>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fairbot - pytania problemowe

A 0

adi937

Użytkownik
Mam takie dwa pytania odnosnie fairbot&#39;a:
1. Czy jest mozliwosc ustawienia fairbot&#39;a zeby wyswietlal moje wygrane juz z odciagnieta prowizja? Bo tak jak widze fairbot wlasnie nie uwzglednia prowizji ;/
2. Jak to jest z tym odswiezaniem (Refresh Time). Na ile ja moge je ustawic zeby betfair nie pobieral ode mnie zadnych oplat za pobieranie danych. Czy moglby mi ktos to jakos jasniej wytlumaczyc?

Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Mam takie dwa pytania odnosnie fairbot&#39;a:

1. Czy jest mozliwosc ustawienia fairbot&#39;a zeby wyswietlal moje wygrane juz z odciagnieta prowizja? Bo tak jak widze fairbot wlasnie nie uwzglednia prowizji ;/
2. Jak to jest z tym odswiezaniem (Refresh Time). Na ile ja moge je ustawic zeby betfair nie pobieral ode mnie zadnych oplat za pobieranie danych. Czy moglby mi ktos to jakos jasniej wytlumaczyc?


Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam
1 .raczej nie ma
2. nie rozumiem pytania. Jakie oplaty za pobieranie danych?
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
1. Możesz patrzeć na stronie betfair, na dany rynek. Albo tak na oko, odejmujesz 5%

2. API zostaw tak jak było ustawione. Nic z tym nie ruszaj, bo z tego co mi wiadomo automatycznie jest od razu ustawione na największą, możliwą częstotliwość, która nie podlega dodatkowym opłatom
 
A 0

adi937

Użytkownik
A czy zmiana tej wartosci odswiezania daje jakies roznice? Bo na jednym screenie widzialem ze ktos mial ta wartosc ustawiona na 0,3 s.
Aha i jeszcze mam jedno pytanie:
3. Czy zeby obserwowac kilka rynkow w jednym czasie (tzn. zeby miec na zywo odswiezany wykres zawartych transkacji) to musze miec kilka razy uruchomionego fairbot&#39;a, czy mozna to jakos zrobic przy wlaczonej jednej aplikacji fairbot&#39;a? Troche zagmatwalem, ale mam nadzieje ze zrozumiecie ????
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
A czy zmiana tej wartosci odswiezania daje jakies roznice? Bo na jednym screenie widzialem ze ktos mial ta wartosc ustawiona na 0,3 s.

Aha i jeszcze mam jedno pytanie:

3. Czy zeby obserwowac kilka rynkow w jednym czasie (tzn. zeby miec na zywo odswiezany wykres zawartych transkacji) to musze miec kilka razy uruchomionego fairbot&#39;a, czy mozna to jakos zrobic przy wlaczonej jednej aplikacji fairbot&#39;a? Troche zagmatwalem, ale mam nadzieje ze zrozumiecie ????
Im większa częstotliwość, tym częściej odświeżane są kursy i możnaszybciej zareagować na ruch rynku.

3. Niestety ci nie pomogę bo fairbota używałem dawno temu. Ale wydajme mi się, że musisz otwierać kolejne karty rynków
 
R 0

raz0r

Użytkownik
Banalne pytanie dot. Fairbota
witam,
mam baaardzo banalne (dla grających programami) pytanie dotyczące Fairbota... czym się różni opcja &quot;Keep&quot; od &quot;Take SP&quot; podczas obstawiania zakładu?
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Geeks toy mozna tak ustawic zeby pokazywal zysk po odliczeniu prowizji

z czestotliwoscia nie kombunuja za bardzo bo jeszcze bedziesz musial im placic ;) (za pierwszym razem chyba wysylaja maila ostrzegawczego a pozniej normalnie kroja :p )



Opcja &quot;keep&quot; pozwala zachowac zaklad po ruszeniu wydarzenia in play po takim samym kursie jaki ustawiles

&quot;Take sp&quot; takze trzyma twoj zaklad in play ale nie po takim kursie jaki ustawiles a Startowy kurs (nie wiem czy jest ustalany przez bf, a jesli tak to na jakiej zasadzie przyjmij po prostu ze tak jest ;), sp to starting price)
 
C 0

ckm55

Użytkownik
jeden klik
Witam.
Mam banalniejsze pytanie:
1. Jak ustawić transakcje za pomocą 1 kliknięcia?
2. Do czego służy &quot;confirm&quot; i czym sie różni od &quot;confirm greening up&quot;
3. Do czego używamy &quot;swap&quot;
 
D 1K

damian_rs

Użytkownik
witam, muszę się pochwalić, że w ogóle nie wiem jak mam ugryźć fairbot. wiem na czym polega betfair i jak z niego korzystać. podobno programy typu fairbot mają pomóc w handlowaniu ale jak nie wiem jak??? czy mógłby mnie ktoś oświecić ???
 
Do góry Bottom