oblicze, Baskonia forma zwyżkująca Barca forma w dół. Ostatni mecz Baskoni przegrany u siebie z Barceloną 29.01.17. 4 kwarta rzucone 28 Barcy - niewiarygodne, gdzie w pierwszej 19 w drugiej 23 w trzeciej 7.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Fener jest niesamowite. Zatrzymac CSKA na 27 pkt w polowie meczu to jest kosmos.chyba trzeba byc.w jakims.allmanachu szukac tak niskiego wyniku rosyjskiej ekipy podczas polowy meczu. Ta druzyna za.jej wzorcowe.prowadzenie przez ostatnie lata jak nikt zasluguje kolejny raz na eurolige.
Powiem szczerze, że było to troche wyzwanie - ale wiedziałem , że nie trzeba aż Almanachu - a pamięć mnie nie zawiodła ????
5 lat temu Panata pozwoliła im na 24 pkt w połowie ????
https://www.flashscore.pl/mecz/IsntnkhJ/#szczegoly-meczu
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No i eurosyf, pokazał dzisiaj swoje oblicze, Baskonia forma zwyżkująca Barca forma w dół. Ostatni mecz Baskoni przegrany u siebie z Barceloną 29.01.17. 4 kwarta rzucone 28 Barcy - niewiarygodne, gdzie w pierwszej 19 w drugiej 23 w trzeciej 7.
A tam Eurosyf, ja na Barcelonie zarobiłem, choć już spisywałem ten zakład na starty. Trzeba zauważyć jedną prawidłowość, Barcelona na czwartą kwartę wychodzi jak walec i wystarczy sobie na livescorze posprawdzać. Barca się rozkręciła, Baskom się w dupach zagotowało i wynik jest jaki jest.
Co do dzisiejszych spotkań. Ja idę po najmniejszej linii oporu i gram Chimki i Real @ 1.75. Turasy na wyjeździe nie wygrały meczu. A Real jak to Real, liczę na przejechanie walcem Bayernu który rzutem na taśmę wygrał ze słabym obecnie Milanem, który ostatni mecz wygrał równo miesiąc temu i jest na 5-meczowym losing streaku. Ktoś pewnie jeszcze sobie by dodał Panatę, ale ja tę drużynę mam na czarnej liście, bo na przestrzeni lat tyle ile mnie wydymali to się w głowie nie mieści.
Chimki + Real @ 1.75 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Real wydaje się być dobrym typem mimo, iż bez Reyesa. Booker i Hobbs prawdopodobnie nie zagrają. Reszta zdolna do gry ???? Dla mnie dziś dobrym betem jest Żalgiris, ambitne chłopaki wywalczą swoje z leniwym Maccabi (zespół bez obrony, jaj i zacięcia).
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
No i eurosyf, pokazał dzisiaj swoje oblicze, Baskonia forma zwyżkująca Barca forma w dół. Ostatni mecz Baskoni przegrany u siebie z Barceloną 29.01.17. 4 kwarta rzucone 28 Barcy - niewiarygodne, gdzie w pierwszej 19 w drugiej 23 w trzeciej 7.
To są suche statystyki, bez znaczenia. Barcelona wczoraj to był łatwy pieniądz ;)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chimki Moskwa - Saski Baskonia
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela Euroligi na początek:

Nieco lepszy bilans mają goście i tutaj zgadzam się z tymi kursami, że minimalnym faworytem jest Baskonia. Też tak uważam, że na ten moment są trochę lepszym zespołem. Chimki u siebie mają bilans 4 zwycięstw i 3 porażek, natomiast Baskonia na wyjazdach ma na koncie 3 zwycięstwa i 5 porażek. U gospodarzy nie zagra Shved i Gill i to są bardzo poważne straty. Są to czołowi gracze tego zespołu i bez nich Chimki dużo tracą. Owszem radzą sobie bez tych graczy już od dłuższego czasu ale widać, że bardzo tych zawodników brakuje. Baskonia dzisiaj bez Grangera. Mimo dalekiej podróży idę w tym spotkaniu w stronę gości. Baskonia w ostatnim meczu ligowym na wyjeździe z Malagą zagrała naprawdę świetny mecz wygrywając 81-64 i myślę, że utrzymają tę formę. Jeżeli chodzi o grę defensywną to dla mnie lepiej w niej spisują się goście tego spotkania a myślę, że własnie gra defensywna będzie kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Chimki w swoich meczach domowych ostatnio się mocno męczą i nawet zdarzyła im się wpadka w meczu w rozgrywkach VTB Promo u siebie z Niżnyj Nowogród przegrywając 80-93, gdzie byli zdecydowanym faworytem i z tym przeciwnikiem w optymalnej formie nie powinni mieć problemów. Próbuję tutaj na hiszpański zespół, bo dla mnie jest to nieco lepsza drużyna na chwilę obecną.
✅ 77-85
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej. Baskonia jeśli chce grać w finałach, to takie mecze musi wygrywać. W końcu na ich terenie odbędzie się finał ; ) granger to osłabienie, ale Huertas wraca do dobrej formy, to samo Vildoza. Porier tez z meczu na mecz wyglada coraz lepiej. Warto przypomnieć ze w meczu z Unicaja nie grał Shengelia, (w końcu swietnie) zastapił go Voitghman. Khimki dodały środkowego Mickey, solidny i mocny pod koszem. W ekipie Khimek godnie zastępuje Shveda Bost, ale samemu to ciężko uciągnąć grę na takim poziomie. Ja osobiście gram over punktowy na Baskonie 81,5 po 2,2 w STS.
Olympiakos tez powinien trochę punktów narzucać. Do tego Blatt wraca na „stare śmieci”. Darussafaka ogólnie zmieniła system i trenera i w tym sezonie bardziej overowo grają.
A na koniec będę szukał niespodzianki w Barcelonie. Nie patrzyłem dokładnie na kursy, ale Efes na moje to spore value.

Dziś tylko jeden plus. Efes powtórka z rozrywki z meczu z Realem. Oni mogą sobie grać z Milanem, Maccabi, Darussafaka. Niestety. Mam nadzieje ze nikt mnie nie posłuchał! Odwdzięczę się jutro jakimś dobrym typem ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
A tam Eurosyf, ja na Barcelonie zarobiłem, choć już spisywałem ten zakład na starty. Trzeba zauważyć jedną prawidłowość, Barcelona na czwartą kwartę wychodzi jak walec i wystarczy sobie na livescorze posprawdzać. Barca się rozkręciła, Baskom się w dupach zagotowało i wynik jest jaki jest.
Potwierdziło się znów to co pisałem tydzień temu i znów na Barcelonie zarobiłem. Najpierw +7 na live pograne, potem +5.5, później na wygraną 3.15 i 2.63. Wiem, że po fakcie mało kogo interesuje co stawiałem, ale tylko kolejny raz zwracam uwagę na te zabójcze czwarte kwarty lub drugie połowy meczów. Tu nie ma to tamto, wychodzą i jadą jak z taczką gnoju. Początek grają sobie spokojnie, ale gdy robi się niebezpiecznie, załączają funkcję &quot;walec&quot; i różnica klas zawodników wystarcza. No pięknie dziś pojechali tę drugą połowę. Dziękuję FCB.
Także chyba na przyszłość oczywistością jest, że przegrywająca u siebie Barcelona do HT to pora na ładowanie siana na nich i na handicapy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom