>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt zablokował polskie konta?

O 57

over05system

Użytkownik
dzisiaj logujac sięna moje konto ujrzałem komunikat
&quot;
EXPEKT
Próbujesz skorzystać z serwisu z miejsca, w którym jest to zabronione lub przy użyciu adresu IP, który zablokowaliśmy. Zapewniamy, że środki znajdujące się na Twoim koncie są bezpieczne i będziesz mógł z nich skorzystać, gdy tylko przestaniesz używać zablokowanego adresu IP lub połączysz się ze stroną z obszaru, w którym jest to dozwolone.
W razie pytań, skontaktuj się z nami, pisząc na adres [email protected] .&quot;
A po logowaniu i przy użyciu VPN
&quot;Z powodu regulacji obowiązujących w Wielkiej Brytanii, niestety nie będziesz miał dostępu do swojego konta z terytorium tego kraju. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, skontaktuj się z nami.&quot;
Jest szansa odzyskać środki?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ladna niespodzianka, bez zadnego wczesniejszego info ze od dnia tego i tego beda niedostepni - tak jakby sie prawo zmienilo w ciagu 2 dni ;)
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
w pore sie obudzili, ze polska jest forbidden country - jak zmieniali nazwy strony na .city/sport/eu to nie byli swiadomi :facepalm: trzeba czekac na kase i skreslic kolejna firme.
Please note that we closed your account as we noticed that you were playing from a forbidden country.
Consequently, you will no longer be able to access your Expekt account.
All your pending wagers will be voided, and the wagers will be credited to your account. Please note that unused bonuses will be removed from your account. As regards to your remaining funds, we will be refunding your balance to the payment method saved in your account.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
a przeczytales co przyslali? zamknelismy konto i nie masz juz do niego dostepu, bo grales z &#39;zabronionego miejsca&#39; .
 
D 71

devs

Użytkownik
Ja probuję się logować przez vpn oraz norweską kartę sim z roamingiem (przybiera norweskie ip). Strona chodzi normalnie do momentu logowania się. Jak wpisuję login, hasło i próbuję się logować, to ponownie wyskakuje komunikat.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
a przeczytales co przyslali? zamknelismy konto i nie masz juz do niego dostepu, bo grales z &#39;zabronionego miejsca&#39; .
W poscie autora nic o tym nie pisze.
Ja probuję się logować przez vpn oraz norweską kartę sim z roamingiem (przybiera norweskie ip). Strona chodzi normalnie do momentu logowania się. Jak wpisuję login, hasło i próbuję się logować, to ponownie wyskakuje komunikat.
To samo co z bet365. Dopuki sie nie logujesz to chodzi. Trzeba wyczyscic pamiec i kupic dobry vpn. I uciekaj z Expekta/Betclica bo to dziady. Mi tez zablokowali konto bo kolega byl u mnie i zalogowal sie do swojego konta odemnie z komputera. Uznali ze konta sa podejrzane i oba zabokowali.
 
D 71

devs

Użytkownik
Czyszczenie pamięci nic nie da. Zalogowałem się z laptopa, na którym nigdy nic nie grałem. Dokładnie to samo.
 
O 0

owidiusz

Użytkownik
Specjalnie założyłem konto żeby poruszyć te kwestie. Bardzo niemiła niespodzianka od expekta.
Pisałem do nich na email, to nawet nie raczyli odpisać do polsku.
Mówicie że nie da rady również przez VPN ? To już bardzo złe wieści. Generalnie to zarabiam na procent, więc każdy bukmacher z podatkiem mocno utrudnia mi życie. Teoretycznie działa jeszcze aplikacja, no ale czy nie jest to kwestia godzin czy dni zanim ją również odetną ? Jestem ciekaw jak z wpłatami i wypłatami to teraz wygląda.
Znacie jakąś alternatywę ? Próbowałem założyć konto na william hill, ale tam wyjechali z takim tekstem że jako polski obywatel nie mam takiej opcji.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Czyszczenie pamięci nic nie da. Zalogowałem się z laptopa, na którym nigdy nic nie grałem. Dokładnie to samo.
A masz program do zmiany vpn na laptopie? Skoro pisze, ze logujesz sie z miejsca nidozwolonego to widza ze z Polski jestes. Poza tym po trzech probach logowania z niedozwolonego kraju blokuja konto i juz zawsze bedzie wyskakiwal taki komunikat.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Betclic wystąpił o polską licencję dlatego myślę zwijają swoja oficjalna witrynę dla nas.
tez mi sie wydaje, ze o to chodzi - ma powstac strona internetowa specjalnie dla polakow (takie info na surebetach sie pojawilo), pozamykaja wszystkim konta a na nowej pewnie kazdy bedzie mogl sobie otworzyc ale juz z podatkiem od wygranych ;)
 
loduwa 53

loduwa

Użytkownik
u mnie juz kasa wrocila na Ecopayz jakby co ????
edit : a betlic juz dziala, mimo ze bylo to samo co na expekt w ciagu dnia.
Hej pisałeś im żeby Ci przelali kasę czy sami wysłali?
Dzisiaj po zalogowaniu jest informacja że konto zostało zamknięte ze względów bezpieczeństwa.
Do supportu pisać w języku polskim czy angielskim?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
sami mi wyslali kase po informacji o zamknieciu konta, ja pisalem do polsku ale odpisali po angielsku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 0

owidiusz

Użytkownik
Działa zarówno strona, jak i mogę się zalogować ! Być może dlatego że przez ostatnie dni normalnie logowałem się przez aplikację i wszystko śmigało tak jak trzeba.
 
O 0

owidiusz

Użytkownik
Tymczasem problemów z expektem ciąg dalszy, ale się uwzięli...
Tym razem zablokowana strona i aplikacja również. Ciekawe na jak długo.
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Próbowałem się logować po VPN-ie na fińskim IP:
&quot;Twoje konto w Expekt zostało zamknięte z powodów bezpieczeństwa. Jeśli chcesz je ponownie otworzyć, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.&quot;
 
Do góry Bottom