>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME MMA 2

Status
Zamknięty.
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Coraz głośniej się robi o fame mma. Przy pierwszej gali nie było żadnego materiału, a teraz co nie wejdzie się na jakiś portal bokserski czy ogólno fighterski, to na pierwszym planie zapowiedzi, wywiady czy inne filmiki związane z fame mma. Sam fakt, że Różal będzie komentatorem już mocno rozgłośnio sprawę. Przy pierwszej gali wszystkie te portale pewnie się śmiały, a teraz jak wyczuli hajs to wpinają się na ostatniego byleby dostać akredytacje. Ludzie którzy chcieliby obejrzeć fajne walki i prawdziwych zawodników, którzy walczą z pasji i z sercem raczej tutaj nie zagoszczą. Ale są też ludzie, którym się to podoba - ja do tej grupki nie należę - bo równie dobrze te wszystkie osobniki mogłyby wyjść za pierwszą lepszą żabkę i się napierdalać, ale z tego organizatorzy mają hajs, hajs z - po części - promowania patologi, bo nie oszukujmy się, ale 3/4 tych „freaków” wywodzi się właśnie z takiego środowiska. Nie jestem fanem i raczej nie będę, jak dla mnie lepiej ten czas wykorzystać na oglądanie chociażby walk kobiet w kisielu, będzie chociaż na co oko zawiesić.
Adrian Polak - patostreamy? nie sądzę
Malczyński - patostreamy? nie sądzę
Adbuster - patostreamy? nie sądzeę
Ozdoba - patostreamy? nie sądzę
Bracia Tyburscy - patostreamy? nie sądzę
Bracia Kluk - patostreamy? nie sądzę
Kasti - patostreamy? nie sądzę
Lupa - patostreamy? nie sądzę
Waluś - patostreamy? nie sądzę
Czapi - patostreamy? nie sądzę
Bonus BGC - patola ok
Ztrolowany - patostreamy? nie sądzę
Bystrzak - patola ok
Ferrari - patostreamy? nie sądze
Rafonix - patola ok
Magical - patola ok
na 16 osób tylko 4 jest związana powiedzmy z patologią, ale jakby spojrzeć na to z drugiej strony, oni teraz przestali się przewijać w internecie z alkoholem, ich kanały nadal promują patologiczne sytuacje, ale oni zaczęli trenować, nie zaglądajmy im do portfela, ktoś miał pomysł, miał pieniądze, żeby wystartować, to brawo dla nich, fame mma ma przyszłość, ksw się wypowiedziało na ten temat, bo to jest pierwsza gala, która po prostu zdobywa zyski. nie są dla siebie konkurencją, bo mają zupełnie innych odbiorców, ale też niech nie pajacują, bo KSW wzięło Popka, czy kiedyś Ozdoba - Burneika
ja sobie wrócę do domu, odpale stream, czy kupię ppv, jak nic nie znajdę i chętnie zobaczę, jak przygotowali sobie dwójkę, trójka na pewno się pojawi, za dobrze ta maszyna ruszyła, żeby teraz się zatrzymała
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Adrian Polak - patostreamy? nie sądzę
Malczyński - patostreamy? nie sądzę
Adbuster - patostreamy? nie sądzeę
Ozdoba - patostreamy? nie sądzę
Bracia Tyburscy - patostreamy? nie sądzę
Bracia Kluk - patostreamy? nie sądzę
Kasti - patostreamy? nie sądzę
Lupa - patostreamy? nie sądzę
Waluś - patostreamy? nie sądzę
Czapi - patostreamy? nie sądzę
Bonus BGC - patola ok
Ztrolowany - patostreamy? nie sądzę
Bystrzak - patola ok
Ferrari - patostreamy? nie sądze
Rafonix - patola ok
Magical - patola ok
na 16 osób tylko 4 jest związana powiedzmy z patologią, ale jakby spojrzeć na to z drugiej strony, oni teraz przestali się przewijać w internecie z alkoholem, ich kanały nadal promują patologiczne sytuacje, ale oni zaczęli trenować, nie zaglądajmy im do portfela, ktoś miał pomysł, miał pieniądze, żeby wystartować, to brawo dla nich, fame mma ma przyszłość, ksw się wypowiedziało na ten temat, bo to jest pierwsza gala, która po prostu zdobywa zyski. nie są dla siebie konkurencją, bo mają zupełnie innych odbiorców, ale też niech nie pajacują, bo KSW wzięło Popka, czy kiedyś Ozdoba - Burneika
ja sobie wrócę do domu, odpale stream, czy kupię ppv, jak nic nie znajdę i chętnie zobaczę, jak przygotowali sobie dwójkę, trójka na pewno się pojawi, za dobrze ta maszyna ruszyła, żeby teraz się zatrzymała
Człowieku, czy ja gdzieś użyłem słowa „patostreamer”? Użyłem słowa patologia, więc nie przekręcaj kota ogonem, bo patusem też można być nie musząc streamować. Wszystkich przez ciebie z wymienionych nie znam, ale tyle ile wiem mi spokojnie wystarczy, by napisać że promują patologie. Wystarczy odpalić konferencje i już można zobaczyć jaki poziom niektórzy tam prezentują. Wyzywać komuś matkę, czy cisnąć po rodzinie? W taki sposób chcą to promować? Rozumiem, mają być freakfighty i taki typowy Seba innych słów nie użyje, ale jakieś standardy kultury też by wypadało zachować, szczególnie że większość widzów to zapewne są małolaty. Widocznie mamy inne poglądy na to, tobie lub innym może się to podobać i oglądasz takie rzeczy zajadać popcorn, ale mi już niekoniecznie.
Jedyna rzecz, która w tej gali mi się podoba, to jest to, że po prostu dają tym szczekaczom z internetu się wykazać w ringu i pokazać jacy są naprawdę mocni, a nie pisząc zza klawiatury, że jeden drugiemu „zrobi z dupy wiadro i że rozjebałby go w minute”. To jest jedynym plusem, że mają taką możliwość, bo jak tam słuchałem, że jeden jechał do drugiego kilka lat i nie mógł dojechać to pokazuje jakimi są gangsterami zza ekranu.
Przestali pić alkohol i stosować inne używki? Super, ale nikt ci prawdy nie powie, nie wiesz co robią poza tymi swoimi streamami i czy naprawdę trenują i zasuwają tak, jak o tym wspominają. Zrobiliby jednemu drugiemu jakieś testy i pewnie nie u jednego by wyszło co nieco. Poza tym muszą trochę zmienić tryb życia, bo wiadomym jest to, że mają to wpisane w kontrakcie - nie dostosują się = nie zawalczą = nie dostaną pieniędzy. Myślisz, że każdy z nich po takiej walce zostanie już w takim trybie czy wróci do swojego naturalnego środowiska? Bo mi się wydaje, że jednak ta druga opcja, a taka walka jest tylko odskocznią i szybkim, dobrym zarobkiem.
Do portfela nikomu nie zaglądam i nie mam zamiaru zaglądać, ale razi trochę, że takie sumy dostają patusy, u których „k... a” stoi na równi z przecinkiem, a każdy inny naprawdę zasuwający z pasji zawodnik nie dostanie takich pieniędzy przez łącznie kilka/kilkanaście walk. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że tak działa internet i taki jest biznes, bo KSW robiło i robi to samo - dalej ściagają freaków wmawiając, że są wybitnymi albo naprawdę dobrymi zawodnikami. KSW też jest u mnie na minusie, ale tam jest chociaż jeszcze kilku zawodników, dla których warto odpalić taką gale by obejrzeć ich walki. Tutaj (fame mma) takich „zawodników” nie ma, a jak będę chciał obejrzeć coś na równym poziomie, to odpalę jakieś walki małp. Myślę, że dużo by nie odstawały, aż tak dużej różnicy by nie było, a i bym się pośmiał trochę.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Bonóz BeGieCe? On niby trenuje? Z każdym filmem morda bardziej opuchnięta, a bęben też jakby większy, a niby tak zasuwa na sali. Reklamy ręczników, długopisów i sznurówek, godzinne strimiki z pozdrowieniami, bo o niczym innym nie jest w stanie memlać, wersalka zapada się pod ciężarem, żebranie o hajs na gierki, a gość coś gada, że robi formę jak on ledwo mówi na tych filmikach. I tak od kilku lat żałosna i tragiczna postać ???? Gimnazjalista z odrobiną wigoru robi go do jednej bramki.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Niepotrzebna jest ta dyskusja o patostreamarach itp.. odbywa się gala jest oferta kursowa i warto obok niej się trochę zakręcić.
Przede wszystkim walka wieczoru DanielMagical który zmierzy się z Rafonixem. Obydwoje mają ze sobą kilkuletni konflikt który w końcu zostanie wyjaśniony nie przez kabel tylko w klatce. Magical pierwszy swój pojedynek przegrał w formule boksu z Polakiem na punkty co oczywiście było do przewidzenia. W tej walce nie pokazał nic i tłumaczenie że ćwiczył tylko 3 tygodnie nic nie daję bo każdy wie jakie życie prowadzi ten osobnik. Do pojedynku z Rafonem twierdzi że sumiennie ćwiczy dwa razy dziennie, dobrze się odżywia itp... co jest oczywiście nie prawom gdyż co weekend widywany jest w klubach nocnych w Toruniu przy sporej ilości alkoholu, co niejednokrotnie wypłynęło do sieci w postaci filmików czy zdjęć. Ponadto sama jego była dziewczyna sporo mówi jaki tryb życia prowadzi Daniel poza kamerami..czasami nawet na streamie to wypije połowe szklanki kociołka, pizzy zje itp.. skoro już na takie rzeczy się pozwala więc wszystko co wychodzi zapewne również jest prawdziwe. Ludzie pisza że się zmienił schudł itp.. kilka dni temu wyszła informacja że chłopak bierze sterydy więc efekty sami widzimy i oczywiście nie zaprzeczył. Techniki Magical nie posiada żadnej, 2 dni temu sparował sobie do żartów z Arsenem i po ok. 30 sekundach prawie umierał tak samo było przy walce z cieniem czy workiem. Rafonix podszedł do sprawy na poważnie i sumiennie się przygotowywał pod porządkując całe ostatnie 2 miesiące pod sobotni pojedynek. Trenował już kiedyś przez 2 miesiące K1 więc nie zaczynał kompletnie od zera. Oczywiście jest niższy od swojego przeciwnika ale niema w sobie tyle pi***watości co jego przeciwnik i nie płacze gdy musi przyjąć cios. Na filmikach które ukazują się w sieci widać że coś tam już potrafi i na tak słabego przeciwnika powinno to zupełnie wystarczyć. Nie wiem jak wpłynie na niego zerwanie kilka dni temu z sobą druga połówką ale widać że nie został sam i z Białegostoku przyjechał jego kumpel i pomaga. Rafonix widać po streamach jest wyluzowany i idzie po zwycięstwo.
Kurs na wygrana Rafonixa wynosi obecnie : 1.67 i to jest promacja która trzeba brać !!!!
Bonus BGC - Ztrollowany : Bonus od początku wyraznie pokazuje kto w tej walce jest samcem afla, zdominował konferencje, siec swoimi filmikami. Będzie posiadał wsparcie praktycznie całej hali zaczynając od komentatorów po kibiców. Wojtek sam mówi że już ma przeciwnika dla niego na Fame 3. Ztrollowany jest taki sam jak jego pierwszy pojedynek czyli cienki wydaje mi się że nie udzwignie psychicznie tej walki bo to nie Bogas z którym było przyjaznie przed walka itp.. tutaj Bonus go zjadł całkowicie od pierwszego dnia gdy ogłoszono walkę. Bonus jeżeli chce wygrać musi to zrobić w pierwszych minutach walki i wydaje mi sie że jest szansa że to zrobi. Ztrollowany przegra ten pojedynek już w szatni, a Bonus w klatce tylko postawi kropkę nad i. Federacja również nie będzie wiązać przyszłości z osoba bezwartościowa jak Ztrollowany.
Kurs : 1.35
Niespodzianki szukać można w pojedynku Kastiego. Chłopak solidnie przepracował okres przygotowawczy lecz stracił przeciwnika i zastępuje go Lupa który wygrał pierwsza walke. Lupa sam przyznaję że jest kompletnie nie przygotowany. Kasti ma już doświadczenie w sportach walki i bilans bodajże 3:1 gdyby nie kontuzja pewnie nadal by startował. W Fame Hause pokazał się z naprawdę dobrej strony wiedzę i umiejętności posiada spore co powinno pomoc w pokonaniu naszpikowanego sterydami przeciwnika.
Kurs na niego wynosi 2.30.
Waluś pewnie pokona Czapiego który jak sam stwierdził wychodzi bez przygotowania do tego pojedynku.. Adbaster zgwałci Ozdobę w klatce co jest oczywiste.
Ako na tych dwóch panów wynosi 1.40.
 
szpanermcg 237

szpanermcg

Użytkownik
W większości popieram typy poprzednika, jednak na Bonusa po takim kursie bym nie stawiał. Myślę, że Ztrollowany go zabiega przez pierwszą rundę, a potem na luzie powinien go wypunktować. Dla mnie no-bet.
Dodatkowo typ na Amadeusza &quot;Ferrari&quot; po kursie 1,5 wygląda całkiem solidnie. Bystrzak w swojej przeszłości raczej nie miał zbyt wiele wspólnego ze sportem oraz ci którzy oglądali jego &quot;twórczość&quot; wiedzą jaki prowadził tryb życia, co powinno spowodować utratę tlenu już w okolicach drugiej rundy. Ferrari rusza się całkiem nieźle jak na amatora, zdecydowanie potrafi więcej od Bystrzaka i wydaje się być bardzo pewnym siebie. Upatruje w nim mocnego faworyta i kursik jak najbardziej pobieram.
Według mnie Rafonix bardziej zgrywa pewnego siebie niż rzeczywiście taki jest. Było widać to chociażby podczas face to face z Magicalem na drugiej konferencji, bo prawie miał łzy w oczach. Ciąży na nim ogromna presja, bo internet by go zjadł po przegranej z grubym i boję się że może tej presji nie udźwignąć. Na pewno umiejętności będą po jego stronie, ale tą walkę wygra osoba z mocniejszą głową i charakterem. Co do Magicala to widać po nim od razu że przez całe życie był życiowym popychadłem i raczej psychika nie jest jego mocną stroną, ale gdy ta cała nienawiść do Rafonixa się w nim skumuluje i przełoży na agresję to możemy mieć małą niespodziankę. Kondycja też powinna być po stronie Rafona, co będzie bardzo ważnym czynnikiem gdy walka potrwa dłużej niż jedną rundę, a myślę że potrwa pełen dystans, bo jakoś nie widzę w tej walce KO. Kursy na Rafonixa delikatnie poszły do góry i nie jest już tak zdecydowanym faworytem tak jak to było wcześniej. Myślę jednak, że hektolitry wypitego przez Daniela alkoholu zrobią swoje i Marcin wygra na punkty, ale nie będzie w stanie wykończyć spompowanego Magicala, tak jak to miało miejsce w walce Daniela z Polakiem.
Jeżeli chodzi o typowanie zwycięzcy w walce Polaka z Malczyńskim to dla mnie no-bet. Kursy na początku były zupełnie odwrócone, jednak jak wiadomo Dawid ma o wiele większy fanbase i zdecydowana większość internetu mu kibicuje, jednak Polak jest lepiej zbudowany i ma za sobą już pierwszą walkę w klatce, co może być sporym handicapem. Malczyński co prawda ma większy zasięg ramion, ale wątpię że te jego chude rączki są w stanie zadawać większą siłę i raczej nie dojdzie tutaj do żadnego szybkiego KO. Według mnie jedyny słuszny typ na tą walkę to over 1.5 rundy, bo dość wątpliwe jest to że ktoś tu szybko polegnie. Kurs na Polaka jest według mnie mocno przesadzony, ja bym go ustawił dokładnie 50/50...
Polecam do grania:
Magical - Rafonix (over 1.5 rundy) + Ferrari win
AKO @2.58
Polak - Malczyński (over 1.5 rundy) + Adbuster win + Rafonix win
AKO @3.16
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z ciekawosci obejrzalem wlasnie walke tego trollowanego.
Jak on ma kogos niby zabiegac i potem punktowac jak to grube dziecko po 30 sekundach walki umieralo i gdyby rywal mu sie sam nie przewrocil tuz przed koncem walki to by przegral ????
 
szpanermcg 237

szpanermcg

Użytkownik
Myślę że Ztrollowany przez te 3 miesiące nadrobi braki kondycyjne, bo do pierwszej walki miał tylko miesiąc okresu przygotowawczego, a Bonus jak to Bonus - jedna rudna i jest po typie. Niestety 134kg zrobi swoje, potem się będzie już tylko słaniał się na nogach. Jest duża szansa że po prostu w niego wleci i będzie po walce, ale po takim kursie tego nie stawiam, bo nie jest adekwatny do ryzyka. Pozdro ????
Dodam również że po ogłoszeniu karty walk to na Ztrollowanego kurs wynosił około 1.4. Nie faworyzuje go tutaj w żaden sposób, ale nie podoba mi się granie na Bonusa po takim kursie
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zastanawia mnie sprawa dopingu. Czy tam są jakieś kontrole? Pieniądze są spore, więc każdemu zależy, żeby jak najdłużej się w organizacji utrzymać, trzeba więc chociaż od czasu do czasu coś wygrać. Na ich miejscu z pewnością czysty bym nie był, jeśli nikt nie kontroluje. U zawodowców doping daje bardzo dużo, u amatorów pewnie jeszcze więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Zastanawia mnie sprawa dopingu. Czy tam są jakieś kontrole? Pieniądze są spore, więc każdemu zależy, żeby jak najdłużej się w organizacji utrzymać, trzeba więc chociaż od czasu do czasu coś wygrać. Na ich miejscu z pewnością czysty bym nie był, jeśli nikt nie kontroluje. U zawodowców doping daje bardzo dużo, u amatorów pewnie jeszcze więcej.
Na bank nie ma. Gdyby były to 3/4 tych łebków by wpadło na bombie, a po co organizacja ma ryzykować i tracić pieniądz? Niech się sebixy tłuką po pyskach na przeróżnych wspomagaczach, w końcu dla nich to i tak krótka przygoda na dwie/trzy walki.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Zastanawia mnie sprawa dopingu. Czy tam są jakieś kontrole? Pieniądze są spore, więc każdemu zależy, żeby jak najdłużej się w organizacji utrzymać, trzeba więc chociaż od czasu do czasu coś wygrać. Na ich miejscu z pewnością czysty bym nie był, jeśli nikt nie kontroluje. U zawodowców doping daje bardzo dużo, u amatorów pewnie jeszcze więcej.
Czy każdemu zależy żeby jak najdłużej się utrzymać? Wątpię. Dla jutuberów, którzy generują dobre zarobki poprzez kanał czy współpracę z reklamodawcami, występ na gali to dodatkowe źródło dochodu. Dwa czy trzy razy się pokażą, potem w ich miejsce wskoczy ktoś inny, bo przemiał jest dość spory w tym biznesie. Kolejna sztucznie wykreowana drama między pacjentem X, a pacjentem Y wykręci spore wyświetlenia, organizatorzy wezmą ich pod lupę i naturalną koleją rzeczy ktoś będzie musiał pójść w odstawkę. To nie KSW, że ciągle będą te same buźki.
A co do wspomagaczy to wątpię w to, by ktoś z nich korzystał specjalnie dlatego, żeby szanse na wygraną wzrosły. Jeśli już ktoś to robi to dla siebie, a nie z myślą o gali.
Myślisz, że takiemu Bardzo Głupiemu Człowiekowi, by coś pomogło? Brak techniki, fatalna koordynacja. Gdy podnosi kikuta żeby spróbować kopnąć to ledwo stoi i traci równowagę. Komuś wprawnemu mogą pomóc, ale nie amatorowi bez techniki i przygotowania.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dokładnie. Burneiki i Pudziany na pewno doszły do tego levelu w 100% naturalnie, na wiejskim mleku i jajach z wolnego wybiegu ;) Tutaj przynajmniej wszystko jest jasne - po mordach tłucze się internetowa patologia i sportowa czystość też jest patologiczna. Jedyne wymagania, to żeby Bonus nie zarzygał klatki.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
FAME MMA: DODAJEMY +50% DO WYGRANYCH!
Postaw kupon kombi na wydarzenie Fame MMA z dnia 13.10.2018 z minimum 3 selekcjami i kursem minimum 2.00.
W przypadku wygranej otrzymasz bonus +50% swoich wygranych!
Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.
REGULAMIN PROMOCJI
1.Czas trwania promocji: 10.10.18 10:00 - 13.10.18 23:59.
2.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
3.Promocja dotyczy zakładów kombi postawionych na wydarzenie Fame MMA 2 (13.10.2018) za pomocą strony lvbet.pl, strony mobilnej oraz aplikacji LV BET.
4.Aby wziąć udział w promocji należy postawić zwycięski zakład kombi na minimum trzy selekcje z wydarzenia Fame MMA (13.10.2018 )
5.1.Kupon może zawierać tylko selekcje na wydarzenie Fame MMA.
6.Minimalna stawka pozwalająca na udział w promocji to 50 PLN.
7.Jeżeli zakład kwalifikujący się do promocji będzie wygrany, gracz otrzyma na swoje konto bonus.
8.Bonus w wysokości 50% wygranych środków (kwota wypłacona - stawka) zostanie dodany do konta gracza w dniu 15.10.2018 do godziny 17:00.
9.Maksymalna kwota bonusu wynosi 50 PLN.
10.Na jednego gracza przysługuje tylko jeden bonus w promocji. Pierwszy kwalifikujący się zakład będzie brany pod uwagę przy rozliczeniu promocji.
11.W promocji biorą udział tylko środki własne gracza. Wykorzystanie środków bonusowych nie będzie upoważniało do otrzymania bonusu.
12.Zakłady wykluczające się nie biorą udziału w promocji.
13.W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
14.Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.
15.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
16.Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
17.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
https://lvbet.pl/promocje/fame-mma
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Trudno wytypować większość walk, bo decydować może przypadek, ale wybrałem sobie trzy walki, w których wg mnie dojdzie do rozstrzygnięcia przed czasem.
WALKA POTRWA PEŁNY DYSTANS? NIE
Amadeusz &quot;Ferrari&quot; Roślik - Sylwester &quot;Bystrzak&quot; Tkocz 1.40 ✅
Piotr &quot;Bonus BGC&quot; Witczak - Sebastian &quot;Ztrolowany&quot; Nowak 1.36 ✅
Łukasz Lupa - Kamil &quot;Kasti&quot; Stępiński 1.30 ✅
2.48 (LVBet) ✅
a) Przy walkach Polak - Malczyński oraz Rafonix - Magical widać, że Ferrari i Bystrzak prezentują zdecydowanie wyższy poziom. Potrafią normalnie wyprowadzać ciosy i nie widać takiego kaleczenia przy wyprowadzaniu ciosów, jak przy Magicalu czy Rafonixie, którzy nie mają drygu do tego sportu. Roślik prawdopodobnie trenował długi czas do tej walki i powinien wylecieć naładowany na Tkocza, co powinno skończyć się szybką i agresywną bitką. Bystrzak przez ostatni rok większość czasu bawił się w libacje alkoholowe i powinno się to odbić w dzisiejszym pojedynku szybkim odcięciem prądu. Obaj mają siłę i powinno odczuwać swoje uderzenia, a jeden z nich zapewne nie dotrwa do końca boju.
b) Bonus BGC od kilku dni zdradzał swój &quot;gameplan&quot; na tę walkę. Mówił, że nie będzie kalkulował i wlatuje od razu na początku w przeciwnika z gradem ciosów. Zapewne tak będzie, bo podobnie było w jego ostatniej walce z Golą, ale ta nie była na zasadach MMA. Tutaj Bonus powinien zasypać swojego przeciwnika ciosami i sprowadzić na ziemię, gdzie ciosami ground and pound powinien zakończyć walkę. Bonus BGC nie kończąc pojedynku po minucie wpadnie w tarapaty, bo szybko odetnie mu prąd, ale Ztrolowany jest słabszy od Goli i Bonus dalej powinien prowadzić inicjatywę. Może się też skończyć, że Ztrolowany przewali na ziemię Bonusa i ten się poda. Myślę jednak, że po pierwszej minucie będzie po walce, bo sędzia będzie chciał to szybko skończyć, bo BGC może zostać motorem napędowym organizacji, a Ztrolowany jest nudny i nie robi jakiejkolwiek show i jest bardzo mało znany.
c) Dwa byki - jeden 97 kg, drugi 91 kg. Lupa wszedł w zastępstwie i nie powinien być przygotowany za dobrze, a jego warunki sprawiają, że musi toczyć szybkie boje, bo zaraz brakuje tlenu. Myślę, że tu polecą petardy i chłopaki nie dotrwają do końca, a siła w ciosach będzie mocna. Lupa pokazał to na pierwszej gali Fame MMA.
 
L 0

ligo06

Użytkownik
Cześć, to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Ten temat zainspirował mnie w ogóle do założenia konta. W bukmacherkę bawię się od... dziś ???? Jedyny sport który śledzę na poważnie to MMA, więc tu co nieco mogę napisać ja (swoją drogą jeśli ktoś chciałby pomóc mi na początku drogi bukmachera to proszę - nie ogarniam który bukmacher dobry, średnio wiem jak poruszać się po tych stronach)
Moje typy to:
Waluś vs Czapi - Zwycięstwo Walusia. Tutaj przemawia w zasadzie (jakiekolwiek) doświadczenie w sportach walki, na dodatek wygląda na bardziej zmotywowanego i rozeznanego w temacie.
Amadeusz &quot;Ferrari&quot; Roslik vs Sylwester &quot;Bystrzak&quot; Tkocz - Wygrana Ferrari. Tak jak wspomnieli wyżej, Bystrzak miał sporo libacji alkoholowych, nadomiar wydaje się być kolokwialnie mówiąc ze*rany przed walką. Psychika myślę odegra tutaj kluczową rolę.
Marek &quot;AdBuster&quot; Hoffman vs Dawid &quot;Surfer&quot; Ozdoba - Wygrana AdBustera. Można rzec pewniak, konsekwentnie trenuje już od dawna, stoczył parę walk amatorskich, spokojny, opanowany, na pewno będzie kontrolował tą walke i pokuszę się o stwierdzenie że zakończy się ona przed czasem.
