>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
P 184

proosty

Użytkownik
idzie ktoś dzisiaj w CHIMKI ? radzą sobie panowie bez Shveda, Gill wrócił, wiadomo Efes też w tym roku fajna paka ale to Euroliga a kurs +3 na CHIMKI to nie za dużo ? do tego tak jak wyżej myślę, że po 2 porażkach dzisiaj Fene wygra ale czy oni rozjadą dobrze grający Zalgiris na wyjazdach to nie wiem, nie znam się ????
edit . co do Zalgirisu to dobrze widzę, że dzisiaj w pełnym składzie?
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Cisza w temacie więc ja coś tam skrobnę,to takie moje luzne przemyślenia jak ja to dzisiaj widzę,a więc tak.
Cska-over 167,5 kurs-1,85
Baskonia-H-11,5 na Basków,kurs-1,9
Bayern-over 166,5 kurs-1,7
Barca H-5,5 na Barce kurs-1,8
To takie typki,myślę że Baskonia wygra z handi bez problemu,po 2 porażkach wygrają dosc pewnie.
I Bayern myślę że dzisiaj dostanie od Milano. Argumentów nie posiadam,są to typy na czuja i operte trochę na statystyce.
Powyższe typy grajcie ale na własne ryzyko.
Niech moc będzie z Wami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Cisza w temacie więc ja coś tam skrobnę,to takie moje luzne przemyślenia jak ja to dzisiaj widzę,a więc tak.
Cska-over 167,5 kurs-1,85+
Baskonia-H-11,5 na Basków,kurs-1,9+
Bayern-over 166,5 kurs-1,7+
Barca H-5,5 na Barce kurs-1,8+
To takie typki,myślę że Baskonia wygra z handi bez problemu,po 2 porażkach wygrają dosc pewnie.
I Bayern myślę że dzisiaj dostanie od Milano. Argumentów nie posiadam,są to typy na czuja i operte trochę na statystyce.
Powyższe typy grajcie ale na własne ryzyko.
Niech moc będzie z Wami.
Mam nadzieje że może ktoś skorzystał,ako ponad 10,ja to zagrałem i dzień zaliczony na plus.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam typerów,zwłaszcza Moderatora Pukona.
Na dzisiaj mam taki nietypowy typ,ale do sedna.
Maccabi -Barcelona
Typ- Maccabi wygra 2 kw.
Kurs-1.8
Buk-Totomix

Prześledziłem ostatnie mecze Maccabi u siebie i zauważyłem pewną prawidłowość,chodzi mi o 2 kwarty.
Ostatnimy czasy wszystkie 2 kw wygrywają a nawet w meczach przegranych u siebie z Baskonią i wcześniej z Fenerbahce,to 2 kw.wygrywali,może to przypadek,ale ja w to wchodzę,myślę że coś jest na rzeczy że im te kwarty wychodzą.
Pomijając fakt że są lekkim faworytem i powinni to ogarnąć,ja gram tylko 2 kwartę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad CSKA i konkretna wygrana. Bayern nie błyszczy na wyjazdach, a u siebie nie wiele brakło a Milan, tzn James by ich dogonił. Tylko jedno „ale” coś nie tak w drużynie CSKA, albo maja gorsza formę. Tak w zasadzie, to bayern przed porażka z James’em uratował dystans, im tam wszystko wpadało przynajmniej do 4 kwarty ; ) wątpię aby drugi taki mecz się im trafił, a o walkę pod koszem będzie ciężej nizeli z Milanem. -15,5 fortuna 2,54
Ależ dali ciała, szkoda ze dopiero w ostatniej kwarcie się obudzili : (
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
I jeszcze jeden typ z Euroligi.
Cska-Bayern
Typ-168,5
Kurs-1,85
Popatrzyłem trochę w statystyki,policzyłem,podzieliłem i wyszło mi że będzie gdzieś 160-163 pkt w tym meczu.
Cska rzuca u siebie średnio 85 pkt a Bayern na wyjeździe 77,a tracą odpowiednio 78 i 83.
Także nie wychodzi mi tu wynik na ok 170 pkt,myślę że warto ten typ rozważyć.
A tak w ogóle to co się stało z typerami od kosza????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 8,9K

trema11

Użytkownik
I jeszcze jeden typ z Euroligi.
Cska-Bayern
Typ-168,5
Kurs-1,85
Popatrzyłem trochę w statystyki,policzyłem,podzieliłem i wyszło mi że będzie gdzieś 160-163 pkt w tym meczu.
Cska rzuca u siebie średnio 85 pkt a Bayern na wyjezdzie 77,a tracą odpowiednio 78 i 83.
Także nie wychodzi mi tu wynik na ok 170 pkt,myślę że warto ten typ rozważyć.Kolega Pukon to by wam powiedział czy to dobry typ.
A tak wogóle to co się stało z typerami od kosza????
To już na pogrzebie bezdomnego jest więcej ludzi,licząc z obsługą.
77-70+++
Czułem że to wejdzie ale 21 pkt zapasu,no to już nie myślałem.
Ważne że dzisiaj 2 typ na zielono.
Aha,a gdzie reputki?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam typerów,zwłaszcza Moderatora Pukona.
Na dzisiaj mam taki nietypowy typ,ale do sedna.
Maccabi -Barcelona
Typ- Maccabi wygra 2 kw.
Kurs-1.8+++
Buk-Totomix

Prześledziłem ostatnie mecze Maccabi u siebie i zauważyłem pewną prawidłowość,chodzi mi o 2 kwarty.
Ostatnimy czasy wszystkie 2 kw wygrywają a nawet w meczach przegranych u siebie z Baskonią i wcześniej z Fenerbahce,to 2 kw.wygrywali,może to przypadek,ale ja w to wchodzę,myślę że coś jest na rzeczy że im te kwarty wychodzą.
Pomijając fakt że są lekkim faworytem i powinni to ogarnąć,ja gram tylko 2 kwartę.
34-15
Tu nie ma co komentować,sami zobaczcie.

I dawać mi tu reputki,hahahahahaaaaaa
Żartowałem,fuks i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Żalgiris do gry dzisiaj?
Tak,myślę że do gry.......oczywiście że przegrają.
Żalgiris-Panathinaikos
Typ-2
Kurs-2,35
Gram na gości z tego powodu,gdyż uważam że gospodarze po 4 porażkach z rzędu dali sobie spokój z myślą o awansie,a Panata takowe szanse posiada,tym bardziej że dzisiaj grają ze sobą 2 drużyny które są przed nimi.
Wiem że grecy na wyjezdzie tylko 1 wygrana i 7 porażek,ale gospodarze też u siebie nie błyszczą 3-8 i to jest 15 wynik,czyli szału nie ma.
Mecz powinien być na styku,ale motywacja większa powinna być po stronie gosci.
A że kurs całkiem spory to ja tak gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
To idę za ciosem i zapodam następny typ.
Baskonia-Milano
Typ-2
Kurs-3
Milano ma dużą szanse na wygranie tego jakże ważnego meczu dla obu drużyn,bezpieczniej było by zagrać jakieś handi na gości,ale ja idę jak Huszcza po bandzie i gram czystą 2.
W drużynie Baskonii zabraknie dzisiaj 2 graczy,Shengelia T I Granger J.
Szczególnie brak tego pierwszego będzie odczuwalny,gdyż jest to czołowy strzelec gospodarzy.
Spodziewam się otwartego meczu z dużą ilością pkt.
Reputki dawać odrazu,bo potem jakby nie weszło to już nikt nie da.
 
P 184

proosty

Użytkownik
Tak,myślę że do gry.......oczywiście że przegrają.
Żalgiris-Panathinaikos
Typ-2
Kurs-2,35
Gram na gości z tego powodu,gdyż uważam że gospodarze po 4 porażkach z rzędu dali sobie spokój z myślą o awansie,a Panata takowe szanse posiada,tym bardziej że dzisiaj grają ze sobą 2 drużyny które są przed nimi.
Wiem że grecy na wyjezdzie tylko 1 wygrana i 7 porażek,ale gospodarze też u siebie nie błyszczą 3-8 i to jest 15 wynik,czyli szału nie ma.
Mecz powinien być na styku,ale motywacja większa powinna być po stronie gosci.
A że kurs całkiem spory to ja tak gram.
nie chce sie czepiać bo sam myslę o Panacie, lepiej grają pod wodza nowego trenera ale... kurde
19 kolejka jeszcze 15 do rozegrania, dzielą ich tam od ósemki 2 czy 3 wygrane i oni już odpuścili i nie myślą o awansie? tak trochę chyba nie ;p
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
nie chce sie czepiać bo sam myslę o Panacie, lepiej grają pod wodza nowego trenera ale... kurde
19 kolejka jeszcze 15 do rozegrania, dzielą ich tam od ósemki 2 czy 3 wygrane i oni już odpuścili i nie myślą o awansie? tak trochę chyba nie ;p
Wiem że do konca jeszcze daleko ale takie mecze,jeśli się o czymś więcej myśli to trzeba wygrywać,bo potem tego punktu moźe braknąć.Lubię ryzyko i emocje,nie gram kursów po 1,2 na tzw faworytów,bo z jednej strony jak taki faworyt wygra to kasy z tego niewiele i zadowolenia z trafnego typu nie wiele,ale jak wtopi to potem szok,bo niby taki pewniak a dał ciała.
Z doswiadczenia wiem że na pewniakach nikt się nie dorobił.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Ja widziałem w ostatnim czasie mecz Żalgirisu z Lietkabelisem i wyglądało to fatalnie. Jeśli dalej bez Westermana i kolegów to będą dzisiaj mięli bardzo ciężko.
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Wiadomo czy Żalgiris już w pełnym składzie dziś gra?
Zalgiris dalej bez Westermanna i Kavaliauskasa, z kolei u Greków może zadebiutować Kilpatrick, drugi nowy zawodnik Payne, teoretycznie też, ale raczej nie zagra jeszcze, no i jest szansa na powrót do składu Antetokounmpo - decyzja na krótko przed meczem.
Tutaj, takie ułatwienie odnośnie nieobecności w dzisiejszych spotkaniach:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom