>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2016

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Rosja dno ????

Jestem rozczarowany ze Australia ma taka przewage. Myslalem ze Ukraina bedzie przed.

Czyli win Ukrainy w polfinale do kosza mozna wyrzucic ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
izzi 80

izzi

Użytkownik
i Szpak w top10 gratki tym którzy to zagrali ????
ułaaa Ukraina albo Rosja ale emocje ????
Ukraina! ???? a był kurs nawet @28 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 0

luki2942

Użytkownik
Jakim cudem jury, ludzie którzy żyją z tego, że szukają talentów, tfu produktów do sprzedania, tak bardzo świadomie bądź nie pomylili sie w stosunku do Polski?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kiedy bedzie mozna uzyskac wyniki z polfinalow?

ukraina wygrala final ale czy polfinal rowniez?
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Szkoda ogladac juz ta eurowizje... upolitycznienie i tyle w temacie.
Gratuluje tym co zagrali na Ukraine.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Jakim cudem jury, ludzie którzy żyją z tego, że szukają talentów, tfu produktów do sprzedania, tak bardzo świadomie bądź nie pomylili sie w stosunku do Polski?
Ludzie głosują spontanicznie na to co wpada w ucho a jury brało pod uwagę pewnie rozstaw zębów, strój, efekty specjalne, układ taneczny itp czyli to czego ludzi nie obchodzi. Trzecie miejsce u widzów którzy są najważniejsi a drugie od końca od jurorów. Zajebista formuła
Edit: Rządy PIS-u pewnie też swoje zrobiły
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Jeśli w półfinałach liczyły się głosy tylko telewidzów to spokojnie.
Szpak top3 w głosowaniu telewidzów więc emigracja się zmobilizowała. Zresztą przy występie Cleo było podobnie więc powinniśmy się przyzwyczajać. ;)
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Wiadomo ilu Polaków jest za granicą to podgonili Szpaka do TOP 8 i brawo ✅

Co do jury - nie wiadomo chyba kto tam siedzi - może mają swoje widzimisie, zresztą niektórzy tutaj pisali że na próbach Szpak nie wypadł oszałamiająco. Tak czy inaczej masa Polaków zagranicą oddała głosy i jest wynik dobry.

;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
W sumie lepiej, ze wygrala Ukraina niz Szwecja z tym dzieciaczkiem ;) Tutaj ewidentnie ludzie sie opowiedzieli politycznie wg mnie. No i w sumie dobrze, ze Rosja dostala po nosie. Jeszcze ta rozgrywka na samym końcu Rosja vs Ukraina to sól tego wieczoru ;]
A tak obiektywnie, to najlepsza byla Australia i tak od początku uważałem, ale samemu trudno mi bylo to sobie wyobrazic, aby pozwolili im wygrac.

Bardzo jestem zaskoczony tymi punktami jury w stosunku do Polski. Kompletne bezguście, albo celowe działanie... Kij to wie. 3 miejsce w glosowaniu publicznosci to naprawde swietny wynik Szpaka.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ja sie zastanawiam kto tak mocno zbil kurs na Ruskich ze do televotingu spadl az do 1.30 ????

Na Ukrainie urusl do prawie 30 , a po glosach Jury kursy przedstawialy sie:

Australia 1.01 ?
Ukraina 17
Rosja 17

Myslalem ze pozamiatane a widzowie zrobili swoje.

Dawno nie widziaelm takiego zwrotu akcji.
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
tak Australie po 1.02 widziałem przed głosami telewidzów ????
kopytko miały być zaraz po eurowizji na ich official website
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
raczej swietny wynik naszej emigracji. co do szpaka - jak mozna wystawic goscia z pomalowanymi paznokciami ?
 
Do góry Bottom