>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie Puchary 2018/19

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Montpellier+2,5@Brzesc ht@1,42 fortuna
Bitwa o awans. Brzesc silny u siebie na pewno rzucą sie od poczatku patrolujac sytuacje w skopje gdzie obronca tytulu gra tez o zycie. Vardar ma pewne trzecie miejsce oraz marne szanse na przescigniecie Veszpremu. Nie rozpisuje sie zbytnio o personaliach a skupiam sie na tabeli gdzie jedni i.drudzy musza wygrac z czego ci.drudzy mają cięzszą przeprawe jednak moga powalczyc.z Vardarem, ktory troche puchnie.wraz z upływem czasu.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Typu nie neguję, ale pisanie, że Vardar nie ma szans na prześcignięcie Vardaru to spore nadużycie. Vardar musi wygrać, a Veszprem przegrać w Kielcach. Jest to scenariusz możliwy, bo Kielce walczą o prześcignięcie Lwów, w tym celu też muszą urwać punkty Węgrom, a Loewen przegrać w Barcelonie. Typowanie dzisiaj meczów to trochę loteria. Dzisiejsze spotkania są bardziej z cyklu do obejrzenia, a nie do obstawienia. ;)
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
Typu nie neguję, ale pisanie, że Vardar nie ma szans na prześcignięcie Vardaru to spore nadużycie. Vardar musi wygrać, a Veszprem przegrać w Kielcach. Jest to scenariusz możliwy, bo Kielce walczą o prześcignięcie Lwów, w tym celu też muszą urwać punkty Węgrom, a Loewen przegrać w Barcelonie. Typowanie dzisiaj meczów to trochę loteria. Dzisiejsze spotkania są bardziej z cyklu do obejrzenia, a nie do obstawienia. ;)
Vardar nie przescignie Vardaru
 
A 21

allbundy87

Użytkownik
Silkeborg-Wisla Płock
LM
Godzina 15:10
Silkeborg wygra -2,5
Kurs: 2,3 Unibet
Sprawa wygląda jasno. Wisła po porażce u siebie jedzie do Danii &quot;odbebnic&quot; rewanz. Niby zawodnicy mówią że jest motywacja aby pokonać dunczykow, że dwumecz jest jeszcze otwarty.
Ploczczanom nigdy nie gralo się dobrze w Danii. Ostatnia wycieczka do tego kraju skończyła się porażką 9 bramkami (październik 2016). Wisła od tego czasu nie jest lepsza. Co innego Duńczycy. W ogóle Wisła tylko raz wygrala w swojej historii z duńskim zespołem.
Kolejnym uzasadnieniem typu jest brak Renato Sulicia. Chorwat po chamskim faulu został zawieszony na dwa mecze. Brak największego walczaka w drużynie i jedynego kołowego na poziomie (bo grzejacego ławkę Piechowskiego takim nazwac nie mozna) odbije się na grze.
Skube i szybkie kontrataki rozbija Wiśle.
Powodzenia.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Liga Mistrzów Mężczyźni - Play Offy

Rhein-Neckar -
Nantes
Typ-H 0-2.5 na 2 +++
Kurs-1.8
Typ-over 57.5 +++
Kurs-1.9
Na to spotkanie wybrałem dwa typy,które zagrać to już każdy sam oceni.
1 mecz w Play Offy w którym faworytem wydają się być gospodarze,w ocenie buka,choć ja uważam że niekoniecznie tak musi być i francuska ekipa nie jest bez szans i jeżeli nawet przegrają to nie wysoko,mecz powinien kręcić się koło remisu i sprawa awansu rostrzygnie się w rewanżu,nawet ich bezpośrednie mecze pokazują że tak może być a i remis jest bardzo możliwy.
03.03.18 CL Rhein-Neckar Nantes 30 : 30
27.09.17 CL Nantes Rhein-Neckar 26 : 26
Tak więc powtórka z zeszłego roku mile widziana,a jak to się skonczy to się okaże po meczu.
Powodzenia,jeżeli ktos tu wogóle zajrzy.
Tak to można grać.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lekka posucha w temacie panowie. Dzisiaj mega ciekawe mecze jednak grają potęgi kontra zespoly swoich parkietow i moze jskis remisik w Brzesciu lub Motorze? Dyskusja mile widziana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik
EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźni - Play Offy
17:30
Motor
Vive Kielce
Typ-10 +++
Kurs-1.9
18:00
Mieszkow Brześć
Flensburg-H.
Typ-2 +++
Kurs-1.8
20:30
PPD Zagreb
Vardar
Typ-2 +++
Kurs-1.7
Na dzisiejsze mecze wymyśliłem taki tripel,który wydaje mi się że może wejśc.
Motor u siebie nie zwykle mocny,który nie zwykł przegrywać,ostatni mecz przegrali 30.09.18 z Szeged 31-32,w tamtym roku pokonali Vive 32-29,także mają wszelkie argumenty żeby nie przegrać tego meczu,tak jak kolega wyżej wspomniał może być remis.
Flensburg to doświadczona drużyna która powinna wygrać to spotkanie,myślę że minimalnie 1-2 bramkami,mecz powinien byc zacięty i kręcić się wokoło remisu. Dwa razy grali na wyjazdach z Mieszkowem i dwa razy wygrali,myślę że dzisiaj wygrają po raz trzeci.
Trzecia para teoretycznie najłatwiejsza,Vardar zajął 3 miejsce w gr.A z kolei gospodarze awansowali z 6 miejsca z gr.B.Goście na wyjazdach poczynają sobie dobrze ,przegrali z Barcą i Vive,gospodarze w swojej grupie u siebie 3-1-3,stawiam tu na gości którzy zapewne będą chcieli wyrobić sobie jakąś zaliczkę przed rewanżem.
A jak to wyjdzie to się okaże po meczach.
Powodzenia i czekam na opinie innych typerów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Nie jestem taki pewien czy Flensburg wygra na wyjeździe. W lidze owszem wymiatają, gdzie wygrali wszystkie mecze do tej pory, natomiast w LM na wyjazdach prezentują się krótko mówiąc przeciętnie. Porażki z Motorem czy Celje dobitnie o tym świadczą.
Vardar ok, raczej nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem w Zagrzebiu.
Co do meczu Vive, nie wiem skąd masz info, że Vive przegrało z nimi w zeszłym sezonie 32:29. H2H na Unibet mówi o dwóch meczach i to wygranych przez Vive:
18/02/15
Motor Zaporoże 27:28 KS Vive Tauron Kielce
12/10/14
KS Vive Tauron Kielce 30:26 Motor Zaporoże
Jeżeli się mylę to mnie poprawcie. W tym meczu raczej minimalne widzę zwycięstwo gości. W składnie jest Luka Cindrić no i wraca po kontuzji Alex Dujshebaev. Więc raczej typy w kierunku x2 lub dodatni HC na Motor. Over niby do grania ale linia dość wysoko.
Dlatego ja gram tripla trochę bezpieczniejszego:
Motor - Vive x2 @1,52✅
PPD Zagrzeb - Vardar x2 @1,44✅
Meshkov - Flensburg 2 +1,5 @1,3✅
AKO: 2,85 Unibet
Liczę, że obaj wieczorem dopiszemy zysk do konta ????
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
A ja pograłem z kolei Cindricia, że rzuci przynajmniej 4 bramki, ako 1.85 w fortunie. Jurecki, Dujszebajew i jeszcze ktoś niedostepny więc ciężar gry będzie na nim. Do tego w wywiadzie śmiał się, że może i nawet 60 minut grać, bo nawet taki wariant wchodzi w grę a wtedy kontry i wiadomo, zawsze może coś wpaść z tego.
