>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FA Cup ĆWIERĆFINAŁY 07.03 - 08.03.2009

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP

7 III Sobota
[13.30] Coventry City-Chelsea FC 6,20 3,60 1,50
[18.15] Fulham FC-Manchester United 4,10 3,25 1,85

8 III Niedziela
[14.30] Arsenal FC-Burnley FC 1,49 3,80 6,55
[17.30] Everton FC-Middlesbrough FC 1,75 3,40 4,55
Kursy by betgun
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
Fulham - Manchester United 2 1.87
Coventry - Chelsea Londyn 2 1.52

Mecze w mojej opinii bardzo podobne. Dwie drużyny z Wielkiej Czwórki zagrają z teoretycznie słabszymi rywalami, chociaż wiadomo jak futbol brytyjski jest wyrównany, dodając do tego fakt, iż są to puchary rywalizacja powinna być jeszcze bardziej zacięta. Przyznam szczerze - nie mam pewnych informacji nt składów ekip, jednak syt kadrowa zarówno Hiddinka jak i SAF&#39;a jest w miarę komfortowa. Obie ekipy ostatnio grają bardzo często, w tyg czekają ich rewanże LM, w których są z pewnością faworytami do awansu.
FA Cup to puchar z dużym prestiżem na Wyspach brytyjskich i nie mam wątpliwości, że to właśnie faworyci awansują do SF. Jednak, jak już wspominałem - obie ekipy czeka kilka trudnych spotkań w najbliższym czasie i z pewnością będą chciały załatwić sprawę już dziś, nie czekając na ew mecz rewanżowy. Składy, jakich trenerzy by nie wystawili, z cała pewnością są lepsze niż ich dzisiejszych konkurentów, którzy będą chcieli nadrobić walecznością i zaangażowaniem. Nie spodziewam się pogromów, liczę na wynik pokroju 0-1, 1-2
 
john-d-rockefeller 0

john-d-rockefeller

Użytkownik
Coventry - Chelsea Londyn 2 1.50✅0:2
Fulham - Manchester United 2 1.80✅ 0:4
w Ekipie Hiddinka wszystko gra od kiedy przyszedł wygrał wszystkie mecze
w lidze i w lidze mistrzów postawiłem na Chelsea gdyż Puchar Angli to bardzo
ważny turniej dla Chelsea
wyniki meczów pod wodzą nowego trenera Chelsea
Aston Villa Chelsea 0-1
Chelsea Juventus 1-0
Chelsea Wigan Athletic 2-1
Portsmouth Chelsea 0-1

jak i dla Manchesteru którego też zagrałem
Manchester ma zdobyć 5 tytułów jeden już zdobył (puchar ligi) a skoro mają
zdobyć tytuł muszą dzisiaj wygrać
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Arsenal Londyn - Burnley 1 / Arsenal ponad 1,5 gola
1,45 / 1,60
✅✅

W piątej rundzie FA Cup na Emirates Stadium, Arsenal Londyn zagra z Burnley. Kanonierzy praktycznie stracili szansę na mistrzostwo Anglii, ale do zdobycia są jeszcze dwa cenne trofea, oprócz Ligi Mistrzów celem Arsenalu jest tryumf w najstarszych narodowych rozgrywkach piłkarskich na świecie.
Po serii remisów w Premiership, udało się w końcu wygrać z West Bromwich Albion 1:3 i strata do czwartej Aston Villi zmalała do 3 punktów. Burnley w Championship zajmują 7 miejsce w tabeli i mają bardzo duże szanse na udział w barażach o awans do Premiership. Do składu Arsenalu po czterech miesiącach przerwy powinien powrócić Theo Walcott, a także ostatnio kontuzjowany Eduardo da Silva. W bramce z pewnością stanie Łukasz Fabiański. Kanonierzy na pewno będą chcieli zrewanżować się zawodnikom Burnley, bo przecież to właśnie podopieczni Owena Coyle wyeliminowali Arsenal wygrywając u siebie 2:0. Jednak FA Cup, a Carling Cup to zdecydowanie inne cele dla Arsene Wengera i jestem przekonany, że w dzisiejszym meczu The Gunners dadzą z siebie wszystko. Zwycięzca tego pojedynku zagra w ćwierćfinale Pucharu Anglii z Hull City. Początek spotkania o 14:30.
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
na bramce na pewno Fabianski stoperzy ???? jouru/Gallas/Toure(Toure raczej na 100%),na lewej Gibbs a na prawej nie wiem, ale na pewno ktoś z rezerwy, w środku na środku ofensywnie Nasri/Diaby, ale 80%, że Nasri defensywny pomocnik Song/Denilson nie wiem który ma większe szanse na rozpoczęcie meczu. Prawe skrzydło Eboue/Wallcot myślę, że Wallcot rozpocznie ten mecz, ale nigdzie nie znalazłem info na ten temat, lewe skrzydło stoi pod znakiem zapytania ponieważ niepewny jest występ Arshavina a nie wiem kto jest alternatywą za niego. Na ataku niemal na pewno Bendthner+RvP ponieważ Wenger powiedział, że wierzy w Bendthnera i będzie dawał mu szanse mimo jego słabej skuteczności.
 
L 0

leszczu.

Użytkownik
Kurs na Arsenal jest zadziwiająco niski. Na bet-at-home 1,25, na handicap 0:1 tylko 1,60. Wybrałem drugą opcję i over 2,5. Arsenal nie będzie grał głębokimi rezerwami czy juniorami, więc powinni pokonać Hull raczej bez problemów. W Arsenalu nie ma w sumie jednego ważnego zawodnika, mniej więcej wszyscy przyczyniają się do zwycięstw w równym stopniu (chociaż są wyjątki ;)). Teraz przewiduję 3:0 lub 4:0 na korzyść Kanonierów.
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Myślę że po ostatnich dobrych występach także Vela dostanie szansę gry w ataku. Arshavin powinien mimo wszystko zdążyć wyleczyć uraz na mecz z Hull i to jego spodziewałbym się w wyjściowej jedenastce. Rosjanin nie będzie mógł grać w Lidze Mistrzów więc z całą pewnością meczy Pucharu Anglii nie będzie chciał odpuszczać. Na bramce Fabiański oczywiście, Almunia doznał jakiegoś skręcenia kostki i jego występ w meczu ligowym z Newcastle stoi pod dużym znakiem zapytania.

Co do meczu to nie przewiduję innej możliwości niż gładkie zwycięstwo Kanonierów. Ostatnio złapali zajebistą formę i nie sądzę by Hull mogło ich powstrzymać. Wraca powoli skuteczność i wyniki typu 0-0 będą teraz pewnie rzadkością. Arsenal młodzież ma cholernie zdolną i dlatego o wynik jestem spokojny.
Moje typy:
Arsenal handicap (-1.5) ⛔
Arsenal 1/1 ⛔
Dokładny wynik: 3-0 ⛔
Strzelec gola: Robin Van Persie :gool: :-D:-D:-D
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Coventry - Chelsea 0:2
Fulham - Manchester United 0:4
Arsenal - Burnley 3:0
Everton - Middlesbrough 2:1
Arsenal - Hull 2:1​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom