>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2017 - Kijów

maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
w STS nie można łączyć par ?
Nie można.
I chciałbym żeby było tutaj więcej merytorycznej dyskusji, bo zrobił się lekki bajzel (mam na myśli również podawane tu suche typy).

Na obecną chwilę H2H możemy połączyć w Milenium. Również etoto pozwala na coś takiego, ale w tym momencie chciałbym ich pochwalić - zostawili ze sobą naprawdę podobne państwa, w większości przypadków nie sposób przewidzieć kto przejdzie dalej. Inaczej sprawa się ma z Milenium, które dało parę kontrowersyjnych par. I te dysproporcje postaralem się wyłapać w moim ośmiokrotnym AKO. Jako, że par jest sporo, z mojej strony tylko kilka słów na temat każdej z nich.
Włochy TOP5 @ 1,10 ⛔ 6... fatalny występ faworyta
Do momentu ćwierćfinałów absolutny faworyt do zwycięstwa. Doszło mu jednak dwóch solidnych rywali, jednak wielce prawdopodobnym jest, że wszyscy trzej panowie zajmą miejsca na podium (1.3 na makaroniarza). Ja idę w jeszcze pełniejszą opcję, a więc pierwszą piątkę.
Szwecja TOP10 @ 1,20 ✅ 5. Nawet w pierwszej piątce wylądował Robin, bardzo dobra postawa, co prawda to miejsce zdobyte kosztem reprezentanta Włoch, ale wyszło sympatycznie
Tak jak Francesco powinien być na podium, tak koło piątki powinien się zakręcić reprezentant Szwecji. Pierwsza dziesiątka dla utworu &quot;I Can&#39;t Go On&quot; na spokojnie, sporo dobrego o tym utworze już przeczytałem i w pełni się zgadzam.
Węgry TOP15 @ 1,25 ✅ 8. Ładnie przewidziałem w tym przypadku, Joci Papai chwytał za serce i zasłużenie znalazł się tak wysoko
Stawkę zakładu 5-10-15 zamykają Węgry. Powiem szczerze, że cygańskie rytmy nie są moimi ulubionymi (łagodnie mówiąc), ale to musi być w piętnastce. A i koło top 10 pewnie się znajdą. Siódmy raz z rzędu w finale, musi być względny sukces porównywalny z tym sprzed trzech lat (5. lokata).
Przechodzimy do &quot;pojedynków&quot; H2H:
Grecja - Cypr 1 @ 1,40 19-21. Dość szczęśliwie wyszło, bo tylko dziewięć punktów przewagi. Oba państwa dały sobie wzajemnie po 12. pkt, liczyłem na nieco lepszy wynik Grecji.
Najwyzszy kurs, pewnie największe ryzyko. Ale i tak względnie pewna sprawa. Cypr dość nieoczekiwanie przemknął przez półfinał, ale bukmacherzy nie mają wątpliwości, że dziś przepadnie. Jeśli Grekom wyjdzie występ to pokonanie Cypru będzie formalnością. Może im się udać osiągnięcie TOP15, natomiast nikt nie ma wątpliwości, że Cypr uplasuje się pod koniec stawki.
Rumunia - Dania 1 @ 1,28 ✅ 7-20. Dobrze wyszło. Trzy razy więcej punktów dla Rumunii niż dla miernej propozycji z Danii
Tak jak nie rozumiem fenomenu jodłowania w tym utworze, tak nie mam wątpliwości że Dania nie pokaże nic nowego. Znowu zestawienie faworyta do pierwszej dziesiątki z tym, dla którego uplasowanie się w piętnastce będzie wielkim sukcesem.
Wielka Brytania - Niemcy 1 @ 1,12 ✅ 15-25. Miała być łatwa wygrana i taka też była, co prawda Wielka Brytania mimo wszystko zawiodła (optymiści widzieli ją w pierwszej dziesiątce), to Niemcy zgodnie z planem - przedostatnie miejsce, ledwo przed Hiszpanią.
Niemcy &quot;powalczą&quot; o ostatnią lokatę z Hiszpanią, natomiast UK ostatnio coraz bardziej poważne i celujace w dziesiątkę. To będzie łatwa wygrana.
Armenia - Australia 1 @ 1,33 ⛔ 18-9. Jak ktoś trafnie zauważył - nowy ulubieniec jury. W sumie po fakcie dochodzę do wniosku, że można było się tego spodziewać - tak popularny w Australii konkurs musiał zyskać przychylność jury. A że przy okazji Armenia zakończyła poniżej oczekiwań - zakład został przegrany
Po sukcesie z poprzedniego roku dzisiaj Australia powinna się modlić o pierwsze piętnaście miejsc. Znacznie gorsza propozycja niż przed rokiem, Armenia powinna również być w dziesiątce, może nawet niespodzianka w postaci TOP5? Z Australią powinna sobie poradzić. Trochę się boję głosów na Australię z Europy, ale i tak nie powinno to przewyższyć tych na europejskiego kopciuszka.
Belgia - Holandia 1 @ 1,22 ✅ 4-11. Siedemnastolatka (!) mnie urzekła, i jak widać nie tylko mnie. Grając ten zakład nie byłem co do niej przekonany, tymczasem spokojnie poradziła sobie z trio holenderskim i otarła się o podium. Niesamowita sprawa z tą dziewczyną.
Tutaj zupełnie nie rozumiem takiej pary. Ogromna dysproporcja. Belgia raczej w piątce, tymczasem Holandia raczej bez szans na pierwszą dziesiątkę. Może i kraje są blisko siebie, ale na tej Eurowizji dzieli je wiele.
AKO ~ 5
Edit: Nauczka na kolejne lata jest prosta - w sprawach, których jestem pewny muszę więcej ryzykować. Dla przykładu o wiele lepsze kursy były w h2h z innymi państwami, podobnie jak wyższe pozycje TOPowe. To był świetny konkurs ???? MOŁDAWIA górą!
Po konkursie typy zweryfikuję, może nawet pokiszę się o mały komentarz. W teorii wszystko wygląda pewnie i mam nadzieję, że po konkursie nie będę musiał bronić się znaną maksymą o tym, że &quot;Eurowizja rządzi się swoimi prawami&quot; :]
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Kto wygra Eurowizję?
Dzisiejsze pytanie wszystkich fanów oraz bukmacherów.
Portugalia i Włochy faworyci ehh nudy...
Bułgaria i Sofia 2018 hmm czy znów Eurowizja wybierze wschodnie kierunki Europy? Szczerze w to wątpię a Beautiful Mess też nie powala na kolana. Choć jeśli ktoś miałby wygrać z trójki faworytów to jest to właśnie Bułgaria @4,0 Expekt.
Majstersztykiem tegorocznej Eurowizji jest niewątpliwie Wielka Brytania i Lucie. Faworyt do wygrania, nie zauważony. Genialna piosenka,doinwestowana wizualnie przez BBC, robi naj naj lepszy efekt, scena w Kijowie jak gdyby stworzona pod wizualizację UK. Myślę że czas aby statuetka wreszcie wróciła do BIG5! Londyn 2018? @41,00 Uni
 
5567 719

5567

Użytkownik
Kto wygra Eurowizję?

Dzisiejsze pytanie wszystkich fanów oraz bukmacherów.

Portugalia i Włochy faworyci ehh nudy...

Bułgaria i Sofia 2018 hmm czy znów Eurowizja wybierze wschodnie kierunki Europy? Szczerze w to wątpię a Beautiful Mess też nie powala na kolana. Choć jeśli ktoś miałby wygrać z trójki faworytów to jest to właśnie Bułgaria @4,0 Expekt.

Majstersztykiem tegorocznej Eurowizji jest niewątpliwie Wielka Brytania i Lucie. Faworyt do wygrania, nie zauważony. Genialna piosenka,doinwestowana wizualnie przez BBC, robi naj naj lepszy efekt, scena w Kijowie jak gdyby stworzona pod wizualizację UK. Myślę że czas aby statuetka wreszcie wróciła do BIG5! Londyn 2018? @41,00 Uni
Chyba zapomnial Pan o brexicie :grin: Niestety Eurowizja to w dużej mierze polityka, zatem nie sądzę aby pozwolili wygrać UK, aczkolwiek na tle tegorocznych propozycji jest całkiem dobra.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
S 135

seba96

Użytkownik
Chyba zapomnial Pan o brexicie :grin: Niestety Eurowizja to w dużej mierze polityka, zatem nie sądzę aby pozwolili wygrać UK, aczkolwiek na tle tegorocznych propozycji jest całkiem dobra.
Otóż to. Dla mnie top10, ale przez względy polityczne chyba nic poza tym.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Ameryki nie odkryję ale myślę że mało kto - mimo wszystko - się nad tym zastanawia - żeby zwiększyć nasze szanse warto byłoby - jeśli już ktoś planuje - wysyłać SMSy (choć wiadomo pojedynczy SMS niewiele znaczy bardziej chodzi mi o masowo) na państwa które mają najmniejsze szanse
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Ja nie wiem jak można pisać że poziom tegorocznej eurowizji jest na słabszym poziomie niż w poprzednich latach jak dla mnie sporo dobrych piosenek w tym roku i mam nadzieję że ten poziom się utrzyma. Dobrej zabawy życzę.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Krótko bo zaraz startują.

Francja TOP10 @1,90

Piosenka fajna, top10 jak najbardziej w zasięgu. Głosów od widzów powinno być więcej niż od jury, niemniej suma powinna dać miejsce w okolicach dziesiątki.

Polska - Australia 2 @1,80

Mimo iż Australia piosenka słabiutka, ten młodzian mnie nie przekonuje, to jednak uważam, że głosów zdobędzie więcej niż nasza wokalistka. Polka jakoś bez przekonania, nie ma tego błysku.
 
L 61

luki43

Użytkownik
Wielka Brytania naprawdę fajnie zaśpiewała. Piosenka lepsza od Portugalczyków i Włochów. Ciekawe jak to sie przełoży na głosy... PS. Ten Artur Orzech to jakby mogl to by belgijke schrupal.podejrzany jest
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Oceny jury dla Francji i dla Australii to jakiś dramat ⛔ ale sms widzów dla Australii wspaniałe,brawo ludzie. Szkoda mi bardzo tej Francji ????
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Nie wierze ze to G.... wygrało, to sa chyba jakies jaja
to sa mega jaj ze jakis paralityk wygrywa - w tym roku wyjatkoe byly slabe posenka ale ze takei cos wygralo - jp eurogowno to jest wilekie gowno niestety
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Moze ktos mi objasnic na jakiej podstawie /warolach etc wtc takie gown jka portugalia dzis wygrywa? Bo ja juz nei rozumien tego gownianego konkursiku - bo raczej politycznie typowanie nie wchodzi w rachube
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP

Włochy identycznie jak rok temu francja 6 miejsce ????
Epic sax guy 3 miejsce a kusiło coś postawić na top 10. Na wielu portalach zrobili mu reklame że powraca gościu z trąbką i proszę
 
Do góry Bottom