>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eurowizja 2017 - Kijów

kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
egreg 942

egreg

Użytkownik
A ja się bardzo cieszę że moja faworytka Belgijka wygrała u nas w televotingu. Brawo my ... :browar565::browar565::browar565:
 
F 0

flakson

Użytkownik
Powaznie kolego Belgijka była twoją faworytką?? Wedlług mnie bardzo słabiutkie wykonanie takie bez powera bez pazura takie niesmiałe, tak jakby pierwszy raz na scenie była, jakby bala sie przycisnąc i pokazać coś więcej
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Powaznie kolego Belgijka była twoją faworytką?? Wedlług mnie bardzo słabiutkie wykonanie takie bez powera bez pazura takie niesmiałe, tak jakby pierwszy raz na scenie była, jakby bala sie przycisnąc i pokazać coś więcej
Poważnie poważnie ????
Fakt wykonanie takie sobie , zadecydowała jednak treść nie forma.
Poza tym takie skromnisie ale z charakterem też są fajne. ????
Ale przyznaję, jestem trochę w szoku że u nas wygrała !
 
5567 719

5567

Użytkownik
&quot;Salvador Sobral, o którym mówi się, że odmienił oblicze Eurowizji, sam walczy o każdy dzień życia. Jest ciężko chory na serce.


Jego problemy są tak poważne, że jeśli do końca roku nie znajdzie się dawca, może umrzeć.

Salvador Sobral o swojej ciężkiej chorobie nie mówi wcale, wyręczają go jednak media, które zaczęły donosić o poważnych problemach ze zdrowiem Portugalczyka. Zrobiło się o nich głośno, gdy opuścił próby przed półfinałem. 28-latka w sprawach technicznych zstępowała wówczas jego starsza siostra Luisa (to ona skomponowała zwycięską piosenkę).
W tym czasie Salvador Sobral dochodził do siebie po operacji w szpitalu, dlatego pojawił się w Kijowie z kilkudniowym opóźnieniem. Ekipa Portugalczyka uspokajała jednak jego fanów.&quot;


Hmmm... rzuca to trochę inny cień na jego wygraną wczorajszą.
 
Do góry Bottom