Piotr &quot;Bonus BGC&quot; Witczak vs Sebastian &quot;Ztrolowany&quot; Nowak - Zwycięstwo BONUSA BGC. Jak sam wyznaje na filmikach na YT, trenuje w Shaolin, a tam jak wiemy nie ma przelewek. A tak całkiem poważnie, 135kilogramów mimo, że mu raczej zbędne, to na pewno ma więcej siły od swojego parę lat młodszego opponenta. Ponaddto wydaje się, że zjadł już go przed walką swoim marketingowym bełkotem. A w walce z Golą nie poszło mu tak źle, nikt sie nie spodziewał, że Bonus zawalczy na tak długim dystansie.
Daniel &quot;Magical&quot; Zwierzyński vs Marcin &quot;Rafonix&quot; Krasucki - Wygrana Rafonixa. Tutaj jestem nie do końca pewny czy dobrze zrobiłem, ale obstawiłem na Rafonixa z kilku powodów. Do sieci wyciekały ponoć nagrania, jak Magiczny olewatorsko podchodził do tematu treningów - chlał, imprezował. Bodajże 92kilogramy tucznika versus ~20kg lżejszy Rafon. Myślę, że różnicy siły wielkiej nie będzie, a szybszy będzie patus. W dodatku ciąży na nim ogromna presja ze strony widzów, myślę że ją utrzyma i pokona tucznika.
Adrian &quot;Polak&quot; Polański vs Dawid Malczynski - Zwycięstwo Malczyńskiego. Tutaj nie do końca jestem pewny, ale zdecydowanie dłuższy zasięg ramion, chłopak spokojny myślę, że wejdzie z chłodną głową do klatki. Jestem pewny, że swój plan treningowy zrealizował na 99% i powinien dać sobie radę z prostakiem który dostał ładnego kopa już na konferencji (notabene 2 raz)
Tak obstawiałem Fame MMA i jest to bardzo realny scenariusz. Tak jak wspomniałem wyżej, chciałbym, żeby ktoś podzielił się swoją wiedzą na temat bukmacherki, dlatego chciałem coś dodać od siebie. Jeśli napisałem coś niejasno, przepraszam, to pierwszy post na tego typu forum!
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Osobiście też byłem zdziwiony tymi kursami na walkę Bonusa. Nie postawiłem jednak na Ztrolowanego bojąc się, że walka potrwa pełen dystans i walczący u siebie Bonus wygra na punkty przez wałek sędziowski i teraz żałuję;)
Ztrollowany wcześniej walczył(i wygrał) z rywalem o podobnych gabarytach do Bonusa, ale który był trochę mniej otłuszczony i przynajmniej wiedział jak używać swojej masy no i zadawał normalne ciosy, a nie jakieś dziwolągi :]
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Z Bonózem jest taki temat, że on zaraz momentalnie wynajdzie wyjście awaryjne...A to dziecko płakało w nocy, a to szef nie dał wolnego, a to żona chciała jechać do centrum na zakupy...Dobrze, że dostał wjeby. Na konferencji szalał, ale potem na strimie przepraszał swego &quot;rywala&quot;, mówił, że to nic osobistego, że tak ma zapisane w kontrakcie, że takie były zapisy i to nic osobistego. Nic nie ćwiczył, zero pracy, ale będzie się teraz tłumaczył, jestem ciekaw, co powie xD. Statek w niego wbija bez problemu, a gość coś ściemnia, że ćwiczy, a od dekady ta sama waga i zero respa. Śmiech na łazałskim łełonie! bonuz.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Walka bonusa ustawka jak nic. Obejrzyjcie sobie walke. 2razy siedzial na rywalu i odrazu wstawal Chlop który wazy 30kg wiecej zamiast konczyc walke w parterze wstaje nagle do stojki. Przypomne tylko ze Kurs na bonusa spadl. Z. 2.80 na 1.30 przed walka bylo 1.40. Czyli najprawdopodobniej najwięcej ludzi stawialo na bonusa. Lvbet musial wyjsc na plusie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom