>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo NHL 15/16

Status
Zamknięty.
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Ja pitole, wszystko było ok, a teraz bez pytania innych, dzień wcześniej przesuwacie draft na 21:30 w poniedziałek? Świetnie... mnie nie będzie do 23:30, więc miłego...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja pitole, wszystko było ok, a teraz bez pytania innych, dzień wcześniej przesuwacie draft na 21:30 w poniedziałek? Świetnie... mnie nie będzie do 23:30, więc miłego...
mogę przesunąć draft na jutro jeżeli to nie będzie nikomu przeszkadzało ? godzina 21:30 ?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Panowie dajcie znać, czy przesunąć draft na jutro czy zostawić tak jak jest dziś :?: Jutro od 21:30 do 22:00 mogę ustawić start ;)
czekam do 19:45 na wasze opinie
 
deepred 635,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dobra Pany, podpowiedzcie, bo jestem zielony jak Hulk. Trzeba wybierać kto gra w której piątce, czy wszystko się odbywa automatycznie? I w ogóle na jakich zasadach rozgrywane są te mecze? ????
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Dobra Pany, podpowiedzcie, bo jestem zielony jak Hulk. Trzeba wybierać kto gra w której piątce, czy wszystko się odbywa automatycznie? I w ogóle na jakich zasadach rozgrywane są te mecze? ????
zmienasz sklad codziennie , patrzyszkto gra - obok nazwiska jest data meczu jego ekipy.
Gra się na podstawie statystyk - twój grajek zdobedzie bramkę to ta bramka wbija na twe konto w fikcyjnym meczu z rywalem z tej ligi etc...
po pierwszych spotkaniach zobaczysz...
No i gracze z BN nie zdobywają statystyk
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ja tak zgłupiałem po tych bramkarskich popisach (+ PKS), że nie zauważyłem Giroux i wziąłem Malkina ????
Dobrze, że pozostałe rundy były ok ????
nie chcę nikogo krytykować bo to tylko zabawa i każdy bawi się tym kim uważa ale mnie ten Subban rozłożył na łopatki ???? mój pierwszy wybór mi pasuje, Tarasenko ro wybitny i perspektywiczny talent ;)
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
U nas Subban poszedł w II rundzie. Rozumiem, że u Was może trochę za wysoko ale to solidny gość w co najmniej 4 kategoriach. Zresztą dzisiaj 3 asysty, 4 bloki i Romano prowadzi na razie ze mną, gdzie ja grałem już 8 zawodnikami ???? ????
Co do bramkarzy, to zdecydowanie najważniejsza postać w fantasy, moim zdaniem. Zawsze biorę w pierwszych 5 rundach, 3 bramkarzy. Na waiverze raczej nie zostaje nic ciekawego.... Solidni bramkarze, to pewne 4 a czasami 5 punktów w matchupie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom