>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie puchary 2016/2017

Status
Zamknięty.
pl91 64

pl91

Użytkownik
Widzisz, ja też założyłem, że nie zagra, a mimo to szedłem w stronę Zebr. Tutaj występ Dule w ogóle nie zaważył na losach tego meczu, bo główną rolę odegrali Landin w bramce, młodzi na lewej stronie i w środku oraz Weinhold+Vujin na prawej połówce. In minus Wiencek w ataku i Ekberg, bo gdyby oni jeszcze dołożyli swoje ze 100% sytuacji, to Kiel nie miałoby tu +2 i nie drżeliby do końca, tylko wygraliby jakimś spokojnym +5. Lwy za to zagrały bezbarwnie praktycznie na każdej pozycji. Były blaski palicki, który wyjął 3 karne i dobra gra Du Rietza, ale to za mało. Na bank interwencja Landina, kiedy to złapał w dwie ręce mocny rzut z biodra Schmida będzie w top5, a stawiałbym nawet, że będzie numerem 1, bo rzadko widzi się, żeby któryś z bramkarzy z taką łatwością wyłapał tak mocną próbę
Szacun za ten typ ;) Oglądając pierwsze spotkanie Lwy wjeżdzały jak w masło w obrone Kiel. Wiencek był cieniem samego siebie. Do tego brak Ekberga i Duvnjaka był widoczny. Nie oglądałem tego spotkania rewanżowego, ale z tego co piszesz wnioskuję, że Lwy zagrały na podobnym poziomie jak w Kiel w 1szym meczu. Liczyłem, że Lwy będą ładować z 2 linii i środkiem. Jednak mając w obwodzie Landina i Wolfa nigdy nic nie wiadomo.. ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Veszprem-PPD Zagrzeb 29-19
Veszprem 1.18 1xbet✅✅✅
Pick Szeged-Bjerringbro Silkeborg 33-24
Pick 1.23 1xbet✅✅✅
Iskra Kielce-Montpellier 26-28
Iskra 1.28 1xbet⛔
Flensburg-Mieszkow Brześć 28-26
Flensburg 1.22 1xbet✅✅✅

O ile w wewnątrz niemieckim pojedynku widziałem bardziej wyrównane szanse, o tyle w innych meczach tak już nie czuję. W każdym z tych meczów oprócz spotkania Mistrzów Polski faworyt do awansu triumfował na wyjeździe jednym trafieniem. Nie jest to na tyle bezpieczna przewaga, by pozwolić sobie na nerwowy mecz we własnej hali i ewentualną kalkulację bramkami na wyjeździe, czy grę na remis. Spodziewam się tu kontroli spotkania od początku przez każdego z tych trzech faworytów.
Veszprem to ekipa, która od kilku sezonów była budowana z głową. Ruch z pozostawieniem Sabate można nawet potraktować jako poparcie tej tezy, postanowili kontynuować pracę Ortegi poprzez pozostawienie jego asystenta na stanowisku pierwszego trenera, jednak po pewnym czasie zdali sobie sprawę, że Hiszpan nie dysponuje odpowiednim doświadczeniem. Przyjdzie Ljubo Vranjes i sporo się w drużynie zmieni, jednak to dopiero za kilka miesięcy. Tutaj grają z Zagrzebiem, który wyraźnie jest ekipą własnego parkietu. Szaleńczy doping na Bałkanach zawsze sprzyja miejscowym drużynom. Veszprem w swojej hali jednak rzadko przegrywa i myślę, że nie polegną w starciu z przeciętnym jak na warunki LM PPD.
Spośród trzech pojedynków największe zagrożenie dla faworyta widzę właśnie w kolejnym spotkaniu na Węgrzech. Nie tykałem Picku na wyjeździe, bo czułem, że Silkeborg może powalczyć. Tak też było, Duńczycy potrafili uciec na kilka bramek, jednak w końcówce to podopieczni Pastora wyrwali zwycięstwo. Nie da się ukryć, że kadrowo są znacznie lepsi od swoich rywali. U Skandynawów robotę robi Seba Skube, do tego jest Knudsen i kilku innych solidnych grajków. Nie mają jednak postaci, które potrafią grać na wysokim poziomie więcej niż kilka meczów w sezonie. Ballogh, Gorbok, Sierra, a można by znaleźć jeszcze więcej. Bjerringbro pokazywał w tej edycji, że potrafi sprawić niespodziankę, jednak jeżeli Madziarze nie zaliczą tutaj falstartu na sam początek, to powinni kontrolować wynik.
Całą 1/8 zakończy mecz Flensburga, czyli największego faworyta do triumfu w tegorocznej edycji Bundesligi, z solidnym Mieszkowem. Ekipa Ljubo czesto potrafi być minimalistami. Nie zawsze bawią się w jakieś odjazdy i zwycięstwa +15. Do tego szwedzki szkoleniowiec lubi rotację, ale nie taką typową. Na dany mecz wybiera sobie skład i większość czasu gra właśnie jedną siódemką, robiąc w niej tylko sporadyczne zmiany. Z perspektywy zawodnika jest to ciekawa opcja, wiedząc, że inni trenerzy nie stosują takiej metody tym bardziej jest to warte uwagi. Na tygodniu Niemcy mierzyli się w Bundes i spokojnie poradzili sobie z Coburgiem, a do tego szansę otrzymali wszyscy gracze, czyli takie trochę zaprzeczenie moich słów. Niemniej jednak dzięki temu zespół jest gotowy na niedzielny pojedynek praktycznie w 100%. Myślę, że Wikingowie nie będą musieli się tutaj aż tak wysilać. Białorusini są dobrzy na te słabsze grupy w LM, a gdy przychodzi rywalizować z czołówką, to nie wypadają już tak solidnie. W przypadku poprzedniego meczu mówiłem o postaciach, które są w stanie mocno pociągnąć grę swojej ekipy i takich zawodników we Flensburgu nie brakuje. Tam nawet Radivojevic na prawym skrzydle, który po sezonie odchodzi z zespołu, potrafił dostać swoją szansę w meczu z Wisłą Płock, którą od razu wykorzystał zdobywając aż 9 bramek. Widzę tutaj jednego faworyta, który musi przyklepać swój awans do kolejnej fazy.
Mecz Iskry również dopiero w niedzielę wieczorem (18.00), więc o nim jeszcze napiszę później, gdyż mam kilka kwestii do przemyślenia.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Iskra Kielce-Montpellier 26-28 Powtórka z Francji......
Iskra-4.5 2.10 1xbet⛔⛔⛔

Na początek jeden fakt. Ruskie dają 1.99 na awans Kielc, a 2.10 na handi -4.5. Czym to się różni? Przecież, żeby awansować ekipa Talanta musi odrobić właśnie 5 bramek. Każde zwycięstwo 5-cioma trafieniami powoduje, że handi wchodzi, ale nie oznacza od razu awansu Polaków. Wyższy wynik, niż 33-28 z przewagą +5 Iskry powoduje, że to Francuzi grają dalej, a przy tym samym rezultacie, co w Montpellier zobaczymy rzuty karne. Dlatego też uważam, że jeżeli coś brać z tego, to właśnie handi -4.5. Jeżeli chodzi o same kwestie boiskowe. Iskierka miała dobry wynik aż do ostatniego kwadransa meczu. Spokojne +2/3 i wydawało się, że zwyciężą, może niewysoko, ale będzie niezła zaliczka na rewanż w stolicy województwa Świętokrzyskiego. Realia okazały się jednak inne, i Zorman z kolegami odstawili niezłą manianę pod koniec. Trzy razy pod rząd pchali piłkę do koła, gdzie Montpellier za każdym razem wygarniało ją i miało z tego łatwe bramki z kontry. W ostatnich minutach wyraźnie zabrakło pomysłu w ataku pozycyjnym i szczelnej obrony, którą przecież potrafią sobie kielczanie ustawić. Francuzi za to bez szału, wykorzystali słabość rywali i zrobili dobry wynik. Dobrze zagrało lewe skrzydło, które w obronie stało także na jedynce, przez co kilak razy Polacy zagubili się w ataku. Teraz Dujszebajew już wie, na co stać Montpellier i zapewne wszystko dokładnie sobie przeanalizował i przekazał zawodnikom co trzeba zrobić, aby tym razem przez całe 60 minut utrzymać swój poziom i odrobić straconą przewagę. Jeszcze co do przyjezdnych, to pod koniec dobre wejście do bramki zaliczył Portner, którego kielczanie niemiłosiernie obijali. Wystarczy, że Iskra zagra swoje, czyli to, co w pierwszych 45-ciu minutach i powinni odrobić z nawiązką stratę z Francji. Zachowuję jednak ostrożność, ale i tak pobieram przy tym bardzo atrakcyjny kurs i gram na minimum 5-cio bramkowe zwycięstwo siódemki z Kielc.
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
Kilka słów w temacie, piszę w trasie z telefonu więc będzie krótko. Popieram typy Macko, Vive jak najbardziej do gry. Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to osobiście pobrałem handi na Zagrzeb i Nantes. Zarówno PSG i Veszprem wygrają ale nie widzę zarówno w jednym jak i drugim spotkaniu pogromów. Biorąc pod uwagę tempo rozgrywania akcji i silną obronę, na Węgrzech powinien być Under. Na temat jutrzejszych spotkań coś więcej napiszę później.
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
02.04.2017 g. 18.00 Vive Kielce- Montpelier
-
Typ: 1 (-2) HT ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,91
Marathonbet
Stawka 7j


Wiele na temat tego spotkania napisał już Macko, jak popieram w 100 %. Kielczanie byli zespołem dominującym przez większą część spotkania we Francji. Jednak zawiecha w ostatnim kwadransie, która powodowała nieskuteczność i proste straty oraz dobra dyspozycja bramkarza gości w końcówce spotkania sprawiły że Kielczanie przegrali wygrany mecz.
Uważam że Kielczanie od początku spotkania zaatakują na pełnej motywacji i koncentracji. Podopieczni Talanta będą chcieli ustawić mecz w 1 połowie by uniknąć nerwowej końcówki, dlatego też idę w kierunku handicapu w 1 połowie.

Polecam obejrzeć poniższy filmik z przedmowom Karola Bieleckiego:

https://www.youtube.com/watch?v=_FHuNNTQBwc
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szkoda słów na Iskrę. Myślałem, że Talant, jak i sami gracze są na tyle doświadczeni, żeby nie popełniać dwa razy tych samych błędów. Oni nic sobie z tego nie zrobili i dalej w ważnych momentach popełniali dziecinne błędy jak np. pchanie na siłę piłki do koła. Do tego na koniec zaczęli tak na siłę rzucać, że oprócz awansu stracili zwycięstwo. Ładnie podgonili na koniec pierwszej połówki i wystarczyło pójść za ciosem trzymając mocną obronę i spokojnie konstruując akcje w ataku. Jednak oni woleli podpalać się, bądź grać do pasywnej bez pomysłu. Jasne jest, ze Montpellier każdą stratę przeciwnika od razu próbuje skontrować i w taki sposób w kilka minut kielczanie stracili wszystko. Mega przegrany sezon w Lidze Mistrzów dla polskich zespołów. Nie zdziwię się, jak w kolejnej edycji Wisełka zostanie zdegradowana do tej &quot;drugiej&quot; Ligi Mistrzów.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
LM kobiet

Vardar-1,5✅(26:28)
Midtjylland wystartował z dobrymi wynikami w domu, ale później nastąpiły słabsze mecze. Na LM skład wąski. Na pewno czołowe zawodniczki mogą być zmęczone. Trio Jorgensen, Kristiansen, Burgaard wygląda nieźle, ale według mnie to nie jest już faza dla Dunek. Vardar ma w LM najszerszy skład. Ogromna siła ofensywna, na każdej pozycji duża rotacja. Dla mnie ta para jest zdecydowanie na korzyść Vardaru. Wystawiłbym tutaj kurs -2,5 1,80.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
22.04.2017 g. 17.30 Veszprem- Montpellier
Typ: 2 (+4,5)✅✅✅
Kurs: 1,97
BetOlimp
Stawka 6j


Nie do końca ogarniam kursy na to spotkanie. Mamy ćwierćfinał EHF CL a buki dają na „faworyta” 1,15. Zostało się 8 najlepszych drużyn w Europie, czy między nimi jest taka przepaść? Nie sądzę. Teorię że Montpellier jest dużo słabszym rywalem bo mieli cieniutką grupę, możemy już włożyć w buty. Co prawda do awansu mocno przyczynili się Kielczanie poprzez ….. nie umiem znaleźć określenia na to co zrobili w tym dwumeczu.

Mimo wszystko francuski zespół potrafił wywierać presję i przede wszystkim umiał wykorzystać swoją szansę, którą podarowało im Vive. Montpellier to zespół solidnych, doświadczonych zawodników w połączeniu z młodością.

W bramce świetny Gerrard, po odejściu Omeyera zapewne podstawowy bramkarz trójkolorowych.

Świetni rozgrywający: Dolenec, Simonet, Grebile, Porte

Koło: Fabregas, który po sezonie odchodzi do Barcelony

Skrzydło: Gigou, Zvizej.

Także zespół posiadający świetną obsadę na każdej pozycji.

Nic nie ujmując zespołowi Veszprem, który jest finalistą poprzedniej edycji LM. Jednak nie widzę tutaj tak potężnej przewagi. Owszem mają silny skład: Nagy, Gajić, Marguc, Ilić, Palmarsson, Ugalde. Jednak Veszprem nie słynie z młócenia rywali znaczną różnicą bramek.

Zespół Montpellier pokonał w tym sezonie na wyjeździe:

Vive 26-28
PSG 28-34
Chechowskie 27-33

Także nie stawiałbym tutaj gości na straconej pozycji. Uważam że przy dobrej dyspozycji Gerrarda są w stanie powalczyć jak równy z równym z Węgrami. Spodziewam się zaciętego spotkania szczeglnie w defensywie, dlatego proponuję też granie underów oraz delikatnie w kierunku gości:

Montpellier DNB
Kurs: 6,50
Unibet
2/10
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Koło: Fabregas, który po sezonie odchodzi do Barcelony
Na razie czepiam się szczegółów. Fabregas odchodzi do Barcelony po następnym sezonie.
Skrzydło: Gigou, Zvizej.
Na kole Miha Zvizej, czyli brodaty kołowy, a nie jego brat Luka skrzydłowy z Celje. Do tych pozycji również można dopisać Porte&#39;a, który z powodzeniem w reprezentacji, jak i w klubie występuje właśnie na skrzydle. Jest tam też solidny Toumi, a na lewym skrzydle skoczny Francuz, którego nazwiska nie pamiętam, ale w pierwszym meczu z Iskrą robił robotę w obronie na jedynce.
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
22.04.2017 g. 17.30 Flensburg- Vardar
Typ: under 55,5✅✅✅
Kurs: 1,90
Marathonbet
Stawka 5j


Panowie co się dzieje w tym dziale??? Dzisiaj ruszają ćwierćfinały &quot;Ligi Miśków&quot; a tu taka cisza. Maćko, Prezes, Hopkirk, miqer gdzie Was wcięło???

O meczu na Węgrzech pisałem powyżej, Maćko poprawił jakieś moje niedociągnięcia, teraz biorę pod lupę spotkanie Flensburga z Vardarem.

Początkowo miałem iść w kierunku gospodarzy ale kurs mizerny a i ryzyko nie małe bo Macedończycy mają naprawdę fajną paczkę a Flensburg ostatnio poniżej swojego poziomu. Wybrałem dlatego inną i wydaje mi się lepszą opcję i to z wyższy kursem. Flensburg to dość underowa drużyna, potrafiąca ustawić niezwykle szczelną i agresywną defensywę i ten niesamowity Anderson, który jest jak wino, im starszy tym lepszy. Niemcy zapewne będą spowalniać grę, wiedzą czym grożą nieprzemyślane ataki z takim rywalem jak Vardar, który momentalnie wypuszcza szybkie kontry skrzydłami.

Goście to niezwykle doświadczony zespół, w swoich szeregach mają wielu zawodników z niemałym doświadczeniem. Również potrafią świetnie bronić, mają wysokich i silnych fizycznie obrońców, a i w bramce też wielkie chłopy Sterbik i Milić.

Reasumując spodziewam się rozważnej, niezbyt szybkiej gry w dzisiejszym spotkaniu, bardziej liczę na spokojny początek meczu i badanie siły rywala. Myślę że wynik będzie oscylował w okolicy 50-53 bramki.

Alternatywnie uważam że lepiej iść w kirunku gości z handi +2/3 bramki niż czyste zwycięstwo Flensburga.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czuje się wywołany do tablicy i jak zawsze wypowiem się, bo lubię dyskusję, jednak zauważyłbym, że bety z ręcznej łapię, gdy widzę ciekawą okazję, a o taką na razie tutaj ciężko, bo częściej jednak staram się brać te niższe kursy, a w tych ćwierćfinałach jak już coś grać, to na dogi. Szczerze mówiąc Montpellier z tych wszystkich zespołów po wysokim kursie jest najmniej atrakcyjnym betem. Naprawdę wydaje mi się, że nawet lepszym posunięciem byłoby pobranie Vardaru w Niemczech, gdzie Flensburg ostatnio mnie kompletnie nie przekonuje. Tak, dałem im się omamić w Pucharze Niemiec, gdzie w półfinale z łatwością odprawili RNL, jednak już dzień później zebrali oklep od Zebr. W poprzedniej rundzie z Mieszkowem też oba mecze na styku i szczerze mówiąc Rastko z kolegami nie byli daleko odo remisu, czy minimalnej wygranej we Flensburgu. Przejdę jednak do tego, co uważam za godne uwagi i postawienia.

Pick-PSG 27-30 Była szansa w końcówce. PSG to nie drużyna...
Pick 4.70 1xbet
⛔
Na tym meczu będzie podobna atmosfera, co w Veszprem. Węgierscy kibice nie przebierają w środkach, zdzierają gardło przez całe 60 minut i żywiołowo dopingują swoją ekipę. W hali panuje niezwykły tumult. 1.4 na wyjeździe w ćwierćfinale Ligi Mistrzów? Chyba tylko szaleńcy decydują się na taki kurs. Pick może nie jest naszpikowane samymi wielkimi gwiazdami, ale przecież Pastor prowadzi od dawna tę drużynę z głową. Fakt, sporo rotowali praktycznie całą kadrą, jednak nie wyszło im to źle. To, czego bym się tutaj obawiał, to środek rozegrania, gdzie zazwyczaj akcje Madziarów prowadzi Stas Skube. Przy takich defensorach jak bracia Karabatic, czy nawet Nielsen Słoweniec wypada bardzo blado pod względem fizycznym. Pamiętajmy jednak, ze jego największym atutem jest zwinność, szybki zwód i jeszcze szybszy rzut z podłoża. Poza tym w tym meczu playmaker powinien głównie skupić się na robieniu gry dla swoich kolegów. Dalej mamy mega solidne połówki. Ballogh z Gorbokiem robią robotę, a jak mają swój dzień, to mogą rzucić nawet około 10 goli. Zsolt obok siebie ma jeszcze Bunticia, więc rozegrania wyglądają ok. Skrzydła to właśnie odzwierciedlenie tego, że Pick ma solidną kadrę, ale nie z wielkimi gwiazdami. Na lewej flance Kallman, który potrafi przede wszystkim robić robotę w obronie na jedynce. Po prawej Hiszpan, którego szczerze mówiąc nie pamiętam nazwiska ???? oraz Mario Sostaric. Ogarnięci i jak dostaną dobrą piłkę na skrzydło, to powinni skończyć, nawet z Titim naprzeciwko. Przejdźmy do PSG, zbiór gwiazd, indywidualności, które powoli łapią porozumienie i stają się drużyną. Myślę, że nie jest to jednak jeszcze to, co chciałby widzieć Serdarusic. Paryżanie miewają swoje gorsze mecze, jak chociażby kilka potyczek na krajowych parkietach, gdzie ulegali Montpellier. Zauważyłbym tutaj zależność, że jeżeli Omeyer nie broni na swoim poziomie, czyli to 30-40%, to PSG nie prezentuje się tak świetnie i przeciwnicy są z nimi w stanie spokojnie walczyć. Dodatkowo, czy Narcisse, Karabatic, czy też Hansen to klasyczni playmakerzy? Raczej nie, szybka piła, szukanie luki w obronie, bądź rzut zza 9-tki. Myślę, że to może sprzyjać Pickowi, bo łatwiej jest rozpracować takie ataki.
THW Kiel-Barcelona 28-26 Prowadzenie przez cały mecz :cool:
THW 3.28 1xbet
✅✅✅
Tutaj podobnie, 1.5 na wyjeździe w ćwiartce LM? Zrozumiałbym może, jakby to byłą stara Barca z wyjadaczami na każdej pozycji, ale przecież w tym momencie katalońska siódemka przechodzi przebudowę i solidne odmładzanie składu. Na rozegraniu z tych &quot;wyjadaczy&quot; mamy Entrerriosa i Lazarova, a pamiętajmy, że nie grają oni już na takim poziomie, jak jeszcze 2-3 lata temu. Nie bez powodu Kiril nie zostaje w Hiszpanii i odchodzi do Nantes. Młodzi zdolni nie zawsze przecież muszą dobrze znieść presję, a przecie i w Kilonii kibice potrafią dobrze dopingować. Fakt, że Zebry w porównaniu do tych hegemonów sprzed kilku sezonów to innych zespół, ale nie przesadzajmy. Niemcy dalej mają bardzo konkretną kadrę, co pokazali wygrywając wspomniany Puchar Niemiec. Grałem na nich w rewanżu z RNL i dali radę, więc myślę, ze warto im znowu zaufać, mimo że tej drużyny kompletnie nie darzę sympatią. Dule dalej przed operacją, ale daje radę i ciągnie grę THW. Zawsze jest też opcja z Weinholdem na środku, a w finale z Flensburgiem Gislason zaskoczył wszystkich dając na środku Dahmke. Widać, że Islandczyk ma pomysł na grę swojej siódemki i z pewnością dobrze ich przygotuje pod grę Barcelony. Ma kto tam rzucać, fakt, że wielu z nich jest nieregularnych, ale jak tylko zagrają na swoim poziomie to są w stanie powalczyć i wypracować sobie korzystny wynik, a kurs 3+ tylko do tego zachęca.
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
Wczorajsze mecze zgodnie z przewidywaniami, bardzo ładny ✅ :grin:

Dzisiaj trudne spotkania, długo się zastanawiałem nad tym jak je ugryźć. Początkowo myślałem nad underami bramkowymi ale linie dosyć nisko wystawione i jest spore ryzyko. W meczu na Węgrzech ciężko wytypować wynik, aczkolwiek bardziej skłaniałbym się grze jakiś delikatny (2-3 bramki) handicap w kierunku PSG, ale odpuszczam to spotkanie.

Wrzucę swoje kilka groszy odnośnie spotkania w Kiloni, gdzie THW zmierzy się z Barceloną. Styl gry THW kojarzy mi się z reprezentacją Niemiec w piłkę nożną z przed kilkunastu, kilkudziesięciu lat czyli mizerna gra a i tak koniec końcem wygrywają. Tak jak Macko wspomniał, obecna Barcelona to już nie ta sama z przed 3-4 lat. Owszem jest młody narybek, ale potrzeba trochę czasu by wszystko zaskoczyło. THW to przede wszystkim obrona, i jak wyłączą skutecznie Lazarova to Barca będzie miała problemy. Do tego Landin w bramce też potrafi wygrać mecz. Ważna informacja dla tego spotkania to fakt że nie zagra Peres de Vargas, pierwszy bramkarz Dumy Katalonii.

Dlatego też na to spotkanie wybrałem typ w kierunku gospodarzy, którzy przed własną publiką nie powinni przegrać, ale biorę nieco bezpieczniejszy zakład:

23.04.2017 g. 17.30 Kiel- Barcelona
Typ: 1 (+1,5) ✅✅✅
Kurs: 1,94
Marathonbet
Stawka 3 j
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
29.04.2017 g. 18.30 Barcelona- Kiel
Typ: 2 (+4,5)
Kurs: 1,96
Marathonbet
Stawka 6j


Na temat tego spotkania pisałem powyżej przed tygodniem, podtrzymuję swoje zdanie, po obejrzeniu pierwszego spotkania. Kiel - toporny ale do bólu skuteczny handball, Barcelona solidna ale bez polotu. THW mimo średniej postawy w poprzednich sezonach i tak praktycznie zawsze łapał się do F4. W 10 poprzednich edycjach tych rozgrywek tylko raz nie udało im się awansować. Uważam że duże znaczenie ma siła Niemieckiej Bundesligi, która znacznie przewyższa ligę hiszpańską. Uważam że zespoły połowy tabeli w Niemczech mogłyby bić się o podium w Hiszpanii. Moim zdaniem Kiel ma duże szanse na awans do F4 w Koloni. Dwubramkowa zaliczka przy stosunkowo niezbyt wysokim wyniku stawia ich dobrej pozycji wyjściowej. Bukmacherzy mocno nie doceniają Zebr, zresztą ja też ich do poprzedniego sezonu nie doceniałem, kiedy grając totalny piach, awansowali do F4.

Dziś spodziewam się meczu na styku, a handicap 4,5 biorę w ciemno.​
 
S 50

st91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - EHF CUP
Godzina: 20:00
Spotkanie: Melsungen - St. Raphael
Typ:St. Raphael +3,5
Kurs: 1,74
Bukmacher: Unibet

Mecz rewanżowy pucharu EHF decydujący o wejście do final four. Tydzień temu francuska drużyna pokonała drużynę Melsungen 4 bramkami, a powinna wygrać ten mecz wyżej. Uważam, że kursy na gości są trochę zawyżone i dlatego decyduje się na grę w ich stronę. Handicap +3,5 dla St. Raphael moim zdaniem jest jak najbardziej do pokrycia i sądzę, że francuzi nie roztrwonią przewagi z pierwszego meczu i awansują do final four.
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - EHF CUP
Godzina: 20.05.2017 15:00
Spotkanie: Magdeburg - Goppingen
Typ: Magdeburg
Kurs: 1,70 ⛔
Bukmacher: efortuna
O tym meczu chciałem napisać już wczoraj, lecz brakło czasu, a kursy poleciały w dół. Magdeburg wg mnie główny kandydat do zwycięstwa tegorocznego EHF Cup. Mimo, że final four rozgrywane będzie w Goppingen to porównując formę tych dwóch zespołów, zdecydowanie zwracam się ku zespołowi z Magdeburga. Są w niesamowitym gazie i nie sądzę, żeby własny parkiet zespołu Goppingen był dla nich jakąś wielką przeszkodą. Oczywiście nie umniejszam tutaj zespołowi Goppingen, bo przecież rok temu wygrali ten puchar, lecz w tym sezonie spisują się naprawdę słabo i nie przewiduję tutaj nagłej zwyżki formy bo ich gra wygląda kiepsko, tym bardziej, że oglądając mecze Magdeburga od kilku miesięcy, ich gra robi na mnie ogromne wrażenie. Są oni piekielnie mocni i moim zdaniem zagrają w finale.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Przed nami turniej finałowy Ligi Mistrzów. Weekend pełen emocji. Szkoda, że tym razem bez polskiego zespołu, ale i tak nie zabraknie wielu ciekawych zagrań, zwrotów akcji etc.
Szykują się nam dwa zacięte finały, mimo że buki na start widziały dwóch wyraźnych faworytów. PSG z Veszprem oraz Barca z Vardarem stały podobnie po około 1.6-1.7. Sytuacja z mistrzami Francji nie uległa zmianie, jednak w drugim półfinale kursy uległy spłaszczeniu i na Katalończyków można zagrać już nawet po 2.00. Szczerze mówiąc takie mecze najlepiej się ogląda, bo jak pokazał zeszłoroczny finał, gdzie Iskra odwróciła losy meczu z -9, może zdarzyć się wiele. Nie przekonuje mnie nic z oferty, ale na początku zastanawiał mnie Vardar, tylko wtedy dało się ich złapać po 3.00. W związku z tym, że wtedy się nie zdecydowałem, to tym bardziej teraz nie ruszę tego po 2.50. Macedończycy mają ekipę budowaną z głową. Wzmacnianą z roku na rok. Wiadomo, że nie brakuje tam pieniędzy, ale nie jest to kolos na glinianych nogach. Zgrana już ekipa i stać ich na wiele, tym bardziej, ze mają Sterbika w bramce, którego wspiera niezły Milić. Barca mocno odmłodzona i ciekawe, czy niedoświadczeni aż tak gracze poradzą sobie z rangą turnieju. W drugim półfinale, tak jak o Vardarze, można powiedzieć o Veszprem. Rozwijają się z roku na rok. Najpierw mieli cel, aby wejść do F4, zrobili to, później do finału, także się udało, a nawet byli bliscy, bardzo bliscy, wygrania całych rozgrywek. Na pewno w kolejnych sezonach będzie to wyglądało jeszcze lepiej, bo Ljubo ustawi sobie drużynę, ale na razie jest to ekipa prowadzona przez Sabate i trzeba ją z tej perspektywy oceniać. Ciekawy, mocny skład. Palmarsson, który zawsze daje z siebie 100% na F4 za co rok temu dostał MVP. PSG naszpikowane gwiazdami, ale czy aby na pewno nie decydują tam bardziej indywidualności, niż zgranie drużynowe? Jak podkreślałem, ja się na nic nie decyduję, ale może inni mają odmienne zdanie, może potrafią na coś popatrzeć z innej perspektywy, może widzą jakiś detal, który może zadecydować?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom