>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europe Cup 2016/17

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/10/2016 18:00 CET
AEK Larnaca - Gaziantep over 143.5
2.00 (Pinnacle)
5/10

Cypryjczycy są ekipą underową, która zazwyczaj kończy z niskimi wynikami (wnioski po poprzednich rozgrywkach, bo w tym zagrali tylko dwa mecze), ale to Gaziantep jest faworytem spotkania. Turkowie w swojej lidze rozegrali dotychczas dwa spotkania, w których grali szybkim tempem i mają obudowany obwód Willem Cherrym oraz Marcusem Denmonem - preferującymi szybkie granie i dużo strzelania, a przy okazji klasowymi graczami w warunkach europejskich. Obaj są najważniejszymi postaciami ekipy i dzisiaj powinni zagrać mocno luźno i bez stresu, bo Europe Cup jest olewany przez większość ekip, a już za trzy dni grają ligowy mecz z Darussafaka.

AEK chciał awansować do rozgrywek &quot;Ligi Mistrzów&quot;, ale przegrali z Cluj w eliminacjach. Były tam dwa niskie wyniki, ale obejrzałem sobie te spotkania i było dużo pudeł z wolnych pozycji lub dogodnych pozycji blisko kosza. Zaszły też zmiany w drużynie, bo Anthony Hickey przeszedł do Apollonu Patras, a zatrudniony został dobrze znany w Polsce - Torey Thomas, który w tamtym sezonie był podstawowym rozgrywającym wicemistrza Polski Rosy Radom. Powinien uporządkować grę i prowadzić lepszą ofensywę od Hickeya, który grał mocno chaotycznie i pudłował wiele rzutów. Dodatkowo obok Thomasa na pozycji rzucającego obrońcy gra Alex Harris (ex Turów Zgorzelec). We dwóch powinni zmienić oblicze Larnaki na bardziej ofensywne, a szczególnie powinni się nakręcać na odpowiedzi rzutowe wobec swoich dzisiejszych przeciwników na swoich pozycjach Cherry&#39;ego oraz Denmona.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/10/2016 18:00 CET
AEK Larnaca - Gaziantep over 143.5
2.00 (Pinnacle) ✅
5/10
86:93=179.

26/10/2016 20:30 CET
KB Peja - AEK Larnaca (-3.5)
1.95 (Pinnacle) ⛔ 87:82
5/10

Dość egzotyczny mecz na warunki Europy, bo Peja jest z Kosowa, a Larnaka z Cypru. Są to dwa kraje egzotyczne w koszykówce, które zazwyczaj nie liczą się w rozgrywkach europejskich.

Widziałem spotkania w pierwszej kolejce Europe Cup obu zespołów. Larnaka przegrała po dogrywce we własnej hali z Gaziantepem, który jest z Turcji i jest to obok Hiszpanii obecnie najlepsza liga w Europie. Larnaka na razie jest trudna do ocenienia, bo nie zaczęli sezonu i zagrali trzy oficjalne spotkania. Wcześniej słabo grali z Cluj w eliminacjach do Ligi Mistrzów, ale też mieli daleko do rozpoczęcia sezonu i się dopiero zgrywali, a Cluj już się szykowało pod sezon, który zaczęli wcześniej. Nie było też Thomasa, a był Hickey. Obaj grali w tamtym roku w Polsce i lepszy jest Thomas.

Cypryjczycy chociaż egzotyka, to mają po zobaczeniu podpisanych koszykarzy dosyć mocny budżet. Rozgrywający Torey Thomas grał w tamtym roku jako podstawowy rozgrywający wicemistrza Polski - Rosy Radom. Alex Harris grał dla włoskiego Enel Brindisi (kiedyś w Turowie Zgorzelec). Dijon Thompson ograny już od lat w dobrych klubach w Europie, 37-letni Primoz Brezec, który dawniej grał wiele lat w NBA, a teraz na koniec dorabia sobie na ciepłym Cyprze oraz Shaq Goodwin, który gra pierwszy zawodowy sezon po NCAA. Goodwin przy dyspozycji z Gaziantepem pójdzie o wiele wyżej do jakieś topowej ligi albo klubu, bo to zwierzak i świetny gracz, który powinien siać dzisiaj postrach pod koszem. Świetny transfer Larnaki, a Goodwin robiłby też szał grając w Polsce.

Peja dla odmiany widać, że ma niski budżet obudowany krajowymi graczami, ogranym już w Europie Lamarcusem Reedem i innymi graczami USA, którzy są dopiero swój pierwszy rok po NCAA oraz dwoma Ukraińcami i Słoweńcem.

Ich wyników nie można zweryfikować, bo liga w Kosowie jest bardzo słaba i jedynym odniesieniem jest mecz z pierwszej kolejki przeciwko Cluj. Postawili się w nim, ale Cluj prawdopodobnie zlekceważyło ich i słabo odrobili zadanie domowe z wyskautowaniem przeciwnika. Jednak potem przejęli mecz i odjechali.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Kubań - Ulm under 166,5 1.40 iforbet
Licze że Kubań postawi swoje warunki w tym meczu, w tym sezonie mocno underowo nawet z overowym z Eniseyem niecałe 140 pkt co pokazuje że mogą spokojnie narzucić swój styl gry tymbardziej że są lepszym zespołem od Niemców. Ulm gra szybką koszykówke ale licze że gospodarze nie wejda w up tempo i przycisna w defensywie a linia całkiem spora.
Oberwart - Traikirchen over 141,5 1.50 iforbet
AKO 2.10
 
M 7

marianoveb

Użytkownik
Wie ktoś czemu tak wzrosły kursy na Valencie w meczu z Kubaniem? Na Bet365 przed samym meczem bodajże 2,10, ja złapałem po 1,80
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
16/11/2016 18:00 CET
AEK Larnaca (-5.5) - KB Peja
1.95 (Pinnacle) ✅ 81:64
5/10

Kilka postów wyżej widnieje przegrany zakład na ten mecz w spotkaniu wyjazdowym, kiedy linia wynosiła -2,5 na Cypryjczyków. Do dzisiaj uważam, że to był dobry zakład, bo Peja potem dostawała wysokie lanie od Gaziantepu oraz Cluj. Szczególnie w ostatnim spotkaniu domowym przeciwko Cluj drużyna z Kosowa wyglądała tragicznie. Wtedy z Larnaką mieli doskonały dzień rzutowy za trzy, gdzie trafili masę rzutów za trzy z tzw. dupy, kiedy wpadało z ósmego metra czy obrońcą na twarzy.

Od razu po zakończeniu spotkania miałem w głowie ten bet, aby go ponowić, kiedy Peja przyjedzie na Cypr. Jednak wczoraj zobaczyłem bilans, że Larnaka ma 0-4 i wydaję się, że nie mogą już mieć awansu, bo pozostały dwa spotkania, a drugi Gaziantep ma bilans 3-1. Okazuje się, że Larnaka dalej mocno skupia się na tym pucharze, bo cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc również mogą awansować. Jaki jest warunek tego? Larnaka musi wygrać 6-punktami z KB Peją, bo w pierwszym spotkaniu przegrali 82:77 i muszą mieć lepszy wynik w dwumeczu.

Larnaka dzisiaj będzie walczyć o +6 jak o normalne ML, a więc ten handicap ma ogromny atut, bo przy większej przewadze dalej będzie skupienie i chęć zrobienia jak największego dodatniego bilansu i pokrycia handicapu. Larnaka ma 0-4, ale wszystkie spotkania były na styku, a tylko jeden rozgrywali u siebie, trzy na wyjazdach. Z Gaziantepem u siebie przegrali po dogrywce, z Cluj grali do ostatniej minuty o wygraną, o spotkaniu z Peją już napisałem, a ostatnio z Gaziantepem w Turcji też walczyli do końca. Trudny terminarz (rozegrali wszystkie spotkania wyjazdowe, a teraz mają dwa domowe) oraz brak szczęścia spowodował taki bilans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
thejet 2K

thejet

Użytkownik
22/11/2016 19:30 CET
KB Peja - Gaziantep (-8.5)
1.87 (Pinnacle) ✅ 66:76
5/10

Rynek został otworzony przez Marathonbet kursem 2.12 na Peje, ale to był jakiś przeogromny żart i wielka pomyłka. Nie wiem na podstawie czego oddsmaker dał taki kurs.

Między obiema ekipami jest przeogromna przepaść, a też forma drużyn jest na dwóch różnych biegunach. Gaziantep wygrał dwa ligowe spotkania oraz trzy w FIBA Europe Cup. W tym właśnie mecz z Peją u siebie, gdzie przegrywali po dwóch kwartach 35:38, a wygrali 74:56. Zlekceważyli przeciwnika, ale grając już na normalnym poziomie po przerwie zrobili demolkę i prowadzili nawet wyżej, ale na koniec odpuścili. Ostatnio dobre wyjazdowe zwycięstwo z mocnym Cluj, który dla odmiany niedawno zdemolował Peje na ich terenie 99:76 i drużyna z Kosowa wygląda tragicznie i też pogrom przy większej motywacji byłby jeszcze większy.

Gaziantep dzięki wygranej zajmie pierwsze miejsce. Peja w zasadzie gra o nic, bo jutro wygrana AEK-u Larnaka zepchnie ich na ostatnie miejsce, a nawet wygrywając muszą liczyć na bilans innych ekip (oni mają go słaby) i porażkę Larnaki. Bardziej to już dla nich tylko sparing. O ile Gaziantep nie podejdzie na strasznym wywaleniu do tego meczu, to powinni wygrać +15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thejet 2K

thejet

Użytkownik
23/11/2016 18:00 CET
AEK Larnaca (-4) - Cluj Napoca
1.85 (Pinnacle)
5/10
Gaziantep wygrał dzisiaj swój mecz i zapewnił sobie pierwsze miejsce. Przez to dla Cluj mecz jest o nic, bo mają pewne drugie miejsce i jutrzejszy mecz będzie dla nich sparingowym i bez jakiejkolwiek motywacji. AEK Larnaca będzie walczyć o wygraną i małe punkty, które są dla nich ważne, bo cztery najlepsze ekipy z trzecich miejsc awansują dalej. Larnaka już na pewno ma trzecie miejsce, ale teraz potrzebna jest wygrana i małe punkty, aby być lepszym od zespołów z innych grup.
Do jutra pewnie linia mocno poleci.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Na dzisiaj 2 mecze w dublu.
Murcia- Zenit
typ -2
kurs-1.9
Według mojej analizy Zenit wygra to spotkanie,tylko proszę nie stawiać całego swojego majątku,bo jak to w sporcie bywa,różnie może być.
Novgorod-Lietkabelis
typ- -6,5 handi na gości
kurs-1,8
ten typ z kolei ze względu na statystyki z których wychodzi mi że drużyna gości gra lepiej na wyjazdach jak u siebie.
Ale też radzę nie szaleć ze stawką.
Nie dawać reputek bo ja tam się nie znam a nie chce żeby potem było że kiepski zemnie specjalista.
Powodzenia.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Na dzisiaj 2 mecze w dublu.
Murcia- Zenit
typ -2
kurs-1.9
Według mojej analizy Zenit wygra to spotkanie,tylko proszę nie stawiać całego swojego majątku,bo jak to w sporcie bywa,różnie może być.

Więc gdzie ta analiza ?
Kolego,swojej analizy pisac tu nie będę bo zajeloby mi to za dużo czasu,każdy może zajrzeć tu i tam zobaczyć czy typ ma jakieś szanse powodzenia.
Jakby każdy typer chciał przejrzec każdy mecz jaki każdego dnie jest,to zajęłoby mu cały dzien,więc jażeli ktoś podaje jakiś typ 1,2 czy3,to tyle każdy jest wstanie sobie sprawdzić jakie są szanse powodzenia.
A tak po prawdzie to nikt nikomu nie każe tego grać,masz swój rozum to sobie wymyśl coś swojego i to graj i kasuj kasiorke.
 
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
nie musisz pisać analizy na całą stronę, tylko wypada podać 2-3 argumenty które przemawiają za typem . Zobacz sobie choćby regulamin forum;) bo mi to co napisałeś wygląda tak ,że drużyna A wygra z drużyną B &quot;bo tak&quot;
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nigdy nie ma żadnych argumentów,w buty można je sobie wsadzic.
Wczoraj niejaki ATP podał argumenty,a potem był płacz.
wiele czynników wpływa na wynik,sportowe i poza sportowe.
napiszę że w Murci nie zagra 2-3 podstawowych zawodników,to tak np.
i co, wszyscy będą grać na Zenit a tu wejdą rezerwowi ,zagrają mecz życia,wygrają.
To co wtedy napiszesz?
Że do dupy z takimi argumentami.
ważniejszy jest czuj tzw.nos,instynkt,bo to tylko sport.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Khimiki - Alba
typ: over 172 @ 1.9⛔

Jak na te druzyny to linia nie jest wcale wysoka. Gospdarze ostatni mecz u siebie i mogą dzis zaklepac 1 miejsce, z ich strony raczej dzis wesołakoszykówka. A bez problemu sa w stanie zdobyc nawet 100 pkt. Alba tez sporo rzuca tych pkt, jaknarazie srednia z eurocupu to ponad 80. Walcza o miejsca 1-4 ktore dają bezposredni awans. Ruskich dzis w obronie nie zatrzymja, bo nei maja takich argumentów, jedynie moga im dotrzymac tempa
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Murcia - Zenit Petersburg⛔
typ: Murcia -1 @ 1.9

Ostatni tydzien dla druzyny Murci nie jest udany. narpiew porazka z bayernem u siebie w Eurcup...gdzie grali jak równy przez 35 minut. Pozniej pechowa porazka w lidze
dzis powinni sie zrechabilitowac i pokonac zenit, walcza o 1 miejsce w grupie. Pokonali zenit na wyjezdzie, to czemu nie mieliby u siebie tego zrobic. Zwlaszcza ze mecz ligowy grają dopiero 11 grudnia. Wiec dzis nie ma mowy o odpuszczaniu z ich strony. A zenit jak juz pokazał jest druzyna slabsza i awans tez juz maja zaklepany
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
W Murci wszystko zalezy od Campazo,ktory ostatnio zawodzi.Mysle,źe to Zenit dzis wygra,choc osobiscie odpuszcze raczej ten mecz.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Murcia - Zenit Petersburg
typ: Murcia -1 @ 1.9

Ostatni tydzien dla druzyny Murci nie jest udany. narpiew porazka z bayernem u siebie w Eurcup...gdzie grali jak równy przez 35 minut. Pozniej pechowa porazka w lidze
dzis powinni sie zrechabilitowac i pokonac zenit, walcza o 1 miejsce w grupie. Pokonali zenit na wyjezdzie, to czemu nie mieliby u siebie tego zrobic. Zwlaszcza ze mecz ligowy grają dopiero 11 grudnia. Wiec dzis nie ma mowy o odpuszczaniu z ich strony. A zenit jak juz pokazał jest druzyna slabsza i awans tez juz maja zaklepany
Gratuluje wyczucia:-(
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Na dzisiaj 2 mecze w dublu.
Murcia- Zenit
typ -2
kurs-1.9
Według mojej analizy Zenit wygra to spotkanie,tylko proszę nie stawiać całego swojego majątku,bo jak to w sporcie bywa,różnie może być.
Novgorod-Lietkabelis
typ- -6,5 handi na gości
kurs-1,8
ten typ z kolei ze względu na statystyki z których wychodzi mi że drużyna gości gra lepiej na wyjazdach jak u siebie.
Ale też radzę nie szaleć ze stawką.
Nie dawać reputek bo ja tam się nie znam a nie chce żeby potem było że kiepski zemnie specjalista.
Powodzenia.
Udało się,bez argumentów których brak zarzucał mi jeden koleś.
Kolega Lov Parade miał ładne argumenty do swoich 2 typów ale niestety nie weszły.
Pytanie narzuca sie same- co jest ważniejsze,argumenty na pół strony czy trafne typy?
Każdy niech sam sobie odpowie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom