>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panata+5,5@1,9 fortuna
Kolejna odslona swietej wojny jutro przed nami i pojde tutaj w strone gosci. Na papierze Panata jest przeciez ciut mocniejsza niz Olympiakos. Kursy sa spowodowane chyba jeszcze lekką nieufnoscia do koniczynek oraz ich slaba gra na wyjazdach w eurolidze. Po zmianie trenera jednak cos drgnelo i ostatnie 3 mecze zagrali na miare swojego potencjału. Wiemy ile w takivh meczach odgrywa swoj parkiet jednak Olympiakos jest tutaj dla mnie przeszacowany bo akurat ich wyniki sa lepsze niz gra. Jak twarde i bliskie sa mecze tych dwoch ekip to kazdy wie, granie na Pireus po tak nedznych kursach jest chore wiec dorzucam cos na Panate.
Dodatkowo myślę, o jakimś handi na Barce bo jednak takie mecze jak ten z Kebabami muszą wygrywać pewnie. Trzeba trzymać to miejsce w ósemce a jednak Darussafaka to najsłabsza obok Podgoricy ekipa w Eurolidze. 10 pkt to powinien być najniższy wymiar kary.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Zgadzam się! Kursy na Olympiakos są dramatycznie niskie. Tak na prawdę największa gwiazda Olympiakosu to chyba jest Blatt. Panathnaikos gra pod wodza nowego trenera rewelacyjnie, szybko i skutecznie. Ogólnie jeszcze nie wiem co zagram, ale w stronę PAO grać to spore value!
 
C 247

corner91

Użytkownik
Zalgiris Kaunas - CSKA Moskwa
Typ: Zalgiris Kaunas Wygra
Ako: 2.80
Buk: LVbet
Taki lekki typ z mojej strony. Wiadomo nie od dziś iż obie ekipy są dobrze rozpoznowalnymi ekipami w koszykówce jednak wystawianie takich kursów to dla mnie spore Value. Spogladając na tabele oraz bezpośrednie spotkania to właśnie Litwinom bardziej zależy na zwycięstwie. Dla mnie wystawianie takich kursów przez bukmacherów to dla mnie gra pod publiczkę.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Zalgiris Kaunas - CSKA Moskwa
Typ: Zalgiris Kaunas Wygra
Ako: 2.80
Buk: LVbet
Taki lekki typ z mojej strony. Wiadomo nie od dziś iż obie ekipy są dobrze rozpoznowalnymi ekipami w koszykówce jednak wystawianie takich kursów to dla mnie spore Value. Spogladając na tabele oraz bezpośrednie spotkania to właśnie Litwinom bardziej zależy na zwycięstwie. Dla mnie wystawianie takich kursów przez bukmacherów to dla mnie gra pod publiczkę.
W Zalgirisie jeden kluczowy zawodnik (Westermann) wypadł na miesiąc, a występ trzech kolejnych (Westermann, Jankunas, Kavaliauskas) stoi pod znakiem zapytania. Stąd taki kurs.
 
N 339,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Fenerbahce - Baskonia godz. 18:45
Fenerbahce -7,5 @1,73 Unibet

Jak już wcześniej było pisane Shengelia wypadł na dłużej ze składu Baskonii a to ich ważny gracz. Fenerbahce nie zwykło przegrywać u siebie meczów w Eurolidze. Kurs na ich zwycięstwo nie za ciekawy dlatego podbudowuje go handicapem. Baskonia przegrała by ten mecz i z Gruzinem w składzie a już bez niego Turcy mają sporą przewagę pod koszem, nie wiedzę tutaj opcji innej niż pewne zwycięstwo Fenerbahce. H2H, forma w ostatnich meczach oraz różnica klas na to wskazuje. Spodziewam się zwycięstwa w granicach 10-14 pkt. 96-87 ✅✅✅
Żalgiris Kowno - Cska Moskwa godz. 19:00
over 164,5 @1,76
over Cska 85,5 @1,83

Niby value na Żalgiris, ale z drugiej strony mogą wystąpić w okrojonym składzie. Nie zdziwi mnie wcale zwycięstwo Litwinów bo Cska ostatnio trochę słabsze i sam się na nich przejechałem w meczu w Atenach. Z drugiej strony Cska też może wygrać ale na nich kurs raczej słaby i nie podbijał bym tego HC bo mogą wygrać tylko 2-3 pkt. Dla mnie pewny w tym meczu jest over pkt oraz over samego Cska. Jeśli Gospodarze chcą się postawić i wygrać to muszą iść na wymianę ciosów z Cska, a wiemy że Cska gra szybko i skutecznie i to mocno overowa drużyna - z średnią pkt na mecze 87,6 pkt oraz średnią w meczach wyjazdowych 88,3. Średnia pkt w meczach Cska w Eurolidze to prawie 170 pkt (169,7) a Żalgirisu wcale nie wiele niższa bo 159 pkt na mecz.
Edit: 79-84 zabrakło 2 pkt Cska... :/ ⛔⛔⛔
 
N 339,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Olympiakos - Panathinaikos godz. 20:00
połowa/pełne spotkanie: 1/2 @8,00 ⛔⛔⛔
połowa/pełne spotkanie: 2/1 @6,75 ⛔⛔⛔

Grecki klasyk. Cholernie ciężki mecz do wytypowania, jak dla mnie mecz na dwoje babka wróżyła. W takich meczach głownie zwyciężają gospodarze, ale kurs na Olymiakos dość marny a iść w HC to zabójstwo. Panata niby po zmianie trenera trochę lepiej ale w Eurolidze pod jego wodzą zagrali dopiero jeden mecz, poza tym na wyjeździe słaby bilans 1/5. Gospodarze u siebie 5/2 więc całkiem spoko ale tak jak pisałem wysoko raczej nie wygrają. Spodziewam się wygranej którejś z drużyn po walce, dlatego wziąłem pod lupę trochę niekonwencjonalne typy. Liczę na to, że mecz będzie na &quot;styku&quot; i do przerwy będzie prowadził jeden zespół a drugi odrodzi się w 3 i 4 kwarcie i wygra mecz. Biorę od razu oba tego typu warianty. Zobaczymy kto lepiej wejdzie w ten mecz.
 
M 1

mafiozo235

Użytkownik
bardzo mądra ta gra na ogóry z Panaty, 25 punktów w pierwszej połowie, nie wiem sam czy to jest bardziej śmieszne czy żałosne, a za 3 mają na 15 prób 2 trafione, za 2 30%, po prostu istna tragikomedia, Start Lublin by miał szanse z nimi wygrać serio.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Real+Fener(bez ot)@1,84 fortuna
Po najmniejszej linii oporu. Nie wierze, ze Chimki sie postawia najlepszej ekipie poki co. Bez Shveda nie prezentuja sie zle, wygrywaja z ekipami swojego pokroju jednak tutaj przychodzi.zderzenie.ze scianą. Fener niby zagralo w niedziele przegrana dogrywke w lidze.alegrali.drugim.garniturem.Real tez powinien ogarnac kanarię, pomimo.wzglednie słabej dyspozycji. W niedziele przegrali.z.Estudiantes ale nie ma sie co sugerowac tym meczem. Real to chyba troche odpuścił swojej satelickiej druzynie, ktora potrzebowala wygranej jak tlenu. Gran Canaria pomimo wyniku miała do pewnego czasu ciezki mecz z Fuenlabrada. Powinni sie skupic maksymalnie na lidze gdzie jest blizej do spadku niz do.osemki. Nie widze opcji zeby hegemoni tego nie wzieli.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Cisza w temacie,typy kolegi powyżej jak najbardziej do grania,aczkolwiek ja próbuje trochę inaczej.
Chimki + Oly-w obu maczech undery,odpowiednio 156.5 i 162.5.
Kursy po 1.7
Według mojej analizy opartej na statystykach,nie wydaje mi się żeby były wysokie wyniki.
Przytaczać statów nie będę bo każdy może sobie sprawdzić.
Ważne że ziarenko zostało zasiane,oby tylko coś z tego wyszło.
Powodzenia.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja jakoś szczerze nie widzę najmniejszych szans Khimek z Fenerbache. Fenerbache w weekend fakt przegrało z fatalnym Banvitem po dogrywce, ale wątpię żeby zdarzył się tak drugi żałosny mecz pod rząd. Pierwszy skład tam też nie grał. Brakowało Vesseleyego, Kalinicia i Guduricia. Wiadomo Fenerbache to obrona przede wszystkim, a Khimki nie bronią jakoś wybitnie, do tego tam to chyba chemii w drużynie brakuje. Pogram nawet chyba -8,5 po 2.8 w fortunie. Dodam, że oglądałem Khimki ostatnio, to tam raczej gorzej z forma niż zakładali. Crocker na początku fajnie rzucał, teraz średnio. Bost strasznie szybko łapie faule, i może szybko usiąść. Mickey wyglada dobrze pod koszem, ciężko w sumie oceniać bo to może być gorszy dzień. Ja wierze w moc Fenerbache i ich obrony. Obradovic na ławce to tez plus.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Cisza w temacie,typy kolegi powyżej jak najbardziej do grania,aczkolwiek ja próbuje trochę inaczej.
Chimki + Oly-w obu maczech undery,odpowiednio 156.5 i 162.5.
Kursy po 1.7
Według mojej analizy opartej na statystykach,nie wydaje mi się żeby były wysokie wyniki.
Przytaczać statów nie będę bo każdy może sobie sprawdzić.
Ważne że ziarenko zostało zasiane,oby tylko coś z tego wyszło.
Powodzenia.
Undery weszły,a w tych meczach dogrywki.
Ciekawe,a tak wogóle to dzisiaj nie był dzień dla faworytów.
 
P 184

proosty

Użytkownik
Panowie, co myślicie o Barcelonie dzisiaj? ktoś mógłby sie wypowiedzieć dlaczego kursy od wczoraj tak skoczyły? Byłbym mega wdzięczny !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pukon 944,9K

pukon

Użytkownik
Milan bez Nedovica i Tarczewskiego, ale może zadebiutować już Omic, Barcelona w optymalnym zestawieniu. Dla mnie, bardzo ciężko cokolwiek tutaj wytypować, bo te zespoły potrafią zaskoczyć, że żaden wynik pewnie nie zdziwi jakoś mocno. Barcelona na pewno trochę lepsza forma ostatnio, to i pełne zestawienie kadrowe, może zachęcać do zagrania w ich stronę.
 
P 184

proosty

Użytkownik
a te info o braku Nedovica pewne? bo Tarczewski ma nie grać fakt ???? ale nigdzie nie zlalazłem info o Omicu :O btw dzięki za informacje i komentarz!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom