>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europe Minor - FACEIT Major 2018 + ELEAGUE Premier 2018

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Astralis (-1,5) - Liquid @1,8 ✅✅ 16-5 16-12
Ja pójdę w drugą stronę ;). Wracając do wczorajszego meczu Liquid z NaVi to ja takim optymistom nie jestem co do Liquid. Wygrali D2, ale od kiedy ta mapa wróciła do aktywnego map poolu NaVi nigdy jeszcze jej nie wygrało, więc to jakimś szczególnym zdziwieniem nie było.
Na Overpassie NaVi wygrało pierwsze pistolety (jeden z dwóch pozytywów dla nich na tej mapie), a dalej sami zaczęli sobie komplikować grę. 2 i 3 runda na forcach takie straty, że w pierwszej rundzie full na full Liquid miało więcej granatów (po stronie ct) niż prowadzące 3-0 NaVi (sick!).
Każdy grający indywidualnie, odległości między zawodnikami kosmiczne, przez co nie mogli refragować, ciągłe granie rund force, żeby złamać ekonomię :Liquid (bo w sumie byli cały czas bliscy tego) z 2-3 zawodnikami bez kamizelek/karabinów, Simple grający awp pierwszy raz (i ostatni) w 12 rundzie, gdzie jak typowe NaVi wchodzili na bs&#39;a na 15 sekundę, wcześniej nawet nie miał okazji nikogo picknąć i zabrakło czasu. Drugą połówkę NaVi standardowo już zaczyna od wygranej pistoletówki, żeby za chwile przegrać na pistole bez kevlarów - znowu każdy zagrał indywidualnie. Kumulując to wszystko to się nie mogło udać. A przegrywanie rund 2vs5 (bo dla mnie takie rundy się przegrywa głupimi decyzjami, a nie genialnie wygrywa) na sam koniec meczu było idealnym podsumowaniem NaVi.
Teraz szybkie statystyki:
Na 15 ostatnich map 13 wygranych Astralis. Nie wiem ile jest kurtuazji w tym, że Duńczycy cały czas powtarzają, że nie są najlepiej przygotowani do tego turnieju a na ile jest to prawdą. Ja nie potrafię tego u nich dostrzec. Nawet jeśli nie są tak perfekcyjni jak jeszcze miesiąc temu to nadal są najlepszą drużyną na świecie i to zostawiając daleko w tyle każdą inną drużyn. No i co istotne w odniesieniu do wcześniejszego akapitu - oni takich błędów jak NaVi popełniać nie będą, a każdy błąd zrobiony przez Liquid powinni wykorzystywać.
Od czasu gdy dołączył do nich magisk, a później Cobblestone przestał być mapą turniejową mają zdecydowanie najlepszy mappool i po prostu zdominowali scenę.
Ostatni turniej w sezonie, będą chcieli znowu stanąć na najwyższym stopniu podium (po &quot;słabej&quot; Koloni), niech to zrobią jak najlepsza drużyna na świecie i wygrają 2-0. GL ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
uzytkownik-24118 2,1K
Ja bym bardzo chciał, żeby Liquid urwali mapę. Ale odchodząc od chciejstwa i serca to nie bardzo umiem to przekuć na dające się obronić argumenty, a nie postawię pieniędzy bo chciałbym żeby to Liquid wygrało.
Prawda jest taka, że mimo naprawdę dużej liczby spotkań to urwali chyba tylko 4 z 20 map rozgrywanych na Astralis w tym roku, a meczu (czy to Bo1 czy Bo3) jeszcze nie wygrali. Może uda się tym razem, ale przy tak silnym map poolu Astralis to chyba nie sposób wskazać jakąś mapę na której możnaby powiedzieć że Liquid będzie faworytem. Ostatnio na nuke co prawda brakło niewiele, wydaje mi się, że strzelecko prezentowali się nieźle, ale co z tego? Przegrane obie pistole i nuke w plecy. Sporo zależy od Taco, który nie ma najlepszego okresu ostatnio (przy tych problemach osobistych to nic specjalnie dziwnego). Jeżeli on zagrałby na swoim normalnym poziomie to jestem jak najbardziej w stanie uwierzyć w wygraną mapę przez Amerykanów, ale na tą chwilę wątpliwe żeby tak się stało, ewentualnie Astralis musiałoby zrobić jakiś błąd przy banowaniu (gigantyczny) i zostawić im cache do wyboru. Ciekaw jestem także czy Liquid zmieni swój pick, chociaż wyboru chyba za wielkiego nie mają - dust 2 to spore ryzyko zwłaszcza, że na tle słabego na tej mapie NaVi nie zaprezentowali się jakoś fenomenalnie. Zostaje inferno, gdzie Astralis też jest bardzo groźne, a te granaty rzucane na banan czy obrona A z dużego piachu (krzyża) doczekały się już osobnych analiz do znalezienia na YT.
Teraz i jedni i drudzy są przygotowani nie na 100%, dla jednych i drugich to ostatni mecz przed wakacjami. Może live jakieś overy rundowe po zobaczeniu map nie będą najgorszym pomysłem (Totalbet ma linię 25.5 z kursem na over 1.72 na pierwszej mapie, LVBet na overy rundowe ma 2.02 przy linii 26.5), bo przecież w historii równych map całkiem sporo, chociaż nie wykluczam, że odpuszczę typowanie tego spotkania.
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
mchal Miałeś rację ???? , chociaż te 2 force&#39;y w pierwszej części nuke&#39;a dużo dały Duńczykom.
husarz22 o IEM Shanghai piszemy tu, czy w innym temacie?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
mchal Miałeś rację ???? , chociaż te 2 force&#39;y w pierwszej części nuke&#39;a dużo dały Duńczykom.
husarz22 o IEM Shanghai piszemy tu, czy w innym temacie?
będzie osobny temat, już zakładam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom