>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Extra Bonus 100% do 100zł w Gamebookers.

Status
Zamknięty.
M 0

massphones

Użytkownik
hej w regulaminie promocji jest napiane, ze :
&quot;Aby dokonać wypłaty, musisz postawić zakłady o wartości trzykrotnej sumy bonusu i depozytu (nie wyższej, niż maksymalna kwota bonusa), po kursie nie mniejszym niż 2.0.&quot;
ja wplacilem 100zl, dostalem 100zl bonusu i obstawilem 3 zaklady po 200zl kazdy.
Czy moge juz wybrac kase? Zaniepokoilo mnie to &quot;nie wyższej niż maksymalna kwota bonusa&quot; czyli, co i tak musze jeszcze postawic 3 zaklady po 100zl?
 
A 0

amazon

Użytkownik
Na moje oko to już wykonałeś warunki obrotu stawiając łącznie za 600 zł.I jeśli wszystkie zakłady na kuponie miały łączny kurs powyżej owych 2.0 to na 99% możesz już wypłacać.
Z resztą zleć wypłatę jeśli coś byłoby nie tak, to dostaniesz taki komunikat.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Bonus 100 % od 1 wpłaty dla nowych użytkowników nadal aktualny ? Nie widziałem na stronie żadnej informacji.
 
marcin900 0

marcin900

Użytkownik
ROZWIEWAM WATPLIWOSCI. WPLACILEM 100, AUTOMATYCZNIE DOSTALEM 200. wiec bonus jak najbardziej aktualny. Z LINKA FORUMOWEGO OCZYWISCIE.
 
M 0

mateuszek18p

Użytkownik
Wpłaciłem 50zł i jestem nowym użytkownikiem lecz nie otrzymałem żadnego bonusu ???? jak to możliwe?
Niestety ten bukmacher póki co mi nie pasuje... nie otrzymałem bonusu mimo że jestem nowym użytkownikiem... Po pisaniu emaili nie odpisjują więc nie mogę nic dobrego na nich powiedziec...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wpłaciłem 50zł i jestem nowym użytkownikiem lecz nie otrzymałem żadnego bonusu ???? jak to możliwe?
Niestety ten bukmacher póki co mi nie pasuje... nie otrzymałem bonusu mimo że jestem nowym użytkownikiem... Po pisaniu emaili nie odpisjują więc nie mogę nic dobrego na nich powiedziec...
Zapewne nie kliknąłeś na link uprawniający do przyznania bonusu...
Link jest w 1 poście tematu. Tylko z tego linka rejestracja uprawnia do otrzymania bonusu.
http://forum.bukmacherskie.com/f48/extra-bonus-100-do-100zl-w-gamebookers-16979.html#post361744
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
Nie wiem kto sie wiec myli, ale ja zamierzalem wplacic kase do gamebookers i obrocic ten bonus. Wczesniej jednak sie wolalem upewnic i otrzymalem taka oto odpowiedz:

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta.
Odpowiadając na Pana pytanie informujemy, że w dalszym ciągu może Pan skorzystać z naszego bonusu podwojenia pierwszej wpłaty, do maks. € 30.00 (ok. zł 100.00).
Jedyne co należy zrobić to zlecić wpłatę w sekcji Kasa na koncie, a po zaksięgowaniu środków napisać do nas w celu przyznania bonusu.
Prosimy zwrócić uwagę na to, że przed otrzymaniem bonusu nie należy wydawać wpłaconej sumy.
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się i pisać!
Dziękujemy za wybranie naszych usług.
Paula
Dział Obsługi Klienta
Baw się dobrze, graj odpowiedzialnie
Original Message Follows:
------------------------
Mam pytanie o bonus od pierwszej wplaty do kwoty 100pln. Konto w
gamebookers zalozylem juz okolo rok temu, ale dotychczas ani razu nie
gralem i ani razu nie robilem wplaty. Czy ten bonus bedzie dla mnie
dostepny jesli zloze pierwszy depozyt ?


Wiec to co pisala osoba w poprzednim poscie jest calkowicie sprzeczne z tym co mi odpowiedziano. Pieniedzy nie mozna wydawac, lecz zaczekac az oni dopisza bonus i wtedy mozna ruszac.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
chodzi o to ze miales konto juz rok temu czyli po prostu zalapales sie na stary bonus ktory tak wlasnie wygladal ???? nowy jest juz jednak troche bardziej skomplikowany coz ciesz sie ze jeszcze sie zalapales i korzystaj ????
 
kamillo_1992 0

kamillo_1992

Użytkownik
Wpłaciłem 50 zł na GameBookers lecz niedostałem bonusu 100%. Czy jeżeli obstawie teraz za 50 zł i przypuśćmy, że mi niewejdzie to czy wtedy otrzymam bonus? Jak to jest?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Przeczytaj warunki na stronie - nie dostajesz automatycznie 50zł bonusu na gre, tylko jak obrócisz depozytem chyba 5czy6 raz po minimalnym kursie to dopiero wtedy dopisują bonus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom