>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2013/14

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP

Witam,
Już za miesiąc będzie grała liga NHL. Czas więc aby zacząć dyskusję i przygotowania do naszych lig Fantasy NHL. Na wstępie rzeczy podstawowe czyli:
Poprzednie tematy, można popatrzeć, poczytać -&gt;
Fantasy Yahoo NHL 2010/11
Fantasy Yahoo NHL 2012/13
Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Link do fantasy.

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
Nasza forumowa liga podzielona jest na dwa szczeble. Najwyższą klasą rozgrywkowa jest ELITA, gra w niej obecnie 12 zespołów, a komisarzem jest Vader.
Drugą ligą jest I Dywizja, w tym sezonie liczyć będzie od 10 do 12 ekip (w zależności od liczby zgłoszeń). Komisarzem jestem ja czyli Odi.
Jako że nie mam wszystkich uprawnień będę tutaj głównie pisał o sprawa I Dywizji ale podejrzewam że niemal identycznie będzie to wyglądać na szczeblu wyższym. W tej chwili wysyłam zaproszenia do ligi dla zespołów/użytkowników:
Team Morszczyn
Jasper Kings
ANZELMO-po nocach
Gobel Miners
Backrus Vsyuks
LukascashOregonDucks
Snice Sharks
radzio_xp Patriots
Odisio Wild
Z ligą pożegnały się zespoły Botshek Maple Leafs i Alanex Canucks (awans do Elity - wasze dane przekaże komisarzowi Elity i tam będziecie walczyć o mistrzostwo jeszcze raz gratulacje). Zdyskwalifikowana jest drużyna kiko BigPikes.
Wstępne zapotrzebowanie I Dywizji na nowych graczy to 1-3 osoby, także zapraszamy jak ktoś chcę się z nami bawić od tego sezonu proszę pisać tu w temacie lub do mnie na priv.
Nowi zainteresowani.
Co potrzeba aby grać w Fantasy NHL:
1- znać się na NHL- chociaż średnio,
2- mieć konto założone na yahoo.com,
3- zapisać się do ligi,
4- nie obijać się w czasie gry.
Do całej reszty proszę o zaakceptowanie zaproszeń przesłanych do was na maile z Yahoo (powinny być na skrzynce jeśli nie to wejdźcie na Yahoo Fantasy jeżeli i tam nie macie to po prostu napiszcie priv a spróbuje to przesłać jeszcze inaczej).
Proszę także już o dyskusje w sprawie mającego obowiązywać regulaminu, jeśli ktoś chce jakieś zmiany proszę o napisanie z argumentami i to przedyskutujemy, inaczej zostają ustawienia z poprzedniego sezonu.
Co do draftu czasu niby sporo ale także można już rozmawiać o konkretnych datach. Pod uwagę bierzemy ostatni tydzień września czyli od 23 (poniedziałek) do 30 (poniedziałek). We wtorek 1 października startuje NHL. Ja proponuje od siebie wybitnie dobry termin 29 września (niedziela) lub 30 września (poniedziałek). Godziny 21 lub 22 (zarezerwować trzeba dwie godzinki na taki draft).
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany grą w jeszcze jednej lidze to zapraszam po informację na PW. Maks 10 zespołów, wpisowe po 20 zł. Zwycięzca bierze 80 % puli. Osoby raczej związane z forum przez dłuższy okres czasu, nie nowicjusze.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Gram oczywiście ;) Co do daty to lepiej 30 września, bo wiadomo jak wyglądają weekendy przed rozpoczęciem roku akademickiego.
edit. Odi podeślij zaproszenie jeszcze raz bo nie mam go na mailu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Faktycznie trzeba się organizować ;)
Odnowiłem ligę z ustawieniami z poprzedniego sezonu.
Musiałem sobie odświeżyć pamięć.
Niezależnie od wyniku obaj Panowie już mają awans do Elity. Z Elity nie ma spadków w tym sezonie. Wiąże się to z reformą jaką chcemy wprowadzić tj. poszerzenie głównej ligi do 12 zespołów.
W związku z awansem proszę o podanie maili ( Botshek Maple Leafs i Alanex Canucks) na PW w celu wysłania zaproszeń.
Temat jest otwarty do dyskusji, propozycji.
Termin draftu może faktycznie wstępnie dać na poniedziałek (30.09.) w godzinach 19:00-21:00. Od razu mówię, że mi nie pasuje ostatni piątek, sobota lub niedziela września bo będę na weselu/poprawinach i takie tam :p
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Dołączyłem do Elity. Poniedziałek 30 o 19-21 mi średnio pasuje ale dopasuje się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dołączyłem do Elity. Poniedziałek 30 o 19-21 mi średnio pasuje ale dopasuje się.
Zawsze możecie popracować w ostatnim tygodniu ale we wcześniejszych dniach wtorek-środa-czwartek. Nie podejrzewam żeby jakaś mega kontuzja miała wyskoczyć dzień lub dwa przed sezonem więc ryzyko żadne, a gwarancja udanego draftu to frekwencja ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
W I Dywizji jest 9 zespołów. Szukamy jeszcze jednego gracza ZAPRASZAM :!:
Draft musimy powoli ustalać. Głosujcie - do wyboru sobota 29, niedziela 30, poniedziałek 31 o godzinie 21 lub 22.
Ostrzegam obecność na drafcie obowiązkowa jak kogoś nie będzie to drużynę w jakiś sposób ukarzę (zakaz trejdów jakichkolwiek ruchów utrata najwyżej wycenionego gracza lub coś w tym stylu)
Lepiej teraz podyskutować wypowiedzieć się żeby ustalić optymalne dla wszystkich rozwiązanie. Sezon za 18 dni :!:
 
vde 119

vde

Użytkownik
optymalnie to 31.09 o godzinie 23. Lepiej się nie da według mnie. Bo pewnie połowie weekend nie pasuje, a o 20-21h może coś wypaść 23h00 bezpieczna godzina, każdy raczej ma czas jeśli nie jest w pracy...
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Tak na szybko panowie, bo wrzesień ma 30 dni, chyba, że mój Windows coś mnie kłamie ;)
Mi draft pasuje 30.09-01.10 o obojętnej godzinie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Hahah prawda coś pomieszałem.
Bierzcie pod uwagę jeszcze 01.10 jak coś widzę że większość głosów jest jednak za poniedziałkiem 30.09 - czekamy na resztę wypowiedzi.
Aha na draft potrzeba jakieś półtorej godziny przy dobrych wiatrach więc 23 czy 00 dla niektórych może się okazać zbyt późno - do dyskusji.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Aha na draft potrzeba jakieś półtorej godziny przy dobrych wiatrach więc 23 czy 00 dla niektórych może się okazać zbyt późno - do dyskusji.
Na draft potrzebne 3h, bo będzie to mój pierwszy ;P
E: No ale chociaż 22:00, nie przesadzajcie z tą 21 : )
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Jestem za poniedziałkiem o 21 - lepiej wcześniej, będziemy w lepszej sytuacji, jeśli się przedłuży.
@vde Wystarczy poświęcić chwilę na przygotowanie sobie shortlisty i nie trzeba będzie trzech godzin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom