>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2016

swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Ja osobiście uważam że Szpak zaśpiewał bardzo dobrze, w dodatku miał naprawdę świetną piosenkę, niesamowicie wpadającą w ucho ( chyba najlepsza nasza propozycja od lat ). Szkoda że jurorzy tego nie docenili ,7 pkt od nich to porażka. Traktują nas jakbyśmy nie istnieli. Dobrze że widzowie docenili nasz występ i zdobyliśmy zasłużone jak dla mnie 8 miejsce. Brakowało jak dla mnie trochę choreografii , jakiś ognii/laserów czy innych dinozaurów jak to właśnie jurorzy lubią.
Co do występu Ukrainy to utwór mocno średni, wygrał tylko dlatego za podtekst polityczno-historyczny.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ukraina wygra Eurowizje
Ten wystep zrobil na mnie ogromne wrazenie.
Rosja 1.66
Australia 3.50
Ukraina 9.00
Kursy nieproozumienie.
Nie rozumiem tych spadkow na Australie i tak duzego wzrostu na Ukraine. Pamietam jak 5 lat temu na Azerbejdzan byl w dzien finalu podobny kurs co dzisiaj na Ukraine i wiadomo jak to sie skonczylo.
Grac Lazareva po tak marnym kursie to samobojstwo.
Ukraina najlepsza piosenka.
????
Pisałeś powtarzałeś, i pewnie nie tylko mnie tutaj przekonałeś. @ 17 na live trafione. :grin: Coś niesamowitego, i dopiero teraz widać różnicę w całym konkursie, gdy 50% dostaje publiczność. Gdyby pozostały stare zasady byśmy &quot;świętowali&quot; zwycięstwo skośnookich z Australii. Tak czułem, że druga porcja punktów wszystko odwróci. Z Rosji tylko śmiech i tego 1,36 pre, podobnie jak zbijanie Francji 2 tygodnie wcześniej.
I poraz kolejny buki robią się w ciula przy tego typu imprezach. Jak było w lutym i z galą oscarową, gdzie Spotlight latał po @ 4,33 przynajmniej jak taki trafiłem, może i był wyższy.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Głupoty piszesz , polska propozycja była raczej średnia ( zresztą tak naprawdę to nie polska propozycja ale amerykańska) , ale ok na pierwszą 15-kę zasługiwała , tylko dlatego że wokalista dobry. Jednak gdyby nie głosy naszej emigracji to byłaby na szarym końcu.
Szczególnie naszej emigracji w Albanii (w 6 miejsce),Izreelu (7 miejsce), Węgrzech (3 miejsce), Grecji ( 8 miejsce), Gruzji (7 miejsce), Finlandii (6 miejsce) Szwajcarii (6 miejsce), Hiszpanii (6 miejsce), Słowenii ( 7 miejsce), San Marino (4 miejsce), Rosji (6 miejsce), Łotwie (6 miejsce), , Szwecji (2miejsce - UWAGA W SZWECJI GŁOSUJE DUŻA CZĘŚĆ SPOŁECZEŃSTWA), Macedonii ( 8 miejsce), Danii (6 miejsce), Czech (4 miejsce), Cypru (9 miejsce,Chorwiacji ( 7miejsce) , Bułgarii ( 5 miejsce), Białorusi (5 miejsce), Azerbejdzanu ( 8 miejsce), Ukrainie (3 miejsce).

Pomijając UK, Irelandię, Islandię, Niemcy,Austrię, Belgię, Francję i Holandię itp. gdzie Polacy zrobili swoje, ALE NIE TYLKO ONI NA NAS GŁOSOWALI.

Także twój bełkot o tym żebyśmy byli na szarym końcy gdyby nei emigranci to nadal bełkot.

Michał załał zasłużone 8 miejsce, nasi emigrancii w kilku krajach dźwignęli punkty stracone na jury.
Szarego konca życzyli mu frustraci.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Równie dobrze mogę tłumaczyć ze gdyby na Ukrainie nie było wojny to by nie wygrała. A na emigracji to przecież tylko Polacy inne kraje wogole nie mają emigrantów i nie głosują na swoich xd przecież tylko Polacy xdddd
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Haha no
12pkt tylko od Belgii i Austrii
po 10pkt od UK, Irlandii, Holandii, Niemiec, Islandii, Włoch, Norwegii, Szwecji
Przecież tam wcale nie ma Polaków ;)
Przecież Polacy tam są od dawna, ale od czasów dobrego występu Ich Troje w 2003 to 6 razy odpadaliśmy w półfinale, a w 4 finałach najwyższe miejsce to 14 pozycja Cleo i Donatana. Od takich Islandi, Szwecji wcale nie dostawaliśmy punktów. Dostawaliśmy od Niemiec, UK, Irlandii czasem Norwegii ale to wszystko przeważnie w przedziałach 3-5 pkt. Jak dla mnie to wielki sukces Polski i Michała. BRAWO!

PS: Wygrana Ukrainy to jakieś nieporozumienie. Może się nie znam ale nie widzę w tej piosence nic specjalnego i było wiele wiele lepszych.
 
Z 0

zukinho88

Użytkownik
????
Coś niesamowitego, i dopiero teraz widać różnicę w całym konkursie, gdy 50% dostaje publiczność. Gdyby pozostały stare zasady byśmy &quot;świętowali&quot; zwycięstwo skośnookich z Australii.
Przecież wcześniej też tak było, w tym roku zmienili sposób prezentowania wyników tylko. W poprzednich latach też połowa jury połowa smsy.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Przecież wcześniej też tak było, w tym roku zmienili sposób prezentowania wyników tylko. W poprzednich latach też połowa jury połowa smsy.
I dobrze, że zmienili.
Miło było zobaczyć miny prowadzących jak Michał dostał więcej pkt niż Szwed, czy Australijka, mimo przedostatniego miejsca po &quot;jurorach&quot;
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Do wczorajszych typow dokladam

Hiszpania-Wlk. Brytania 1 @ 1.55✅
Wegry-Czechy 1 @ 1.50✅

Moim zdaniem Hiszpanie spokojnie beda wyzej. Brytyjczycy slabo i widze ich ponizej 20 miejsca.
Czechom przypadnie miejsce max 4 od konca. Kurs bardzo dobry na Wegrow.
Wszystko marathonbet
Dalo sie zarobic nawet na takich kursach.
Poszlo jeszcze top 15 na Polske
oraz top 15 na Wegry.
3/4
 
Do góry Bottom