>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FA Cup III Runda 02.01 - 03.01.2010

P 95

piotrek_

Forum VIP
Nie oglądałem meczu Reading-Liverpool, ale jestem pewny że na Anfield Road wygra Liverpool. The Reds odpadli z Ligi Mistrzów, raczej nie mają już szans na mistrzostwo, więc co pozostało z prestiżowych pucharów? Chyba tylko FA Cup. Według mnie porażka, a co za tym idzie odpadnięcie, będzie oznaczało koniec Beniteza.
Ileż to już lat czekam aż powróci ten wielki klub...
z prestiżowych pucharów została chociażby Liga Europejska. Chociaż i tak już mogę powiedzieć, że w meczu wyjazdowym z Unireą typuję co najwyżej remis bądź wygraną Unirei. Drużyna Beniteza jak narazie nie robi praktycznie żadnych postępów. Szkoda że odszedł Alonso. Może to przez jego brak drużyna tak się stoczyła. Nie wiem. Jedyne co uważam za najpewniejsze w powtórzonym meczu Liverpoolu z Readingiem to Under 2,5.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Fakt, Liverpool w tym sezonie gra bardzo kiepsko, wprawdzie nigdy nie podobał mi się ich styl, po prostu ciężko oglądało mi się spotkania The Reds nawet w okresie gdy osiągali dobre rezultaty, takich nie trzeba przecież nikomu przypominać. Mimo wszystko jestem zdania, iż zawodnicy Rafy Beniteza jeszcze powalczą o miejsce w pierwszej czwórce Premiership bo o mistrzostwie oczywiście nie ma mowy. Co do Ligi Europejskiej - owszem, jest to prestiżowy puchar, ale nie oszukujmy się, nie dla Liverpoolu. Nie wydaje mi się, żeby zespołowi jakoś przesadnie zależało na tych rozgrywkach, jeżeli odpadną, nikt nie będzie robił z tego tragedii. Ich priorytetem z pewnością jest walka o miejsce gwarantujące start w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, co za tym idzie - o 4 miejsce w lidze angielskiej. No i w końcu przechodząc do FA Cup - ja osobiście nie daję większych szans Reading w starciu na Anfield Road, mogą powalczyć i na pewno nie odpuszczą, ale czy to wystarczy? Zagrali ładnie u siebie, niesieni świetnym dopingiem ze strony swoich fanów, w Liverpoolu już tego atutu mieć nie będą, szybka bramka dla The Reds raczej przekreśli ich szanse na uzyskanie korzystnego wyniku, a co za tym idzie pożegnają się z Pucharem Anglii już w III rundzie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Maidstone United - Histon ---&gt; 2 @@ 1,80
Dzisiaj zostanie dokończona runda FA Cupa , Maidstone grające praktycznie w 7 lidze Angielskiej zmierzy się z grającym w 5 lidze Histon, Histon są zdecydowanymi faworytami lecz jak wiadomo Maidstone ma atut własnego boiska co jest ogromnym szczęściem dla tej drużyny. Histon w tym sezonie zawodzi regularnie fanów czy sprawi im radość zwycięstwem w FA Cupie. Do gry wraca napastnik Nathaniel Knight oraz na pewno wystąpi ich znakomity pomocnik Danny Wright. Jeżeli Histon nie zlekceważą tego spotkania powinni sobie poradzić.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP

Czas na rewanżowe spotkania III rundy FA Cup. Jak wiemy, w pierwszym terminie mecze te zakończyły się remisami, już jutro pierwsze rozstrzygnięcia. Zachęcam do pisania analiz.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Na St James&#39; Park o godzinie 20:45 czasu polskiego rozpocznie się rewanżowe spotkanie III rundy FA Cup. Niespełna dwa tygodnie temu w starciu obu zespołów padł remis, właśnie dlatego czekają nas dodatkowe emocje, sprawa awansu do IV rundy nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Z jednej strony Newcastle United, z drugiej Plymouth Argyle, aktualny lider Championship i ekipa zajmująca dopiero 22 miejsce w tabeli, oba kluby dzieli dokładnie 30 punktów różnicy. Faworytem tego pojedynku z pewnością są gospodarze, podopieczni Chrisa Hughtona prezentują się w tym sezonie całkiem dobrze, jestem przekonany, iż po rocznej przerwie Sroki wrócą do Premiership. Newcastle może pochwalić się najlepszą defensywą spośród wszystkich drużyn rywalizujących ze sobą w Championship. Zwłaszcza na St James&#39; Park niezwykle ciężko jest pokonać bramkarza Srok, ta sztuka udała się jedynie czterem klubom, jednym z nich jest właśnie Plymouth, 19 września ubiegłego roku w bezpośrednim meczu Newcastle z Plymouth padł wynik 3:1 dla tych pierwszych. Zapewne możemy się spodziewać pewnych korekt w składzie gospodarzy, szanse na występ mają tacy zawodnicy jak: Nile Ranger, Tamas Kadar, Ben Tozer oraz Tim Krul, po kontuzji wraca Alan Smith, dostępny będzie także Kevin Nolan. Zespół gości będzie musiał radzić sobie bez najlepszego strzelca - Mackiego, a także bez Arnasona i Patersona. Średnia strzelanych bramek w tym sezonie przez Newcastle na ich obiekcie wynosi prawie 2. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się zwycięstwa gospodarzy i nie powinna to być skromna wygrana ;)

Moje propozycje:

Newcastle United ~ 1,45 ✅
Newcastle United 2-3 bramki ~ 1,90 ✅
 
Do góry Bottom