>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

everest poker - pytanie o wygrana

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja też polecam ????
Widziałem gdzieś tutaj sklep za punkty Summit, tylko nie mogę go teraz znaleźć. Ma ktoś do tego link? :|
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Mam pytanie, co znaczy no dbp przy stolach?
Stoły Bez DBP posiadają te same czasomierze jakie występują w regularnych stołach Everest Pokera, z tą tylko różnicą, że nie posiadają Ochron Zakładu w Przypadku Rozłączenia.
chyba brak limitu puli ????
To nie ma z tym nic wspolnego.
Polecam google do odpowiedzi na tego typu pytania
 
U 0

urlich

Użytkownik
Czy po zakonczeniu tej promocji free 100$ dla nowych, jest cos innego co daje kase za summity ;]? Bo szkoda zeby sie marnowalo ;p.
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Srednio co jakies 2 miechy dostaje sie premie np. 100$,50$ lub 10$ na ktora trzeba uzbierac odpowiednia liczbe summit points. Tyle ze na te wieksze to trzeba duuuuuzo grac
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja gram 5 dzień i mam 1250 Summit. :p
Za każdy dolar prowizji otrzymuje się 1 summit.
Ogólnie łatwo się tam gra. ;)
To wiecie gdzie jest tam sklep za te punkty? :p
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Mam problem z zainstalowaniem Everesta. Probowalem juz na dwoch kompach. Na jednym niby sie wlacza instalacja i chodzi ale tylko jakies dziwne literki widac w okienku kopiowania plikow z internetu i nigdy sie nie konczy. Na drugim po wyborze jezyka gasnie. Czy ktos z Was ostatnio instalowal Everesta? Moze wiecie o co biega. Dodam ze kiedys mialem zainstalowanego i nie bylo zadnych problemow. Chce sie zarejestrowac do tych kwalifikacji mistrzostw Polski w Warszawie takze zalezy mi na czasie.
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
Everest jakos informuje ze przetwarza wyplate ? zlecilem wyplate na konto MB z ktorego wczesniej robilem depo jakies 30 h temu i nic zadnego meila ani kasy, to norma ?
 
Do góry Bottom