Sorki za ogólniki ale pisze na szybko że spaceru z telefonu ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nie jestem taki pewien czy Flensburg wygra na wyjeździe. W lidze owszem wymiatają, gdzie wygrali wszystkie mecze do tej pory, natomiast w LM na wyjazdach prezentują się krótko mówiąc przeciętnie. Porażki z Motorem czy Celje dobitnie o tym świadczą.
Vardar ok, raczej nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem w Zagrzebiu.
Co do meczu Vive, nie wiem skąd masz info, że Vive przegrało z nimi w zeszłym sezonie 32:29. H2H na Unibet mówi o dwóch meczach i to wygranych przez Vive:
18/02/15
Motor Zaporoże 27:28 KS Vive Tauron Kielce
12/10/14
KS Vive Tauron Kielce 30:26 Motor Zaporoże
Jeżeli się mylę to mnie poprawcie. W tym meczu raczej minimalne widzę zwycięstwo gości. W składnie jest Luka Cindrić no i wraca po kontuzji Alex Dujshebaev. Więc raczej typy w kierunku x2 lub dodatni HC na Motor. Over niby do grania ale linia dość wysoko.
Dlatego ja gram tripla trochę bezpieczniejszego:
Motor - Vive x2 @1,52
PPD Zagrzeb - Vardar x2 @1,44
Meshkov - Flensburg 1 +1,5 @1,3
AKO: 2,85 Unibet
Liczę, że obaj wieczorem dopiszemy zysk do konta ????
26.08.18 CF Motor Vive Kielce 32 : 29
26.08.15 CF Motor Vive Kielce 32 : 32
25.08.15 CF Motor Vive Kielce 37 : 35
To są ich 3 ostatnie mecze.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
A co maja poprzednie mecze wspolnego z dzis? Składy inne całkiem.. Vive bez paru zawodników, Alex dopiero co wrocił nie bedzie im łatwo na pewno.. overek tu moze wpaść całkiem nieźly.. cindrić powinien ciągnąc grę.. skrzydła także powinny trzymać wynik ale czy wygraja? wątpie ja stawiam na 1x ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
A co maja poprzednie mecze wspolnego z dzis? Składy inne całkiem.. Vive bez paru zawodników, Alex dopiero co wrocił nie bedzie im łatwo na pewno.. overek tu moze wpaść całkiem nieźly.. cindrić powinien ciągnąc grę.. skrzydła także powinny trzymać wynik ale czy wygraja? wątpie ja stawiam na 1x ????
Postawiłeś to co ja w swoim poście,więc nie rozumiem Twojego ataku? ja przytoczyłem dla kolegi wyniki ich spotkan bo kolega miał błędne informacje.
A jak już chodzi o to co mają wspólnego poprzednie mecze? Otóż mają i to dużo,a 7miesięcy temu to Vive miało inny skład? Gorszy lub lepszy? Zawodnicy nie zmieniają się co pół roku,skoro przegrali pół roku temu to i dzisiaj mogą też przegrać,tym bardziej że rewanż mają u siebie.
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Postawiłeś to co ja w swoim poście,więc nie rozumiem Twojego ataku? ja przytoczyłem dla kolegi wyniki ich spotkan bo kolega miał błędne informacje.
A jak już chodzi o to co mają wspólnego poprzednie mecze? Otóż mają i to dużo,a 7miesięcy temu to Vive miało inny skład? Gorszy lub lepszy? Zawodnicy nie zmieniają się co pół roku,skoro przegrali pół roku temu to i dzisiaj mogą też przegrać,tym bardziej że rewanż mają u siebie.
Już po meczu więc nie ma się co spierać, remis satysfakcjonuje wszystkie typy, chociaż w końcówce bliżej zwycięstwa było Vive.
Fakt, nie miałem wiedzy o tych meczach towarzyskich, ale i tak nie wpłynęły by na mój osąd tego meczu i typ. Wg mnie mecze towarzyskie to nie to samo co o stawkę więc nie bardzo należy się nimi sugerować. Nie ma tej walki co w meczach o pkt. Z drugiej strony mecze o pkt z przed 2-3 sezonów też nie mają zbyt wielkiego znaczenia gdyż składy się zmieniają z sezonu na sezon. Potwierdziło się to, że był to mecz bardzo wyrównany i widać że, Motor poczynił postępy na przestrzeni ostatnich miesięcy.
Ważne, że wszyscy którzy typowali 1x lub x2 są zadowoleni bo padł remis... ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dlatego ja gram tripla trochę bezpieczniejszego:
Motor - Vive x2 @1,52
PPD Zagrzeb - Vardar x2 @1,44
Meshkov - Flensburg 1 +1,5 @1,3
AKO: 2,85 Unibet

Kolega zagrał tripelka bezpiecznego,który poszedł do kosza,kurs który go uwalił to 1.3,czy to jest sens granie takich niskich kursów?
Nigdy nie gram kursów 1.1-1.5 bo to zysków nie przynosi a zjebac kupon potrafi,mi został 1 mecz czy wejdzie to nie wiem ale szanse są, A co do argumentacji swoich typów,to każdy na swój sposób sobie argumentuje,w sumie to n ie jest ważne bo liczy się zysk.
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Dlatego ja gram tripla trochę bezpieczniejszego:
Motor - Vive x2 @1,52
PPD Zagrzeb - Vardar x2 @1,44
Meshkov - Flensburg 1 +1,5 @1,3
AKO: 2,85 Unibet

Kolega zagrał tripelka bezpiecznego,który poszedł do kosza,kurs który go uwalił to 1.3,czy to jest sens granie takich niskich kursów?
Nigdy nie gram kursów 1.1-1.5 bo to zysków nie przynosi a zjebac kupon potrafi,mi został 1 mecz czy wejdzie to nie wiem ale szanse są, A co do argumentacji swoich typów,to każdy na swój sposób sobie argumentuje,w sumie to n ie jest ważne bo liczy się zysk.
Dopiero teraz jak napisałeś, że mój tripel poszedł do kosza zauważyłem, że napisałem inaczej niż zagrałem.

Wyżej już edytowałem posta. Zamiast 1 +1,5 miało być 2 +1,5. Więc zakład cały czas w grze.
Jasne, każdy ma swój sposób grania. Jedni po prostu czasem wyznają zasadę: Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dopiero teraz jak napisałeś, że mój tripel poszedł do kosza zauważyłem, że napisałem inaczej niż zagrałem.

Wyżej już edytowałem posta. Zamiast 1 +1,5 miało być 2 +1,5. Więc zakład cały czas w grze.
Jasne, każdy ma swój sposób grania. Jedni po prostu czasem wyznają zasadę: Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
To fajnie że Twój zakład jest nadal w grze ,ale dla kogoś kto sugerował się twoja argumentacją cytuję.......
Nie jestem taki pewien czy Flensburg wygra na wyjeździe. W lidze owszem wymiatają, gdzie wygrali wszystkie mecze do tej pory, natomiast w LM na wyjazdach prezentują się krótko mówiąc przeciętnie. Porażki z Motorem czy Celje dobitnie o tym świadczą.
To wszystko nie trzyma się kupy,piszesz że w lidze mistrzów radzą sobie słabo,a porażki z Motorem i Celje o tym świadczą i podajesz handi na gospodarzy,po meczu to prostujesz,to nie trzyma się kupy,dla mnie Twoj post i Twoje typy do śmieci.
Podając tu swoje typy bierzesz za nie odpowiedzialność,w realu możesz grać sobie odwrotnie czy wogóle nie grać ale jak tu podajesz typ to tego się trzymaj,bo inaczej świadomie wprowadzasz ludzi w błąd.
Jak można nie wiedziec co się zagrało????????????????
Podałem swoje typy,podpiełeś się pod nie ale żeby nie było to coś tam chciałeś zmienic,ale to nie wyszło,dla mnie Twój kupon jest przegrany,ja czasami podam typ,potem przemyślę i zmienię,zagram inaczej ale nie piszę potem że podałem tak a zagrałem inaczej,bo to świadzczy o tym że wprowadzam świadomie w błąd tzw.Januszy co czekają na typy żeby mogli cos zagrać.
A tak wogóle to nie rozumiem jak można grać na kogoś kogo uwaza sie za słabego w lidze mistrzów????
Twoja argumentacja świadczyła właśnie że grasz na gospodarzy podpierając się 2 bramkami.
Ten post nie jest przeciwko Tobie tylko ogólnie do wszystkich którzy podają tutaj swoje typy,jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B,a tłumaczenie takie to zostawmy dla dzieci w przedszkolu.
Jak ktoś się ze mną zgadza to niech zostawi to co trzeba.
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
To fajnie że Twój zakład jest nadal w grze ,ale dla kogoś kto sugerował się twoja argumentacją cytuję.......
Nie jestem taki pewien czy Flensburg wygra na wyjeździe. W lidze owszem wymiatają, gdzie wygrali wszystkie mecze do tej pory, natomiast w LM na wyjazdach prezentują się krótko mówiąc przeciętnie. Porażki z Motorem czy Celje dobitnie o tym świadczą.
To wszystko nie trzyma się kupy,piszesz że w lidze mistrzów radzą sobie słabo,a porażki z Motorem i Celje o tym świadczą i podajesz handi na gospodarzy,po meczu to prostujesz,to nie trzyma się kupy,dla mnie Twoj post i Twoje typy do śmieci.
Podając tu swoje typy bierzesz za nie odpowiedzialność,w realu możesz grać sobie odwrotnie czy wogóle nie grać ale jak tu podajesz typ to tego się trzymaj,bo inaczej świadomie wprowadzasz ludzi w błąd.
Jak można nie wiedziec co się zagrało????????????????
Podałem swoje typy,podpiełeś się pod nie ale żeby nie było to coś tam chciałeś zmienic,ale to nie wyszło,dla mnie Twój kupon jest przegrany,ja czasami podam typ,potem przemyślę i zmienię,zagram inaczej ale nie piszę potem że podałem tak a zagrałem inaczej,bo to świadzczy o tym że wprowadzam świadomie w błąd tzw.Januszy co czekają na typy żeby mogli cos zagrać.
A tak wogóle to nie rozumiem jak można grać na kogoś kogo uwaza sie za słabego w lidze mistrzów????
Twoja argumentacja świadczyła właśnie że grasz na gospodarzy podpierając się 2 bramkami.
Ten post nie jest przeciwko Tobie tylko ogólnie do wszystkich którzy podają tutaj swoje typy,jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B,a tłumaczenie takie to zostawmy dla dzieci w przedszkolu.
Jak ktoś się ze mną zgadza to niech zostawi to co trzeba.
Uważaj na słowa typu &quot;Twoj post i Twoje typy do śmieci&quot;. Szanuj innych użytkowników forum i ich zdanie, a jeżeli tego nie potrafisz to się nie wypowiadaj. A jak cytujesz to rób to jak należy i zluzuj trochę bo życie nie kończy się na zakładach.
Czego nie potrafisz zrozumieć ? Normalny błąd, myślę 2 +1,5 a pisze na odwrót 1 +1,5. Rozumiem, że ktoś się mógł zasugerować tym typem ale po prostu się pomyliłem, dlatego dla potwierdzenia, że nie ściemniam wkleiłem kupon. Argumentacja była taka, że nie do końca wierzę w ich wygraną dlatego gram delikatny handi na plus w ich stronę. Nikogo nie wprowadziłem świadomie w błąd, od początku to chciałem zagrać i tak zagrałem, więc nie oskarżaj mnie bezpodstawnie.To że źle napisałem w poście dopiero zauważyłem jak napisałeś że mój kupon jest przegrany.
I jeszcze jedno... Odpowiedzialności za typy nie bierze tutaj nikt, każdy gra to co uważa za stosowne i za taką stawkę jaką chce. Nikt nikogo nie powinien ganić, że podał jakiś typ, ktoś z tego skorzystał i typ okazał się nie trafiony. Każdy bierze odpowiedzialność za to co gra sam, niezależnie od tego czy był to czyjś typ z forum czy jego własny bez sugerowaniem się innymi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom