>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2014/15

Status
Zamknięty.
R 25

rwbwln

Użytkownik
Też bym zagrał, jeśli są jeszcze miejsca. Jeśli nie ma, a jest wystarczająco chętnych to mogę się podjąć poprowadzenia trzeciego poziomu rozgrywek, bo liga którą miałem prowadzić na innym forum nie wypaliła.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jestem w fazie przejmowania ligi od Odiego, jak tylko będę komisarzem ligi, zobaczę co da się zrobić i być może poszerzymy ligę o kilka ekip ;)
Tylko w tej kwestii prosiłbym o odzew starych uczestników czy się zgadzają na takie rozwiązanie ;)
 
snice 457

snice

Użytkownik
Odi z tego co wiem wysyłał ponowne zaproszenie na email wszystkich - dołączyło z tego co wiem 8/12 ekip + 1 nowa więc jak dla mnie 3 miejsca wolne skoro ludzie mają w dupie ???? lub 2 jeżeli Odi gra + Nowy team Romana i nie ma najmniejszego problemu , kwestia tego jeszcze ile osób spada etc bo tutaj nie wiem jak to wygląda
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dobra Panowie do jutra zainteresowani grą w I dywizji proszę o PW z meilem yahoo na który może wyślę zapro :razz:
Aha i Draft ustawiony na 5.10 godzina 21:30 ;) jak ktoś ma jakieś ale itp. to walić tu propozycje przemyśli się ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
1 Dywizja zamknięta ;)
14 drużyn to jest maks, przepraszam tych którzy się nie załapali ale jak wiadomo byli stali bywalcy i gracze. Nie powiększam ligi bardziej ponieważ nie miałoby to sensu względem draftu, gdzie w 7-8 rundzie nie byłoby kogo wybierać.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Nie wiem jakie są zasady z nazewnictwem , ale kilka osób mogło by sobie wstawić nick do nazwy ekipy w I Dywizji..
Ontario Bruins
B Rangers
Grim Reapers Team

hmmm ?
Po prostu wiem z kim gram ????
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
B Rangers to mój team
to teraz Grzesio wiesz z kim tańczysz :cool:
a draft jak dla mnie ok
To postaraj sobie Boss wstawić w nazwę jakoś.. ;)
Taką praktykę stosujemy od dawna w innych ligach Fantasy , by było nieco jaśniej
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Wywaliłem dzisiaj gościa ze składu, bo mój zawodnik na IR wraca do gry, ale kurde gościa co wywaliłem mam w składzie dalej, mimo, ze jak nacisnę tą &quot;karteczkę&quot; obok nazwiska to mam możliwość go jakby dodania do składu. Nad składem pojawia się, że mam 1 wolne miejsce w rosterze, a jak przerzucam zawodnika z IR do składu to pisze, że przekroczyłem maksymalną liczbę zawodników w zespole. Wie ktoś jak mogę na to zaradzić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom