>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FA Cup 1/2 finału 10.04 - 11.04.2010

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


10 IV Sobota

[18:00] Aston Villa - Chelsea Londyn 5,85 3,60 1,60


11 IV Niedziela

[17:00] Tottenham Hotspur - Portsmouth 1,30 4,85 10,50


kursy - Expekt​
Już w ten weekend czekają nas półfinałowe spotkania FA Cup. Zachęcam do dyskusji oraz do pisania analiz.​
 
dygas 0

dygas

Użytkownik
Spotkanie: Aston Villa v Chelsea
Typ: Chelsea strzeli 3 lub więcej
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Analiza:

Jedno z ważniejszych spotkań dla wszystkich kibiców Chelsea jest dzisiejsze starcie z rozgoryczoną, wściekłą, chcącą rewanżu za zburzenie ich rekordu najlepiej broniącej drużyny w Premiership - Aston Villą.
Spotkanie zostanie rozegrane na neutralnym boisku, a konkretniej Wembley.
Nikt tak jak &#39;The Blues&#39; nie pragnie zdobyć trofeum w tym sezonie. Po zwycięstwie nad Manchesterem United w ich twierdzy, drużyna Carlo Ancelottiego jest zdeterminowana do dubletu - FA CUP oraz Barclay&#39;s PS.
Chelsea w chwili obecnej może pochwalić się wspaniałą formą całej linii pomocy, szczególnie Flo Maloudy oraz Franka Lamparda. Do tego dodajemy powracającego Didiera Drogbę, rządnego bramek, daje nam to bardzo pozytywny obrazek przed meczem. Myślę, że bramka &#39;The Villans&#39; będzie w bardzo ostrych tarapatach.
Głównym silnikiem napędowym będzie niezniszczalny pod względem kondycyjnym oraz mogący pochwalić się świetną techniką Lamps, to on będzie decydował gdzie,kiedy i do kogo będą kierowane piłki.
Wystarczy przypomnieć sobie ostatnie spotkanie na Stamford Bridge, gdzie Frankie sam ustrzelił 2 bramki, a duży wkład miał w bramkę FLo oraz Kalou.
Wiem, że w tym typie mogę iść trochę pod prąd biorąc pod uwagę bezpośrednie spotkania tych drużyn, ale obecna forma niebieskich naprawdę może zachwycać.
Dodajmy do tego ww argument wynikający z psychiki zawodników tj. chęć zdobycia trofeum daje mi bardzo dobre prognozy na ten mecz.

Życzę powodzenia!

PS. mój typ (1:3)
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Spotkanie:Aston Villa - Chelsea (Played at Wembley)
typ:Chelsea
kurs:1.55
bukmacher: bet-at-home
Chelsea po odpadnięciu z LM chcę wygrać głównie ligę ale pucharów nie odpuszczają i chcą pokazać że są najlepszym zespołem Ligi Angielskiej. Ostatnie spotkanie Ligowe dużo nam pokazało kto jest aktualnie lepszy , wygrana nad MU 2-1 na ich stadionie to dobry wynik.
Aston Villa gra w kratkę potrafią wygrywać mecze na wyjeździe żeby później przegrać albo zremisować ze średniakami ligowymi na własnym stadionie. Ostatni mecz ligowy to wygrana 1-0 na boisku gości (Bolton).
Zespoły wystawią optymalne składy bo nie grają meczu Ligowego w ten weekend więc mecz Pucharowy potraktują poważnie i sądzę że taka ekipa jak Chelsea nie da sobie wyrwać pucharu z ręki. (to już półfinał)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom