>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Eurovision Song Contest 2016

5567 719

5567

Użytkownik
Tu chyba nie decydowalo to, ze ludzie mocno grali na kogos i dlatego kursy skakaly, bo taka Ukraina to latała od @10 na początku do @34 momentami na becie, więc to niemożliwe, żeby to zakłady ludzi jakoś miały mocny wpływ na to i &quot;zbijali&quot; kursy. To trochę mi pod manipulacje bukmachera podchodzi bardziej. ;] Hiszpania tez nagle na 5 miejsce wskoczyla w pewnym momencie u bukow a jak skonczyli wiadomo.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Głosy jury od zawsze były sferą konfliktów. 50% oceny kraju stanowi subiektywna opinia pięciu wybranych osób. Wiadomo, że nigdy nie będzie to sprawiedliwe. W tym roku najbardziej chyba zaskoczyła mnie wysoka pozycja Litwy, bo tego się kompletnie nie spodziewałem (szczególnie tak duża ilość punktów właśnie od jury) i bardzo mało punktów od widzów dla Hiszpanii. Jeżeli z takimi piosenkami jak w zeszłym i tym roku zajmują tak odległe miejsca, to nie ma chyba dla nich nadziei w tym konkursie ????


https://en.wikipedia.org/wiki/Eurovision_Song_Contest_2016 - wyniki półfinałów

San Marino 12 miejsce przed Islandią, to już totalne jaja :eek:
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Panowie jeżeli chodzi o nasz występ to jest to kompromitacja jury i tyle bardzo czysto zaspiewana piosenka która wpada w ucho chyba podczas występu Szpaka zrobili sobie przerwę... Dla zainteresowanych wyniki półfinałów znajdziecie na stronie www.eurovision.tv w zakładce menu.. Mi dziś wszedł kupon zagrany na top 10 Polskę i Bułgarię a ponadto taśma w milenium..

Pozdrawiam
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Ludzie głosują spontanicznie na to co wpada w ucho a jury brało pod uwagę pewnie rozstaw zębów, strój, efekty specjalne, układ taneczny itp czyli to czego ludzi nie obchodzi. Trzecie miejsce u widzów którzy są najważniejsi a drugie od końca od jurorów. Zajebista formuła

Edit: Rządy PIS-u pewnie też swoje zrobiły

Przeciez w tych jury we wszystkich krajach siedza lewaki same, wiadomo ze nie beda glosowac na Polske. Faktycznie rzady PISu mogly miec na to wplyw, ale co lepiej miec - normalny kraj czy sukces w Eurowizji? Ja wole to 1.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Brawo Szpak 3 miejsce!!Zadne glosy jury nie powinny byc brane pod uwage!!Widzowie, z calej Europy( i Australii) daja nam miejsce na podium a jury na koniec stawki.Zenujace.A propo jury, nasi &quot;fachowcy&quot; daja Ukrainie 12 pkt, a Ukraina nam -0.Szkoda slow robmy tak dalej.Piosenka Australii najlepsza i to ona powinna wygrac.Szkoda.Czysto polityczny konkurs
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
raczej swietny wynik naszej emigracji. co do szpaka - jak mozna wystawic goscia z pomalowanymi paznokciami ?
No tak, a jak można Ozzy&#39;ego Osbourne&#39;a wystawiać na koncerty, też ma pomalowane paznokcie, skandal. Skończcie się dopierdzielać do czyjegoś wyglądu, nie każdy musi być łysy i brać 120 na klatę. Gość ma talent, głos jak dzwon i to się liczy. Mam nadzieję, że zaopiekują się nim jacyś fajni ludzie i stworzy w końcu coś na miarę swojego potencjału.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Jakbyście chcieli wiedzieć , to Ukraina wygrała także u Polskich telewidzów...
I słusznie...
 
P 76

profesorgomez

Użytkownik
ooo ooOOOO oo łłłłooooooooooo czarny czy białyyy ??? zdecydowanie głosy ludzi są tu najważniejsze bo kto tego później słucha ? z 25 do top10 to jest coś ;)
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Moim zdaniem powinien wygrać Rosjanin , a Ukraina druga,o Australii nie wspomnę bo ich nie liczę nawet,a Polska jak co roku przez jury jest rolowana ale w tym roku to polecieli po bandzie.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
No tak, a jak można Ozzy&#39;ego Osbourne&#39;a wystawiać na koncerty, też ma pomalowane paznokcie, skandal. Skończcie się dopierdzielać do czyjegoś wyglądu, nie każdy musi być łysy i brać 120 na klatę. Gość ma talent, głos jak dzwon i to się liczy. Mam nadzieję, że zaopiekują się nim jacyś fajni ludzie i stworzy w końcu coś na miarę swojego potencjału.
ja tu widze troche podobienstwa do conchity wurst ???? nie jestem dumny, kto w tym roku reprezentował nasz kraj. wydaje mi sie, że polska emigracja + dobry reprezentant dają nam automatycznie miejsce w top 10. co do eurowizji, dziwi mnie tak słaba pozycja Hiszpanii. Co do tego zachwytu nad Rosją, to też nie rozumiem. Super widowisko na scenie, ale piosenka już na pewno nie.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Ladnie zarobilem na tym konkursie. Z calym szacunkiem ale w tym temacie siedza chyba ludzie zapatrzeni w eurowizje a nie znajacy sie kompletnie na bukmacherce. Nie wiem jak ktos o zdrowych zmyslach moze postawic na TOP 2 kurs 1,22 .I ja wogole abstrahuje od jakiegokolwiek poziomu poszczegolnych wykonawcow. To jest żalosne, nie wazne na jakie panstwo by stawiac. Ludzie to jest konkurs piosenki a nie maraton, gdzie licza sie tylko umiejetnosci i nie ma niespodzianek. Pelno tez widzialem glosow ze niemrawy, niczym nie rzucajacy sie w oczy Węgier bedzie wyzej od rzucajacego sie w oczy wygladem i majacego zdecydowanie jedna z bardziej wpadajacych w ucho utworow Szpaka. Top 10 to byl pewniak, a na to ze bedzie w top10 od widzow to bylem w stanie mieszkanie postawic .
Zlapalem kursy z kosmosu na Szpak top 10 i na Rosja Top 2 NIE

A co do eurowizji konkurs polityczny i tyle, Ukraina wygrala z powodu wojny, gdyby nie ukladziki to Szpak top5 pewne
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Co to za żuri jest?
Tam chyba głosując piją,albo prezes telewizji podrzuca im karteczkę z wynikami.
Nie znam tego Szpaka,wygląda jak wygląda,no ale obiektywnie patrząc to była całkiem dobra piosenka i dobry wokal,zdecydowanie na TOP 10,a nie na przedostatnie miejsce.
Ja wtopiłem na Litwa - Łotwa - zdawałem sobie sprawę,że publicznością wygra Litwa,ale po głosowaniu jury Łotwa powinna mieć gigantyczną przewagę, o wiele lepszy kawałek i przede wszystkim lepiej zaśpiewany.
I nie mówcie,że Orzech komentuje jakoś tendencyjnie czy coś,przecież nie może rzucać bluzgami tak jak Wy przed telewizorem,on w tej branży siedzi miliony lat,pamiętam go jeszcze z &quot;muzycznej jedynki&quot; z lat 90tych gdy dla takiego np. Wojewódzkiego świat muzyczny zaczynał i kończył się na Jarocinie.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Zobaczcie sobie sobie jak konkretne kraje głosowały (telewidzowie) na Szpaka , to łatwo dojdziecie do wniosku że jego wysokie 3 miejsce jest zasługą naszej emigracji.
Po prostu w krajach tych Eurowizja cieszy się niezbyt dużą popularnością i mało widzów głosuje , a Polacy mają niezłego fioła (szczególnie Ci na emigracji:grin ???? i gremialnie głosują na naszego...
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Zobaczcie sobie sobie jak konkretne kraje głosowały (telewidzowie) na Szpaka , to łatwo dojdziecie do wniosku że jego wysokie 3 miejsce jest zasługą naszej emigracji.
Po prostu w krajach tych Eurowizja cieszy się niezbyt dużą popularnością i mało widzów głosuje , a Polacy mają niezłego fioła (szczególnie Ci na emigracji:grin ???? i gremialnie głosują na naszego...
Nasz cos osiagnie- od razu doszukiwanie się przyczyny tak, żeby wyszlo że to nie dlatego że jest dobry. Typowy polaczek.
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Haha no
12pkt tylko od Belgii i Austrii
po 10pkt od UK, Irlandii, Holandii, Niemiec, Islandii, Włoch, Norwegii, Szwecji
Przecież tam wcale nie ma Polaków ;)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Nasz cos osiagnie- od razu doszukiwanie się przyczyny tak, żeby wyszlo że to nie dlatego że jest dobry. Typowy polaczek.
Głupoty piszesz , polska propozycja była raczej średnia ( zresztą tak naprawdę to nie polska propozycja ale amerykańska) , ale ok na pierwszą 15-kę zasługiwała , tylko dlatego że wokalista dobry. Jednak gdyby nie głosy naszej emigracji to byłaby na szarym końcu.
 
Do góry Bottom