>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2013/14

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ustawiłem przed chwilą draft tak jak pisałem wcześniej -&gt; poniedziałek, godzinę 22:30!
Dats13 zaginął w akcji i jeśli nie pojawi się to czasu draftu to &quot;gościnnie&quot; zagra z nami Odi. Trzeba mieć parzystą liczbę graczy aby wystartować.
W związku z tym wypada chyba też ustalić zasady awansu/spadku z Elity.
Wydaje mi się najbardziej sprawiedliwe będzie, że powinna ostatnia ekipa spadać do ligi niżej i bez względu na wynik spadek notuje Odi - jako gość.
Tym samym dwie najlepsze ekipy z I Dywizji awansują.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Przesunmy draft na godz 22:45 chociaz. Wtedy mniej wiecej spadne na chate, a kwadrans nikogo nie zbawi chyba...
V/ ok, ustawiłem na 22:45. Mnie nie zbawi ale wiem, że niektórzy muszą rano następnego dnia wstać do pracy.
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Vader, może by tak zwiększyć liczbę transakcji? 36 na cały sezon to trochę mało, w zeszłym skróconym prawie o polowe sezonie w I dywizji był limit 25 i część osób wykorzystała prawie wszystkie. Jak z tym było w Elicie?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
36 na cały sezon to trochę mało
Ja ustawiłem w I Dywizji 40. Moim zdaniem funkcja dobra można podwyższyć ewentualnie właśnie do granicy 40-45. W ligach w których gram są czasem nawet większe limity i ligi fajnie żyją, są trady zmusza to do pewnej kalkulacji i życia społecznościowego w rozgrywkach bo w ligach gdzie limitów nie ma bądź są nierealne to jest tylko hurtem wymienianie składu ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No i ch. Panowie wyszła krzywa akcja rodzinno-szpitalna. Nie będę się tłumaczył po prostu muszę jechać. Postaram się zdażyć aczkolwiek nic nie jest pewne. Przyjmuje na siebie pełne konsekwencje i przepraszam
EDYTA - ZDĄŻYŁEM JESTEM !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przyłączam się do wcześniejszego apelu o dodanie IR. Vader, da radę coś z tym zrobić teraz ?
Przed startem nikt nie zgłaszał propozycji żeby było IR. Ustawienia skopiowałem z poprzedniego sezonu.
Już dodałem jedno IR. Zdaje się, że kiedyś nie można było już po starcie zmieniać zasad gry. W każdym razie IR już jest ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chvast 396

chvast

Użytkownik
Interesuje mnie jedno w Fantasy: Lethonen jest kontuzjowany, nie mam już więcej ruchów w tym tygodniu więc nie mogę dobrać sobie bramkarza z FA. Trzymam go na IR i w składzie mam dwóch bramkarzy. Dostane walkower w statystykach bramkarskich ?
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Żeby uniknąć walkowera, twoi bramkarze muszą wystartować w ciągu tygodnia 3 razy, nie ma znaczenia czy masz ich 4, czy jednego.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Fantasy wprowadziło IR+, może dodalibyście taką pozycję? Przy 2 ruchach na tydzień i 1 IR ciężko coś sensownego ugrać kiedy wypada np 5 graczy w ciągu kolejki...
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Ogólnie ograniczenie 40 ruchów w sezonie i 2 w tygodniu jest trochę restrykcyjne, szczególnie że tygodnie nr 23-25 to playoffy. Przy większej ilości kontuzji ma się tydzień/po w plecy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Te ustawienia można zmieniać w trakcie sezonu. Komisarz może ten limit zwiększyść z kilku powodów, jeśli jest plaga kontuzji uniemożliwiająca zdrową rywalizację np. Ale wgląd w historie ruchów jest i jak ktoś po prostu sobie zmienia wymienia no to ma problem bo po to są limity by wprowadzić trochę rozumu i taktyki do tej rozgrywki.
Poza tym nie uważacie że przy ewentualnym drafcie także należy zwracać uwagę i wiedzieć który zawodnik jest podatny/kontuzyjny? Sytuacje gdzie wypada 5 graczy na kontuzje w tygodniu są marginalne, poza tym macie ławki jeszcze ...
 
snice 457

snice

Użytkownik
teoretycznie jedynym wyjsciem jest chyba jak ktoś wyleci z ligi za nieaktywność i wstawienie w to miejsce nowej osoby ale o tym z Odim musiał byś pogadać , takie coś zdaje mi się było w tamtym roku na zapleczu naszej &quot;ekstraklasy&quot; ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Korzystając z przerwy w NHL...
Ile miejsc jest premiowanych awansem do Elity z rundy zasadniczej? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom