>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2014/15

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP

Witam,
Już za miesiąc będzie grała liga NHL. Czas więc aby zacząć dyskusję i przygotowania do naszych lig Fantasy NHL. Na wstępie rzeczy podstawowe czyli:
Poprzednie tematy, można popatrzeć, poczytać -&gt;
Fantasy Yahoo NHL 2010/11
Fantasy Yahoo NHL 2011/12
Fantasy Yahoo NHL 2012/13
Fantasy Yahoo NHL 2013/14
Link do fantasy.

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
Nasza forumowa liga podzielona jest na dwa szczeble. Najwyższą klasą rozgrywkowa jest ELITA, gra w niej obecnie 12 zespołów, a komisarzem jest Vader.
Drugą ligą jest I Dywizja, w tym sezonie liczyć będzie od 10 do 12 ekip (w zależności od liczby zgłoszeń). Komisarzem jest Odi.
Nowi zainteresowani.
Co potrzeba aby grać w Fantasy NHL:
1- znać się na NHL- chociaż średnio,
2- mieć konto założone na yahoo.com,
3- zapisać się do ligi,
4- nie obijać się w czasie gry.
Do całej reszty proszę o zaakceptowanie zaproszeń przesłanych do was na maile z Yahoo (powinny być na skrzynce jeśli nie to wejdźcie na Yahoo Fantasy jeżeli i tam nie macie to po prostu napiszcie priv a spróbuje to przesłać jeszcze inaczej).
Proszę także już o dyskusje w sprawie mającego obowiązywać regulaminu, jeśli ktoś chce jakieś zmiany proszę o napisanie z argumentami i to przedyskutujemy, inaczej zostają ustawienia z poprzedniego sezonu.
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Właśnie gramy coś? jak nie to będę miał miejsca w innej lidze bo kilka osób na razie nie odpowiada info na PW
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Siema panowie,
Już trochę ogarnąłem nowy temat.
Kilka ważnych kwestii.
Odnowiłem ligę (poszły zaproszenia na maile) ale trzeba zweryfikować skład.
Jak mnie pamięć nie myli z Elity spadek zalicza 11 i 12 miejsce - coś tutaj widzę, że mi się spadło :p
Awans do Elity z I Dywizji miały uzyskać dwie ekipy z miejsc 1-2.
W takim razie proszę o maila na PW od tych osób, które awansowały (Chyba @Odi był tam komisarzem więc może podrzuci info kto tam awansował).
Ustalimy skład i trzeba ustalić termin draftu.
W poprzednich latach pamiętam, że nie wszyscy ponownie bawili się więc nie wiadomo jak będzie w tym roku.
Ruszamy!
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Chętnie zagram ale nigdy nie miałem styczności z fantasy w sportach us może jakies małe porady albo link do jakiegoś poradnika
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Panowie mała prośba. Możemy ustawić draft tak, aby ominął dni 22-29 września. Jestem wtedy za granicą ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Ostatnio draft był bodajże 30 września, i myślę że w tym sezonie też byłby to optymalny dzień. Fajnie byłoby jakby już ustalić termin, lepiej wiedzieć wcześniej, bo ustalenie dogodnego terminu dla wszystkich też troszkę czasu zajmie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jako, że tutaj widać mało kto pisze to datę draftu zmieniłem na 1 października godz. 21:00.
Wszyscy zobaczą i wtedy mogą mieć uwagi. Kilka osób z naszej ligi gra równocześnie w innych i jeszcze kilka dni temu widziałem w trzech ligach terminy, 28, 29 i 30 września. Teraz jedna liga zmieniła termin ale ja ustawiłem już ostrożnie na 1 października.
Jeśli są jakieś uwagi to pisać.
Co do I Dywizji.
Komisarzem I Dywizji jest/był Odi, który ostatni raz na forum był (Ostatnio aktywny: 09-05-2014 17:44).
Więc to Odi musi ruszyć ligę, tj. wysłać zaproszenia do dotychczasowych graczy. On sam dołączył/przyjął zaproszenie do Elity więc chyba wyraża wolę zabawy w Fantasy. Napisałem do niego na GG.
edit: dostałem info, że @Odi odnowił ligę i wysłał zaproszenia.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Liga startuje 8 pazdziernika, robmy draft w pazdzierniku. Robienie draftu bardzo wczesnie ma kilka wad, jedna z nich jest fakt, ze ktos moze do tego czasu wypasc z powodu urazow.
Z tymze mnie 1.10 nie ma... robię jako kierowca i będe dopiero ok 2-3 w nocy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Patrząc na propozycje, na terminy draftów z innych lig ustawiłem draft Elity na: 6 października godz. 22:00.
Jak ktoś ma jakieś propozycje, sugestie to pisać.
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Szukam jednej osoby do gry w lidze ussports.pl gdyż jedna drużyna się wycofała, info na PW
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom